Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Wiosenny Bieg Świąteczny - BIEGI DZIECI

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bamber JacekWiki Mierzyn1977Leniwe Buły MierzynD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
2 Banaszak PatrykBanan Junior Bezrzecze2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
3 Barcikowska AnnaMaja B. Szczecin1976D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  M 
4 Barczyńska-Bamber IwonaUla Mierzyn1981Ostre dzidyD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
5 Barczyszyn NataliaEmilka Barczyszyn Szczecin1989D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
6 Ben Slimane KamilaSKANDER Szczecin1984D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
7 Ben Slimane NadiaNADIA Szczecin2013LoL SurpriseD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
8 Biedrzyński RomanOLUŚ Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
9 Biliński AdrianAdriano MOSINA2013Akademia UrbasiaD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
10 BILIŃSKI GRACJANGracjano MOSINA2010SP Krosno/Akademia UrbasiaD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
11 Bińkowska MartaAdam Bińkowski 2008 Szczecin1977FIZJOKIDSD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  K 
12 Borysiuk MartaKrólewna Gabi  Kamien pomorski1990Klub Biegacza Kamień PomorskiD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
13
 
Brewińska -Graczyk Adriana Franek Gryfino1978D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  K 
14 Budna Hanna Szczecin 2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
15 Budny Antoni Szczecin2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
16 Chachuła SylwiaJulianna Dolice1983DoliceD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
17 Ciuraj Halszka Szczecin1985D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
18 Ciuraj Halszka Amelka Szczecin1985D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
19 Czerwińska-Cendrowska KarolinaPiotr Cendrowski 2015 Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
20 Daszkiewicz BeataMajka Szczecin1974D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
21 Dittmann MayraMarco Dittmann Szczecin2012D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
22 DOBOSZ JERRYSifan Hassan SZCZECIN1979Abla AlablaD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  M 
23 DOLOT ANNA NATALIA DOLOT SZCZECIN1979adtaxD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
24 Domańska-Bamber MartaHania Mierzyn1981D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
25 Dominiak-Olszewska MałgorzataMateusz Olszewski 2013 Warzymice1982Kijki & szpilkiD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
26 Dybicz KingaKrólewna Alicja 2015 Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
27 Dziedzic DamianDamian Dziedzic Szczecin (ZACHODNIOPOMORSKIE, Szczecin, Szczecin)2011Fundacja MIERZ WYSOKOD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
28 Dzień PaulinaKrzyś Dzień Szczecin1984D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
29 Fiedziuszko Jan RobertJaśko Szczecin2013D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
30 Fręśko EwelinaJulian Szczecin1983 D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
31 Futyma Karolina Oliwia Futyma Police1988D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
32 Futyma NadiaNADIA FUTYMA Police2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
33 Gierasimowicz SzymonLaura Szczecin1979totalsportD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
34 Gierasimowicz DominikDominik Dobra Szczecinska2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
35 Goralska KingaJULINKA Mierzyn1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
36 Gozdyra DariuszAntonio Szczecin1978D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  M 
37 GRĄŻAWSKA MONIKAJAKUB KRYSIŃSKI 2011 r SZCZECIN1976UKS MKL SZCZECIND4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
38 Grzelińska MartaAdziu Mierzyn1976D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
39 Jezierska  MartaKuba Szczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
40 Jurczyński ŁukaszGABI GALANDIA TEAM Szczecin1985Grupa TOMD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
41 Kamińska AgnieszkaWOJTAS Szczecin1972D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  K 
42 Kielsznia MichałMichał Mierzyn2010AP PogońD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
43 Klimek AleksandraSuper Zajączek Mierzyn1987D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
44 Klimek ArkadiuszBiegający kurczaczek Mierzyn1976D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
45 Koncowik-Przydatek BeataSZYMON Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
46 Kopaniecki JonatanJonatan Kopaniecki 2010 Mierzyn2010Parkrun Szczecin D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
47 Kornaus DanielFilip Kornaus Szczecin1979D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
48 Kornaus BeataTomasz Kornaus 2010r. Szczecin1980D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
49 Kotynia Miłosz  Stargard 2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
50 Kowalski Grzegorz Szczecin2016www.zpci.plD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
51 Kowalski Krzysztof Szczecin2014www.zpci.plD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
52 Kozłowska Alicja Szczecin2010UKS MKL SZCZECIND4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
53 Krugły MagdalenaNelusia Szczecin1985D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
54 Krzeszowiak JoannaNikodem Krzeszowiak 2015 Szczecin1991D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
55 Kubiak TomaszBerenika Szczecin1981KW PSP SzczecinD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
56 Kuchalska Zofia Szczecin2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
57 Kuchalska MartaPiotrek Szczecin1974Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
58 Kuciarski Jakub Węgornik2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
59 Kujawska-Szczepańska KarolinaZuzia Szczecin1987D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
60 Kwasniewska MagdaZuzanka Szczecin1985Tricarbon.plD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
61 Kwaśniewska MagdaKasiunia Szczecin1985Tricarbon.plD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
62 Lewak JuliaJULA Szczecin2010 D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
63 Łobos AnnaCelinka Szczecin1990Wieczorne bieganie w SzczecinieD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
64 Łukaszewski Igor Police2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  M 
65 Łukomska Dziedzic AnnaŁukasz Dziedzic 2013 Szczecin1976Fundacja MIERZ WYSOKOD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
66 Maj EwaMarta Maj Szczecin1981D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
67 Maj MikołajHania Maj Szczecin1981JakotakobiegaD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
68 Majchrzak  ANTONINA Szczecin2010UKS MKL SZCZECIND4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
69 Majdan-Adamska AgnieszkaIgor Bezrzecze1980Husaria Race TeamD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
70 Makuch AgataMartyna Makuch 2011 r. Przecław1985D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
71 Malicka MarzenaZuzanna Antczak 2013 Police1981D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
72 Margraf Emilia Gabriel  Szczecin1983D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
73 Michalik-Cały KasiaKlara Warzymice1985Kobiece BieganieD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
74 Mielczarek Anna Szczecin, pow. Szczecin1990D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  K 
75 Mruk SzymonOREO Niechorze2009Zołza TeamD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  M 
76
 
