Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Neptuna

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszkiewicz Maciej Nowe Warpno19775 km  M 
2 Andruszkiewicz Damian Stargard20025 km  M 
3 Andrzejak DawidKOPER Szczecin2000Szczecin5 km  M 
4 Antosik Renata Mierzyn19695 km Nordic Walking  K 
5 Antosik Joanna Mierzyn19895 km Nordic Walking  K 
6 Baczulis Magdalena Szczecin1977KOS BnO Szczecin5 km  K 
7 Balcarczyk Emilia Dębno1986Dębnowskie Człapaki5 km  KTak 
8
 
Balcerzak PrzemysławBalcerek  Police1983UKL Ósemka Police5 km  MTak 
9 Banucha Agata Banucha SZCZECIN19695 km  KTak 
10 Bartosik Monika Monika  Police 19935 km  K 
11 Bartosiński PiotrPiotr Szczecin1964Time 555 km  MTak 
12 Bęś Joanna Police19785 km Nordic Walking  K 
13 Bialkowska Monika Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
14
 
Bielecka MonikaMONIA TT TEAM :) Stargard1978TupTup Team5 km Nordic Walking  K 
15 Błachowska AgnieszkaAgniesia Police19755 km Nordic Walking  KTak 
16 Bobińska MariaMarysia Barlinek19715 km  K 
17
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin19485 km  M 
18 Borger Volf Trzebież19505 km  M 
19 Borkowski KrzysztofKRZYŚ JUŻ BLISKO GORZÓW WIELKOPOLSKI19775 km  MTak 
20 Borodziuk  Magdalena Szczecin 19754. Warmińsko Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 5 km  KTak 
21 Borowska KarolinaKarola  PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
22 Boruczyński Dariusz"BORUTA" Police19715 km Nordic Walking  M 
23 Bujalska Anna Szczecin19795 km  KTak 
24 Bujnowska AnitaAntosia Police19905 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
25 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  K 
26 Charęza Marcin Szczecin1980Zawadzkiego Szczecin5 km  MTak 
27 Chmielewska Sabina Police19805 km Nordic Walking  KTak 
28 Chojnacka MariaMaja Trzcianka19865 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
29 Chudy KrzysztofKRIS Świnoujście1964NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  M 
30 Cieluch  Paulina Paula Police 1990Chmielewski Team-BBL Police5 km  K 
31 Cieślak Adam Gryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino5 km  M 
32 Cieślak Helena Gryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino5 km  K 
33 Czarnula  Czarna Gryfino1980Wieczorne bieganie w Gryfinie 5 km  K 
34 Czeżyk Ewa Szczecin19845 km  KTak 
35 Czyż AdamADAM Szczecin19755 km  M 
36 Czyżewski Łukasz POLICE19865 km  M 
37 Daczkowska AleksandraHenia Szczecin19905 km  K 
38 Damas EdytaEDI Nowogard1975Za-biegane Babeczki Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
39
 
DANILEWICZ WOJCIECH SZCZECIN1966Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
40 Dąbska Ludmiła Nowe Warpno19605 km  K 
41 Denisiuk Krzysztof Szczecin1957Szczecin5 km  M 
42 Dobosz Adrian Trzebież19975 km  M 
43 Dobrowolska Dorota Szczecin1964ALS Szczecin5 km  K 
44 Domalewska TeresaTeresa  Świnoujście1959KS Uznam5 km  K 
45 Drozdek Joanna Szczecin1974Kompas Team5 km  K 
46 DUSZA ANNAANIA SZCZECIN1969NORDICLUB SZCZECIN5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
47 Dziuba Bogdan Świnoujście19565 km  M 
48 Dzoć Joanna Szczecin19705 km  K 
49
 
