Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI Gorzowska Nadwarciańska Dycha

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Androniak Edyta Witnica1982Rozbiegajmy Witnicę10 km  K 
2 ANTONIK HLEBAntonik Gorzów Wlkp.198710 km  M 
3
 
Bagińska EwelinaMatkaWariatka  Górzyca198910 km  K 
4
 
Ban Marek Międzyrzecz196810 km  M 
5
 
Banach MirosławBANY GORZÓW wlkp198110 km  MTak 
6 Baran Patryk PATRYK  Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę10 km  M 
7 Bartosik Maciej Barlinek1986HRmax BARLINEK10 km  M 
8 Bartosik Wojciech Barlinek1989HRmax Barlinek10 km  MTak 
9
 
Berliński AndrzejAndrzej Drezdenko1987FSD RUN Drezdenko10 km  MTak 
10 Bielawska AnnaAnia B Trzcińsko Zdrój198410 km  K 
11 BLACHACZEK PAWEŁBLASIA Gorzów Wielkopolski198810 km  MTak 
12 Blacharski ArkadiuszBUNCOL Torzym199210 km  MTak 
13 Bobińska MariaMarysia Barlinek197110 km  K 
14 Bogusz PawełPaweł Kraków198010 km  M 
15
 
Bożyk DamianJULIAN Skwierzyna1985STAL GORZÓW10 km  M 
16 Brodnicki Jan Witnica1966Rozbiegajmy Witnicę10 km  MTak 
17 Butrymowicz KamilaMała Barlinek198510 km  K 
18
 
Cal PiotrEveryday Runner Świebodzin1969Everyday Runner FSW MACS10 km  MTak 
19 Cal ElżbietaElżbieta Świebodzin1970Everyday Runner FSW MACS10 km  KTak 
20 Cedro Anna Gorzów Wlkp.197510 km  K 
21
 
Cejba Jan Gorzów Wlkp1976Unbreakable / Vetoquinol10 km  M 
22 Chechła Anna Gorzów Wielkopolski198210 km  K 
23 Chmielewska Grażyna Różanki196010 km  KTak 
24 Chorążyczewski Tomasz Motylewo196610 km  MTak 
25
 
Chudziak Tomasz Gorzów Wlkp.198010 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
26 Cichocki PrzemysławPrzemas Słońsk1988SEBN PL10 km  M 
27 Cichosz Tomasz Gorzów Wielkopolski196810 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
28 Cieplik ArturKOCHAM IZĘ Poznań197910 km  MTak 
29
 
Ciepliński RadosławBETON Osiedle Poznańskie1974SEBN PL10 km  M 
30
 
Cierach AgnieszkaAgnieszka Gorzów Wielkopolski1983BBL GORZÓW10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
31 Cinka MaciejCINEK Gorzów Wlkp.198610 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
32 Cipiński Rafał Gorzow wlkp.198610 km  M 
33 Cisek RadosławRadek Myślibórz197610 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
34 Cwojdziński FilipCwojdziak Gorzów Wlkp.2000MKS Puszkin10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
35 Dudkowski Kamil Gorzów Wielkopolski198810 km  M 
36 Dunajewski Marek Rzepin197810 km  MTak 
37 Działek Mateusz Stare Polichno2004DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M 
38 Działek Czesław  Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów10 km  MTak 
39 Fica DanielDaniel Deszczno 1977KDK Fitness10 km  MTak 
40 Fijołek Monika Gorzów Wielkopolski197610 km  K 
41 Frankowska Karolina  Gorzów Wielkopolski198410 km  K 
42 Gardy Jarosław Gorzów Wlkp.196910 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
43 Głębicki LechLEON Gorzów Wlkp.197610 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
44 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  M 
45 Graba MarcinMarcin Drezdenko1990FSD RUN DREZDENKO10 km  MTak 
46 Graś AnnaAnula Drezdenko198810 km  K 
47 Gugała Monika Gorzów Wlkp.198010 km  KTak 
48 Gula Paweł Paweł Bierzwnik1996Zmęczeni na Starcie Dobiegniew10 km  MTak 
49 Gutt MarlenaRuda  Gorzów Wlkp.1977Mali Gorzowiacy10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
50 Gutt SebastianElwis Gorzów Wlkp.1977PUE TEAM10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
51 Horbatowski GrzegorzKazik Rzepin198610 km  MTak 
52 Hulewicz MichałMichał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
53
 