Mucha PiotrMarta Mucha 21.07.2010 Szczecin1979D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  M 
77 Nanu Justyna Szczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy GryfusD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
78 Niewadzik OlaOlix Szczecin2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
79 Ogrodziński PrzemysławGabik Szczecin1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  M 
80 Ogrodziński GabrielGabik Szczecin2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  M 
81 Olejnik PiotrPiotr Olejnik 2013 Szczecin2013SpiderD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
82 Pawlik  MarcelMarcel Pawlik Police2013D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
83 Pieczek GizelaNadia Świętochowska, 2014 Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
84
 
Płaskowicz AnnaMarysia  Szczecin1975Wieczorne Bieganie w SzczecinieD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
85 Popławska Weronika Magdalena Uchacz Szczecin1970LKS KołbaskowoD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
86 Prokop Wojciech Szczecin2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
87 Prokop Barbara Szczecin2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
88 Rompalska BarbaraAlicja Rompalska 2015 Szczecin1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
89 Rompalski PawełFilip Rompalski 2013 Szczecin1979D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
90 Ruczko JustynaKarolina Kwiatkowska 2010 Szczecin1979D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
91 Rychłowski PiotrNatasza Rychłowska 2009 Mierzyn1980Leniwe Buły MierzynD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
92 Scott SylwiaOliwier Scott 2016 Szczecin1986D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
93 Sęk JuliaSęk Julia 2015 Szczecin2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
94 Sirotkin ElwiraOliwka Szczecin1961D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
95
 
Sitek AlfredLena Sitek1 19.10.2010 Szczecin1980D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
96 Skrzypkowska Anna Szczecin1989D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
97 Smakowska AnnaKarolinka Szczecin1980D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
98 Sokal ArkadiuszKazik Szczecin1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
99 Sokal ZosiaZosia  Szczecin2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
100 Sokół Maria Szczecin1990D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
101 Spławski DanielGabi Dzik  Szczecin1986D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
102 Stachurska AgataAlicja Maliszewska 2013 Szczecin1985D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
103
 
STEFANIAK PawełZuzanna Stefaniak STARGARD198014 bUJ/2kpzmotD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
104 Stencel Agata Szczecin1981D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
105 Stencel Piotr Szczecin1981D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
106
 
Sworobowicz Paweł Szczecin1985Fizjobiegacze SzczecinD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  M 
107 Szmyd  Andrzej Gabi  Szczecin1977D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
108 Szwarc EwaLaura Modzelewska 2009 Szczecin1983UKS MKL SZCZECIND5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
109 Szyłowicz DanielKLAUDIA Szczecin1983D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
110 Szymański PawełFilippo Szczecin1986PaczoczikejkosD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
111 Tamulonek Julia Police2009Ukl ÓsemkaD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
112 Traczyk ElżbietaNatalka Szczecin1979D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
113
 
WIŚNIEWSKA MARTA SZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w SzczecinieD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  K 
114 Witkowska BożenaMartyna Witkowska 2015 POLICE1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
115
 
Witkowski TomaszKacper Witkowski 2011r POLICE1982BBL TEAM POLICE D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
116 Wolska AgnieszkaMayra Dittmann  Szczecin1983D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
117 Wszeborowska Marta Szczecin1985D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
118 Zamaro SaraSara Zamaro 2012 Szczecin2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
119 Zamaro AleksandraOla Zamaro 2013 Szczecin2013D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
120 Zaworska  AnnaAlicja Szczecin 1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  K 
121 Żołnowska PaulinaAmelka Szczecin1990UstowoD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
122 Żurek PolaUnicorn Police2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay)