Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEGOWEGO GRAND PRIX GORZOWA WLKP. 2018/2019 - BIEG 5

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow5 km  M
2 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19875 km  M
3 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
4 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski1992Wierzbicki Running Project 5 km  M
5 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski1994Wierzbicki Running Project 5 km  K
6 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę5 km  M
7 Bartczak JustynaTrzcinna19795 km  K
8
 
Biniarz JarekGorzów Wielkopolski1980AmateurRunner5 km  M
9 Blacharski ArkadiuszTorzym19925 km  M
10 Bobińska MariaBarlinek19715 km  K
11
 
Borkowska ElżbietaOłobok1967Borkoś TEAM5 km  K
12
 
Borkowski DamianOłobok1988Borkoś TEAM5 km  M
13 Bossy JacekGorzów Wielkopolski 1962brak5 km  M
14 Brodnicki JanWitnica1966Rozbiegajmy Witnicę5 km  M
15 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
16
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976 5 km  M
17 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski19825 km  K
18 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega5 km  M
19
 
Cierach AgnieszkaGorzów Wielkopolski1983BBL GORZÓW5 km  K
20 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000Puszkin Biega5 km  M
21
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.19625 km  K
22
 
Czerniawski MarekGorzów Wlkp.19625 km  M
23 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
24 Czerniawski JanGorzów Wlkp.1988Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
25 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975 5 km  M
26 Ćwirko-Gross AgnieszkaKłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
27
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19925 km  M
28 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  K
29 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
30 Dołmat EdwardGorzów Wlkp.19625 km  M
31 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski1981Monosuisse run5 km  M
32 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
33 Fijołek MonikaGorzów Wielkopolski19765 km  K
34
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 19835 km  M
35 Forjasz MarcinCiecierzyce19765 km  M
36 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
37
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
38 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
39
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km  M
40 Gałęcka AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
41
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
42 Górecki FilipGorzów Wlkp.19865 km  M
43 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project5 km  M
44 Gutt SebastianGorzów Wlkp.1977PUE TEAM5 km  M
45 Jakś MariuszGorzów Wielkopolski1981Alpimade Team5 km  M
46
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983ZAWARCIE Gorzów Wlkp5 km  M
47 Jankowska KatarzynaGorzów Wlkp.19765 km  K
48 Jankowski DariuszGorzów Wlkp.19735 km  M
49
 
Jodko AdamGorzów Wlkp.19775 km  M
50 Kalicki RafałGorzów Wlkp.1974BBL Gorzów5 km  M
51 Kałużna MagdalenaGorzów Wlkp.19795 km  K
52 Kazubowska OlaGorzów Wlkp.19785 km  K
53 Kępka WaldemarSantocko19535 km  M
54 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów5 km  K
55
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów5 km  M
56 Kłysz MaurycyPrzyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ5 km  M
57 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19775 km  M
58 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974ZrobimTo.pl5 km  M
59 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
60 Kompanowski MariuszLubiszyn19705 km  M
61 Kowalczyk MałgorzataWawrów1981Fitness Grupa Gmina Santok 5 km  K
62 Kozłowska  MarzenaJenin19835 km  K
63 Kozłowski  TomaszJenin19825 km  M
64 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers5 km  K
65
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
66
 
Kubik KrystianGryfice1993 5 km  M
67
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!5 km  M
68 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
69 Kunik ArturGorzów Wielkopolski19765 km  M
70 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970WATAHA - łączy nas bieganie.5 km  M
71 Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów5 km  M
72 Kuś AdamWysoka1997UKS Cityzen_/BE35 km  M
73 Kuś ElżbietaWysoka19695 km  K
74 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM5 km  M
75 Kwiatkowska SandraGorzów Wlkp.19955 km  K
76 Kwiatkowski ŁukaszGorzów Wielkopolski19845 km  M
77
 
