Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Neptuna

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczuk Roman  Gorzów Wlkp.19685 km  MTak 
2 Adamczyk EwaEwa TANOWO19775 km Nordic Walking  KTak 
3 Adamczyk Rafał Police1981KSW Police5 km  MTak 
4 Adamczyk Grzegorz Tanowo1973KSW TEAM POLICE5 km  MTak 
5
 
Adamowicz DanielMALUMA Szczecin1984KB Pionier Szczecin5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
6 Andruszkiewicz Maciej Nowe Warpno19775 km  M 
7 Andruszkiewicz Damian Stargard20025 km  M 
8 Andruszkiewicz Adrian Stargard20025 km  M 
9 Andruszkiewicz EwaEwa Nowe Warpno19765 km  K 
10 Andruszkiewicz Jakub Kuba Nowe Warpno20035 km  M 
11 Andrzejak DawidKOPER Szczecin2000Szczecin5 km  M 
12 Andrzejczak Ela Debno1967Dębnowskie człapaki5 km  K 
13
 
Andrzejewski Krzysztof Krzysiek SJSNS Stargard Szczeciński1990Stargard Ja Się Nie Ścigam5 km  M 
14 Antosik Renata Mierzyn19695 km Nordic Walking  KTak 
15 Antosik Joanna Mierzyn19895 km Nordic Walking  KTak 
16 Auguścik Marcin Szczecin19925 km  M 
17 Awiżycz WładNieandertalec  Szczecin1998 5 km  M 
18 Baczulis Magdalena Szczecin1977KOS BnO Szczecin5 km  K 
19 Balcarczyk Emilia Dębno1986Dębnowskie Człapaki5 km  KTak 
20
 
Balcerzak PrzemysławBalcerek  Police1983UKL Ósemka Police5 km  MTak 
21 Banasiak AdriannaAda Szczecin19825 km  KTak 
22 Banucha Agata Banucha SZCZECIN19695 km  KTak 
23 Barański PrzemysławBARAŃSKI Trzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów5 km  M 
24 Bartosik Monika Monika  Police 19935 km  K 
25 Bartosiński PiotrPiotr Szczecin1964Time 555 km  MTak 
26 Bereś Sylwester Sly Dobra19765 km  MTak 
27
 
Betker Anna Police19785 km Nordic Walking  KTak 
28 Bęś Joanna Police19785 km Nordic Walking  KTak 
29 Bialkowska Monika Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
30 Białkowska Katarzyna Siadło Dolne1977Kobiece Bieganie5 km  K 
31
 
Bielecka MonikaMONIA TT TEAM :) Stargard1978TupTup Team5 km Nordic Walking  KTak 
32 Bielka Weronika Szczecin19975 km  KTak 
33 Biernacki Andrzej Szczecin19785 km  M 
34 Błachowska AgnieszkaAgniesia Police19755 km Nordic Walking  KTak 
35 Bobińska MariaMarysia Barlinek19715 km  K 
36 Bobiński PiotrPIOTREK Barlinek1980XTC BARLINEK5 km  M 
37
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin19485 km  M 
38
 
Bojko Marek Stepnica19725 km  MTak 
39 Borg Norbert Szczecin1980TRIGYM5 km  M 
40 Borg Franziska Szczecin1983TRIGYM5 km  K 
41 Borger Volf Trzebież19505 km  M 
42 Borkowska Sylwia Police19955 km  K 
43 Borkowski KrzysztofKRZYŚ JUŻ BLISKO GORZÓW WIELKOPOLSKI19775 km  MTak 
44 Borkowski Łukasz Police19915 km  M 
45 Borodziuk  Magdalena Szczecin 19754. Warmińsko Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 5 km  KTak 
46 Borowska KarolinaKarola  PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
47 Borowska MagdalenaMAGDA Szczecin19745 km Nordic Walking  K 
48 Boruczyński Dariusz"BORUTA" Police19715 km Nordic Walking  M 
49 Boruta Dominik Szczecin19795 km Nordic Walking  M 
50 Brożyna MiłoszBROŻYNA Szczecin19935 km  MTak 
51 Buczyński AdrianAdrian Szczecin19745 km  M 
52 Bujacz Angelika Szczecin1970Ampio Team5 km  KTak 
53 Bujalska Anna Szczecin19795 km  KTak 
54 Bujnowska AnitaAntosia Police19905 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
55 Bukowiecki Adam Grzepnica19735 km  M 
56
 
Buława Michał Bułka Szczecin1992RunGryf Gryfice5 km  MTak 
57 Bylewski Piotr Szczecin1964BYLEWSKI Agencja Reklamowa5 km  MTak 
58 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  K 
59 Charęza Marcin Szczecin1980Zawadzkiego Szczecin5 km  MTak 
60 Chiżyk Krzysztof Nowe Warpno1976Nowe Warpno TRI5 km  M 
61 Chmielewska Sabina Police19805 km Nordic Walking  KTak 
62 Chmielewski Marcin Chmielu Szczecin19785 km  M 
63 Chodak MonikaWIŚNIA Stargard1978Husaria Race Team5 km  K 
64 Chojnacka MariaMaja Trzcianka19865 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
65 Chrobocinski Daniel Szczecin1993Żółwie w galopie5 km Nordic Walking  MTak 
66 Chrobocińska Elżbieta Szczecin1966Żółwie w galopie5 km  KTak 
67 Chudy KrzysztofKRIS Świnoujście1964NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  M 
68 Chybowski AdamNAJ Szczecin1972Kompas team5 km Nordic Walking  M 
69 Chylewska - Kęsy DanutaKedan Police1959My z podwórka5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
70 Cieluch  Paulina Paula Police 1990Chmielewski Team-BBL Police5 km  KTak 
71 Cieślak Adam Gryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino5 km  MTak 
72 Cieślak Helena Gryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino5 km  KTak 
73 Cindziras  Tomasz  Police 19855 km  MTak 
74 Czarnecki  Szymon Golota Krąpiel 19915 km  M 
75 Czarnula  Czarna Gryfino1980Wieczorne bieganie w Gryfinie 5 km  K 
76 Czeżyk Ewa Szczecin19845 km  KTak 
77
 
Czyż AdamADAM Szczecin19755 km  MTak 
78 Czyżewski Łukasz POLICE19865 km  M 
79 Daczkowska AleksandraHenia Szczecin19905 km  KTak 
80 Dalke MagdalenaSpeedy Police 19955 km  KTak 
81 Damas EdytaEDI Nowogard1975Za-biegane Babeczki Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
82
 
