Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEGOWEGO GRAND PRIX GORZOWA WLKP. 2018/2019 - BIEG 6

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow5 km  M
2 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19875 km  M
3 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski1992Wierzbicki Running Project 5 km  M
4 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski1994Wierzbicki Running Project 5 km  K
5 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
6 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę5 km  M
7 Bartczak JustynaTrzcinna19795 km  K
8
 
Biniarz JarekGorzów Wielkopolski1980AmateurRunner5 km  M
9 Blacharski ArkadiuszTorzym19925 km  M
10
 
Borkowska ElżbietaOłobok1967Borkoś TEAM5 km  K
11
 
Borkowski DamianOłobok1988Borkoś TEAM5 km  M
12 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
13
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable5 km  M
14 Celejewski MarcinLipki Wielkie1992Mydełko Team5 km  M
15 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski19825 km  K
16 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega5 km  M
17 Cinka MaciejGorzów Wlkp.19865 km  M
18 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MKS Puszkin5 km  M
19
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  K
20
 
Czerniawski MarekGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
21
 
Czerniawski MichałGorzów Wlkp.1991Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
22 Czerniawski JanGorzów Wlkp.1988Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
23 Czerniawski LechGorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
24 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975Green Bike5 km  M
25 Ćwirko-Gross AgnieszkaKłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
26 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI5 km  K
27 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
28 Dołmat EdwardGorzów Wlkp.19625 km  M
29 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski1981Monosuisse run5 km  M
30 DRUZYŃSKI  SŁAWEK SKWIERZYNA1987ULICA5 km  M
31 Dudziak ŁukaszGorzów WLkp1981I.M.C PRO TEAM5 km  M
32 Dunal MateuszGorzów Wlkp.19865 km  M
33 Fieńko KatarzynaPełczyce1989KaDarki5 km  K
34 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  M
35 Fijołek MonikaGorzów Wielkopolski19765 km  K
36
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 19835 km  M
37 Forjasz MarcinCiecierzyce19765 km  M
38 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
39 Gaca GosiaGorzów Wielkopolski19825 km  K
40
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km  M
41 Gałęcka AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
42 Górecki FilipGorzów Wlkp.19865 km  M
43 Grodzki IrekGorzów Wlkp.19725 km  M
44 Gutt SebastianGorzów Wlkp.1977PUE TEAM5 km  M
45
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976GZSN "START" Gorzów Wlkp.5 km  M
46
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 5 km  M
47 Jankowska KatarzynaGorzów Wlkp.19765 km  K
48 Jankowski DariuszGorzów Wlkp.19735 km  M
49
 
Jodko AdamGorzów Wlkp.19775 km  M
50 Kalicki RafałGorzów Wlkp.1974BBL Gorzów5 km  M
51 Kałużna MagdalenaGorzów Wlkp.19795 km  K
52 Kamiński  JacekGorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOW5 km  M
53 Karbowiak  Renata Gronów 19755 km  K
54 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów5 km  K
55
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów5 km  M
56 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19775 km  M
57 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974ZrobimTo.pl5 km  M
58 Kowalczyk MałgorzataWawrów1981Fitness Grupa Gmina Santok 5 km  K
59 Kozak  AnnaGorzów Wielkopolski 19795 km  K
60 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers5 km  K
61
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
62 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987 5 km  K
63 Kunik ArturGorzów Wielkopolski19765 km  M
64 Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów5 km  M
65 Kuś ElżbietaWysoka19695 km  K
66 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM5 km  M
67 Kwiatkowski ŁukaszGorzów Wielkopolski19845 km  M
68
 
Listewnik SebastianGorzów Wielkopolski1977Polacy biegają w UK 5 km  M
69
 
Łangowski MateuszChroościk1976Ivolt Team5 km  M
70 Łuczka ZbigniewKłodawa1959MKS Puszkin5 km  M
71 Malecka PatrycjaDundee19835 km  K
72 Małecki WiesławGorzów Wlkp.19485 km  M
73 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski5 km  M
74
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
75
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
76 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów5 km  M
77 Matuszczak DariuszGorzów Wlkp.19705 km  M
78 Mazur MalwinaGorzów Wielkopolski19895 km  K
79
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
80
 
Michalak PiotrGorzów Wlkp.1988Friendly Fire5 km  M
81
 
Mikołajczyk MartaGorzow19855 km  K
82 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19825 km  K
83 Modrzejewski MarcinChwalęcice1983parkrun Gorzów 5 km  M
84 Mroczek MartaPoznań1976Wierzbicki Running Project5 km  K
85 Mydłowska MartaGorzów Wlkp.1997ALKS AJP Gorzów Wlkp.5 km  K
86 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
87
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
88 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
89 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19825 km  M
90 Nauman MariolaGorzów WLKP19765 km  K
91 Nowakowski MarcinOsiedle Poznańskie19845 km  M
92 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
93 Oleszczuk TeresaBarlinek1965BBL BVarlinek5 km  K
94 Opłatkowski ZbigniewJenin1963Drużyna z Jenina5 km  M
95 Oszmałek MikołajGorzów Wlkp.2006parkrun Gorzów 5 km  M
96 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY5 km  K
97 Padjasek SławomirBarlinek19765 km  M
98 Padjasek JakubBarlinek20075 km  M
99
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
100
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
101 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów5 km  M
102
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM5 km  M
103
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
104
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
105 Poliszewski  BartoszGorzów Wlkp.19845 km  M
106 Pranica DanielGorzów Wielkopolski19905 km  M
107 Przybylak PawełGorzów Wlkp19775 km  M
108 Przybyła  Agnieszka Gorzów Wielkopolski 19865 km  K
109
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
110 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19785 km  K
111 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
112 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
113
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-5 km  M
114 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  K
115 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
116 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
117 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
118
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
119
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19935 km  K
120 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN5 km  M
121 Stachnik SabinaBarlinek1975BBL Barlinek5 km  K
122
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 5 km  M
123 Strus JulitaGorzów Wlkp.19715 km  K
124
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
125
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project5 km  M
126
 
Szerment MagdalenaGorzów1981Wierzbicki Running Project 5 km  K
127
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów5 km  M
128 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
129
 
Szygęda KacperGorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie5 km  M
130 Szymańska MaritaGorzów Wlkp.19855 km  K
131 Szymański KamilGorzów Wlkp.20065 km  M
132
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
133 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
134
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner5 km  M
135 Turczyk MartaPełczyce19875 km  K
136 Turczyk MarcinPełczyce19845 km  M
137
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.19815 km  K
138 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp1984BRAK5 km  M
139
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19735 km  K
140 Wawer KlaudiaGorzów Wielkopolski 19965 km  K
141 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
142 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
143 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984Wierzbicki Running Project5 km  M
144 Winckiewicz MariuszGorzów Wielkopolski19785 km  M
145 Wojciechowski HubertSulęcin19845 km  M
146 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
147
 
Wota AdamGorzów Wlkp.19705 km  M
148
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
149
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów5 km  M
150 Zaleski TomaszGorzów Wlkp.19875 km  M
151 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K
152
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M
153
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY5 km  K
154
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY5 km  M