Lewandowska  Anna GORZÓW WIELKOPOLSKI1989Borkoś Team5 km  K
78
 
Listewnik SebastianGorzów Wielkopolski1977Polacy biegają w UK 5 km  M
79
 
Łangowski MateuszChroościk1976Ivolt Team5 km  M
80 Łuczka ZbigniewKłodawa1959MKS Puszkin5 km  M
81 Łuczyński MaciejKłodawa1975GAWRA5 km  M
82 Małecki WiesławGorzów Wlkp.19485 km  M
83 Markiewicz MariuszKarnin19755 km  M
84 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski5 km  M
85
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
86
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
87
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19855 km  K
88
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
89
 
Michalak PiotrGorzów Wlkp.1988Friendly Fire5 km  M
90 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19825 km  K
91 Modrzejewski MarcinChwalęcice1983parkrun Gorzów 5 km  M
92
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
93 Mydłowska MartaGorzów Wlkp.1997ALKS AJP Gorzów Wlkp.5 km  K
94 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
95
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
96 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
97 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19825 km  M
98 Nauman MariolaGorzów WLKP19765 km  K
99 Nowakowski MarcinOsiedle Poznańskie19845 km  M
100 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19715 km  K
101 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
102 Oleszczuk TeresaBarlinek1965BBL BVarlinek5 km  K
103 Opłatkowski ZbigniewJenin1963Drużyna z Jenina5 km  M
104 Oszmałek MikołajGorzów Wlkp.2006parkrun Gorzów 5 km  M
105 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY5 km  K
106 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
107 Padjasek SławomirBarlinek19765 km  M
108 Padjasek JakubBarlinek20075 km  M
109 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
110
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
111
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
112 Pawelczyk RadosławGorzów Wlkp.19825 km  M
113 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979 5 km  M
114
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
115
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
116
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
117 Pikuła RyszardWojcieszyce19865 km  M
118 Poliszewski  BartoszGorzów Wlkp.19845 km  M
119 Pranica DanielGorzów Wielkopolski19905 km  M
120 Przybyła  Agnieszka Gorzów Wielkopolski 19865 km  K
121
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
122 Pura RobertGorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
123 Pysiak Damian Słubice19805 km  M
124 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
125 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19785 km  K
126 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
127 Rybińska AnnaJenin19875 km  K
128 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów5 km  K
129
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-5 km  M
130 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers5 km  M
131 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
132
 
Semaszczuk StanisławKostrzyn nad Odrą1972 5 km  M
133 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  K
134 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
135 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
136 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
137
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
138
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19935 km  K
139 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN5 km  M
140 Sochan MaciejGorzów Wielkopolski19755 km  M
141
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
142 Sopata PatrykDrezdenko1995 5 km  M
143 Stachnik SabinaBarlinek1975BBL Barlinek5 km  K
144 Starczewska IzabelaSwiebodzin1970Wierzbicki Runing Projekt5 km  K
145 Stec SławomirGorzów Wlkp19695 km  M
146 Stefański GrzegorzDeszczno19915 km  M
147
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 5 km  M
148 Szajowska NataliaGorzów wlkp19985 km  K
149
 
Szerment MagdalenaGorzów1981 5 km  K
150
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów5 km  M
151
 
Szuca AgataStrzelce Krajeńskie1993KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  K
152 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
153 Szymańska MaritaGorzów Wlkp.19855 km  K
154
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
155 Terpiłowski ŁucjanWawrów19585 km  M
156
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner5 km  M
157
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.19815 km  K
158 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp19845 km  M
159
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19735 km  K
160 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
161 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984Wierzbicki Running Project 5 km  M
162 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
163 Wiśniewski TomaszGorzów Wielkopolski1976Kozaryn Active Truckers5 km  M
164 Witkowska GosiaGorzów Wielkopolski19775 km  K
165 Włoch SylwesterBydgoszcz196319635 km  M
166 Włoch MateuszBydgoszcz20045 km  M
167 Wojciechowski HubertSulęcin19845 km  M
168 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
169
 
Wota AdamGorzów Wlkp.19705 km  M
170
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.19715 km  K
171
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
172
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów5 km  M
173 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp5 km  M
174 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K
175
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M
176
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY5 km  K
177
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY5 km  M