Jałowski MarcinROSOMAK Gorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
54 Janiów DawidBrylantKacEkipa Gorzów Wielkopolski1985KAC Ekipa10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
55 Jastrzebska Anna Gorzów Wielkopolski197910 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
56 Jaśkiewicz KatarzynaOLA Szczecin197610 km  KTak 
57
 
Jemczura Rafał Dębno1991Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno10 km  M 
58 Jędrzejczyk TomaszJędrzej Międzyrzecz198310 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
59
 
Jodko Adam Gorzów Wlkp.197710 km  M 
60 Jonasz KasiaKejti Gorzów Wlkp.199110 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
61
 
Kaciupa Agnieszka Szczecin1976Wierzbicki Running Project10 km  KTak 
62 Kaczmarek Jan Mieszkowice194710 km  MTak 
63 Kamiński  Jacek Gorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOW10 km  M 
64 Kardasz Agnieszka Krzeszyce1982Rozbiegajmy Witnicę10 km  K 
65
 
Kaźmierczak Joanna Gorzów Wielkopolski199210 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
66 Kleist TomekTomi Kłodawa197110 km  M 
67 Kliczka Jan WITNICA "GORZOWSKA"1954Rozbiegajmy Witnicę10 km  M 
68 Kłysz MaurycyMauri. K Przyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ10 km  MTak 
69
 
Kmita Bartosz Gorzów Wielkopolski1985Powiat Gorzowski10 km  MTak 
70 KOBIERECKI ROBERT GORZÓW WLKP.197610 km  MTak 
71 Kobus Bartek GORZÓW WLKP.198010 km  MTak 
72 Korbanek Krzysztof Gorzów Wielkopolski1990OLO-MED Medycyna Fizykalna10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
73
 
Korbanek KatarzynaKATARZYNA Gorzów wlkp.198410 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
74
 
Korczyc Grzegorz  Gorzów Wielkopolski1982MZK kierowca autobusu10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
75 Kortus Maciej Gorzów Wlkp.197510 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
76
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Team Kopeć10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
77 Kos Tomasz Gorzów Wlkp.198210 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
78
 
Kosiński Mateusz Szczecin199010 km  M 
79 Kotarski MariuszMARIUSZ Gorzów wlkp198210 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
80 Kotlenga Damian Zielona Góra 198110 km  MTak 
81 Kowalczyk Agnieszka(: AGUSIA :) Gorzów Wlkp.198010 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
82
 
Kowalewska Sylwia Strzelce Krajeńskie1973Zmęczeni na Starcie Dobiegniew10 km  K 
83 Kowalewski Walery Kostrzyn nad odra195710 km  M 
84 Kozłowska  Marzena Jenin198310 km  K 
85 Kozłowski  TomaszKoziołek Jenin198210 km  M 
86 Krawczyk WioletaWiola Gorzów Wielkopolski198610 km  KTak 
87 Krawczyk Agnieszka Gorzów Wlkp1981KDK Fitness10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
88 Kryca Dominik Wędrzyn1982Team Kopeć10 km  M 
89 Krzyżański Daniel Wolsztyn197910 km  M 
90
 
Księżak Piotr Gorzów Wlkp.1977SEBN PL10 km  M 
91
 
Kubat DanielDANIELOS Barlinek1974BMS10 km  MTak 
92
 
Kupisz JoannaLola Gorzów Wlkp.198210 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
93 Kuraszkiewicz DawidTata Amelki Gorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
94 Kurczewski MaksymKudłaty Kłodawa200210 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
95 Kutereba EmilianOllo_Bolo Gorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
96 Lewandowska MartaMarcia Kostrzyn nad Odrą199010 km  KTak 
97
 
Lewandowska  Anna HALINA GORZÓW WIELKOPOLSKI1989Borkoś Team10 km  K 
98 Łażewska Sylwia Chwalęcice197610 km  KTak 
99 Maciejewski Dariusz Gorzów Wlkp.197210 km  MTak 
100 Maduń Stefan Myślibórz198910 km  MTak 
101 Magadzia MarekG N' R Gryfino198110 km  MTak 
102 Majka MarcinMarcin Wawrów1977SEBN PL10 km  M 
103 Markiewicz MariuszMARIUSZ Karnin197510 km  M 
104 Markuszka Mateusz Gorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
105 Marteńska  KarolinaKarolina Gorzów Wielkopolski198610 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
106 Marynowski Marcin Szczecin1973ENEA Szczecin10 km  M 
107 Marysiok ErwinMENEL Baczyna2000Puszkin Biega10 km  K 
108
 