Fedyszyn AnnaAnia Szczecin1984śRUNdunia-Szczecin5 km  K 
50 Fijałkowska MonikaMonia Police19825 km Nordic Walking  K 
51 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM5 km  MTak 
52 FRYSZKOWSKA ALEKSANDRA SZCZECIN19885 km  KTak 
53 Furmański MarcinMarcin Szczecin1986Green Essence5 km  MTak 
54 Gadomski  Marcin Gadom Nowe Warpno1978AMPIO TEAM5 km  M 
55 Gajdzis Magdalena Resko19685 km  K 
56
 
Gałuszka AgnieszkaZafira Police19825 km Nordic Walking  K 
57 Gałuszka LiviaLivia Police20075 km Nordic Walking  K 
58 Gazecka KrystynaLoveLasy  Police1950LoveLasy 5 km Nordic Walking  K 
59 Gaziński PrzemysławGazik Police1981byle(do)jechać5 km  M 
60
 
Genda JadwigaJAGODA Szczecin19545 km  K 
61 Getka SewerynSewer Szczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
62 Getka Michał Sz1992Ampio Team5 km  MTak 
63 Getka Patryk Police1997Ampio Team5 km  M 
64
 
Giniewski PiotrPiotr Police1975SeeSite5 km Nordic Walking  MTak 
65
 
Gładzik AleksanderO L O  Szczecin1984Kompas Team5 km Nordic Walking  M 
66
 
Gładzik Anna Anna Kompas Team Szczecin1982Kompas Team5 km Nordic Walking  KTak 
67 Głąbińska DobrochnaJOSIA Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
68 Główczyńska Emilia Szczecin1982Active Heads5 km  KTak 
69 Główczyńśki Bartosz Szczecin1982Active Heads5 km  MTak 
70 Gocał Anita Police1989UKL Ósemka Police5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
71 Gorgol ŁukaszGORGOLINIO :) Police19865 km  MTak 
72 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN19975 km  M 
73 Górecka-Pawlak Edyta Szczecin19865 km  KTak 
74 Górska AgnieszkaAgnieszka Police1976NordicoweLove Police5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
75 Gralewicz MartaMartinez Szczecin19755 km Nordic Walking  KTak 
76 Grochowicki DominikDeque Szczecin1979Ćwiego, Szwejro and Pinejro5 km  MTak 
77
 
Grygielewicz Leszek Bezrzecze1963MACSPED5 km  M 
78 Gujska Joanna Popielewo19795 km  K 
79 Gumowska KarolinaSarna Karolina  Police19845 km  K 
80 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
81 Guzior Grzegorz Trzebież19635 km  M 
82 Hawrylak MarcinMarcin Hawrylak Szczecin1969Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 DNR5 km  M 
83 Hawryluk AnnaAndzka Szczecin1991Ampio Team5 km  KTak 
84 Herba ZbigniewZbyszek Stargard1953Stargard. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. HOLSTAR-Pęzino5 km  M 
85 Hollas EwelinaEwela Trzebież19735 km  KTak 
86 Hulewicz Michał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team5 km  M 
87 Iznerowicz MonikaMoni Szczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
88 Janikowski DanielDjDizel Pilchowo19805 km  M 
89 Jasiński ArkadiuszAJOTEK Szczecin19775 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
90 Jatczak KatarzynaWojowniczka Police1982Jatczak Team5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
91 Jezierska EwaEWA Police19765 km Nordic Walking  KTak 
92 Jędruch Danuta Police19625 km  K 
93 Jóźwiak Magdalena Szczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
94 Judek Krzysztof Mierzyn19535 km  M 
95 Jurys Elzbieta Szczecin19705 km  KTak 
96
 
Kaczmarek ArletaARLETA Przecław1981Kobiece bieganie5 km  KTak 
97 Kaczorowski Jan Dębno1984Dębnowskie Człapaki5 km  MTak 
98 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo19705 km  MTak 
99 Kalicka AnitaANITA Hvarnes19795 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
100 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
101 KARAPUDA AGNIESZKA NOWOGARD1970ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  K 
102 KARAPUDA KRZYSZTOFKLUSKA NOWOGARD1964ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  MTak 
103
 