DANILEWICZ WOJCIECH SZCZECIN1966Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
83 Daniluk Małgorzata Szczecin 20025 km  KTak 
84 Daraż Marcin Stargard1981Team Run Gołańcz5 km  MTak 
85 Dąbska Ludmiła Nowe Warpno19605 km  K 
86 Dembowski Magdalena  Lubecka1977BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA5 km  K 
87 Denisiuk Krzysztof Szczecin1957Szczecin5 km  MTak 
88 Dobosz Adrian Trzebież19975 km  M 
89 Dobrowolska Dorota Szczecin1964ALS Szczecin5 km  K 
90 Domalewska TeresaTeresa  Świnoujście1959KS Uznam5 km  K 
91 Dominiak-Olszewska MałgorzataGosza Warzymice1982Kijki & szpilki5 km Nordic Walking  KTak 
92 Drozdek Joanna Szczecin1974Kompas Team5 km  K 
93 Drożdżewska PaulinaPaulina Gryfino2003MKS Hermes Gryfino5 km  K 
94 DUSZA ANNAANIA SZCZECIN1969NORDICLUB SZCZECIN5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
95 Duszkiewicz DominikaDUSZEK Świnoujście1985BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE5 km  K 
96 Dzbanuszek Mariusz  Szczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
97 Dzień PaulinaPaulina Szczecin19845 km  KTak 
98 Dziuba Bogdan Świnoujście19565 km  MTak 
99 Dzoć Joanna Szczecin19705 km  K 
100 Echaust Artur Police19825 km  M 
101 Falenski  Rafał  Szczecin 19785 km Nordic Walking  MTak 
102
 
Fałowski KamilFUGUJE Szczecin1981FUGUJE5 km  MTak 
103 Fałowski Bartosz Police20015 km  M 
104
 
Fedyszyn AnnaAnia Szczecin1984śRUNdunia-Szczecin5 km  K 
105 Fijałkowska MonikaMonia Police19825 km Nordic Walking  KTak 
106 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM5 km  MTak 
107 Frydryszak  WojciechSID Chojna 198212 BZ Szczecin5 km  M 
108 FRYSZKOWSKA ALEKSANDRA SZCZECIN19885 km  KTak 
109 Fudro Edward Police1958JEJ Police5 km  MTak 
110 Fudro Lucyna Police19585 km Nordic Walking  KTak 
111 Furmański MarcinMarcin Szczecin1986Green Essence5 km  MTak 
112 Futyma Karolina Karola Police19885 km  K 
113 Gadomska HonorataHoncia Nowe Warpno1979AMPIO TEAM5 km  K 
114 Gadomski  Marcin Gadom Nowe Warpno1978AMPIO TEAM5 km  M 
115 Gajdziński Ryszard Barlinek19685 km  MTak 
116
 
Gałuszka AgnieszkaZafira Police19825 km Nordic Walking  K 
117 Gałuszka LiviaLivia Police20075 km Nordic Walking  K 
118 GANCKE GRZEGORZGRZEGORZ POLICE19745 km  MTak 
119 GANCKE AGNIESZKAAGNIESZKA POLICE19755 km  KTak 
120 Gazecka KrystynaLoveLasy  Police1950LoveLasy 5 km Nordic Walking  K 
121 Gaziński PrzemysławGazik Police1981byle(do)jechać5 km  M 
122 Gągol MarekMaRaS Police19875 km  MTak 
123
 
Genda JadwigaJAGODA Szczecin19545 km  K 
124 Getka SewerynSewer Szczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
125 Getka Michał Sz1992Ampio Team5 km  MTak 
126 Getka Patryk Police1997Ampio Team5 km  M 
127 Gębka-Żyła Magdalena .Szczecin19735 km  K 
128 Gierasimowicz Szymon Szczecin1979totalsport5 km  M 
129
 
Giniewski PiotrPiotr Police1975SeeSite5 km Nordic Walking  MTak 
130
 
Gładzik AleksanderO L O  Szczecin1984Kompas Team5 km Nordic Walking  MTak 
131
 
Gładzik Anna Anna Kompas Team Szczecin1982Kompas Team5 km Nordic Walking  KTak 
132 Głąbińska DobrochnaJOSIA Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
133 Główczyńska Emilia Szczecin1982Active Heads5 km  KTak 
134 Główczyńśki Bartosz Szczecin1982Active Heads5 km  MTak 
135 Gocał Anita Police1989UKL Ósemka Police5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
136 Gocał Andrzej Police1963UKL ÓSEMKA POLICE5 km  M 
137 Golus Urszula Szczecin1956Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  K 
138 Golus Lech Szczecin1955Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  M 
139 Gorgol ŁukaszGORGOLINIO :) Police19865 km  MTak 
140 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN19975 km  MTak 
141 Góra KatarzynaKasia Katarzyna Nowe Brynki1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  K 
142 Górecka-Pawlak Edyta Szczecin19865 km  KTak 
143 Górka Rafał Trzebież19745 km  M 
144 Górska AgnieszkaAgnieszka Police1976NordicoweLove Police5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
145 Gralewicz MartaMartinez Szczecin19755 km Nordic Walking  KTak 
146 Grochowicki DominikDeque Szczecin1979Ćwiego, Szwejro and Pinejro5 km  MTak 
147 Gruszka AdamADAŚ Szczecin1966Bizon Team5 km  M 
148 Grużewski Remigiusz Police19905 km  MTak 
149
 
Grygielewicz Leszek Bezrzecze1963MACSPED5 km  M 
150 Grygorcewicz AnnaAnia Police19795 km Nordic Walking  KTak 
151 Grzanka AnnaAnia Police19945 km  K 
152 Gucz Małgorzata Szczecin19645 km Nordic Walking  KTak 
153 Gujska Joanna Popielewo19795 km  K 
154 Gula DariuszD@rczi Police1985Police5 km  MTak 
155 Gumowska KarolinaSarna Karolina  Police19845 km  KTak 
156 Gumowski MarcinGUMA Gdańsk19785 km  MTak 
157 Gumowski DanielGUMA Police19795 km  MTak 
158 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
159 Guzior Grzegorz Trzebież19635 km  MTak 
160 Hałaczkiewicz Adam Szczecin1973WolfExtreme5 km  MTak 
161 Hałaczkiewicz ZuzannaZuzu Szczecin 2000WolfExtreme5 km  KTak 
162 Hałada Marcin Szczecin19765 km  M 
163
 
