Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXX "10-tka Myśliborska"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejczak Jessica Chojna199710 km  KTak 
2 Bacior Tomasz Szczecin197910 km  MTak 
3
 
Bagińska EwelinaMatka Wariatka Górzyca198910 km  KTak 
4 Barbarowicz Anna Łódź197710 km  K 
5
 
Bekier SzymonSzymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
6 Bernacka Renata Trzcińsko-Zdrój 1963KB HERMES GRYFINO10 km  K 
7 BERNACKI MARIUSZ GRYFINO1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
8 Białek Beata Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  KTak 
9 Bielański KrzysztofCRONIMET.PL Stargard1958CRONIMET.PL10 km  MTak 
10 Bielański MirosławMIROSŁAW Stargard 1960PACZOCZIKEJKOS10 km  MTak 
11 Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin194810 km  M 
12 Bunn AlexanderAlexander Berlin198310 km  M 
13 Burchardt NataliaNATI Wrocław198710 km  K 
14 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
15 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
16 Cieślak Adam Gryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km  M 
17 Cieślak Helena Gryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km  K 
18 Czerniawski LechLeszek Gorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek10 km  M 
19 Daraż MarcinMARCIN Stargard198110 km  MTak 
20 Dluzniewska JoannaJodie Gdansk198810 km  K 
21
 
Dłubek Grzegorz Gorzów Wielkopolski196810 km  MTak 
22
 
Długokęcki MateuszV-ce Prezes Gryfino1981Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą10 km  M 
23 Dokov Peter Schwedt 199510 km  M 
24 Draczyński Zygmunt Łobez1948LŁKB TRUCHT10 km  MTak 
25 Duchowski Robert100% EKIPA GRYFINO Gryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  M 
26 Dylewska Monika Barlinek1977BBL Barlinek10 km  K 
27 Dylewski AdrianDylof Barlinek198810 km  M 
28 Fidut KasiaKasia  Warzymice198810 km  K 
29 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
30 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec199510 km  MTak 
31 Galas Damian Myślibórz1989OSP Kierzków 10 km Mieszkaniec Myśliborza
Strażacy
 
MTak 
32 Gawdziński Łukasz Janczewo1981---10 km  M 
33 Głębicki LechLEON Gorzów Wlkp.197610 km  M 
34 Grzelak Marcin Szczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
35 Grzelak KatarzynaRybkaG Szczecin1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
36 Grzesik EugeniuszINVICTUS Koszalin1966KM PSP Koszalin10 km Strażacy
 
MTak 
37
 
Hryciuk ŁukaszWafel Dębno198610 km  M 
38 Hulewicz Michał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team10 km  M 
39 JACURA MAREK DEBNO1978MAR-TRANS10 km  M 
40 Jakóbczyk EwelinaEwela Gorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.10 km  K 
41 Jarosiński Dawid Myślibórz1978KP PSP Myślibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
Strażacy
 
M 
42 Jemczura  Marcin Dębno 1990Netto Grupa Biegowa 42,195, Dębno 10 km  MTak 
43 Judek Krzysztof Mierzyn195310 km  MTak 
44 Kaczmarek KamilaKami Derczewo197510 km  K 
45 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo197010 km  MTak 
46
 
Kapuściński ZbigniewRun The Mountains Szczecin1972Alpen Team10 km  M 
47 Kasprzyk Bogdan Mścice1973JRG 2 Koszalin10 km Strażacy
 
MTak 
48 Kawałek MarekMARECZEK Międzyrzecz198210 km  MTak 
49 Kaźmierczak Krzysztof Gryfino1972KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
50 Kłonowska MonikaMonia  Trzcińsko- Zdrój1986KB HERMES GRYFINO10 km  K 
51 KOBUS ADAM GARDNO1969KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
52 Kolej Monika Gorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  K 
53
 
Korzeniewski Jarosław Gorzów Wielkopolski1975Team Kopeć10 km Strażacy
 
MTak 
54 Kowalczyk  PawełKOWAL  Radziszewo 1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą10 km  K 
55 Kowalczyk MateuszMateo  Dębno1998Netto Grupa Biegowa Dębno 42,19510 km  M 
56 Kubiak Tomasz Szczecin1981KW PSP Szczecin10 km Strażacy
 
MTak 
57 Kubiś Kamil Gryfino19775K10 km  M 
58 Kulig KrzysztofKRZYŚ Dołgie1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
59
 
Kupisz Joanna Gorzów Wlkp.198210 km  KTak 
60 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  K 
61 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police10 km  MTak 
62 Lewandowski Leszek Myślibórz1963MYŚLIBÓRZ10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
63 Lubas Rafał Gryfino197710 km  M 
64
 
