L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adaszak | Katarzyna | Kasia | Bydgoszcz | 1981 | RUN PASJA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
2 | Aleksander | Alicja | Bydgoszcz | 1993 | Biegające Żółwie IT | Bieg 10 km | K | Tak | |||
3 | Bagrowski | Marek | MAREK BAGROWSKI | Janowo /k/ Dąbrowy chełmińskiej | 1962 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | Bieg 10 km | M | |||
4 | BARAŃSKA | SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1972 | PARKRUN BYDGOSZCZ | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | ||
5 | Bąk | Oskar | Mąkowarsko | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
6 | Bąkowski | Dawid | Bydgoszcz | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | ||||
7 | Bedra | Robert | Bydgoszcz | 1980 | Czarne Stopy.SM | Bieg 10 km | M | Tak | |||
8 | Białowąs | Dariusz | Darecki | Bydgoszcz | 1973 | R2G | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | |
9 | Bobrowski | Marcin | Bobciu | Bydgoszcz | 1980 | Oceloty Kruszyn Krajeński | Bieg 10 km | M | Tak | ||
10 | Bujak | Olga | Bydgoszcz | 1987 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | |||
11 | Busse | Piotr | Bydgoszcz | 1981 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | |||
12 | Butryn | Nikodem | Bydgoszcz | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
13 | Chmiel | Justyna | Chustynka | Bydgoszcz | 1980 | chustynka.pl | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | ||
14 | Cholewiński | Dariusz | Bydgoszcz | 1974 | Huragan Miedzyń | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
15 | Chorzewski | Kamil | Drobin | 1998 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
16 | CIACHERA | Ireneusz | Bydgoszcz | 1967 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | ||||
17 | Cylkowska | Adrianna | Nakło nad Notecią | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | K | Tak | |||
18 | Czarnecka | Monika | Monia | Koronowo | 1980 | BRZOZA BIEGA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
19 | Czarnecki | Piotr | PIOTR | Bydgoszcz | 1979 | BRZOZA BIEGA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
20 | Czepek | Aleksander | Aleksander | Bydgoszcz | 1957 | Brzoza Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
21 | Czerwiakowski | Sebastian | Seba | Bydgoszcz | 1974 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
22 | Czyściecki | Adrian | Zamość | 1989 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
23 | Dolny | Marcin | Bydgoszcz | 1977 | Forest Gang | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
24 | Donarska | Natalia | Bydgoszcz | 1982 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | |||
25 | Drapiński | Maciej | DRAPEK | Bydgoszcz | 1988 | DRAPEK | Bieg 10 km | M | Tak | ||
26 | Gaca | Anna Maria | Dropsikowa | Bydgoszcz | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
27 | Gackowska | Izabela | IZAURA | Bydgoszcz | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
28 | Gackowski | Krzysztof | GACEK | Bydgoszcz | 1973 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
29 | Gackowski | Edward | Bydgoszcz | 1944 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
30 | Gackowski | Szymon | Bydgoszcz | 1981 | Bydgoszcz na start | Bieg 10 km | M | Tak | |||
31 | Gola | Grzegorz | Markowo | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
32 | Gołębiewski | Krzysztof | BATMAN | Bydgoszcz | 1989 | Bieg 10 km | M | ||||
33 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
34 | Gralik | Jędrzej | Dżej- Dżej | Bydgoszcz | 1992 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
35 | Grobelna | Angelika | Niemcz | 1975 | Bydgoszcz na start | Bieg 10 km | K | Tak | |||
36 | Grochowski | Jakub | Jakub Grochowski | Witosław | 1986 | JW1515 | Bieg 10 km | M | Tak | ||
37 | Harasimczyk | Weronika | Bydgoszcz | 1991 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
38 | Heppner | Ania | Pakość | 1996 | Bieg 10 km | K | |||||
39 | Hodyna | Serhii | Kremenchuk | 1983 | RC"Kremeń" | Bieg 10 km | M | Tak | |||
40 | Jagielska | Patrycja | Kotomierz | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
41 | Jagodzińska | Magdalena | Bydgoszcz | 1990 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
42 | Jagodziński | Mateusz | Bydgoszcz | 1990 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
43 | Jankowski | Krzysztof | Bydgoszcz | 1993 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | ||||
