Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 40 "TRZEBIATOWSKA 10"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Anastaziuk KamilMrzeżyno199710 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
2 Babicka IzabelaZalasewo198010 km  K 
3 Bagińska  MartaTrzebiatow1981AT Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
4 Bajgert RobertKołobrzeg1970KB WYGAN / VOLTAIX.PL10 km  MTak 
5 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
6 Barański BogusławTrzebiatów1958MLUKS Trzebiatów10 km  MTak 
7 Bątkiewicz BogusławPłoty196510 km  MTak 
8 Bindas GrzegorzTrzebiatow198210 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
9
 
Bodnar ZbigniewSzczecin194810 km  MTak 
10 Bogdański MaciejTrzebiatów199210 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
11 Borowski  KamilTrzebiatów 200110 km  MTak 
12
 
Chlebowski HubertWicimice1988RunGryf Gryfice10 km  MTak 
13 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
14 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  MTak 
15 Chorąży KarolinaKoszalin1989LEO-TEAM 10 km  KTak 
16 Cieluch  Paulina Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km  KTak 
17 Cukiernik PrzemysławZielona Góra1982HARPAGAN ZG10 km  MTak 
18 Czapliński JacekKoszalin1981TAGER Koszalin10 km  MTak 
19 Czerwiński DarekGryfice197310 km Gmina Trzebiatów
 
M 
20 Ćwirko PiotrTrzebiatów197810 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
21 Domański JacekNiechorze197010 km  MTak 
22 Draczyński ZygmuntŁobez1948LŁKB TRUCHT10 km  MTak 
23 Dudziński WojtekSzczecin199610 km  MTak 
24 Dutko PawełNinikowo1991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
25
 
Dyczyński LeszekSzczecin1981MTR Szczecin Team10 km  MTak 
26
 
Fido Adam Kołobrzeg1977Kołobrzeg Biega10 km  MTak 
27 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
28 Gandurski WaldemarGniezno1959Towarzystwo Miłośników Tenisa SMECZ10 km  MTak 
29 Gawrysiak PrzemysławWłodarka197710 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
30 Gawryś RafałDrzonowo200210 km  MTak 
31 Giza PiotrGrąd 198410 km  MTak 
32 Głowacki WłodzimierzKoszalin193810 km  MTak 
33 Gocał AnitaPolice198910 km  KTak 
34 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
35
 
Górska AnnaŚwinoujście1974MKL Maraton Świnoujście10 km  KTak 
36 Gruszka AdamSzczecin1966Swim2tri10 km  MTak 
37 Grzegorowska OliwiaSzczecin198910 km  K 
38 Gwardiak BartłomiejGoleniów1992Prime Cargo Poland10 km  MTak 
39 Hałka JustynaŁobez1980Trucht Łobez 10 km  KTak 
40 Hałka ArkadiuszŁobez1976Trucht Łobez 10 km  MTak 
41
 
Heller ZdzisławKoszalin1956niezrzeszony10 km  MTak 
42 Herba ZbigniewStargard1953Stargard. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. HOLSTAR-Pęzino10 km  M 
43 Herman PawełMrzeżyno1974MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
44 Herman AgnieszkaMrzeżyno197710 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
45 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów10 km  MTak 
46 Hudecka EvelynSzczecin198610 km  KTak 
47 Ignaczak PiotrBiałogard1994KB.10.BIAŁOGARD10 km  M 
48 Iwaniec DariuszSierakowo1975TKKF Koszalin10 km  MTak 
49 Jankowska MagdalenaTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
50 Jaskulska JustynaResko198210 km  K 
51 Jaworski SzymonKołobrzeg198310 km  MTak 
52 Jędrzejczyk FranciszekTrzebiatów197110 km  MTak 
53 Jędrzejczyk BeataTrzebiatów197910 km  KTak 
54 Kacprzak DominikaTrzebiatów198410 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
55 Kacprzak PiotrTrzebiatów197610 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
56 Kaczanowska MagdaTrzebiatów200210 km Gmina Trzebiatów
 