Hałas RenataKARINO Szczecin1969SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km  KTak 
164 Hardel Anna Bezrzecze19795 km  K 
165 Hawryl Marta Goleniów19755 km  K 
166 Hawrylak MarcinMarcin Hawrylak Szczecin1969Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 DNR5 km  MTak 
167 Hawryluk AnnaAndzka Szczecin1991Ampio Team5 km  KTak 
168 Herba ZbigniewZbyszek Stargard1953Stargard. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. HOLSTAR-Pęzino5 km  M 
169 Hollas EwelinaEwela Trzebież19735 km  KTak 
170 Hołys Iga Piaseczno19855 km Nordic Walking  KTak 
171 Hoppe Grzegorz Szczecin1984 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE5 km  MTak 
172 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna Szczecin19815 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
173 Hulewicz Michał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team5 km  M 
174 Iwasieczko Rafał Szczecin19785 km  MTak 
175 Iznerowicz MonikaMoni Szczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
176 Jadczuk JakubQUBA Szczecin19845 km Nordic Walking  MTak 
177 Jakubiak Anna Szczecin1969RAZ Szczecin5 km  K 
178 Jakubowska AnnaAnia Szczecin19835 km  KTak 
179
 
Jakubowski JanJan Szczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
180 Jakubowski Marcin Szczecin19845 km  MTak 
181 Janek Justyna  Gryfice1992RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  KTak 
182 Janikowski DanielDjDizel Pilchowo19805 km  M 
183 Jankowska MonikaTrzebież19805 km  KTak 
184 Janowska Emilia Szczecin19795 km Nordic Walking  KTak 
185 Janulewicz LechLechu Trzebież19575 km Nordic Walking  M 
186 Jarczewski DamianDamian Police19885 km  M 
187 Jarema Adam Police1986Policka Akademia Sportu5 km  MTak 
188 Jasiński ArkadiuszAJOTEK Szczecin19775 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
189 Jastrzebski DanielDanQ Szczecin19775 km  M 
190 Jatczak KatarzynaWojowniczka Police1982Jatczak Team5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
191 Jaworska MagdaMagda Szczecin19855 km  K 
192 Jaworski IzaIza Szczecin19785 km  KTak 
193 Jaworski HubertHubi Szczecin20065 km Nordic Walking  M 
194 Jaworski SylwesterSylwuś Szczecin19815 km  M 
195 Jezierska EwaEWA Police19765 km Nordic Walking  KTak 
196 Jędruch Danuta Police19625 km  K 
197 Jóźwiak Magdalena Szczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
198 Judek Krzysztof Mierzyn19535 km  M 
199 Jurys Elzbieta Szczecin19695 km  KTak 
200
 
Kaczmarek ArletaARLETA Przecław1981Kobiece bieganie5 km  KTak 
201 Kaczorowski Jan Dębno1984Dębnowskie Człapaki5 km  MTak 
202 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo19705 km  MTak 
203 Kalicka AnitaANITA Hvarnes19795 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
204 Kamer  Lucyna Wąwelnica 19775 km  KTak 
205 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
206 Kamińska AdrianaADA Police1986BBL POLICE5 km  KTak 
207 Kamionka AndrzejANDRU Szczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
208 KANAR PIOTR Szczecin19745 km  MTak 
209 Kantorski MichałMichał Szczecin19935 km  M 
210
 
KAPŁANIAK  ADRIANAdi  Szczecin 1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
211 Kapłaniak  Karolina  Szczecin19705 km Nordic Walking  KTak 
212 KARAPUDA AGNIESZKA NOWOGARD1970ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  K 
213 KARAPUDA KRZYSZTOFKLUSKA NOWOGARD1964ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  MTak 
214
 
Karczmarczyk  Adriana Ada Police19845 km  K 
215 Karolina KAROLAKKarolcia  Szczecin19825 km  K 
216 Karpińska DonataDONATA Szczecin19605 km Nordic Walking  K 
217 Karwan Ewa Szczecin19785 km  K 
218 Karwan Robert Szczecin19755 km Nordic Walking  M 
219 Kasperowicz Marcin Kurów19765 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
220 Kasprzak Ela Police1956Run Expert Team5 km  KTak 
221 Kasprzak MarekMareczek Szczecin19615 km  MTak 
222 Kawka AleksandraBaza Gardno19965 km  KTak 
223 Kazmierski Andrzej Szczecin19645 km  KTak 
224
 
Kaźmierczak Joanna Gorzów Wielkopolski19925 km  K 
225
 
Kaźmierczak NorbertNorbert TT TEAM Stargard1976TupTup Team5 km Nordic Walking  MTak 
226 Kaźmierczak KrzysztofKB Hermes Gryfino  Gryfino1972KB HERMES GRYFINO5 km  MTak 
227
 
Kempisty AlicjaMała MI Szczecin1976Bizon team5 km  K 
228
 
Kędzierska  JoannaJoanna Kedzierska Police 1980Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
229 Kędzierska AlicjaKendra Dołuje1991Ampio Team5 km  KTak 
230 Kępka KarolKotini Szczecin1993Ampio Team5 km  MTak 
231 Kęsy WiesławKewi Police1955MY z Podwórka5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
232 Kielczyk KasiaKasik Szczecin1977Wieczorne Bieganie Szczecin5 km  KTak 
233 Kieliszek Anna Szczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
234 Kieliszek Gabriela Czarna Łąka19555 km Nordic Walking  KTak 
235 Kierszka Agnieszka Szczecin1976BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
236 Kierszka Anna Jastrowie20025 km  KTak 
237 Kierszka Zuzanna Jastrowie2000BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA5 km  KTak 
238 Kierszka Joanna Jastrowie19775 km  KTak 
239
 