MARZEC KAROLINAKAROLA DESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  K 
109
 
Masewicz Grzegorz#ZOFANNA TEAM# Gorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
110 Matkowski Grzegorz Gorzów Wielkopolski198810 km  M 
111
 
Matusiak MartaMarta  Gorzów Wlkp198510 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
112 Mazur Ania Wołczyn199410 km  K 
113 Mazur AnnaTravelAnQa Gorzów Wielkopolski198110 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
114 Mazur MarcinMarcin Gorzów WLKP1982Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
115 Mąkowska DanutaMilka Krasowiec197110 km  K 
116 Miaskowska-Magadzia KatarzynaKAŚKA Gryfino197910 km  KTak 
117 Michalak Magdalena Dobiegniew1984Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km  K 
118 Michalik Andrzej Gorzów 1964BBL GORZÓW10 km  MTak 
119
 
Mikołajczak JoannaAsia Staw1985KSF10 km  K 
120
 
Mikołajczyk MartaMARTA Gorzow198510 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
121
 
Mirosević Grażyna Gorzów Wlkp.1960VOTUM S.A.10 km  KTak 
122 Młynarczyk Sylwia Gorzów Wielkopolski198210 km  K 
123 Możdżeń PawełPaweł Możdżeń Mieszkowice 198510 km  MTak 
124 MURO -MARTINEZ FRANCISCO  Gorzów WLKP.197210 km  M 
125 Nauman MariolaMARIOLCIA Gorzów WLKP197610 km  K 
126 Nowacki DamianDamianek Stare Łysogórki 1992Kuny Stare Łysogórki 10 km  MTak 
127 Nowak Karolina Rychnów198410 km  K 
128 Olechnowicz MagdaMagda Gorzów Wlkp.1975BBL Gorzów Wlkp.10 km  KTak 
129
 
Olejniczak RobertROBUŚ Gorzów Wlkp1978OLO-MED10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
130
 
Ossowicz MarcinRychu Barlinek198610 km  M 
131
 
Ossowicz  Ewelina Gorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.10 km  K 
132 Palejczyk Jan GORZÓW WLKP.195010 km  MTak 
133 Parkoła Krzysztof Gorzów Wlkp.1979SEBN PL10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
134
 
Paszkiewicz Paweł Gorzów Wlkp.197310 km  MTak 
135 Pawelczyk RadosławRadziu Gorzów Wlkp.198210 km  M 
136 Pełech Krzysztof Gorzów Wlkp.1979BBL Gorzów10 km  MTak 
137 Piątek Zdzisław Baczyna196510 km  M 
138
 
Piątkowski Michał Dębno1982IMC PRO TEAM10 km  MTak 
139 Pieksza MichałHUSBAND TO BE Jenin1994Browar Jenin10 km  MTak 
140 Pietrzkiewicz Małgorzata Drezdenko1974Victaulic Team10 km  K 
141
 
Pikaus Łukasz Witnica1990 Saiyan Team10 km  M 
142
 
Popielecka Paulina Dobiegniew1988SEBN PL10 km  K 
143
 
Poznańska LucynaLucyna Kołczyn1974Team Kopeć10 km  K 
144 Poźniak AleksandraOlutka Gorzów Wlkp.1987ŚLĘZAK TEAM10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
145
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
146
 
Przybysz Rafał Gorzów WLKp196910 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
147 Psiuk BenedyktBenek Dębno197810 km  M 
148 Rodak Małgorzata Szczecin197210 km  KTak 
149
 
Rosiński Marcin40 LAT MINĘŁO!  Sulęcin1979Biegające Roski 10 km  M 
150
 
Rozmaryniewicz MarcinROZMARYN Gorzów Wlkp.1980KOZARYN ACTIVE TRUCKERS10 km  M 
151 Rybinska-Prostak ZanetaŻania Troszyn198710 km  K 
152 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski197410 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
153 Sadowski Radosław Gorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers10 km  M 
154 Salamon Pawel Gorzów 198110 km  M 
155 Samulska Agata Gorzów Wielkopolski196810 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
156 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
157 Semaszczuk StanisławStanisław Kostrzyn nad Odrą1972Kostrzyn nad Odrą10 km  M 
158 Seń JolantaJOLANTA Gorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
159 Serżysko Agnieszka Gorzów Wlkp.1977SEBN PL10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
160 Siemiernik Dariusz Kostrzyn nad odrą1975TYMO10 km  M 
161
 
