Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IX OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY im. BRACI MIKRUTÓW

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Artwik Marcin Koronowo 1984CB Radio10 km  MTak 
2 Bąk Oskar Mąkowarsko198310 km  MTak 
3 Bednarek Marta Wtelno1978Czarne Stopy.SM10 km  KTak 
4 Blas KrzysztofBLASIOR Lińsk1979Biegające Śliwice10 km  M 
5 Bloch Przemysław Czersk198110 km  MTak 
6 BOROWIEC WIOLETAWiolka SZUBIN1985BBL Szubin10 km  KTak 
7 Brzozowski Szymon Włocławek1981WIKA Polska10 km  MTak 
8 Cyron Bogumił Śliwice1965Biegające Śliwice10 km  MTak 
9 Czepek Andrzej Nowe Miasto Lubaws1970Kurzętnik Biega10 km  MTak 
10 Dabrowski MichałDMB Koronowo1983RUN DMB10 km  MTak 
11 Dobosz Maciej Nakło nad Notecią198010 km Służba więzienna
 
MTak 
12 Dolatowska KlaudiaKlaudia Koronowo199810 km  KTak 
13 Dolatowski DanielDOLAREK Koronowo200210 km  MTak 
14 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią1967nkb10 km  MTak 
15 Gałuszka Dorota Grudziądz1979Służba Więzienna10 km Służba więzienna
 
KTak 
16 Gatner ADAM Serock1957LUKS Serock10 km  MTak 
17 Giolda Paweł Bydgoszcz198310 km  MTak 
18 Glaziński Paweł Koronowo198410 km  MTak 
19 Gliszczyński Paweł Koronowo198910 km  MTak 
20 Gronowski Michał Świecie1970The Runners Świecie10 km  M 
21 Grott Bartłomiej Bydgoszcz197710 km  MTak 
22 Gzyl Mikolaj Bydgoszcz1983Janusze Triathlonu 'Exodus' Team10 km  M 
23 Haus KatarzynaKasia Szubin1976BBL SZUBIN10 km  KTak 
24 Izbaner MonikaBIEGNIEMY Z TOBĄ Koronowo1977 10 km  KTak 
25 Izbaner Kacper Koronowo2002BIEGNIEMY Z TOBĄ10 km  MTak 
26 Janczukowicz Ryszard Koronowo1971Żyj-zdrowo.com10 km  MTak 
27 Januszewska Krystyna Sliwice1975Biegajace Śliwice 10 km  K 
28 Jurek Piotr Szubin1967BBL Szubin10 km  MTak 
29 Kaczor Michał Bydgoszcz200210 km  M 
30 Karwasz Mirosław Tryszczyn198010 km  M 
31 Karwasz AndrzejAndrzej Pakość197810 km  MTak 
32 Kątny TomekTomekKątny Nowy Dwór1980Instalco10 km  MTak 
33 Kiełpikowski Patryk Koronowo198810 km  MTak 
34 Klatecki Adam Pruszcz198510 km  MTak 
35 Knop KrzysztofKRIS Stronno1973Stronno10 km  MTak 
36 Kołomyjski Kamil Koronowo199110 km  MTak 
37 Koniarski DanielKoniu  Koronowo1984Brak 10 km  M 
38 Koronowo Koronowo Koronowo201610 km  M 
39 Kortas Robert Koronowo1979KS Spartakus Koronowo10 km  MTak 
40 Krolik  Roman  Koronowo197310 km  MTak 
41 Król Katarzyna Tryszczyn197310 km  KTak 
42 Kruk Anna  Chojnice1981Służba Więzienna10 km Służba więzienna
 
K 
43
 
Kryger Agnieszka Bagienica199510 km  K 
44 Kryger Martyna Bagienica199710 km  K 
45 Kukliński Rafał Bydgoszcz197810 km  MTak 
46 Lewandowski JarosławLewy Koronowo199710 km  MTak 
47 Łaz KamilŁasuch Bydgoszcz1983Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
48 Łukaszewski  Jarosław  Włocławek 1989SŁUŻBA WIĘZIENNA10 km Służba więzienna
 
M 
49 Majewska Monika Lucim198210 km  KTak 
50 Makowski Sławomir Bydgoszcz1969RUN BYDGOSZCZ10 km  MTak 
51 Małkowski SebastianSebastian  Potulice198410 km Służba więzienna
 
MTak 
52 Marchlewski  Radosław Radek  Marzęcice1986Kurzętnik Biega 10 km  MTak 
53 Mendel Magdalena Bydgoszcz199110 km  K 
54 Michalik JoannaAsia Bydgoszcz198110 km  KTak 
55 Misun-Nowak KatarzynaKasia Osowiec1980Ams triathlon10 km  K 
56 Mogilnicki Dominik Konstantowo199210 km  MTak 
57 Mucha MarcinBATRUN Pawłówek1978Batrun10 km  MTak 
58 Musiał Mirela Łowin1969LUKS Serock10 km  KTak 
59 Musiał Piotr Wierzchucin Król198910 km  MTak 
60 Nawrocki  Radosław  Wierzchucin Królewski1980OSP WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 10 km  MTak 
61 NAWROCKI SLAWOMIRSław KORONOWO198210 km  M 
62
 