Kilian pawelec KatarzynaAnastazja Szczecin19815 km  K 
240 Klimczak Ela MarcjaMarcja Szczecin19855 km  KTak 
241 Knieć PiotrPiotr Resko1980220V5 km  MTak 
242 Kobielak PiotrPiotrek Starogard19945 km  MTak 
243 Kolasa AgnieszkaAgusia Police19745 km  KTak 
244 Kolenda KrzysztofKejKej Szczecin1977220V/Kalmar Runners5 km  MTak 
245 Komarowski TomaszKomar Szczecin1989Ampio team5 km  M 
246 Komocka JulIa Aleksandra  Nowe Warpno1970UKL ÓSEMKA POLICE5 km  K 
247 Komsta  Rafał  Police19815 km  MTak 
248 Komsta  Beata Police 19755 km  KTak 
249 Konarski BartoszEra Kawy Szczecin1977ERAKAWY runners5 km  MTak 
250 Konopacka Paulina Police19875 km  KTak 
251 Kopcewicz RobertRob Goleniów1966Rozbiegany Goleniów5 km  MTak 
252 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW5 km  M 
253 Kopka Elżbieta Szczecin1963Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
254 Kosińska Małgorzata Szczecin19635 km  KTak 
255 Kosiński Tomasz Szczecin19625 km Nordic Walking  MTak 
256
 
Kosiński Mateusz Szczecin19905 km  MTak 
257 Kosmalska MagdalenaMagda Szczecin1978SKS Husaria5 km  KTak 
258 Kosmalski JarosławJaro Szczecin1979SKS Husaria5 km  MTak 
259 Kostrzewska KonstancjaKonsteczka Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
260
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin19825 km  M 
261
 
Kott Mariusz Police19875 km  MTak 
262 Kowalczyk Jan Stolec1977Stowarzyszenie Bliżej Siebie5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
263 Kowalska BarbaraBajka Szczecin19835 km  KTak 
264
 
Koza Joanna Police 19905 km  K 
265 Kozanecka Iwona Szczecin19595 km  KTak 
266 Koziniec KrystianDRUŻYNA FILIPA Szczecin1978DRUŻYNA FILIPA5 km  M 
267 Koziniec EwelinaDRUŻYNA FILIPA Szczecin1978Drużyna Filipa5 km  KTak 
268 Krawczyk  Izabela IZABELKA Szczecin 19705 km Nordic Walking  KTak 
269 Królak Beata Police1962SP 8 Police5 km  KTak 
270 Królak Aleksandra Police1990UKL Ósemka5 km  KTak 
271 Krugły Magdalena Szczecin19855 km  KTak 
272
 
Krupa  Roksana Roksana  Police19935 km  KTak 
273 Krupiński MarcinZupa Police1980SKB Dzik5 km  M 
274 Krupowies Jerzy Szczecin19515 km Nordic Walking  M 
275 Kruszewicz DalidaDALIDA Szczecin1975Ampio Team5 km  KTak 
276 Kruszewicz Aleksander Szczecin1976Ampio Team5 km  MTak 
277 Kryczka Adam Police19825 km  M 
278
 
Krzemień Emilia Baczyna19855 km  K 
279 Krzychowiec Agata SZCZECIN1976Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km  KTak 
280 Krzysztofek Agata Wołczkowo19705 km Nordic Walking  KTak 
281 Krzywiec Marcin Police19845 km  MTak 
282
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993 5 km Nordic Walking  MTak 
283
 
Kubisztal WojtekBorys & Hania DRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN5 km  MTak 
284
 
Kubler Andrzej Bezrzecze1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
285 KUCHARSKA ANNASmerfeta DĘBNO1982Dębnowskie Człapaki5 km  K 
286
 
Kuchta PiotrPiotr Szczecin1988KB Pionier Szczecin5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
287 Kuczyński Paweł Police19765 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
288 Kuderska Iwona Police19715 km Nordic Walking  K 
289 Kujawska-Szczepańska Karolina Szczecin19875 km  KTak 
290 Kulik Bogdan Szczecin 19645 km  MTak 
291 Kupniewska Aleksandra Police1982Kompas Team5 km  KTak 
292
 
Kurzymski PiotrBizon Szczecin1970Bizon team5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
293 Kusiak MagdalenaPanna Młoda Szczecin1991Ampio Team5 km  KTak 
294 Kustra Małgorzata Stargard19795 km  K 
295
 
Kustra Tomasz Stargard1977KERMI Polska5 km  M 
296 Kuźbik Jakub Szczecin1984Puszczyk Bukowy5 km  MTak 
297 Kużaj Sławomir"SŁAWKO - PIŁA" Piła1965Piła5 km  M 
298 Kwaśna Teresa Łobez1956Lewaczki Team5 km Nordic Walking  KTak 
299
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Police1991Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
300 Lachowicz BlankaBLANKU Stargard1982Husaria Race Team5 km  K 
301
 
Lahatski AndreiANDREI Szczecin1997KONOXA5 km  M 
302 Lament  Karol Lolek Szczecin 19815 km  M 
303 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police5 km  MTak 
304 Laskowska Katarzyna Sławno1973BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA5 km  K 
305 Lączak JustynaTINA Szczecin 1979Asseco Active Team5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
306 Lebioda Jolanta Wołczkowo1974Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
307 Lebioda KrzysztofChwastek Wołczkowo1973Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
308 Ledzion Robert Szczecin19705 km  MTak 
309 Lener Sławomir Szczecin1955Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  M 
310 Leśniewski Sebastian Szczecin19895 km  MTak 
311 Lewak Katarzyna Szczecin1977LEWACZKI TEAM5 km Nordic Walking  KTak 
312 Lewak Arkadiusz Szczecin1976LEWACZKI TEAM5 km Nordic Walking  MTak 
313 Lewandowska Dorota Police1975Lejdis5 km  KTak 
314 Lewandowska Kamila Gorzów Wlkp.1983IMC PRO TEAM5 km  KTak 
315 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
316 Lewandowski Marcin  Police19915 km  MTak 
317 Lewicki Piotr Szczecin1981HQ MNCNE5 km  M 
318 LIGOCKA Aneta Szczecin1977BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
319
 
Lipertowicz Adrianna Gryfice1973RUNGRYF5 km  K 
320 Lipertowicz Sebastian CZUPUREK 83 Police1983Lovelasy Police-Wieczorne bieganie w Szczecinie 5 km  MTak 
321 Litwiniak IzabelaIzabelka Szczecin19745 km Nordic Walking  K 
322 Lubitz André  Lassan 1971Laufmützen Usedom 5 km  K 
323
 