Karczmarczyk  Adriana Ada Police19845 km  K 
104 Karwan Ewa Szczecin19785 km  K 
105 Karwan Robert Szczecin19755 km Nordic Walking  M 
106 Kasperowicz Marcin Kurów19765 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
107 Kasprzak Ela Police1956Run Expert Team5 km  KTak 
108 Kazmierski Andrzej Szczecin19645 km  K 
109
 
Kaźmierczak Joanna Gorzów Wielkopolski19925 km  K 
110
 
Kaźmierczak NorbertNorbert TT TEAM Stargard1976TupTup Team5 km Nordic Walking  M 
111
 
Kempisty AlicjaMała MI Szczecin1976Bizon team5 km  K 
112
 
Kędzierska  JoannaJoanna Kedzierska Police 1980Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
113 Kędzierska AlicjaKendra Dołuje1991Ampio Team5 km  KTak 
114 Kieliszek Anna Szczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
115 Kieliszek Gabriela Czarna Łąka19555 km Nordic Walking  KTak 
116
 
Kilian pawelec KatarzynaAnastazja Szczecin19815 km  K 
117 Klimczak Ela MarcjaMarcja Szczecin19855 km  KTak 
118 Kolasa AgnieszkaAgusia Police19745 km  KTak 
119 Konarski BartoszEra Kawy Szczecin1977ERAKAWY runners5 km  MTak 
120 Konopacka Paulina Police19875 km  K 
121 Kopcewicz RobertRob Goleniów1966Rozbiegany Goleniów5 km  MTak 
122 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW5 km  M 
123 Kosińska Małgorzata Szczecin19635 km  K 
124 Kosiński Tomasz Szczecin19625 km Nordic Walking  M 
125 Kosmalska MagdalenaMagda Szczecin1978SKS Husaria5 km  KTak 
126 Kosmalski JarosławJaro Szczecin1979SKS Husaria5 km  MTak 
127
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin19825 km  M 
128 Kowalczyk Jan Stolec1977Stowarzyszenie Bliżej Siebie5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
129
 
Koza Joanna Police 19905 km  K 
130 Królak Beata Police1962SP 8 Police5 km  KTak 
131 Królak Aleksandra Police1990UKL Ósemka5 km  KTak 
132 Krugły Magdalena Szczecin19855 km  KTak 
133
 
Krupa  Roksana Roksana  Police19935 km  KTak 
134 Krupiński MarcinZupa Police1980SKB Dzik5 km  M 
135 Kruszewicz DalidaDALIDA Szczecin1975Ampio Team5 km  KTak 
136 Kruszewicz Aleksander Szczecin1976Ampio Team5 km  MTak 
137 Kryczka Adam Police19825 km  M 
138
 
Krzemień Emilia Baczyna19855 km  K 
139 Krzychowiec Agata SZCZECIN1976Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km  K 
140 Krzysztofek Agata Wołczkowo19705 km Nordic Walking  KTak 
141
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  M 
142
 
Kubisztal WojtekBorys & Hania DRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN5 km  M 
143
 
Kubler Andrzej Bezrzecze1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
144 KUCHARSKA ANNASmerfeta DĘBNO1982Dębnowskie Człapaki5 km  K 
145 Kuczyński Paweł Police19765 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
146 Kujawska-Szczepańska Karolina Szczecin19875 km  KTak 
147 Kulik Bogdan Szczecin 19645 km  MTak 
148 Kupniewska Aleksandra Police1982Kompas Team5 km  K 
149
 
Kurzymski PiotrBizon Szczecin1970Bizon team5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
150 Kwaśna Teresa Łobez1956Lewaczki Team5 km Nordic Walking  KTak 
151 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police5 km  MTak 
152 Lewak Katarzyna Szczecin1977LEWACZKI TEAM5 km Nordic Walking  KTak 
153 Lewak Arkadiusz Szczecin1976LEWACZKI TEAM5 km Nordic Walking  MTak 
154 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
155
 