44 | Kabacińska | Kinga | Kinia | Bydgoszcz | 1987 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | ||
45 | Kabat | Jakub | Kabuuuuś | Sępólno Krajeńskie | 2002 | Run Team Sępólno Krajeńskie | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | Tak | |
46 | Kaczmarczyk | Remigiusz | Remigiusz | Poznań | 1977 | Night Runners | Bieg 10 km | M | |||
47 | Kaczmarek | Ania | Ania | Bydgoszcz | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
48 | Karcz | Anna | Anniol | Bydgoszcz | 1992 | Forest Gang | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | K | Tak | |
49 | Kawczyński | Patryk | Patryk | Bydgoszcz | 1991 | Forest Gang | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | ||
50 | Kazubowski | Jacek | Turoberto | Białe Błota | 1967 | TriDarKo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
51 | Kazubowski | Jeremiasz | JotKaz | Białe Błota | 1995 | TriDarKo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
52 | Kątnik | Dorota | DORI | Bydgoszcz | 1988 | RUN PASJA | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | |
53 | Kedzia | Jarek | Jarek | Bydgoszcz | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
54 | Kiedrowski | Cezary | Czaruś | Bydgoszcz | 2000 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
55 | Kipczak | Monika | Bydgoszcz | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
56 | Kitowski | Hubert | Hubert | Bydgoszcz | 2001 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
57 | Klinowski | Radosław | Bydgoszcz | 1985 | Galactica | Bieg 10 km | M | Tak | |||
58 | Kliszewski | Damian | Bydgoszcz | 1970 | Gwiazda Bydgoszcz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
59 | Koczorowska | Kamila | Wspaniała Mama i Żona | Bydgoszcz | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
60 | Kolmajer | Rafał | Pendolino | Bydgoszcz | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
61 | Kondek | Jakub | Kuba | Bydgoszcz | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
62 | Kowalski | Jacek | Bydgoszcz | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
63 | Kowalski | Krzysztof | Krzysiek | Kruszyn Krajeński | 1980 | Oceloty Kruszyn Krajeński | Bieg 10 km | M | Tak | ||
64 | Kowalski | Krzysztof | Krzysztof | Bydgoszcz | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
65 | Kreński | Tomasz | TOMASZ | Bydgoszcz | 1977 | TEAMOCHAL | Bieg 10 km | M | Tak | ||
66 | Krueger | Karolina | Łochowice | 1978 | Forest Gang | Bieg 10 km | K | Tak | |||
67 | Krueger | Waldemar | Łochowice | 1973 | Forest Gang | Bieg 10 km | M | Tak | |||
68 | Kryger | Wojciech | Bydgoszcz | 1983 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | ||||
69 | Kubiak-Kujawa | Joanna | Asia | Bydgoszcz | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
70 | Kubik | Krystian | Krystian | Gryfice | 1993 | Bieg 10 km | M | ||||
71 | Lewandowska | Małgorzata | Gonia | Gniewkowo | 1966 | 1966 | Bieg 10 km | K | Tak | ||
72 | Lewicki | Konrad | LEWY | Bydgoszcz | 1982 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | |||
73 | LEWIŃSKI | JACEK | BYDGOSZCZ | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
74 | Łozińska | Iwona | Iwona | Bydgoszcz | 1969 | bella line | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | |
75 | Małkińska-Bięga | Dorota | Bydgoszcz | 1988 | Klubzdrowia24h | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | K | Tak | ||
76 | Meyer | Marek | Bydgoszcz | 1969 | RUN BYDGOSZCZ | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
77 | Michalska | Daria | Klucha | Bydgoszcz | 1992 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
78 | Moroszczak | Bogumił | Bodek | Bydgoszcz | 1974 | Spójnia Białe Błota | Bieg 10 km | M | Tak | ||
79 | Moroszczak | Dominika | Bydgoszcz | 1981 | Spójnia Białe Błota | Bieg 10 km | K | Tak | |||
80 | Muszyński | Krzysztof | Krisq75 | Bydgoszcz | 1975 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | |||
81 | Muszyński | Łukasz | Łuki 21 | Bydgoszcz- Osowa Góra | 1984 | Amator | Bieg 10 km | M | Tak | ||
82 | Niemyt | Adam | Poznań | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
83 | Niszczota | Karol | Time | BYDGOSZCZ | 1973 | Brzoza Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
84 | Nitka | Ireneusz | Ronin | Nakło nad Notecią | 1973 | Bieg 10 km | M | ||||
85 | Nowak | Damian | ,,Dami" | Bydgoszcz | 2002 | - | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | ||
86 | Obrębski | Grzegorz | Bydgoszcz | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
