Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXXVIII Bieg Słowiański

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19879 km  M 
2 Arcab MarzenaGORZÓW WLKP19769 km  KTak 
3 Bednarczyk ZbigniewRzepin1958rzepin9 km  MTak 
4
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie9 km  MTak 
5 Bielawska AnnaTrzcińsko Zdrój19849 km  KTak 
6 Blacharski ArkadiuszTorzym19929 km  M 
7 BŁAŻEJCZYK ZBIGNIEWGORZÓW WLKP.19729 km  MTak 
8
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable9 km  M 
9 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.1945Niezrzeszony/a9 km  MTak 
10 Cinka MaciejGorzów Wlkp.19869 km  M 
11 Cipiński RafałGorzow wlkp.19869 km  MTak 
12 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000Puszkin Biega9 km  M 
13
 
Danak Przemysław Kostrzyn nad Odrą 1976KOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA9 km  M 
14 Dawidowicz AndrzejBledzew1954SAMSEBIEGAM9 km  MTak 
15 DeLucian DamianBaczyna19729 km  M 
16 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI9 km  K 
17 Dołmat EdwardGorzów Wlkp.19629 km  MTak 
18 Ecke ThorstenBad Saarow19729 km  MTak 
19 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki9 km  M 
20 Fieńko KatarzynaPełczyce1989KaDarki9 km  K 
21 Fita RomanKożuchów1954Świat Maratończyka Kożuchów9 km  M 
22 Flaszyński MateuszWitnica19919 km  MTak 
23 Gaca GosiaGorzów Wielkopolski19829 km  KTak 
24 Gerek DariuszGorzów Wlkp.19689 km  MTak 
25 Gerek MałgorzataGorzów Wlkp.19689 km  KTak 
26 Gluz MarikaSkwierzyna1991:)9 km  K 
27 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin 9 km  MTak 
28
 
Grzybowski KrzysztofGorzów Wlkp.1957Lubuski Portal Biegowy9 km  MTak 
29 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team9 km  M 
30 Jach AndrzejGorzów Wlkp.19579 km  M 
31 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.9 km  K 
32
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 9 km  MTak 
33 Janiów DawidGorzów Wielkopolski1985KAC Ekipa9 km  MTak 
34 Janusz DanielGorzów Wielkopolski19859 km  MTak 
35 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski19819 km  K 
36
 
Jemczura RafałDębno1991Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno9 km  MTak 
37
 
Jodko AdamGorzów Wlkp.19779 km  MTak 
38 Kaczmarek JanMieszkowice19479 km  MTak 
39 Kalicki RafałGorzów Wlkp.1974BBL Gorzów9 km  MTak 
40
 
Karski PawełGorzów Wielkopolski19789 km  MTak 
41
 
Kaźmierczak JoannaGorzów Wielkopolski19929 km  KTak 
42 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19779 km  MTak 
43 Kokot PawełZielona Góra1982HARPAGAN Zielona Góra9 km  MTak 
44 Kopczany MarcinGorzów Wielkopolski19799 km  MTak 
45
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK9 km  MTak 
46 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM9 km  M 
47
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski19759 km  MTak 
48 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW9 km  M 
49 Kowalczyk AgnieszkaGorzów Wlkp.19809 km  K 
50 Kowalewski WaleryKostrzyn nad odra1957bez klubu9 km  MTak 
51 Kozak  AnnaGorzów Wielkopolski 19799 km  KTak 
52
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19779 km  M 
53 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski19729 km  M 
54 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Dębnowskie Człapaki9 km  K 
55 Kuchowicz JoannaDrezdenko 19819 km  KTak 
56 Kujawski AdrianSzczecin19929 km  M 
57 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970WATAHA - łączy nas bieganie.9 km  MTak 
58 Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów9 km  M 
59 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę9 km  M 
60 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM9 km  MTak 
61
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000LECIEJTEAM9 km  M 
62
 
Leszczyński MichałDeszczno1978Syberian Husky Team9 km  MTak 
63 Lewandowska MartaKostrzyn nad Odrą19909 km  KTak 
64 Lisowska KlaudiaCychry20019 km  KTak 
65
 
Łangowski MateuszChroościk1976Ivolt Team9 km  MTak 
66 Łażewska SylwiaChwalęcice19769 km  KTak 
67 Maciak RadosławDeszczno19739 km  MTak 
68
 