Lipertowicz Adrianna Gryfice1973RUNGRYF5 km  K 
156 Lubitz André  Lassan 1971Laufmützen Usedom 5 km  K 
157
 
Ławkiel NataliaNatalia  Szczecin19985 km  K 
158 Ławniczak Sebastian  Police 19775 km  M 
159 ŁAZOWSKA EDYTAMIŁOSZ SZCZECIN1974Kompas Team5 km Nordic Walking  K 
160 Łoś Jarosław  Parsów1989#rusz4litery5 km  MTak 
161 Łuka AleksandraPOLA MONOLA Nowogard1970ZA-BIEGANE BABECZKI 5 km Nordic Walking  K 
162 Łukaszewska Ilona Police19865 km Nordic Walking  K 
163 Łysoń Andrzej Stargard1980ATR Agrohandel5 km  M 
164 Łysoń Piotr Stargard19895 km  MTak 
165 Machola KatarzynaKasia Szczecin1978Monia Gym 5 km  KTak 
166 Machola BartłomiejBartek  Szczecinl1981Monia Gym5 km  MTak 
167 Madrak Anna Police1976IglooCafe5 km Nordic Walking  K 
168 Majdan HelenaTERMOSIARA Szczecin 19525 km  K 
169 Małecka Kamila Goleniów19835 km  K 
170 Marchiel Lena Szczecin19675 km  K 
171 Marciniak  KasiaKasiek  Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno5 km  K 
172 Markanicz MarlenaNena Moskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam5 km  K 
173 Maszczyk MartaMartusia Gryfino19825 km  K 
174 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners5 km  K 
175 Michalska AnetaAneta Police1977Kompas Team5 km Nordic Walking  K 
176 Michalska KarolinaMiśka Police2000Kompas Team5 km Nordic Walking  K 
177 Michalska MagdaMeg Szczecin1985ExtremE Wolf5 km  K 
178 Mikołajczyk Marlena Nowogard1978Za-biegane Babeczki Nowogard 5 km Nordic Walking  K 
179 Minorowicz Paweł Szczecin1988VTS Szczecin5 km  M 
180
 
Mistelski Karol*KolorowyJednorożec* Szczecin19935 km  MTak 
181 Molenda SabinaSarna Sabina Police1982Sarenki5 km  K 
182 Mówiński TomaszALVARO Szczecin19725 km  M 
183
 
Mruk Anna Niechorze19785 km Nordic Walking  K 
184 Mucha Martyna Police19925 km  KTak 
185 Murawska-Putresza JustynaJustyna Trzebież19855 km  K 
186 Najmark  Małgorzata  Police 19785 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
187 Naklicki MarcinCinek Szczecin19835 km  MTak 
188 Natalczyk Ewelina  Szczecin 19855 km  K 
189 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin5 km  M 
190 Niemczyk Marta Gryfino1989Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  KTak 
191 Niezgoda Mariusz Adam Police1973Kompas Team5 km  M 
192 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski5 km  M 
193 Nowak AnetaKsięgowa  Police1973NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
194 Olszewski Jacek Szczecin19515 km  M 
195 Orlicka AgnieszkaAGUŚ Police19795 km  K 
196 Orlicki Piotr Police19765 km  M 
197
 
Orszulska Magdalena Szczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin5 km  K 
198 Osica Ela Szczecin19695 km  K 
199 Ostrowski Wieslaw Szczecin19485 km  M 
200 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY5 km  K 
201 Owczarz KrystynaKrystynka :) Barlinek19715 km  K 
202 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam5 km  K 
203 Palicki PiotrVENI VIDI VICI Szczecin1979NYHA IV5 km  MTak 
204 Panasiuk  Beata Becia Szczecin 19765 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
205 Panasiuk Tomasz Szczecin1973Orka CKS5 km Nordic Walking  M 
206 Pasek AdamPASIOR Szczecin19815 km  MTak 
207
 