Łukasiewicz AgnieszkaAgnieszka  Gryfino1976KB Hermes Gryfino 10 km  K 
65 Madzio ZbigniewZybi Myślibórz 196810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
66 Markowski Krzysztof Myślibórz197810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
67 Martyna Janusz Tanowo1969Tanowo10 km  M 
68 Marynowski Marcin Szczecin1973ENEA Szczecin10 km  M 
69 Masłowski Marcin Gorzów1976parkrun Gorzów10 km  MTak 
70 Mazur Ania Wołczyn199410 km  K 
71 Mazurek AleksandraOla Gorzów Wielkopolski199510 km  K 
72 Michalak Magdalena Dobiegniew1984Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km  K 
73 Mierzwińska-Kudła Marta Dębno198710 km  KTak 
74
 
Migalska Stankiewicz  Lucyna Gryfice 198010 km  K 
75
 
Mikołajczak JoannaASIA Staw1985KSF10 km  K 
76 Mikołajczyk Alicja Trzcińsko-Zdrój1984AGB NYGUS /CHOJNA10 km  K 
77
 
Molska MałgorzataMałgosia Kłodawa1968BBL Gorzów10 km Strażacy
 
K 
78 Niewiadomski KonradAC Milan  Dębno198210 km  M 
79 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
80 NOWAKOWSKA NATALIANATALIA Słubice199210 km  KTak 
81 Oprzalska KamilaKAMCIA Pamięcin198310 km  K 
82
 
Ordon IzabelaIzunia Gorzów Wielkopolski197810 km  KTak 
83 Ostrowski Wieslaw Szczecin194810 km  M 
84 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
85 Pelc Marek Szczecin 198312 Brygada Zmechanizowana 10 km  MTak 
86
 
Piątkowski Michał Dębno1982IMC PRO TEAM10 km  M 
87 Płóciennik SzymonSzymek Myślibórz200310 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
88 Poliszewski  BartoszBartas  Gorzów Wlkp.198410 km  M 
89 Pruszanow MarcinKB HERMES GRYFINO Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
90 Przygrodzki Grzegorz Góralice198810 km  MTak 
91 Psiuk BenedyktBenek Dębno197810 km  M 
92
 
Rajfur AsAS Daleszewo1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą10 km  K 
93 Rudziński JacekJacek KW PSP Sz-n Gryfino1969KW PSP SZCZECIN10 km Strażacy
 
MTak 
94 Rusin KamilRUSEK  Brzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  MTak 
95 Sawicki BartoszBARTOSZ Gorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  MTak 
96 Sielawa DawidRYBKA Kierzków1996OSP Kierzków10 km Strażacy
 
MTak 
97 Siemiernik Dariusz Kostrzyn nad odrą1975TYMO10 km  M 
98 SLODOWNIK  Konrad Konrad słodownik Chojna 1981Szkoła języków Obcych Professional School Chojna10 km  M 
99 Stodolny Paweł Szczecin198810 km  MTak 
100 Szar Aneta Dębno197710 km  K 
101 Szczeciński Roman Gorzów Wlkp.197410 km  M 
102 Szcześniak Zenon Police1970SKB Dzik10 km  MTak 
103
 
Sztachelski ŁukaszSZTACHEL  Gorzów Wielkopolski198210 km  MTak 
104 Szymaś Michał0pel Dębno199510 km  MTak 
105 Szyszka Henryk Dębno1960BALSA TEAM10 km  MTak 
106 Terpiłowski Łucjan Gorzow Wlkp.195810 km  MTak 
107 Tomaszewski Tomasz Rzepin197310 km  MTak 
108 Tylman Paulina Mysliborz198510 km  K 
109 Urbanowski Tomasz Myślibórz197810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
110 Waniewska Monika Gryfino1977KB HERMES GRYFINO10 km  KTak 
111 Wąchała  Damian Team Raczyński  Krosno Odrzańskie 1988Team Raczyński/5bsap 10 km  M 
112 Windysz Agnieszka Debno198710 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
113 Witkowska GosiaGosia Gorzów Wielkopolski197710 km  K 
114 Wojciechowska Anna WITNICA1979Rozbiegajmy Witnicę10 km  K 
115 Wojciechowski  Robert Kocham Karolinę Strzelce Krajeńskie 198910 km  MTak 
116 Wojtysiak OlaOlcia Lubno198510 km  K 
117 Zaborowska Małgorzata ŻYLETA Gryfice1988OSP Płoty10 km Strażacy
 
K 
118 ZEMBIK GRZEGORZGRZEGORZ Z HERMESA  GRYFINO1967KB HERMES GRYFINO10 km  M 
119 Ziółkowska KarolinaKarolka  Bobrówko199510 km  KTak 
120
 
Żurkowska Iwona Myślibórz1968KLUB RODZINNY10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
K 
121
 
Żurkowski Tomasz Myślibórz1967KLUB RODZINNY10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
122
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin197200810 km  K 
123 Żywicki CzesławTATA KASI Rzepin196910 km Strażacy
 
MTak