Marczewski TomaszGorzów Wlkp.19709 km  M 
69 Markiewicz MariuszKarnin19759 km  M 
70 Marysiok ErwinBaczyna20009 km  KTak 
71
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.9 km  MTak 
72
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19859 km  K 
73 Matusik JanuszTUCZNO1955Niezrzeszony/Tuczno9 km  MTak 
74 Matusik EwaTuczno1984Niezrzeszona9 km  KTak 
75 Mazurek AleksandraGorzów Wielkopolski19959 km  K 
76 Mąkowska DanutaKrasowiec19719 km  K 
77
 
Mikołajczak JoannaStaw1985KSF9 km  KTak 
78 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 19949 km  K 
79 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19829 km  K 
80
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów9 km  KTak 
81 Musiał AdamDrawsko19589 km  MTak 
82 Myszczyński JakubSkwierzyna19939 km  MTak 
83 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19929 km  M 
84 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19829 km  M 
85 Nauman MariolaGorzów WLKP19769 km  K 
86 Nosek MarcinWrocław19769 km  M 
87 Nowacki DamianStare Łysogórki 1992Kuny Stare Łysogórki 9 km  MTak 
88 Nowak MariuszRóżanki19899 km  M 
89 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.19759 km  KTak 
90 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam9 km  K 
91 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów9 km  MTak 
92
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM9 km  M 
93 Pieksza MichałJenin1994Browar Jenin9 km  MTak 
94 Pituła WaldemarGorzów Wielkopolski19759 km  M 
95 PODBERESKI BOGDANDębno1968POLGET TEAM DĘBNO9 km  M 
96
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19699 km  MTak 
97 Romankiewicz JoannaGorzów Wlkp.19759 km  K 
98 Rymorz-Januszewska  AnnaGorzów Wlkp.1980VTQ PL9 km  KTak 
99 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów Wlkp.9 km  KTak 
100 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers9 km  M 
101 Saniuk PatrycjaGorzów Wielkopolski19859 km  KTak 
102 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki9 km  K 
103 Sinior KarolinaGorzów Wlkp.19979 km  K 
104
 
Skałecki PrzemysławGorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project9 km  MTak 
105 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.19469 km  M 
106 Skórski  Bogdan Krzeszyce 19709 km  M 
107 Skrodzka JoannaBaczyna19779 km  KTak 
108 Skrodzki TomaszBaczyna19769 km  MTak 
109
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki9 km  MTak 
110
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19939 km  K 
111 Smolarczyk AleksGorzów Wlkp.2000SPORTY WALKI GORZÓW9 km  M 
112 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN9 km  M 
113 Stępień GrzegorzGorzów Wlkp.1988Fiziomej Team9 km  M 
114
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 9 km  MTak 
115 Strawa MirosławGorzów Wlkp.19759 km  MTak 
116 Strawa WeronikaGorzów Wlkp.20019 km  K 
117 Strus JulitaGorzów Wlkp.19719 km  KTak 
118
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 9 km  M 
119 Sułkowska SylwiaZielona Góra1980Harpagan ZG9 km  KTak 
120 Szar AnetaDębno19779 km  KTak 
121 Szkwarek AnnaGorzów Wlkp.19769 km  KTak 
122 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW9 km  MTak 
123
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski9 km  K 
124
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner9 km  MTak 
125 Warszawski JerzyŻagań19539 km  MTak 
126 WARZYCH MagdalenaRZEPIN19779 km  K 
127 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp19849 km  M 
128
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 1973 9 km  K 
129 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów9 km  MTak 
130 Wiśniewska  Agnieszka Kostrzyn nad Odrą 1978bez klubu9 km  KTak 
131 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19879 km  M 
132 Witkowska GosiaGorzów Wielkopolski19779 km  K 
133 Witkowski AndrzejGorzow wlkp19679 km  MTak 
134 Wojciechowski  Robert Strzelce Krajeńskie 19899 km  MTak 
135 Wojcieszyński TomaszBaczyna19749 km  MTak 
136 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki9 km  MTak 
137 Woźnica  KonradCzelin1992Kuny Stare Łysogórki 9 km  MTak 
138
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 9 km  M 
139 Wróblewski AdamWieleń19539 km  MTak 
140 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team9 km  MTak 
141
 
ZDANOWSKI DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ1978 9 km  MTak 
142 Ziemba GrzegorzGorzów Wielkopolski19899 km  MTak 
143 Ziółkowska KarolinaBobrówko19959 km  KTak 
144
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE9 km  M 
145
 
Żywicka  Barbara Szczecin19720089 km  K