Pawliński PiotrGrupa Azoty POLICE Police1985GRUPA AZOTY POLICE5 km  M 
208 Peda Leszek Police19525 km  MTak 
209 Pijarowski KrzysztofPIJAROWSKI Gorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów5 km  M 
210 Piotrowska DorotaDorota Szczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
211 Piotrowski KrzysztofBodzio Szczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
212 Piskor Marika Stargard19895 km Nordic Walking  K 
213 Piwowarski DarekPiwko Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
214 Radczuk Karolina Police19815 km  KTak 
215 Rekowska Danuta Bezrzecze19615 km  KTak 
216 Resler JoannaASIA Trzebież19865 km  K 
217 Rewers AleksandraOLA Stolec1981Stowarzyszenie Bliżej Siebie5 km  KTak 
218 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice5 km  KTak 
219 Romańska Katarzyna  Katowice 1970#Czeladzbiega5 km Nordic Walking  KTak 
220 Rosińska KarolinaKarola Tanowo19865 km Nordic Walking  KTak 
221 Rubaj - Fiedziuszko Anna Szczecin19855 km Nordic Walking  KTak 
222
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście19845 km  M 
223 Rudzik Gabriela Szczecin19805 km  KTak 
224
 
Runo Ela Stargard1980Stargard. Ja się nie ścigam5 km  KTak 
225
 
Rutkowska PaulinkaPaulinka Police20005 km  K 
226 RUTKOWSKI WITOLDVITOMAX SZCZECIN19715 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
MTak 
227
 
Rybczyk PawełPAWEŁ "R Y B A" Trzebież1970Kompas Team5 km Nordic Walking  M 
228
 
Sadowska  Paulina  Police 19945 km  K 
229 Saganowska Alicja Szczecin19815 km  KTak 
230 Sala MirosławaMIRECZKA Police19615 km Nordic Walking  K 
231 Sanetra DawidDawid Police 1987UKL OSEMKA POLICE5 km  MTak 
232
 
Sidorczuk TomaszTOMEK Trzebież1980Klub Biegających Leśników5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
233
 
Sienkiewicz Jolanta Załom1965Rozbiegany Załom5 km  K 
234
 
Siwek Jarek SZCZECIN1972RAZ Szczecin5 km  M 
235 Skowroń-Giniewska KatarzynaKatarzyna Police19775 km Nordic Walking  KTak 
236 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice19865 km  K 
237 Sobociński Maksymilian Police19785 km  M 
238 Sobota EdytaEdzia Szczecin1986Coolbike Szczecin / LIV Polska5 km Nordic Walking  K 
239
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972Zachodniopom.Centrum Onkologii5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
240 Stachurska Agata Szczecin19855 km  K 
241 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard19885 km  MTak 
242 Starachowska Natalia Trzebież19935 km  K 
243
 
STEFANIAK PawełSTEFAN  STARGARD198014 bUJ/2kpzmot5 km  M 
244
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
245 Stelmaszyk EwaEwa Warzymice1964Kobiece bieganie5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
246 Swjatecki JerzySWJATECKI Szczecin19445 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
M 
247 Szar Aneta Dębno19775 km  K 
248 Szczerbińska Barbara Gryfino19565 km Nordic Walking  KTak 
249 Szczukiewicz AnetaMałolata ;)  Police1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie 5 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
250 SZCZYPEK SławomirDZIADEK Mosty-Osiedle19765 km  MTak 
251 Szewczyk  Łukasz  Szczecin19885 km  M 
252 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin19665 km  MTak 
253 Szkudlarek Elżbieta Szczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
254 Szućko  Ilona  Szczecin 19895 km Nordic Walking  K 
255 Szulc Magdalena Szczecin19595 km Nordic Walking  KTak 
256 Szydelska Krystyna Police1952NordicoweLove Police5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
257 Szymańska Agnieszka Cerkwica19745 km Nordic Walking  KTak 
258 Szymska Małgorzata Szczecin1981Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
259 Ślosarska-Łazarska Kinga Tanowo1977SKS Husaria5 km  K 
260
 