Skałecki PrzemysławREAL MADRID Gorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
162 Skórski  Bogdan  Krzeszyce 197010 km  M 
163
 
Słaby TomaszTeSla Gorzów Wlkp.1972Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
164 Smolik Marian Gorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
165
 
Sroka Krzysztof Gorzów Wielkopolski197410 km  M 
166 Sroka RobertRobert Gorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km  M 
167 Stefański Grzegorz Deszczno1991Wierzbicki Running Project 10 km  MTak 
168
 
Stępiński MateuszSurrealistyczny_zubr Strzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
169
 
Stolarz Mariusz Gorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
170 Strus JulitaJulita Gorzów Wlkp.197110 km  K 
171 Suchecka ElżbietaEla Witnica1965Rozbiegajmy Witnicę10 km  K 
172
 
Suduł Jarosław Gorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 10 km  M 
173 Szafraniec Joanna Jenin1984JENIN 10 km  KTak 
174 Szczerba Michał Barlinek1981I. M. C Pro TEAM10 km  M 
175 Szczuciński Przemysław Gorzów Wielkopolski197410 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
176
 
Szerment Eryk#SZERMENTTEAM Gorzów1980Wierzbicki Running Project10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
177
 
Szerment Magdalena#SZERMENTTEAM Gorzów1981Wierzbicki Running Project 10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
178 Szkwarek Anna Gorzów Wlkp.197610 km  KTak 
179
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL  Gorzów Wielkopolski198210 km  MTak 
180 Szurmiej KamilaWIFE TO BE Ośno Lubuskie199510 km  KTak 
181 Śmigielska Magdalena Zbytowo198210 km  KTak 
182 Śmigielski Piotr Zbytowo198410 km  MTak 
183
 
Świątkowska JoannaJoanna_Joanna Gorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
184
 
Świerzko ArturArczi Gorzów Wielkopolski1975OLO Med10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
185 Tomaszewski Ryszard Rzepin198410 km  MTak 
186 Tudek KatarzynaKasia Ściechów198410 km  KTak 
187
 
Walentynowicz MonikaMonia Gorzów Wlkp.198110 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
K 
188 Wasilewski SebastianWasyl Gorzów Wlkp1984BRAK10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
189
 
Waszak  Małgorzata Gorzów Wlkp 1973BBL Gorzów Wlkp.10 km  K 
190 Wesołowski KarolKAROL Santocko1980BBL Gorzów10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
191
 
Węgierski ŁukaszDziki Josh  Słonice1981Kozaryn Active Truckers 10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
192 Wiatrowska AnetaWiatrosia Dębno1981Dębnowskie Człapaki10 km  K 
193 Wiśniewski MichałMIchAŁ Gorzów Wielkopolski198710 km  M 
194 Wiśniewski Tomasz"TOMI"  Gorzów Wielkopolski1976Kozaryn Active Truckers10 km  M 
195 Witkowska Gosia Gorzów Wielkopolski197710 km  K 
196 Wojciechowska Anna WITNICA1979Rozbiegajmy Witnicę10 km  K 
197 Wojciechowska  Monika  Gorzów 197810 km  KTak 
198 Wojtysiak OlaRudzia Lubno198510 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
199 Wojtysiak Adam Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki10 km  MTak 
200
 
Wota AdamZwycięzca biegu  Gorzów Wlkp.197010 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
201 Woźniak  Ewelina  Gorzów Wielkopolski 198610 km  KTak 
202 Wójcik WojciechWąski Szczecin1984wkurw_team10 km  MTak 
203 Wójcik MajaMaja MYŚLIBÓRZ199310 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
204
 
ZABAGŁO Leszek Gorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
205 Zagubień Ania  Gorzów Wielkopolski198810 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
KTak 
206 Zajączkowski PiotrPITER Gorzów Wlkp1972Syberian Husky Team10 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
MTak 
207
 
Zapała BogdanBODZIU Sulechów1970Oki TeamSulechów10 km  M 
208 Ziemba Grzegorz Gorzów Wielkopolski198910 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
209 Zychowicz MaciejMaciek Gorzów Wielkopolski198410 km Gmina Gorzów Wlkp.
 
M 
210
 
Żminkowski JarosławJaro69 Gorzów Wlkp1969ZAWARCIE10 km  M 
211 Żywicki Czesław Rzepin1969Team Kopeć10 km  MTak