Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Wiosenny Bieg Świąteczny - BIEGI DZIECI

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andryszczuk Magdalena Dobra2012FizjoKidsD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
2 Bamber JacekWiki Mierzyn1977Leniwe Buły MierzynD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
3 Banaszak PatrykBanan Junior Bezrzecze2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
4 Barcikowska AnnaMaja B. Szczecin1976D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
5 Barczyńska-Bamber IwonaUla Mierzyn1981Ostre dzidyD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
6 Barczyszyn NataliaEmilka Barczyszyn Szczecin1989D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
7 Ben Slimane KamilaSKANDER Szczecin1984D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
8 Ben Slimane NadiaNADIA Szczecin2013LoL SurpriseD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
9 Biedrzyński RomanOLUŚ Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
10 Biliński AdrianAdriano MOSINA2013Akademia UrbasiaD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
11 BILIŃSKI GRACJANGracjano MOSINA2010SP Krosno/Akademia UrbasiaD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
12 Bińkowska MartaAdam Bińkowski 2008 Szczecin1977FIZJOKIDSD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak 
13 Bobrowska-Chwat AleksandraAnastazja  Szczecin1986Wieczorne Bieganie w SzczecinieD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  K 
14 Borysiuk MartaKrólewna Gabi  Kamien pomorski1990Klub Biegacza Kamień PomorskiD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
15
 