Ślubowski DariuszDaro Szczecin19765 km  M 
261 Ślusarz IwonaIwa Szczecin19745 km  KTak 
262 Ślusarz ŁukaszGnom Szczecin20035 km  MTak 
263 Ślusarz MarcinDevif Szczecin19735 km  MTak 
264 Świstak Grzegorz Szczecin19635 km  M 
265 Świtalska Edyta Szczecin1978Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 5 km  K 
266 Tabas AnnaAnia Police1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
267
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście19845 km  M 
268 Tomczyk TomaszTomek Szczecin19835 km  M 
269 Trznadel Leszek Szczecin1957niezrzeszony5 km Nordic Walking  M 
270 Trznadel Ludmila Szczecin1957niezrzeszona5 km Nordic Walking  K 
271 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
272 Walkiewicz Teresa Police19535 km Nordic Walking  K 
273 Waloszczyk Basia Szczecin19665 km  K 
274 Warsińska Monika Gryfino19815 km  KTak 
275 Wasilewski AndrzejWasylek Szczecin19785 km  MTak 
276 Wasiński PawełWacha Słupsk1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
277 Weiss  Przemysław BIAŁY Szczecin1975Calypso5 km  M 
278 Wiącek AnnaANIA Kurów1975KOBIECE BIEGANIE5 km  KTak 
279 Wika Marta Trzebież19905 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
K 
280
 
WIŚNIEWSKA MARTAPetarda SZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
281 Wiśniewski MarianKAPELAN Szczecin 19545 km  M 
282 Witkowska GosiaGosia Gorzów Wielkopolski19775 km  K 
283 Wnuk Wanda Nowe Warpno19685 km Nordic Walking  K 
284 Wojdak Żaneta Police1987MoniaGym5 km  K 
285 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE5 km  M 
286 Wojtal Anna POLICE19525 km Nordic Walking  K 
287
 
Wolter  Dorota DORIS Szczecin 1973Calypso5 km  K 
288
 
Woźniewska Grażyna Police1962NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
289
 
Wujda MirosławErni  Dębno1975Erni Rulez5 km  M 
290 Wyroslak Pola Pola Szczecin1958Szczecin Pomorzany5 km  K 
291 Zajas Krzysztof Szczecin19835 km  MTak 
292 Zając Bożena Daleszewo1962legendary power szewc5 km  K 
293
 
Zdanuk ArturRUTRA Przęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  M 
294 Zdanuk MalgorzataGosiaczek Przęsocin19725 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
295 Zgraja PiotrPiotr Świnoujście1968HOL Świnoujście5 km Nordic Walking  M 
296 Zgraja Katarzyna Kasia Świnoujście19725 km Nordic Walking  K 
297 Ziarkiewicz AnetaAneta Trzebież19905 km VIP NEPTUNA (udział w 4 edycjach)
 
KTak 
298
 
Zielińska Renata Wrzosowo1967Willa Rubin5 km  K 
299 Ziemba Grzegorz Gorzów Wielkopolski19895 km  M 
300 Zimoch IrenaIRENA Szczecin19565 km Nordic Walking  KTak 
301 Ziółkowska  EwaEwcia Trzebież19865 km  K 
302 Żaboklicka MonikaMonzaba Szczecin19735 km Nordic Walking  KTak 
303 Żendełek Magdalena Szczecin1992Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  KTak 
304 Żendełek Krzysztof Szczecin1992Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  MTak 
305 Żundo RomanRomuluss  Police1975SPINER POLICE5 km  M 
306
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin19720085 km  K