Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 40 "TRZEBIATOWSKA 10"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Babicka IzabelaZalasewo198010 km  K 
2 Bagińska  MartaTrzebiatow1981AT Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
3 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
4 Bątkiewicz BogusławPłoty196510 km  M 
5 Bindas GrzegorzTrzebiatow198210 km Gmina Trzebiatów
 
M 
6 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
7 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
8 Cieluch  Paulina Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
9 Cukiernik PrzemekZielona Góra1982HARPAGAN ZG10 km  M 
10 Czerwiński DarekGryfice197310 km Gmina Trzebiatów
 
M 
11 Ćwirko PiotrTrzebiatów197810 km Gmina Trzebiatów
 
M 
12 Dudziński WojtekSzczecin199610 km  M 
13 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  M 
14 Gandurski WaldemarGniezno1959Towarzystwo Miłośników Tenisa SMECZ10 km  M 
15 Głowacki WłodzimierzKoszalin193810 km  M 
16 Gocał AnitaPolice198910 km  K 
17 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  M 
18 Gruszka AdamSzczecin1966Swim2tri10 km  M 
19 Grzegorowska OliwiaSzczecin198910 km  K 
20 Hałka JustynaŁobez1980Trucht Łobez 10 km  K 
21 Hałka ArkadiuszŁobez1976Trucht Łobez 10 km  M 
22 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów10 km  M 
23 Jankowska MagdalenaTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
24 Jędrzejczyk FranciszekTrzebiatów197110 km  M 
25 Jędrzejczyk BeataTrzebiatów197910 km  K 
26 Karcz ArturMrzeżyno197910 km Gmina Trzebiatów
 
M 
27 Karczewski KrzysztofTrzebiatów1960 10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
28 Kisz Przemysław Szczecin1975KB.PIONIER SZCZECIN10 km  M 
29
 
Kotkowiak EmiliaLacchiarella1987Naviglio Running Team10 km  K 
30 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów198710 km Gmina Trzebiatów
 
K 
31 Kupczyk ZbigniewTrzebiatów196910 km  M 
32 Kwidziński MichałBiałogard1988rozbiegany Michał10 km  M 
33 Kwocz HenrykGryfice1943RunGryf Gryfice10 km  M 
34 Leksinski Michał Warszawa198810 km Gmina Trzebiatów
 
M 
35
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973RunGryf Gryfice10 km  K 
36
 
Makowiecki MarcinPłoty198110 km  M 
37 MATYSIAK LESZEKTrzebiatów196810 km  M 
38
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  K 
39 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 199410 km  K 
40 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
41 Orlik MARCINSzczecin198010 km  M 
42 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
43
 
Pękała PiotrKoszalin197110 km  M 
44 Popiół IzabelaSzczecin1971-10 km  K 
45 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice10 km  M 
46 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  M 
47 Przybylski PiotrDarżewo198410 km  M 
48 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo10 km  M 
49
 
Sierocki PiotrGoleniów1974DETOX Team10 km  M 
50
 
Sioła DanutaGryfice1973 10 km  K 
51 Skoneczny WaldemarMrzezyno1967Mrzeżyno10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
52 Sobecki TomaszSzczecin1996Puszczyk Bukowy10 km  M 
53 Staliś NataliaTrzebiatów1987:)10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
54
 
Staliś RobertTrzebiatów1984:)10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
55 Staniaszek AleksandraWarszawa198810 km Gmina Trzebiatów
 
K 
56 Strączek Michał Mrzeżyno197610 km Gmina Trzebiatów
 
M 
57 Suska SylwiaŚwinoujście197510 km  K 
58 Suski Piotr Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km  M 
59
 
Szczupaczyński ArkadiuszGRYFICE1963RUNGRYF10 km  M 
60 Szklar MonikaTrzebiatow1991OSP GOŁAŃCZ POMORSKA10 km  K 
61 Szyszkowski TomaszKoszalin198110 km  M 
62 Ściesińska BeataTrzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
63
 
Świtoń MagdalenaGryfice1985RunGryf Gryfice10 km  K 
64 Troszczyński PrzemysławŁukęcin197410 km  M 
65
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  M 
66 Urbański TomaszBiałogard1972Karlino Biegaj10 km  M 
67 Warniełło AdrianaTrzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
68 Wąsowicz ANNAKołobrzeg/stramnica 29198110 km  K 
69 Wieteska-Adamczyk AnnaSzczecin198510 km  K 
70 Windysz AgnieszkaDebno198710 km  K 
71 Winowska JudytaSzczecin198810 km Gmina Trzebiatów
 
K 
72 Wojtkun WaldemarTRZEBIATÓW196010 km Gmina Trzebiatów
 
M 
73 Wojtkun DanielWarzymice198510 km  M 
74 Zaborowska Małgorzata Gryfice1988OSP Płoty10 km  K 
75
 
Zaremba KatarzynaSkalno1984AT-Aktywny Trzebiatów10 km  K 
76
 
Zawadzki AdrianTrzebiatów 1996Trzebiatoff Biega10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
77 Zielińska  AnnaŁobez1972Trucht Łobez10 km  K 
78
 
Zielińska RenataWrzosowo1967Willa Rubin10 km  K 
79 Zubrewicz PiotrekTrzebiatow1978AT Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
80
 
Żywicka  Barbara Szczecin197200810 km  K