Brewińska -Graczyk Adriana Franek Gryfino1978D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  K 
16 Budna Hanna Szczecin 2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
17 Budny Antoni Szczecin2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
18 Chachuła SylwiaJulianna Dolice1983DoliceD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
19 Ciuraj Halszka Szczecin1985D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
20 Ciuraj Halszka Amelka Szczecin1985D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
21 Cybulski TomaszEmma Cybulska 2012 Szczecin1986D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
22 Czerwińska-Cendrowska KarolinaPiotr Cendrowski 2015 Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
23 Czyż MajkaMajka Szczecin2012PP 10D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
24 Daszkiewicz BeataMajka Szczecin1974D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
25 Dittmann MayraMarco Dittmann Szczecin2012D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
26 DOBOSZ JERRYSifan Hassan SZCZECIN1979Abla AlablaD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
27 DOLOT ANNA NATALIA DOLOT SZCZECIN1979adtaxD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
28 Domańska-Bamber MartaHania Mierzyn1981D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
29 Dominiak-Olszewska MałgorzataMateusz Olszewski 2013 Warzymice1982Kijki & szpilkiD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
30 Duda Monika Szczecin1978FIZJOKIDSD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak 
31 Duda Martyna Szczecin2012FizjokidsD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak 
32 Dybicz KingaKrólewna Alicja 2015 Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
33 Dziedzic DamianDamian Dziedzic Szczecin (ZACHODNIOPOMORSKIE, Szczecin, Szczecin)2011Fundacja MIERZ WYSOKOD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
34 Dziembaj-Gleń Katarzyna Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
35 Dzień PaulinaKrzyś Dzień Szczecin1984D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
36 Fiedziuszko Jan RobertJaśko Szczecin2013D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
37 Fręśko EwelinaJulian Szczecin1983 D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
38 Futyma Karolina Oliwia Futyma Police1988D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
39 Futyma NadiaNADIA FUTYMA Police2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
40 Gierasimowicz SzymonLaura Szczecin1979totalsportD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
41 Gierasimowicz DominikDominik Dobra Szczecinska2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
42 Goralska KingaJULINKA Mierzyn1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
43 Gozdyra DariuszAntonio Szczecin1978D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak 
44 Górecka-Pawlak JuliaJulcia Szczecin2016D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
45 GRĄŻAWSKA MONIKAJAKUB KRYSIŃSKI 2011 r SZCZECIN1976UKS MKL SZCZECIND4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
46 Grzelińska MartaAdziu Mierzyn1976D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
47 Hajdukiewicz MateuszHAJDUK SZCZECIN2010D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
48 Jankowska HannaHania  Szczecin2011FizjoKidsD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
49 Janowska NataliaAntoś SZCZECIN1983D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
50 Jezierska  MartaKuba Szczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
51 Jurczyński ŁukaszGABI GALANDIA TEAM Szczecin1985Grupa TOMD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
52 Juruć PaulinaALICJA WYSOCKA 2009r. Szczecin1984Wieczorne Bieganie w SzczecinieD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
53 Kamińska AgnieszkaWOJTAS Szczecin1972D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  K 
54 Kielsznia MichałMichał Mierzyn2010AP PogońD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
55 Klimek AleksandraSuper Zajączek Mierzyn1987D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
56 Klimek ArkadiuszBiegający kurczaczek Mierzyn1976D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
57 Koncowik-Przydatek BeataSZYMON Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
58 Kopaniecki JonatanJonatan Kopaniecki 2010 Mierzyn2010Parkrun Szczecin D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
59 Kornaus DanielFilip Kornaus Szczecin1979D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
60 Kornaus BeataTomasz Kornaus 2010r. Szczecin1980D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
61 Kosakowska IzabelaJulia Kosakowska, 2013 Szczecin1986Wieczorne bieganie w SzczecinieD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
62 Kościelniak  MonikaZebra  Szczecin 1970D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
63 Kotynia Miłosz  Stargard 2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
64 Kowalska AgnieszkaKowal Szczecin1974D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  K 
65 Kowalski Grzegorz Szczecin2016www.zpci.plD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
66 Kowalski Krzysztof Szczecin2014www.zpci.plD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
67 Kozłowska Alicja Szczecin2010UKS MKL SZCZECIND4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
68 Kozłowska EmiliaEmilka Szczecin2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
69 Krugły MagdalenaNelusia Szczecin1985D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
70 Krzeszowiak JoannaNikodem Krzeszowiak 2015 Szczecin1991D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
71 Kubiak TomaszBerenika Szczecin1981KW PSP SzczecinD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
72 Kuchalska Zofia Szczecin2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
73 Kuchalska MartaPiotrek Szczecin1974Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
74 Kuciarski Jakub Węgornik2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
75 Kujawska-Szczepańska KarolinaZuzia Szczecin1987D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
76 Kwasniewska MagdaZuzanka Szczecin1985Tricarbon.plD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
77 Kwaśniewska MagdaKasiunia Szczecin1985Tricarbon.plD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
78 Lerczak ZuzannaZUZIA Szczecin2012PP nr 5 MAGNOLIAD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
79 Lew Piotr Natali  Szczecin1970Atak Logistik D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  M 
80 Lewak JuliaJULA Szczecin2010 D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
81 Łobos AnnaCelinka Szczecin1990Wieczorne bieganie w SzczecinieD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
82 Łukaszewski Igor Police2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  M 
83 Łukomska Dziedzic AnnaŁukasz Dziedzic 2013 Szczecin1976Fundacja MIERZ WYSOKOD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
84 Maj EwaMarta Maj Szczecin1981D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
85 Maj MikołajHania Maj Szczecin1981JakotakobiegaD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
86 Majchrzak  ANTONINA Szczecin2010UKS MKL SZCZECIND4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
87 Majdan-Adamska AgnieszkaIgor Bezrzecze1980Husaria Race TeamD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
88 Makuch AgataMartyna Makuch 2011 r. Przecław1985D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
89 Malicka MarzenaZuzanna Antczak 2013 Police1981D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
90 Margraf Emilia Gabriel  Szczecin1983D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
91 Matus HunertOskar Szczecin2014D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
92 Matus OskarHubert  Szczecin2017D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
93 Matus DawidDawid  Szczecin 2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
94 Michalik-Cały KasiaKlara Warzymice1985Kobiece BieganieD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
95 Mielczarek Anna Szczecin, pow. Szczecin1990D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  K 
96 Minko Maksymilian Szczecin2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
97 Mruk SzymonOREO Niechorze2009Zołza TeamD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  M 
98
 
Mucha PiotrMarta Mucha 21.07.2010 Szczecin1979D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak 
99 Nanu Justyna Szczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy GryfusD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
100 Niewadzik OlaOlix Szczecin2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
101 Nowak MartaDorota Nowak 2009 Wełtyń1985D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
102 Ogrodziński PrzemysławGabik Szczecin1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  M 
103 Ogrodziński GabrielGabik Szczecin2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  M 
104
 
Olbrychowska PaulinaWERONIKA Szczecin1984Wieczorne Bieganie w SzczecinieD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
105 Olejnik PiotrPiotr Olejnik 2013 Szczecin2013SpiderD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
106 Olejnik KamilaJULIAN OLEJNIK 2016 Przecław1988Kobiece BieganieD1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
107 Pawlik  MarcelMarcel Pawlik Police2013D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
108 Pieczek GizelaNadia Świętochowska, 2014 Szczecin1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
109 Pilip DominikKornelia Pilip Szczecin1974FIZJOKIDSD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
110 Ploch PiotrJakub Ploch 2015 Bezrzecze1985D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
111
 
