Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XVII MIESZKOWICKA NADODRZAŃSKA DZIESIĄTKA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Andrzejczak ElaDebno1967Akcja motywacja 12 km  K
2 Baczulis MagdalenaSzczecin1977KOS BnO Szczecin12 km  K
3 Balcarczyk EmiliaDębno1986Dębnowskie Człapaki12 km  K
4 Banasiewicz ZbyszekStargard198312 km Żołnierze
 
M
5
 
Baranowicz JustynaRÓŻAŃSKO198812 km  K
6 Bartyszak JarosławPrzyjezierze197312 km  M
7 Batóg Iwona Dębno198112 km  K
8 Bednarczyk SylwiaSzczecin197712 km  K
9 Bernacka RenataTrzcińsko-Zdrój 1963KB HERMES GRYFINO12 km  K
10 Bidas TomaszStargard197712 km  M
11 Bielawska AnnaTrzcińsko Zdrój198412 km  K
12 Błażków AnnaDębno1978Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno12 km  K
13 Błażków Stanisław Dębno1971Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno12 km  M
14 Błoniarczyk KrzysztofChojna1967AGB NYGUS12 km  M
15 Bodnar ZbigniewSzczecin194812 km  M
16 Borysewicz AlfredDębno196012 km  M
17
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable12 km  M
18
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA12 km  K
19 Chabros JacekSzczecin1967Wieczorne Bieganie w Szczecinie12 km  M
20 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin12 km  M
21 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin12 km  M
22 Cichowski MieczysławLisie Pola1987Polne Lisy12 km Żołnierze
 
M
23 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino12 km  M
24 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino12 km  K
25 Cytrynowicz MagdalenaDębno197712 km  K
26 Cytrynowicz ArkadiuszDębno199012 km  M
27
 
Czekalski TomaszChojna1980Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna12 km  M
28 Czekalski KrzysztofChojna1976A G B NYGUS Chojna12 km  M
29 Czylkowski PatrykBanie1985100% EKIPA GRYFINO12 km  M
30
 
Danak Przemysław Kostrzyn nad Odrą 1976KOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA12 km  M
31
 
DANILEWICZ WOJCIECHSZCZECIN1966Wieczorne Bieganie w Szczecinie12 km  M
32
 
Długokęcki MateuszGryfino1981Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą12 km  M
33 Drabarz MichałSzczecin1977Zawadzkiego Szczecin12 km  M
34 Drozdek IwonaKobylanka1968charty12 km  K
35 Drozdek WłodekKobylanka1968charty12 km  M
36 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO12 km  M
37 Duda-Religa EwelinaSzczecin1976OZKB12 km  K
38 Dudziak ŁukaszGorzów WLkp198112 km  M
39 Dutko PawełNinikowo1991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE12 km  M
40
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984śRUNdunia-Szczecin12 km  K
41 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM12 km  M
42 Gaik MateuszBrzozowiec199512 km  M
43
 
GAPINSKI RafałSzczecin1975ProGdar Marathon Team12 km  M
44 Gapski TomaszSzczecin1976Wieczorne bieganie w Szczecinie12 km  M
45 GASIEWICZ ILONAKostrzyn nad Odra1985Król gór 12 km  K
46 Gasiewicz AnnaGolice1967Król Gór12 km  K
47 Gasiewicz RomanSłubice1965Król Gór12 km  M
48 Gasiewicz DamianGolice1992Król Gór12 km  M
49 Gaweł BarbaraTROSZYN197912 km  K
50
 
Gaweł TomaszMieszkowice197812 km  M
51 Gierasimowicz SzymonSzczecin1979totalsport12 km  M
52 Gniady  Krzysztof Kostrzyn nad Odrą 1981Kostrzyńska Grupa Biegowa12 km  M
53 Gocał AnitaPolice1989UKL Ósemka Police12 km  K
54 Górski Bernard Mierno 1962-12 km  M
55 Greguła WojtekChojna1986KP PSP GRYFINO12 km  M
56 Grewling GrzegorzPrzecław198112 km  M
57 Grewling AnnaPrzecław1981Gryffindor biega12 km  K
58
 
Grudowski KonradPolice1985śRUNdunia-Szczecin12 km  M
59 Gruszka AdamSzczecin1966Bizon Team12 km  M
60 Hołyński LeszekPrzeclaw1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 12 km  M
61
 
Hryciuk ŁukaszDębno1986Dębnowskie Człapaki12 km  M
62 Huszcza BernardetaDębno197912 km  K
63 Huszcza ŁukaszDębno1983Akcja motywacja12 km  M
64 Iwan AdriannaMieszkowice199612 km Gmina Mieszkowice
 