Ławkiel NataliaNatalia  Szczecin19985 km  KTak 
324 Ławkiel PawełPablos Szczecin19665 km  MTak 
325 Ławniczak Sebastian  Police 19775 km  M 
326 ŁAZOWSKA EDYTAMIŁOSZ SZCZECIN1974Kompas Team5 km Nordic Walking  K 
327 Łentek Bożena Moczkowo19625 km  KTak 
328 Łentek Wiesław Moczkowo19635 km  MTak 
329 Łobodzińska WandaWanda Szczecin1956RAZ Szczecin5 km  K 
330 Łokucjewski Paweł Police19875 km  MTak 
331 Łoś Jarosław  Parsów1989#rusz4litery5 km  MTak 
332 Łuka AleksandraPOLA MONOLA Nowogard1970ZA-BIEGANE BABECZKI 5 km Nordic Walking  K 
333
 
Łukasiewicz Agnieszka Gryfino1976KB Hermes Gryfino 5 km  K 
334 Łukaszewska Ilona Police19865 km Nordic Walking  K 
335 Łutowicz GabrielaGABI Szczecin19725 km  KTak 
336 Łysoń Andrzej Stargard1980ATR Agrohandel5 km  M 
337 Łysoń Piotr Stargard19895 km  MTak 
338 Machola KatarzynaKasia Szczecin1978Monia Gym 5 km  KTak 
339 Machola BartłomiejBartek  Szczecinl1981Monia Gym5 km  MTak 
340 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km Nordic Walking  M 
341 Maciejczak KarolinaKAROLKA Piła1979Piła5 km  K 
342 Maciejewska GrażynaGRAZIA Marianowo1959SKM MIEDWIANIE5 km  KTak 
343
 
Maciejewski HenrykWIKING Marianowo1940SZWLA5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
344 Madej AnnaAnia SZCZECIN1988Ukl Ósemka Police5 km  KTak 
345 Madrak Anna Police1976IglooCafe5 km Nordic Walking  KTak 
346 Majdan HelenaTERMOSIARA Szczecin 19525 km  K 
347 Makuch JoannaDżoana Siadło Dolne19865 km Nordic Walking  KTak 
348 Małecka Kamila Goleniów19835 km  K 
349 Marchiel Lena Szczecin19675 km  KTak 
350 Marciniak  KasiaKasiek  Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno5 km  K 
351 Markanicz MarlenaNena Moskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam5 km  K 
352 Markanicz PiotrWirus Moskorzyn1974BRAK5 km  M 
353 Masłyk Małgorzata  Pyrzyce19675 km Nordic Walking  KTak 
354 Maszczyk MartaMartusia Gryfino19825 km  KTak 
355 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners5 km  K 
356 Matuła-Żurawska  Natalia  Police19905 km  K 
357 Matuszewska Kinga Police1990BY ŻYŁO SIĘ LŻEJ5 km  KTak 
358 Mazur Mira Police19575 km  KTak 
359 Michalak Alina Szczecin1964Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
360 Michalska AnetaAneta Police1977Kompas Team5 km Nordic Walking  KTak 
361 Michalska KarolinaMiśka Police2000Kompas Team5 km Nordic Walking  KTak 
362 Michalska MagdaMeg Szczecin1985ExtremE Wolf5 km  KTak 
363 Michalska Alicja Ala Szczecin 1977Monia Gym5 km  KTak 
364 Mieszczyńska Agnieszka Szczecin19805 km  KTak 
365 Mikołajczyk Marlena Nowogard1978Za-biegane Babeczki Nowogard 5 km Nordic Walking  K 
366 Miksza BartoszBartek Stargard19925 km  MTak 
367 Miler NelaNelka Gryfino19775 km  K 
368 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 19945 km  K 
369 Minda JacekBENET  Goleniów1980PASJA BIEGANIA5 km  M 
370 Minda JustynaJUSTA Goleniów1982PASJA BIEGANIA5 km  K 
371 Minko Arkadiusz Szczecin1988MKL SZCZECIN5 km  MTak 
372 Minorowicz Paweł Szczecin1988VTS Szczecin5 km  M 
373 Misiewicz Bożena Chojna19615 km Nordic Walking  KTak 
374
 
Mistelski Karol*KolorowyJednorożec* Szczecin19935 km  MTak 
375 Molenda SabinaSarna Sabina Police1982Sarenki5 km  K 
376 Morawiecka Magdalena Szczecin19905 km  KTak 
377 Mospinek DorianDorian Mospinek Szczecin19955 km  MTak 
378 Motyka Małgorzata Szczecin19895 km  KTak 
379 Mówiński TomaszALVARO Szczecin19725 km  M 
380 Mróz Aleksandra Warzymice19795 km  K 
381
 
Mruk Anna Niechorze19785 km Nordic Walking  K 
382 Mucha Martyna Police19925 km  KTak 
383 Mularczyk Marek Police19615 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
384 Murawska WiolettaWiola Police1966SKB DZIK Police5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
385 Murawska-Putresza JustynaJustyna Trzebież19855 km  K 
386 Najmark  Małgorzata  Police 19785 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
387 Naklicki MarcinCinek Szczecin19835 km  MTak 
388 Natalczyk Ewelina  Szczecin 19855 km  K 
389 Naumets KseniaSkyclad Szczecin19865 km  K 
390 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin5 km  M 
391 NEUGEBAUER MonikaMonia Police19745 km Nordic Walking  K 
392 Niedbało AnnaSyrenka Police19815 km  K 
393
 
Niedlich Anna Tanowo1980KSW Team Police5 km  K 
394 Niedźwiecki MaciejMacieg Szczecin19915 km  M 
395 Niemczyk Marta Gryfino1989Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  KTak 
396 Niewiada  Marek  Świnoujście 19805 km  MTak 
397 Niezgoda Mariusz Adam Police1973Kompas Team5 km  MTak 
398 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski5 km  M 
399 Nowak AnetaKsięgowa  Police1973NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  KTak 
400 Nyga JuliaJulia Szczecin19835 km  KTak 
401 Odej Monika Szczecin19915 km  K 
402 Odya Paweł Szczecin19865 km  MTak 
403
 
Olejarz DamianDamian 18:43/5km Police19875 km  MTak 
404
 
Oleszak AnnaSTASZEWSKA Szczecin19805 km  KTak 
405 Olszewski Jacek Szczecin19515 km  M 
406 Opas Adam Szczecin1980RAZ SZCZECIN5 km  MTak 
407 Opolska Agata Szczecin19875 km  K 
408 Orlicka AgnieszkaAGUŚ Police19795 km  K 
409 Orlicki Piotr Police19765 km  M 
410
 
