Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 147 Ultra Bike 2019 – Summer Edition

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr Świnoujście 1977160 km  M 
2 Alabrudziński JacekStargard1977Ciemna Strona Mocy160 km  M 
3 Barcikowska  Katarzyna Resko1988160 km  K 
4 Baron SebastianGoleniów1981Race Team Kross160 km  MTak 
5 Bątkiewicz BogusławPłoty1965160 km  M 
6 Beszterda SebastianKoszalin1975Nietoperze Koszalin160 km  MTak 
7 Bochniak MarcinBiałogard1980160 km  M 
8 Bogusławski ŁukaszSzczecin1983160 km  MTak 
9 BRZECZKA BŁAŻEJSZCZECIN1988160 km  M 
10 Cebulak Dariusz Trzebiatów1975AT-Aktywny Trzebiatów.160 km  M 
11 Cyprian TomaszGostyń1975160 km  MTak 
12 Czynszak KrystianStargard1979Stargard. Ja się nie ścigam160 km  M 
13 Deberny MariuszResko1975160 km  M 
14 Dobersztyn BłażejSzczecin1979160 km  MTak 
15 Dobrowolska MalwinaGrudziądz1994160 km  KTak 
16
 
Dominowski ArkadiuszPrzecław1967Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus160 km  MTak 
17 Dudzicz MarcinBiałogard1980160 km  MTak 
18 Dziewierska PatrycjaBezrzecze1981160 km  KTak 
19 Fallatik AdamStargard1974160 km  M 
20 Furmanek WojciechSzczecin1970160 km  M 
21 Furmańczyk PrzemysławNowogard1986ADDICTED Nowogard160 km  M 
22 Gabryszewski BartłomiejGorzów Wielkopolski1984Hi Riders160 km  MTak 
23 Gajda HannaSzczecin1983Gryfus160 km  KTak 
24 Galecki ŁukaszStargard1977160 km  M 
25
 
Gapiński WojciechSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie160 km  MTak 
26 Gburzyński MaciejKołbacz1987160 km  MTak 
27 Grzesiecki MarekStargard1973160 km  MTak 
28
 
Grześkowiak TomaszKoszalin1972160 km  M 
29 Haas JakubSzczecin1984160 km  MTak 
30 Inglot MarcinSzczecin1987Jedi Trainig Academy 160 km  MTak 
31 Janczyszyn PawełKoszalin1980160 km  MTak 
32 Jurgielewicz TomaszStargard Szczecinski1979160 km  M 
33 Kaczor PiotrMaszewo1977Gwiezdna Flota Maszewo160 km  MTak 
34 Kalinowska AgnieszkaMiędzyzdroje1977KS Uznam Świnoujście160 km  K 
35 Kalinowski MarcinPłoty1977160 km  M 
36
 
Kartosz MariuszGryfice1973RunGryf Gryfice160 km  MTak 
37 Kasprzak KarolSzczecin1990160 km  M 
38 Kaufmann SaschaGustavsburg1969pheidippides.de160 km  MTak 
39 Kędzierski KrzysztofTANOWO1965SMT Szczecin160 km  MTak 
40 Kisiel RobertSzczecin1990160 km  MTak 
41 Kołat JarosławSzczecin1975STC Stargard160 km  M 
42 Końca MarekGoleniów1983160 km  MTak 
43 Kowalczyk  AnnaGryfice 1979160 km  M 
44
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 1977160 km  M 
45 Krawczak  Wojciech Szczecin 1982160 km  MTak 
46 Krawczak MichałSzczecin1985OPEN8160 km  MTak 
47 Kruszewski WojciechBiałogard1979160 km  M 
48 Krygier JustynaKoszalin1975Nietoperze Koszalin/KSR Roweria Koszalin/ZOS Koszalin160 km  KTak 
49 Kuśnieruk ZbigniewGoleniów1978160 km  M 
50 Kwiatkowski TomaszNowogard1984ADDICTED Nowogard160 km  M 
51 Lipian RobertKoszalin1964160 km  MTak 
52 Lorenz KingaPoznań1985KBR160 km  KTak 
53 Maciaszczyk RadosławDobra1975160 km  M 
54
 
Maryniak AgataSzczecin1979160 km  K 
55 Materko SzymonBiałogard 1984160 km  MTak 
56 Mazur PawełKoszalin1973160 km  M 
57 Mazur MichałGryfice1981160 km  M 
58 Mazur AnnaGryfice1986GRG160 km  K 
59 Mishchenko  Serhiy Szczecin 1972-160 km  MTak 
60 Mollnar BrigitteGustavsburg1966pheidippides.de160 km  KTak 
61 Nanu JustynaSzczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus160 km  KTak 
62 Niewiński DariuszBiałogard1980160 km  MTak 
63 Nowacka  Elżbieta Koszalin 1976160 km  KTak 
64 Pankowski ŁukaszBiałogard1986cross emerytos160 km  MTak 
65 Pastusiak SylwesterPoznań1972160 km  MTak 
66 Piątkowski JanuszSzczecin1970Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus160 km  M 
67 Pietrasik MarcinNowogard1988ADDICTED Nowogard160 km  M 
68 Polański KrzysztofSzczecin1974160 km  M 
69 Połujański  SebastianMirosławiec1979Zachlanny na życie 160 km  M 
70 Prokhorets  Valentyn Szczecin 1990160 km  MTak 
71 Prorok KrzysztofGoleniów1989160 km  MTak 
72 Równiejko MarekMaszewo1973160 km  MTak 
73 Rybak RafałKornik1976KBR160 km  M 
74 SŁABKOWSKI JANSTARGARD1971160 km  MTak 
75 STACHOWIAK ANNAGRYFICE1982FITNESSFERA GRYFICE160 km  K 
76 Szczesny Paweł Połczyn-Zdrój1969Euro Bike Kaczmarek Electric Team160 km  MTak 
77
 
Szefler JoannaSzczecin1977Hawajskie Rekiny - Triathlon Team160 km  K 
78
 
Szulc GrzegorzSzczecin1984160 km  M 
79 Szumski KarolBiałogard1981Di alcolisti ciclisti dedicato a un grande cinghiale160 km  MTak 
80 Szymanski AndrzejSzczecin1990160 km  M 
81 Szymańska KatarzynaSzczecin1982160 km  K 
82 Tomala BożenaResko1972160 km  K 
83 Tomala MariuszResko1972160 km  M 
84 Wawrzyszko KonradKołobrzeg1977KTC160 km  MTak 
85 WEISS-SZULC BARBARAKOSZALIN1972160 km  K 
86 Wieczorek GrzegorzSzczecin1973RIDERSCLUB KIJEWO160 km  M 
87 Wiszniewski MichałGryfice1985Grupa Rowerowa Gryfice160 km  M 
88 Wiśniewski MarcinGryfice1992GRG160 km  M 
89 Witenas MarekBiałogard1978160 km  M 
90 Witkowski MirosławSzczecin1974160 km  M 
91 Witkowski RadoslawStargard1974160 km  MTak 
92 Wojciechowski JacekŚwinoujście1974160 km  M 
93
 
Wroński JulianStargard 1985HIAB SPORT TEAM160 km  MTak 
94 Wrześniak WojciechStargard Szczeciński1991160 km  MTak 
95 Zastocki RafałSzczecin1981160 km  M 
96 Zawicki MariuszSzczecin 1979160 km  MTak