K
65 Iwan JagodaMieszkowice200112 km  K
66 Jabłońska AgnieszkaChojna1974AGB NYGUS12 km  K
67 Jahnz KarolinaStargard1984DBWD WKP-W12 km Żołnierze
 
K
68 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.12 km  K
69 Jakubik SławomirChojna199812 km  M
70 Janczura WiolettaDębno1976Biegam bo lubię12 km Gmina Mieszkowice
 
K
71 Janicka EmiliaSzczecin198512 km  K
72 Jankowski PiotrSzczecin197512 km  M
73 Jarmasz AdamGorzów Wlkp.199012 km  M
74 Jasieniecki RobertSzczecin197512 km Żołnierze
 
K
75 Jasiński ArkadiuszSzczecin197712 km  M
76 Jaz AnetaChojna1999AGB NYGUS12 km  K
77 Jaz JustynaChojna1999AGB NYGUS12 km  K
78
 
Jemczura RafałDębno1991Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno12 km  M
79
 
Kaciupa AgnieszkaSzczecin1976Wierzbicki Running Project12 km  K
80 Kaczmarek JanMieszkowice194712 km Gmina Mieszkowice
 
M
81 Kaczorowski JanDębno1984Dębnowskie Człapaki12 km  M
82 Kamionka AndrzejSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie12 km  M
83
 
Kempisty AlicjaSzczecin1976Bizon team12 km Żołnierze
 
K
84 Kiełpińska SamantaSzczecin1997Nie ma lipy12 km  K
85 Kisz Przemysław Szczecin1975KB.PIONIER SZCZECIN12 km  M
86
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów12 km  M
87 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów12 km  K
88 Kliczka JanWITNICA "GORZOWSKA"1954Rozbiegajmy Witnicę12 km  M
89 Klimczyk MarekSzczecin197912Bz/1bpzmot12 km Żołnierze
 
M
90 Kłonowska MonikaTrzcińsko- Zdrój1986KB HERMES GRYFINO12 km  K
91 Kmieć JustynaDargomyśl1985Akcja Motywacja12 km  K
92 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 197712 km  M
93 Kobydecka KlaudiaKostrzyn nad Odrą1991KGB 12 km  K
94 KOŁACZYK JERZYMORYŃ1954KB HERMES GRYFINO12 km  M
95 Kotermanski MichałSzczecin1988Hrlink.pl12 km  M
96
 
Kotowicz TomaszSzczecin198212 km  M
97 Kowalczyk  PawełRadziszewo 1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą12 km  K
98
 
Kowalski TomaszDębno1985Zmęczony Sezonem 12 km Żołnierze
 
M
99 Koziniec KrystianSzczecin1978DRUŻYNA FILIPA12 km  M
100 Krajewska  Sylwia Szczecin 198612 km  K
101
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 197712 km  M
102 Krawczyk-Danak MartaKostrzyn nad Odra1982KGB 12 km  K
103 Kromrych MaciejNakło1974Gryffindor biega12 km  M
104 Królak BeataPolice1962SP 8 Police12 km  K
105 Krużberska KatarzynaSzczecin199812 km  K
106 Krygier-Rosiak MonikaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 12 km  K
107 Kubiś KamilGryfino19775K12 km  M
108 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Dębnowskie Człapaki12 km  K
109
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin12 km  M
110
 
Kurkowska AngelikaMoryń1985KB Moryń12 km  K
111
 
Kurkowski MarcinMoryń1984 12 km  M
112
 
Kurzymski PiotrSzczecin1970Bizon team12 km Żołnierze
 
M
113
 
Kustra TomaszStargard1977KERMI Polska12 km  M
114 Kuśmider Andrzej Czaplinek198312 km Żołnierze
 
M
115 Kwaśniewska PatrycjaSzczecin1981śRUNdunia-Szczecin12 km  K
116 Kwaśniewski BartoszMoryń200212 km  M
117 Kwaśniewski PatrykSzczecin198112 km  M
118
 