Płaskowicz AnnaMarysia  Szczecin1975Wieczorne Bieganie w SzczecinieD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
112 Popławska Weronika Magdalena Uchacz Szczecin1970LKS KołbaskowoD2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
113 Prokop Wojciech Szczecin2011D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
114 Prokop Barbara Szczecin2014D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
115 Radczuk EmiliaMisiek Szczecin2008D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
116 Ripołowski JanJanek Szczecin2016D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
117 Rompalska BarbaraAlicja Rompalska 2015 Szczecin1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
118 Rompalski PawełFilip Rompalski 2013 Szczecin1979D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
119 Ruczko JustynaKarolina Kwiatkowska 2010 Szczecin1979D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
120 Rychłowski PiotrNatasza Rychłowska 2009 Mierzyn1980Leniwe Buły MierzynD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
121 Samulczyk-Wolska MagdalenaGabi Przęsocin1985D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
122 Scott SylwiaOliwier Scott 2016 Szczecin1986D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
123 Sęk JuliaSęk Julia 2015 Szczecin2015D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
124 Sirotkin ElwiraOliwka Szczecin1961D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
125
 
Sitek AlfredLena Sitek1 19.10.2010 Szczecin1980D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
126 Skiba-Stefaniak SylwiaAleksander Stefaniak 2015 Szczecin1978D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
127 Skrzypkowska Anna Szczecin1989D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
128 Smakowska KarolinaKarolinka Szczecin2015D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
129 Smakowski Michał Szczecin2012D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
130 Sobczyk SylwiaMałgosia Sobczyk 2010r Szczecin1977D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
131 Sokal ArkadiuszKazik Szczecin1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
132 Sokal ZosiaZosia  Szczecin2009D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
133 Sokół Maria Szczecin1990D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
134 Spławski DanielGabi Dzik  Szczecin1986D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
135 Stachurska AgataAlicja Maliszewska 2013 Szczecin1985D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
136
 
STEFANIAK PawełZuzanna Stefaniak STARGARD198014 bUJ/2kpzmotD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
137 Stefaniak KarolinaKarolinka Szczecin2010D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
138 Stencel Agata Szczecin1981D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  KTak(Dotpay) 
139 Stencel Piotr Szczecin1981D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
140 Struk TomaszHania Garby1986D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
141 Struk TomaszZosia Garby1986D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
142
 
Sworobowicz Paweł Szczecin1985Fizjobiegacze SzczecinD3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak 
143 Syc PiotrMaciuś SZCZECIN1982D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  MTak(Dotpay) 
144 Szmuc  Magdalena  Warzymice 1987D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  K 
145 Szmyd  Andrzej Gabi  Szczecin1977D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  MTak(Dotpay) 
146 Szwarc EwaLaura Modzelewska 2009 Szczecin1983UKS MKL SZCZECIND5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
147 Szyłowicz DanielKLAUDIA Szczecin1983D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  MTak(Dotpay) 
148 Szymański PawełFilippo Szczecin1986 D1 i C1 – 2-3 lata (2016-2017) – 100 m  MTak(Dotpay) 
149 Tamulonek Julia Police2009Ukl ÓsemkaD5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
150 Todryk NataliaDominik Todryk SZCZECIN1982D5 i C5 – 10-11 lat (2008-2009) – 500 m  KTak(Dotpay) 
151 Traczyk ElżbietaNatalka Szczecin1979D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
152
 
WIŚNIEWSKA MARTA SZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w SzczecinieD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  K 
153 Witkowska BożenaMartyna Witkowska 2015 POLICE1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
154
 
Witkowski TomaszKacper Witkowski 2011r POLICE1982BBL TEAM POLICE D4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  MTak(Dotpay) 
155 Wolska AgnieszkaMayra Dittmann  Szczecin1983D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
156 Wszeborowska MartaKuba Szczecin1985D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  KTak(Dotpay) 
157 Zamaro SaraSara Zamaro 2012 Szczecin2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
158 Zamaro AleksandraOla Zamaro 2013 Szczecin2013D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay) 
159 Zaworska  AnnaAlicja Szczecin 1984D2 i C2 – 4-5 lat (2014-2015) – 100 m  K 
160 Żołnowska PaulinaAmelka Szczecin1990UstowoD4 i C4 – 8-9 lat (2010-2011) – 500 m  KTak(Dotpay) 
161 Żurek PolaUnicorn Police2012D3 i C3 – 6-7 lat (2012-2013) – 100 m  KTak(Dotpay)