K 
57 Kamiński AntoniTRZEBIATÓW1959JW 3519 BIAŁYSTOK10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
58 Kamiński SławomirTrzebiatów198810 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
59 Kaniewicz BartoszTrzebiatów 198910 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
60
 
Karcz ArturKołobrzeg197910 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
61 Karczewski KrzysztofTrzebiatów1960 10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
62 KISIELIŃSKI IGORKOSZALIN1964TKKF-KOSZALIN10 km  MTak 
63 Kisz Przemysław Szczecin1975KB.PIONIER SZCZECIN10 km  MTak 
64 Klepinowska NataliaStepnica198610 km  K 
65
 
Kotkowiak EmiliaLacchiarella1987Naviglio Running Team10 km  KTak 
66 Kozłowksi MaciejTrzebiatów197510 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
67 Kozłowska JustynaTrzebiatów197810 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
68 Kozłowska KarinaKraków198710 km  K 
69 Królak BeataPolice1962SP 8 Police10 km  KTak 
70 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka Police10 km  KTak 
71 Królik WaldemarTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
72 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów198710 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
73 Krzywak Zuzanna Trzebiatów200010 km  KTak 
74
 
Kubik KrystianGryfice1993 10 km  MTak 
75 Kulesza BogusławGryfice198310 km  MTak 
76 Kuligowski PrzemysławTrzebiatów1995RAZ Szczecin10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
77 Kułakowski DawidKoszalin1977TKKF Koszalin10 km  MTak 
78 Kupczyk ZbigniewTrzebiatów196910 km  MTak 
79 Kwidziński MichałBiałogard1988rozbiegany Michał10 km  M 
80 Kwocz HenrykGryfice1943RunGryf Gryfice10 km  MTak 
81 Leksinski Michał Warszawa198810 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
82 Lenkiewicz JoannaŚwinoujście 198010 km  KTak 
83
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973 10 km  KTak 
84 Liszniański DanielPłoty1978CELOWY ZWIĄZEK GMIN R-XXI NOWOGARD10 km  MTak 
85 Litwinowicz RenataKolobrzeg1976KB WYGAN10 km  KTak 
86 Łocman AlicjaLuboń1980CONNECTOR TEAM10 km  KTak 
87 Łocman DanielSzczecin197610 km  MTak 
88
 
Maciążek JarosławKołobrzeg197810 km  MTak 
89 Maciążek RenataKołobrzeg 198010 km  KTak 
90 Mackojć AgnieszkaGryfice1970RunGryf10 km  KTak 
91
 
Makowiecki MarcinPłoty198110 km  M 
92 Malicki KrzysztofTrzebiatow1970AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
93 Markiecki PiotrTrzebiatów197610 km  M 
94 MATYSIAK LESZEKTrzebiatów196810 km  MTak 
95 Mazurski PawełGryfice198910 km  MTak 
96 Micerski TomekKoszalin1976TKKF Koszalin10 km  MTak 
97
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  KTak 
98 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 199410 km  KTak 
99
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice10 km  MTak 
100 Mottram CarlKolobrzeg1971The English Sporting Club, Kolobrzeg10 km  MTak 
101 Naglacki GrzegorzSzczecin1972MLUKS Trzebiatów10 km  MTak 
102 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  MTak 
103 Nowak MarcinKołobrzeg197910 km  MTak 
104 Olejnik JanuszTrzebiatów196510 km  MTak 
105 Orlik MARCINSzczecin198010 km  M 
106 Orłowski BolesławNowogard194710 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
107 Osobniak RyszardKoszalin1956 10 km  MTak 
108 Ostaszewski PawełGoleniów197510 km  MTak 
109 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
110 Paszyn PrzybyradPoznań198510 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
111
 