Kwiatkowska AleksandraKamień Pomorski1991Wieczorne bieganie w Szczecinie12 km  K
119 Kwit JanSzczecin1960Wilki -Szczecin12 km  M
120 Lal MałgorzataPyrzyce1970Pyrzyce Biegają12 km  K
121 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ12 km  M
122 Lipertowicz Sebastian Police1983LoveLasy12 km  M
123 Łysoń PiotrStargard198912 km  M
124 Madera KrzysztofChojna1984AGB NYGUS12 km  M
125 Magadzia MarekGryfino198112 km  M
126 Markowski KrzysztofMyślibórz197812 km  M
127 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski12 km  M
128 Masłowska MagdalenaGORZÓW WLKP197512 km  K
129 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów12 km  M
130 Mataj MaciejGryfino1978100 % Ekipa Gryfino12 km  M
131 Miaskowska-Magadzia KatarzynaGryfino197912 km  K
132
 
Michalak PiotrGorzów Wlkp.1988Friendly Fire12 km  M
133 Miecznikowski PatrykBanie199412 km  M
134 Mikołajczyk AlicjaTrzcińsko-Zdrój1984AGB NYGUS /CHOJNA12 km  K
135 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 199412 km  K
136 Moszkowicz KlaudiaDebno198712 km  K
137 Murawska MonikaŚwinoujście197812 km  K
138
 
Murawska WiolettaSzczecin196912 km  K
139 Murawski WaldemarSzczecin195212 km  M
140 Narejko PawelWarzymice199212 km  M
141 Niewadzik UlaSzczecin197212 km  K
142 Niewiada  Marek Świnoujście 198012 km Żołnierze
 
M
143 Niparko BartoszDębno198912 km  M
144 Nowacki DamianStare Łysogórki 1992Kuny Stare Łysogórki 12 km Gmina Mieszkowice
 
M
145 Nowacki PiotrMieszkowice2003Kuny Stare Łysogórki 12 km Gmina Mieszkowice
 
M
146 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN1949Rowery Turowski12 km  M
147 Olek MarcinKostrzyn nad Odrą197912 km  M
148
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski197812 km  K
149 Osowiec MarcinDębno198812 km  M
150 Osowiec Michał Dębno199012 km  M
151 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno12 km  M
152 Osowski PawełDębno1986Stowarzyszenie Maraton Dębno12 km  M
153 Ostrowski WieslawSzczecin194812 km  M
154 Otoka KasiaSzczecin1977Fani Formy12 km  K
155 Pachut ArkadiuszChojna1992Kuny Stare Łysogórki 12 km  M
156 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam12 km  K
157 Pawlewski KrzysztofKrzywin Gryfiński1975A G B NYGUS Chojna12 km  M
158 Pejski MarcinWitnica1982Rozbiegajmy Witnicę12 km  M
159 Pelc MarekSzczecin 198312 Brygada Zmechanizowana12 km Żołnierze
 
M
160 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów12 km  M
161 Piątek KrystianGryfino1981Gryfino12 km  M
162
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM12 km  M
163 Pierzakowska AgnieszkaStargard198212 km  K
164 PITURA MAŁGORZATACHOJNA1982Pitura team12 km  K
165 PiturPitura KamilChojna200212 km  M
166 Pleśniak JarosławSZCZECIN1981Bizon Team12 km  M
167 Pochranowicz BarbaraDębno1977STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO12 km  K
168 Połukord AsiaChojna1992chojna12 km  K
169 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979śRUNdunia Szczecin12 km  K
170
 
Poznańska LucynaKołczyn1974Team Kopeć12 km  K
171 Prokop GrzegorzDębno197412 km  M
172
 
Przekopowicz BartoszStargard1992102. Batalion Ochrony12 km Żołnierze
 
M
173 Przybyło LeonardGorzów Wlkp.1973Stalowe Łydki12 km  M
174 Psiuk BenedyktDębno197812 km  M
175
 
Rajfur AsDaleszewo1983 12 km  K
176 Rogowski RobertSzczecin1969skrzywienigoście12 km  M
177 Rogowski KrystianSzczecin200112 km  M
178 Rojek KatarzynaSzczecin1983RunGryf Gryfice12 km  K
179
 
Rojewski MateuszSzczecin198712 km Żołnierze
 
M
180 Roszak WeronikaSzczecin1992Ciuwer Team 12 km  K
181 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW12 km  M
182 Rychłowski PiotrMierzyn1980Leniwe Buły Mierzyn12 km  M
183 Rzeszowska-Bindas PaulinaChojna199012 km  K
184 Samson RobertWarzymice1978KB Pionier Szczecin12 km  K
185 Semaszczuk StanisławKostrzyn nad Odrą1972Kostrzyn nad Odrą12 km  M
186 Semaszczuk Michał Kostrzyn nad Odrą200212 km  M
187 Sidorowicz AnnaSzczecin1990102 Batalion Ochrony12 km Żołnierze
 