Orszulska Magdalena Szczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin5 km  KTak 
411 Osica Ela Szczecin19695 km  KTak 
412 Osiński Jacek Szczaniec1981OBSTAWIAMY TYŁY TEAM5 km  M 
413 Ostrowski Wieslaw Szczecin19485 km  M 
414 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY5 km  K 
415 Owczarz KrystynaKrystynka :) Barlinek19715 km  KTak 
416 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
417 Palicki PiotrVENI VIDI VICI Szczecin1979NYHA IV5 km  MTak 
418 Panasiuk  Beata Becia Szczecin 19765 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
419 Panasiuk Tomasz Szczecin1973Orka CKS5 km Nordic Walking  M 
420 Parzych RadosławRADO Szczecin1986ExtremE Wolf5 km  M 
421 Pasek AdamPASIOR Szczecin19815 km  MTak 
422 Patalas JoannaDŻOANA Szczecin19865 km  KTak 
423 Patalas BartoszCZARNY Szczecin19865 km  M 
424 Patel MilanMilan Szczecin1993Ampio Team5 km  MTak 
425 Patyk Joanna Szczecin19865 km  K 
426 Pawelczak CezaryCzarek Szczecin19695 km  M 
427 Pawlik PawełMiodek Nastazin19805 km  MTak 
428 Pawlikiewicz Katarzyna Police1976Kompas Team5 km Nordic Walking  K 
429
 
Pawliński PiotrGrupa Azoty POLICE Police1985GRUPA AZOTY POLICE5 km  M 
430 Pawluś TomaszSSPS Chemik Tanowo19805 km  MTak 
431 Pawłaszek Lech Szczecin19815 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
432 Peda Leszek Police19525 km  MTak 
433 Piątkowski KrzysztofBen Szczecin1972Kapitan Morgan5 km  MTak 
434
 
Piczak Mateusz"mati"  Przynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km Nordic Walking  M 
435 Piechocki Jacek Szczecin1984 5 km  M 
436 Piętka GrzegorzGrzegorz Szczecin1973#19735 km  MTak 
437 Pijarowski KrzysztofPIJAROWSKI Gorzów Wlkp.1958 5 km  M 
438 Piotrowska DorotaDorota Szczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
439 Piotrowska OlaOla Szczecin19835 km  KTak 
440 Piotrowska DorotaPiotrosia Trzebież19885 km  K 
441 Piotrowski KrzysztofBodzio Szczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
442 Piotrowski Marcin Police19855 km  M 
443 Piotrowski PrzemysławPejo Trzebież19775 km  M 
444 Pisarek Artur Trzebież19765 km  MTak 
445 Piskor Marika Stargard19895 km Nordic Walking  KTak 
446 Piszczał Nina Szczecin19835 km  KTak 
447 Piwowarczyk WojciechWojtek Pyrzyce1994Europa Systems Sport Team/ CTS5 km  M 
448 Piwowarski DarekPiwko Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
449 PLUTA GRZEGORZ NOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
450 Płosa MonikaMopelek Szczecin19815 km  KTak 
451 Podkowińska Dominika Domi  Szczecin 1992Baran team 5 km  K 
452 Podyma  Marek Police 1973FUGUJE5 km  K 
453 Pogorzelska Sylwia Szczecin19815 km  K 
454 Popiołek JoannaJoanna Dobra19815 km Nordic Walking  KTak 
455 Popiołek Przemysław Szczecin19775 km Nordic Walking  MTak 
456 Popiół IzabelaALEBAZI ;) Szczecin1971-5 km  K 
457 Poteralski Radosław  Swinoujscie1975JOGGING ŚWINOUJŚCIE5 km  MTak 
458
 
Przekopowicz Bartosz Stargard1992Wojsko Polskie5 km  MTak 
459 Przezak Agnieszka Police19975 km  K 
460 Przybysławska Natalia Police19915 km  KTak 
461 PRZYBYSZ UrszulaULA Szczecin20025 km  KTak 
462 Radczuk Karolina Police19815 km  KTak 
463 Radwan JustynaVivi Szczecin19855 km  KTak 
464 Rajchel MarcinCzacha Police19885 km  M 
465 Ratajczak Marek Police1968Hacjenda Nieruchomości Police5 km  MTak 
466 Rekowska Danuta Bezrzecze19615 km  KTak 
467 Resler JoannaASIA Trzebież19865 km  K 
468 Rewers AleksandraOLA Stolec1981Stowarzyszenie Bliżej Siebie5 km  KTak 
469
 
RĘKORAJSKA EWARękorajska  WAŁKNO19785 km  K 
470 Rękorajska EwaEwcia Maszewo19785 km  K 
471 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice5 km  KTak 
472
 
Rojewski MateuszRojek Szczecin19875 km  MTak 
473 Romańska Katarzyna  Katowice 1970#Czeladzbiega5 km Nordic Walking  KTak 
474 Romański WojciechBucuś Szczecin19775 km  M 
475 Rosiak Paulina Szczecin19895 km  KTak 
476 Rosik Joanna Szczecin1956SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km Nordic Walking  KTak 
477 Rosińska KarolinaKarola Tanowo19865 km Nordic Walking  KTak 
478
 
Rózga ZbigniewStrucel 88 Szczecin1977Viking 885 km  M 
479 Rózga JerzyViking 88 Szczecin1975Viking 885 km  MTak 
480 Rubaj - Fiedziuszko Anna Szczecin19855 km Nordic Walking  KTak 
481
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście19845 km  MTak 
482 Rudzik Gabriela Szczecin19805 km  KTak 
483
 
Runo Ela Stargard1980Stargard. Ja się nie ścigam5 km  KTak 
484
 
Rutkowska PaulinkaPaulinka Police20005 km  K 
485 RUTKOWSKI WITOLDVITOMAX SZCZECIN19715 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
486
 
Rybczyk PawełPAWEŁ "R Y B A" Trzebież1970Kompas Team5 km Nordic Walking  M 
487
 
Rybicki JanuszJAN Police1950SKB DZIK POLICE5 km  M 
488 Rymdzionek MagdalenaMadziula Szczecin19785 km Nordic Walking  KTak 
489 Sacharski BartłomiejBetoniusz Szczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
490
 