Nowak JacekJACKO Koronowo1977Victoria Koronowo10 km  MTak 
63 Nowak HubertPELE Koronowo2002Gwiazda Bydgoszcz10 km  M 
64 Nowak Andrzej Koronowo195510 km  M 
65 Nowicka Weronika Koronowo199910 km  KTak 
66 Nowogórski Mariusz Koronowo1983Pędzące Żółwie10 km  MTak 
67 Odrzygóźdź Cezary Koronowo199410 km  M 
68 Odrzygóźdź Marek  Buszkowo197410 km  MTak 
69 Olkowski JurekJurek Świecie1953The Runners Świecie10 km  MTak 
70 Pacek Mirosław Serock196410 km  MTak 
71 Paczkowska PatrycjaPatrycja Nowy Jasiniec1992LUKS Serock10 km  KTak 
72 Palacz Wioletta Bydgoszcz197810 km  KTak 
73 Patalon Adam Marzęcice1968Kurzętnik Biega10 km  MTak 
74 Pawlaczyk SzymonSzymS Bydgoszcz1985TriSpace10 km  M 
75 Pawłowski MarcinPAWŁOŚ Włocławek1979ZK WŁOCŁAWEK10 km Służba więzienna
 
M 
76 Pawłowski Mariusz Kurzętnik1976Kurzętnik Biega10 km  MTak 
77 Piszczek JakubDotykMaroka.pl Poznań197910 km  MTak 
78 Polasik Marek Koronowo199110 km  M 
79 Pozorska Joanna Lińsk1981Biegające Śliwice10 km  KTak 
80 Pozorski Adam Lińsk1980Biegające Śliwice10 km  MTak 
81 PROCEK DARIA ŚLIWICE1988Biegające Śliwice10 km  KTak 
82 Przybysz Tomasz Koronowo199810 km Niepełnosprawni (wózki)
 
MTak 
83 Quaas  Łukasz Lukasz Bydgoszcz 1979Służba Więzienna10 km Służba więzienna
 
MTak 
84 Rogoś Renek BUSZKOWO1968 BUSZKOWO 10 km  MTak 
85 Rygielski Krzysztof Potulice198410 km Służba więzienna
 
MTak 
86 Rytlewski Michał Śliwice1980Biegające Śliwice10 km  MTak 
87 Sapalska Michalina Lubiewo1990Biegające Śliwice10 km  KTak 
88 Semaszczuk Michał  Kostrzyn nad Odrą200210 km  M 
89 Sendrowicz MariuszBiegniemy z Tobą Bydgoszcz198110 km  MTak 
90 Sieja GrzegorzGRISZA Kazin197610 km  MTak 
91 Skrzypczyk Andrzej Zamość197010 km  M 
92 Smietana MirosławBiegniemy z Tobą Dobrcz195810 km  MTak 
93 Smolski JarekAngelo Bydgoszcz197810 km  K 
94 SMÓLSKI JAROSŁAW 1197810 km  MTak 
95 Spychalska  ZofiaZosia Koronowo 2002Klub Sportowy Mikrut Koronowo 10 km  K 
96 Superson IzaIza Koronowo199910 km  K 
97 Szymczyk Jarosław  Bydgoszcz197310 km  M 
98 Śliwińska MichalinaMichalina Śliwińska  Koronowo1988Służba Więzienna10 km Służba więzienna
 
K 
99 Tomczak Agnieszka Bydgoszcz197610 km  K 
100 Tomczyk Agnieszka Nowy Dwór197710 km  K 
101 Turowska Patrycja Mąkowarsko198210 km  KTak 
102 Wachowski PiotrtWachu Koronowo197010 km  MTak 
103 Walda  Łukasz  Bydgoszcz 1985SŁUŻBA WIĘZIENNA10 km Służba więzienna
 
MTak 
104 Warczak KatarzynaBiegniemy z Tobą Bydgoszcz1980TEAMOCHAL10 km  KTak 
105 Wenda DawidDawid Bydgoszcz1990Szkoła Jazdy Tomas10 km  MTak 
106 Wesołowski Rafał Bydgoszcz198610 km  MTak 
107 Wilczyńska  BeataBeti Poznań 199210 km  KTak 
108 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz1964Czarne Stopy10 km  MTak 
109 Zaborowska BeataBea Drzycim1970Biegam bo lubie10 km  KTak 
110 Zadrużyński KacperKACQERSKI Koronowo199710 km  MTak 
111 Zajkowski Marcin Koronowo197410 km  MTak 
112 Zajkowski Dariusz Koronowo200010 km  MTak 
113 Zborała DawidDawid#Ania#Kuba Bydgoszcz1990Szkoła Jazdy Tomas10 km  MTak 
114 Zięba Hanna  Bydgoszcz197610 km  KTak 
115 Zygmunt Robert Bydgoszcz197410 km  MTak 
116 Żmich TomaszTomcio Bydgoszcz 197810 km Służba więzienna
 
MTak