K
188 SIWIŃSKI ZENONWitnica1969ROZBIEGAJMY WITNICĘ12 km  M
189 Skarżyńska AnnaChojna199312 km  K
190 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.194612 km  M
191 Skokowski JacekSzczecin1964śRUNdunia Szczecin12 km Żołnierze
 
M
192 Skorski LukaszTroszyn198512 km Gmina Mieszkowice
 
M
193 Skrodzka JoannaBaczyna197712 km  K
194 Skrodzki TomaszBaczyna197612 km  M
195 SLODOWNIK  Konrad Chojna 1981Szkoła języków Obcych Professional School Chojna12 km  M
196 Sokół MirosławDębno1969Król Gór12 km  M
197 Sokół KatarzynaDębno Lubuskie1972Król Gór12 km  K
198 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 1974BBL Gorzów Wielkopolski12 km  K
199 Srokowski Mateusz Mieszkowice 1992DZIKIE KUNY12 km Gmina Mieszkowice
 
M
200 Stelmach ŻanetaZielin199712 km Gmina Mieszkowice
 
K
201 Stępień WojciechSzczecin198212 km  M
202 Stępniak  GrzegorzSłubice1978Sajbicki Gepard12 km  M
203 STRELCZUK MariuszMoryń197612 km  M
204 Surdacki PiotrSzczecin197612 km  M
205 Symeniuk KatarzynaDębno198712 km  K
206
 
Szarmach DariuszSzczecin197412 km  M
207
 
Szerment MagdalenaGorzów1981Wierzbicki Running Project 12 km  K
208
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project12 km  M
209 Szewczyk TomaszDębno197012 km  M
210 Szkwarek MarcinDębno1981Król Gór12 km  M
211
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski198212 km Żołnierze
 
M
212 Szurgociński PiotrChojna1973AGB Nygus12 km  M
213 Szurgociński PiotrChojna1973A G B NYGUS Chojna12 km  M
214
 
Szwarc RafałSzczecin1976HQ COY MNC NE12 km  M
215 Szymanski WojciechGorzow Wlkp198012 km  M
216 Szymańska KatarzynaSzczecin198212 km  K
217 Szymański RafałGorzów Wielkopolski197712 km  M
218 Szymczak MarcinSzczecin1978wkurw_team12 km  M
219 ŚLESICKI SEWERYNDĘBNO1977Dębnowskie Człapaki12 km  M
220 Śliwiński MarcinChojna1983AGB NYGUS /CHOJNA12 km  M
221 Ślusarz IwonaSzczecin197412 km  K
222 Śpiewak KarolinaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie12 km  K
223
 
Tatara MarekKostrzyn nad Odrą1975ICT Poland12 km  M
224 Trochimiuk AndrzejMoryń1978AGB NYGUS 12 km  M
225 Trochimiuk JustynaMoryń1979AGB NYGUS12 km  K
226
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981Gorzowskie Bieganie Czwartkowe12 km  K
227 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin12 km  K
228
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 1973BBL12 km  K
229 Wiatrowska AnetaDębno1981Dębnowskie Człapaki12 km  K
230 Wieczorkowski Paweł Szczecin 198812 km Żołnierze
 
M
231 Wilk  Rafal Gryfino 1980MODLITWA BIEGANIA GRYFINO12 km Żołnierze
 
M
232 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin12 km  M
233 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE12 km  M
234 Wojtasik KasiaDębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno12 km  K
235 Wolańska MałgorzataRóżańsko197912 km  K
236
 
Wolański RobertSzczecin196512 km  M
237
 
Wolicki KamilChojna1983AGB NYGUS12 km  M
238 Woźnica  KonradMieszkowice 199212 km Gmina Mieszkowice
 
M
239
 
Wójcik DamianDarłowo1970Runnerswalde Darłowo12 km  M
240 Wójcik WojciechSzczecin198412 km  M
241
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez12 km  M
242 Zaczko JacekSzczecin1978Turbo Ślimak12 km Żołnierze
 
M
243 Zając BożenaDaleszewo1962legendary power szewc12 km  K
244
 
ZDANOWSKI DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ1978 12 km  M
245
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia-Szczecin12 km  M
246 Zimny TomaszSzczecin1956śRUNdunia Szczecin12 km  M
247 Ziółkowska JustynaTrzcińsko-Zdrój197612 km  K
248
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY12 km  K
249
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY12 km  M
250
 
Żywicka  Barbara Szczecin197200812 km  K