87 | Olejnik | Krzysztof | Bydgoszcz | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
88 | Paczkowski | Cezary | Cezary | Bydgoszcz | 1972 | Sabowind Polska sp. z o.o. | Bieg 10 km | M | |||
89 | Pakulski | Rafał | Bydgoszcz | 1971 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | |||
90 | Peszynska | Joanna | Bydgoszcz | 1975 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | ||||
91 | Pikies | Patrycja | Bydgoszcz | 1996 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | |||
92 | Piliukh | Marharyta | Bydgoszcz | 1996 | TRISPACE | Bieg 10 km | K | Tak | |||
93 | Piontek | Elżbieta | Bydgoszcz | 1957 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
94 | Podemska | Patrycja | Bydgoszcz | 1988 | Forest Gang | Bieg 10 km | K | Tak | |||
95 | Podlewska | Michalina | MISIA | Unisław | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
96 | Podsiedlik | Zbigniew | Zbyho | Bydgoszcz | 1974 | 22.ODN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
97 | Posadzy | Karol | Gniewkowo | 1973 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
98 | Radajewski | Roger | Roger | Ślesin | 1994 | Zorza Ślesin | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | ||
99 | Rogozińska | Karolina | KAROLA | Bydgoszcz | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
100 | Roszak | Zbigniew | Zbigniew biega dla Zdrowia | Gniewkowo | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
101 | Rybak | Remigiusz | Remi | Białe Błota | 1977 | keeeper/Bike U Up | Bieg 10 km | M | Tak | ||
102 | Skowron | Monika | HunUlfur | Bydgoszcz | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
103 | Sowińska | Justyna | Łochowice | 1971 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | Bieg 10 km | K | Tak | |||
104 | Strawa | Weronika | STRAWKA | Gorzów Wlkp. | 2001 | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | K | |||
105 | Stróżyk | Grażyna | Bydgoszcz | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
106 | Szamlewski | Paweł | Ślesin | 1998 | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | ||||
107 | Szczepańska-Dolna | Edyta | Bydgoszcz | 1969 | Forest Gang | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | ||
108 | Szczepański | Adrian | ADRIAN | Miastowice | 1998 | TeamFlash | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | Tak | |
109 | Szweda | Mirosława | Biegnę do Sławka i R;* | Toruń | 1986 | DRUŻYNA SZPIKU | Bieg 10 km | K | |||
110 | Szymańska | Adrianna | Truskawa | Bydgoszcz | 1988 | Bieg 10 km | K | ||||
111 | Tkaczyk | Szymon | Szymon | Bydgoszcz | 2001 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | ||
112 | Tomczyk | Agata | Bydgoszcz | 1989 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | K | Tak | |||
113 | Torchalski | Krzysztof | Bydgoszcz | 1957 | RUN PASJA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
114 | Tucholski | Bartłomiej | Bydgoszcz | 1992 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
115 | Tuczyński | Sylwester Leon | Luj team | Bydgoszcz | 1992 | Bydgoskie Okonie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
116 | Turowska | Patrycja | Mąkowarsko | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
117 | TYMOSIAK | Mateusz | Białe Błota | 1990 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
118 | Tymosiak | Kamila | Born to be wild | Ciele | 1988 | Grupa biegowa Spójnia Białe Błota | Bieg 10 km | K | Tak | ||
119 | Wajer | Marita | Marita | Ślesin | 1997 | Reebok RUN CREW Bydgoszcz | Bieg 10 km | K | Tak | ||
120 | Włoch | Sylwester | Bydgoszcz | 1963 | 1963 | Bieg 10 km | M | ||||
121 | WŁODARSKI | Przemysław | Bydgoszcz | 1983 | Spójnia Białe Błota | Bieg 10 km | M | Tak | |||
122 | Wojciechowski | Grzegorz | ( ͡° ͜ʖ ͡°) | Bydgoszcz | 1992 | Atos Bydgoszcz | Bieg 10 km | M | |||
123 | Zachwieja | Piotr | Bydgoszcz | 1985 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M | Tak | |||
124 | Zarosa | Kamila | Bydgoszcz | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
125 | Zawiasiński | Bartłomiej | UNISŁAW | 1991 | Unisław Biega | Bieg 10 km | Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna) | M | Tak | ||
126 | Zieliński | Waldemar | Waldi | Bydgoszcz | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
127 | Zygler | Zbigniew | Zyga | Bydgoszcz | 1970 | 22.ODN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
128 | Żywica | Adam | Bydgoszcz | 1977 | Brzoza Biega | Bieg 10 km | Mieszkaniec Miedzynia i Prądów | M |