Sadowska  Paulina  Police 19945 km  K 
491 Saganowska Alicja Szczecin19815 km  KTak 
492 Sala MirosławaMIRECZKA Police19615 km Nordic Walking  KTak 
493 Samojło Sławomir Świnoujście19615 km Nordic Walking  MTak 
494 Sanetra DawidDawid Police 1987UKL OSEMKA POLICE5 km  MTak 
495 Sawaryn DamianDamian Szczecin19975 km  M 
496 Sawaryn MałgorzataKulusiowa Szczecin19735 km  K 
497 Sawicka KamilaKamila Police19975 km  KTak 
498 Sawicka-Benicewicz  Anna Szczecin19845 km  K 
499 Sękowska Magdalena Resko19685 km  K 
500
 
Sidorczuk TomaszTOMEK Trzebież1980Klub Biegających Leśników5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
501 Sidorowicz Anna Szczecin19905 km  KTak 
502
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier Szczecin5 km  M 
503 Sielicka Agnieszka Szczecin19715 km Nordic Walking  K 
504
 
Sienkiewicz Jolanta Załom1965Rozbiegany Załom5 km  K 
505 Sienkiewicz Anna Szczecin19865 km  K 
506 Sikora Magdalena  Szczecin19865 km  K 
507 Sikora MagdalenaMariola POLICE19815 km Nordic Walking  KTak 
508
 
Siwek Jarek SZCZECIN1972RAZ Szczecin5 km  MTak 
509 Skiepko Dorota Świnoujście19665 km Nordic Walking  KTak 
510
 
Skowroń-Giniewska KatarzynaKatarzyna Police19775 km Nordic Walking  KTak 
511 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice19865 km  K 
512 Słoboda RobertJohny Gryfino19725 km  MTak 
513 Sobański Arkadiusz  Myślibórz1974SCS Myślibórz5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
514 Sobański Kacper Police20025 km  MTak 
515 Sobociński Maksymilian Police19785 km  M 
516 Sobota EdytaEdzia Szczecin1986Coolbike Szczecin / LIV Polska5 km Nordic Walking  KTak 
517 Sobotka DorotaDorcia Police19705 km Nordic Walking  K 
518 Sochacka SylwiaSylwia Szczecin19935 km  K 
519 Sochacka KrzysztofKrzysiek Szczecin19825 km  M 
520 Sowa KrzysztofCancer Buster Szczecin1984Zwiedzanie przez bieganie5 km  MTak 
521 Sowińska AnettaAnetta Gorzów Wielkopolski 19745 km  K 
522 Stachowicz AdamFC KAROLINA Police1985Fan Club Karolina5 km  K 
523
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972Zachodniopom.Centrum Onkologii5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
524
 
Stachowski Andrzej Szczecin1968MoniaGym5 km  MTak 
525 Stachurska Agata Szczecin19855 km  K 
526 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard19885 km  MTak 
527 Starachowska Natalia Trzebież19935 km  K 
528
 
STEFANIAK PawełSTEFAN  STARGARD198014 bUJ/2kpzmot5 km  M 
529
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
530 Stelmach Konrad Stargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"/PCPR Stargard5 km  M 
531 Stelmaszyk EwaEwa Warzymice1964Kobiece bieganie5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
532 Stępniak MonikaPani swojej wagi Szczecin1980kobiece bieganie5 km  KTak 
533 Styczyszyn KarolinaZIUTA :) Police19875 km  KTak 
534 Suchy BasiaBasia Szczecin19525 km Nordic Walking  K 
535 Susza Małgorzata Szczecin1979kobiece bieganie5 km  K 
536 Swacha RadekAnita Dobra19725 km  M 
537 Swjatecki JerzySWJATECKI Szczecin19445 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
538 Sylwestrzak PiotrMARCHEWA Przecław19745 km  M 
539 Sypniewski Piotr Szczecin19865 km  MTak 
540 Szadkowska Żabczynska MartaDaga Szczecin19835 km  KTak 
541 Szadkowski Rafał Szczecin19775 km  MTak 
542 Szakoła Paweł Szczecin19845 km  M 
543 Szar Aneta Dębno19775 km  KTak 
544 Szczepanik Ewa Szczecin19915 km  KTak 
545 Szczerbińska Barbara Gryfino19565 km Nordic Walking  KTak 
546 Szczukiewicz AnetaMałolata ;)  Police1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie 5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
547 SZCZYPEK SławomirDZIADEK Mosty-Osiedle19765 km  MTak 
548 Szewczyk  Łukasz  Szczecin19885 km  MTak 
549 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin19665 km  MTak 
550 Szkudlarek Elżbieta Szczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
551 Szombierska  Marta Martunia Szczecin19815 km  K 
552 Szućko  Ilona  Szczecin 19895 km Nordic Walking  K 
553 Szudera Kamila Szczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
554 Szulc Magdalena Szczecin19595 km Nordic Walking  KTak 
555 Szwabowska KarolinaGAZELA Szczecin19905 km  K 
556 Szydelska Krystyna Police1952NordicoweLove Police5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
557 Szymańska Agnieszka Cerkwica19745 km Nordic Walking  KTak 
558 Szymska Małgorzata Szczecin1981Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
559 Szyszka Konrad Szczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
560 Ślosarska-Łazarska Kinga Tanowo1977SKS Husaria5 km  KTak 
561
 
Ślubowski DariuszDaro Szczecin19765 km  MTak 
562 Ślusarz IwonaIwa Szczecin19745 km  KTak 
563 Ślusarz ŁukaszGnom Szczecin20035 km  MTak 
564 Ślusarz MarcinDevif Szczecin19735 km  MTak 
565 Świstak Grzegorz Szczecin19635 km  M 
566 Świtalska Edyta Szczecin1978Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 5 km  KTak 
567 Tabas AnnaAnia Szczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
568 Tarnowska Klaudia Szczecin19975 km  KTak 
569 Tarnowska-Lament Aleksandra Szczecin19815 km  KTak 
570
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście19845 km  M 
571 Tatesiuk MałgorzataGOSIA Police1979Kompas Team 5 km Nordic Walking  K 
572 Tomala Mariusz Resko19725 km  MTak 
573 Tomala BożenaSobol Resko19725 km  KTak 
574 Tomalak  Marcin Miszczprostej Szczecin 19775 km  MTak 
575 TOMASZEWSKA JOANNA SZCZECIN19755 km Nordic Walking  KTak 
576 Tomczak-Czuwał Sylwia Mierzyn1975Karkonosz Running Team5 km  KTak 
577 Tomczyk TomaszTomek Szczecin19835 km  M 
578 TOMCZYK SzymonSzymon Lamborghini SZCZECIN20075 km Nordic Walking  M 
579 Tomiak MICHAŁMike Szczecin 1976Klub sportowy Kapitan Morgan5 km  MTak 
580 Trznadel Leszek Szczecin1957niezrzeszony5 km Nordic Walking  MTak 
581 Trznadel Ludmila Szczecin1957niezrzeszona5 km Nordic Walking  KTak 
582 Turski Bogdan Szczecin19605 km  M 
583 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
584 Ufniarz Maja Police19805 km  K 
585 Ułanowicz Katarzyna  Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
586 Ułanowicz Tomasz Szczecin1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
587 Wajs Sebastian Szczecin198312BZ5 km  M 
588
 
