Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXXVIII Bieg Słowiański

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19879 km  M 
2 Blacharski ArkadiuszTorzym19929 km  M 
3
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable9 km  M 
4 Cinka MaciejGorzów Wlkp.19869 km  M 
5 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000Puszkin Biega9 km  M 
6 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI9 km  K 
7 Dołmat EdwardGorzów Wlkp.19629 km  M 
8 Flaszyński MateuszWitnica19919 km  MTak 
9 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.9 km  K 
10
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 9 km  MTak 
11 Janusz DanielGorzów Wielkopolski19859 km  M 
12 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski19819 km  K 
13 Kalicki RafałGorzów Wlkp.1974BBL Gorzów9 km  M 
14
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK9 km  M 
15 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM9 km  M 
16
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski19759 km  M 
17
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19779 km  M 
18 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski19729 km  M 
19 Kuchowicz JoannaDrezdenko 19819 km  K 
20 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970WATAHA - łączy nas bieganie.9 km  M 
21 Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów9 km  M 
22 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę9 km  M 
23 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM9 km  M 
24
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000LECIEJTEAM9 km  M 
25 Lewandowska MartaKostrzyn nad Odrą19909 km  KTak 
26 Maciak RadosławDeszczno19739 km  MTak 
27
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.9 km  MTak 
28 Mazurek AleksandraGorzów Wielkopolski19959 km  K 
29 Mąkowska DanutaKrasowiec19719 km  K 
30
 
Mikołajczak JoannaStaw1985KSF9 km  K 
31 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19829 km  K 
32
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów9 km  K 
33 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19929 km  M 
34 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19829 km  M 
35 Nauman MariolaGorzów WLKP19769 km  K 
36 Nowacki DamianStare Łysogórki 1992Kuny Stare Łysogórki 9 km  M 
37 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam9 km  K 
38 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów9 km  M 
39
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM9 km  M 
40 Pieksza MichałJenin1994Browar Jenin9 km  MTak 
41 Pituła WaldemarGorzów Wielkopolski19759 km  M 
42 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers9 km  M 
43 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki9 km  K 
44
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19939 km  K 
45 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN9 km  M 
46 Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 9 km  M 
47 Strus JulitaGorzów Wlkp.19719 km  K 
48
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski9 km  K 
49
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner9 km  M 
50
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 1973BBL9 km  K 
51 Witkowska GosiaGorzów Wielkopolski19779 km  K 
52 Wojciechowski  Robert Strzelce Krajeńskie 19899 km  M 
53 Woźnica  KonradMieszkowice 1992Kuny Stare Łysogórki 9 km  M 
54
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 9 km  M 
55 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team9 km  M 
56
 
ZDANOWSKI DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ1978 9 km  M 
57 Ziółkowska KarolinaBobrówko19959 km  K 
58
 
Żywicka  Barbara Szczecin19720089 km  K