Pękała PiotrKoszalin197110 km  MTak 
112 Pietrasik PawelZukowo196510 km  MTak 
113 Polański DariuszMrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
114 Popiół IzabelaSzczecin1971-10 km  K 
115 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice10 km  MTak 
116 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
117 Przybylski PiotrDarżewo198410 km  MTak 
118 Rodziewicz-Czaplińska AgnieszkaKoszalin197510 km  KTak 
119 Romańska KarolinaŚwinoujście1985BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
120 Ruśkiewicz WojciechSzczecin 1988Deloitte Adventure Team10 km  MTak 
121
 
Rybicki JanuszPolice1950SKB DZIK POLICE10 km  MTak 
122 Saładziak MateuszTrzebiatów198910 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
123 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo10 km  MTak 
124
 
Sierocki PiotrGoleniów1974DETOX Team10 km  MTak 
125
 
Sioła DanutaGryfice1973 10 km  KTak 
126 Skoneczny WaldemarMrzezyno1967Mrzeżyno10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
127
 
Skowyra WiolettaBarkowo1973RunGryf10 km  KTak 
128 Skowyra ArkadiuszBarkowo1981RunGryf10 km  MTak 
129 Sobecki TomaszSzczecin1996Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
130 Soroczyńska MonikaResko197710 km  KTak 
131 Staliś NataliaTrzebiatów1987:)10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
132
 
Staliś RobertTrzebiatów1984:)10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
133 Staniaszek AleksandraWarszawa198810 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
134 Strączek Michał Mrzeżyno197610 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
135
 
Styczyński RafałKołobrzeg1978stytax.pl10 km  M 
136 Suska SylwiaŚwinoujście197510 km  K 
137 Suski Piotr Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km  M 
138 Szczepański GrzegorzTrzebiatów1976AT-Aktywny Trzebiatów10 km  MTak 
139
 
Szczupaczyński ArkadiuszGRYFICE1963RUNGRYF10 km  MTak 
140 Szklar MonikaTrzebiatow1991OSP GOŁAŃCZ POMORSKA10 km  KTak 
141 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
142 Szpeciński PrzemekRymań1995Gmina Rymań10 km  MTak 
143 Szymanowicz ŁukaszMrzeżyno197710 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
144 Szyszkowski TomaszKoszalin198110 km  MTak 
145 Ściesińska BeataTrzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
146
 
Ściesiński MariuszTrzebiatów1965Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
147
 
Świtoń MagdalenaGryfice1985 10 km  KTak 
148 Troszczyński PrzemysławŁukęcin197410 km  MTak 
149 Tyza JakubTrzebiatów 2002MLUKS Trzebiatów10 km  K 
150
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
151 Urbański TomaszBiałogard1972Karlino Biegaj10 km  M 
152 Warniełło AdrianaTrzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
153 Wąsowicz ANNAKołobrzeg/stramnica 29198110 km  KTak 
154 Wieteska-Adamczyk AnnaSzczecin198510 km  K 
155 Windysz AgnieszkaDebno198710 km  KTak 
156 Winowska JudytaSzczecin198810 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
157 Wojciechowski JarosławŚwinoujście1979TEAM WOJCIECHOWSKI10 km  MTak 
158 Wojtkun WaldemarTRZEBIATÓW196010 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
159 Wojtkun DanielWarzymice198510 km  MTak 
160 Wyganowski AndrzejKołobrzeg194510 km  KTak 
161 Zaborowska Małgorzata Gryfice1988OSP Płoty10 km  KTak 
162 Zając WiolettaGryfice197010 km  K 
163
 
Zaremba KatarzynaSkalno1984AT-Aktywny Trzebiatów10 km  KTak 
164
 
Zawadzki AdrianTrzebiatów 1996 10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
165 Zielińska  AnnaŁobez1972Trucht Łobez10 km  KTak 
166
 
Zielińska RenataWrzosowo1967Willa Rubin10 km  K 
167 Zienkiewicz AgnieszkaResko198310 km  KTak 
168 Zubrewicz PiotrekTrzebiatow1978AT Aktywny Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
M 
169
 
Żywicka  Barbara Szczecin197200810 km  KTak