Walczak Tadeusz Police19675 km  MTak 
589 Walkiewicz Teresa Police19535 km Nordic Walking  K 
590 Waloszczyk Basia Szczecin19665 km  K 
591 Wanagiel-beres AgataAgatawb1 Dobra1976dobra5 km  KTak 
592 Waniewska Monika Gryfino1977KB HERMES GRYFINO5 km  K 
593 Waraksa Anna Police1978Hacjenda Nieruchomości Police5 km  KTak 
594 Warsińska Monika Gryfino19815 km  KTak 
595 Wasielewska Katarzyna Szczecin19905 km  KTak 
596 Wasilewska EwaEVA Miedzyzdroje19805 km  K 
597 Wasilewski AndrzejWasylek Szczecin19785 km  MTak 
598 Wasiński PawełWacha Słupsk1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
599 WASNER GRZEGORZGrzegorz SZCZECIN1983RAZ SZCZECIN5 km  M 
600
 
Wasyluk DorotaDOROTA Szczecin19685 km  KTak 
601
 
Wasyluk MirosławMirosław Wasyluk Szczecin19675 km  MTak 
602
 
WASZCZUK TOMASZSOLO WASZCZUK TEAM SZCZECIN19805 km  M 
603 Wawrzyniak JoannaZuza STARGARD19795 km  KTak 
604 Weiss  Przemysław BIAŁY Szczecin1975Calypso5 km  M 
605 Wiącek AnnaANIA Kurów1975KOBIECE BIEGANIE5 km  KTak 
606 Wiciak Natalia Szczecin19845 km  KTak 
607
 
Wieliński KrzysztofKrzysztof Gryfino1950KB HERMES GRYFINO5 km  M 
608
 
Wieraszka MałgorzataRudzielka Szczecin19835 km  KTak 
609 Wierzbicki Dawid DLA LAURKI Szczecin1985SMALL BALL5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
610 Wika Marta Trzebież19905 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
611 Winiarska Magdalena Szczecin19915 km  K 
612 Winiarski Arkadiusz Szczecin19895 km  MTak 
613
 
WIŚNIEWSKA MARTAPetarda SZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
614 Wiśniewski MarianKAPELAN Szczecin 19545 km  M 
615 Witczak Dorota Golczewo1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
616 Witkowska GosiaGosia Gorzów Wielkopolski19775 km  K 
617 Wnuk Wanda Nowe Warpno19685 km Nordic Walking  KTak 
618 Wojdak Żaneta Police1987MoniaGym5 km  KTak 
619 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE5 km  M 
620 Wojtal Anna POLICE19525 km Nordic Walking  K 
621 Wojtaś JolantaDziubas Stargard19785 km Nordic Walking  K 
622 Wojtkowiak Rafał Szczecin19795 km  M 
623 Wolska Maria Police19895 km Nordic Walking  K 
624 Wolska MartaChaotic Szczecin19825 km  KTak 
625
 
Wolter  Dorota DORIS Szczecin 1973Calypso5 km  K 
626 Wołkowska PaulinaRun_matka_vol. 2 Szczecin2015Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
627
 
Woźniak HelenaRUDA Szczecin1988Biegam bo lubię5 km  K 
628
 
Woźniewska Grażyna Police1962NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  KTak 
629 Wójcik KalinaKalina Banie19855 km Nordic Walking  KTak 
630
 
Wroński JulianKról Julian Stargard 1985HIAB SPORT TEAM5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
631 Wrzochal Mariusz Police19745 km Nordic Walking  M 
632
 
Wujda MirosławErni  Dębno1975Erni Rulez5 km  M 
633 Wyroslak Pola Pola Szczecin1958Szczecin Pomorzany5 km  K 
634 Zabłocka Anna Kniaziu Szczecin19985 km  K 
635 Zajas Krzysztof Szczecin19835 km  MTak 
636 Zając Bożena Daleszewo1962legendary power szewc5 km  KTak 
637 Zaorski Paweł Mierzyn19775 km  MTak 
638 Zdankiewicz OlgaOLA Mierzyn19815 km  KTak 
639
 
Zdanuk ArturRUTRA Przęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  MTak 
640 Zdanuk MalgorzataGosiaczek Przęsocin19725 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
641 Zgraja PiotrPiotr Świnoujście1968HOL Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
642 Zgraja Katarzyna Kasia Świnoujście19725 km Nordic Walking  KTak 
643 Ziarkiewicz AnetaAneta Trzebież19905 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
644
 
Zielińska Renata Wrzosowo1967Willa Rubin5 km  KTak 
645 Zielińska JoannaSłoneczko  Police19815 km  KTak 
646 Ziemba Grzegorz Gorzów Wielkopolski19895 km  M 
647 Zimoch IrenaIRENA Szczecin19565 km Nordic Walking  KTak 
648 Ziółkowska  EwaEwcia Trzebież19865 km  K 
649 Zwyrblis-kłapouch Wioletta SZCZECIN19795 km  KTak 
650 Zygmunt Tomasz  Szczecin1978ŻW5 km  MTak 
651 Żaboklicka MonikaMonzaba Szczecin19735 km Nordic Walking  KTak 
652 Żendełek Magdalena Szczecin1992Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  KTak 
653 Żendełek Krzysztof Szczecin1992Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  MTak 
654 Żundo RomanRomuluss  Police1975SPINER POLICE5 km  MTak 
655 Żurawska Krystyna Szczecin1990BBL Police5 km  K 
656
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin19720085 km  K 
657
 
Żywicki Janusz Szczecin1968KB Pionier Szczecin5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak