Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Bieg Doliną Młynów w Nadleśnictwie Bogdaniec

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M 
2 Antonowicz KatarzynaDrezdenko1975SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND5 km  KTak 
3
 
Bagińska EwelinaGórzyca19895 km  KTak 
4 Bamber AgnieszkaJasiniec19785 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
5 Batóg Iwona Dębno19815 km  KTak 
6 Bednarczyk ZbigniewRzepin1958rzepin5 km  MTak 
7 Bednarz AlbertoKostrzyn nad Odrą19955 km  M 
8 Białecka MagdalenaMyślibórz19795 km  KTak 
9 Białecki KrzysztofRenice19755 km  MTak 
10 Bieszke PawełWojcieszyce19635 km  MTak 
11 Bis MarcinGorzów Wlkp.1989BBL GORZÓW5 km  M 
12 Blacharski ArkadiuszTorzym19925 km  MTak 
13 Bobińska MariaBarlinek19715 km  KTak 
14 Bonderowicz DanutaGorzów Wlkp1962Fitness Grupa Gmina Santok 5 km  KTak 
15 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą19615 km  MTak 
16 Cedro AnnaGorzów Wlkp.1975KW PSP Gorzów Wlkp.5 km  KTak 
17
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable / Vetoquinol5 km  MTak 
18
 
Ciesielski GrzegorzRZEPIN19755 km  MTak 
19 Cinka MaciejGorzów Wlkp.19865 km  M 
20 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MKS Puszkin5 km  MTak 
21 Czerwińska AgnieszkaDeszczno19725 km  KTak 
22 Dettoma AleksandraGorzów Wielkopolski1989Fitness Grupa Gmina Santok 5 km  KTak 
23 Dunal TomaszGorzów Wlkp.19905 km  MTak 
24 Dygas PrzemkoGorzów Wlkp.19745 km  MTak 
25 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  MTak 
26 Fieńko KatarzynaPełczyce1989 5 km  K 
27 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  MTak 
28 Flaszyński MateuszWitnica19915 km  MTak 
29
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 1983PARKRUN GORZÓW WLKP.5 km  MTak 
30 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  KTak 
31 Galazka JaroslawDeszczno197519755 km  MTak 
32 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin 5 km  MTak 
33 Grobelna IwonaKrzeszyce19795 km  KTak 
34 Grobelny MarcinKrzemów19835 km  MTak 
35 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project5 km  MTak 
36 Grzelińska MartaMierzyn19765 km  K 
37 Hanczyn GrzegorzLubczyno1996OSP Lubczyno MTB TEAM5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
38 Jakubowska SylwiaSantok19735 km  KTak 
39
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 5 km  MTak 
40 Janasz - Durbajło AnnaJeniniec19855 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
K 
41 Jonasz KasiaGorzów Wlkp.19915 km  KTak 
42 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19805 km  KTak 
43 Karbowiak  Renata Gronów 19755 km  K 
44 Kazubowska OlaGorzów Wlkp.19785 km  KTak 
45 Kazubowska MalgorzataGorzow Wlkp19805 km  KTak 
46
 
Kaźmierczak JoannaGorzów Wielkopolski19925 km  KTak 
47 Klepczyński PiotrJenin19775 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
48 Kliczka JanWITNICA "GORZOWSKA"1954Rozbiegajmy Witnicę5 km  M 
49 Kłysz MaurycyPrzyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ5 km  MTak 
50 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K 
51
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK kierowca autobusu5 km  MTak 
52 Kowalewski WaleryKostrzyn nad odra1957bez klubu5 km  M 
53 Kozłowska  MarzenaJenin1983Drużyna z Jenina5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
54 Kozłowski  TomaszJenin19825 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
55 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers5 km  K 
56 Leniec GrzegorzJenin1983ECIU5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
M 
57 Lewandowska MartaKostrzyn nad Odrą19905 km  KTak 
58 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.1983IMC PRO TEAM5 km  KTak 
59 Lisowska KlaudiaCychry20015 km  KTak 
60 Łagoda MagdalenaJenin19735 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
61 Łentek WiesławMoczkowo19635 km  MTak 
62 Łentek BożenaMoczkowo19625 km  KTak 
63 Łuźniak IgorGorzów Wlkp.2003ALKS-AJP Gorzów Wielkopolski5 km  M 
64 Madzelan AgataJenin19905 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
K 
65
 
Magadzia MarekGryfino19815 km  MTak 
66 Markiewicz MariuszKarnin19755 km  M 
67 Marteńska  KarolinaGorzów Wielkopolski19865 km  KTak 
68 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów5 km  MTak 
69 Mazur-Mokrzycka KamilaMieszkowice19845 km  KTak 
70 Mazurek Pięta UrszulaJeniniec19815 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
71 Mąkowska DanutaKrasowiec19715 km  K 
72
 
Michalak KrzysztofGorzów1976Unbreakable5 km  M 
73 Michalak JacekSzczecin19635 km  MTak 
74
 
Mikołajczak JoannaStaw1985KSF5 km  K 
75
 
Mikołajczyk MartaGorzów Wielkopolski19855 km  KTak 
76
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  KTak 
77
 
Możdżeń PawełMieszkowice 19855 km  MTak 
78 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19825 km  M 
79 Niewiadomski MateuszGorzów Wlkp.19905 km  MTak 
80 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN19495 km  MTak 
81 Opłatkowski ZbigniewJenin1963Drużyna z Jenina5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
82 Oprzalska KamilaPamięcin19835 km  KTak 
83
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski19785 km  KTak 
84
 
Ossowicz  EwelinaGorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.5 km  KTak 
85
 
Ossowicz MarcinBarlinek19865 km  MTak 
86 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  KTak 
87 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
88
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  MTak 
89 Paradowski MartinDebno19915 km  KTak 
90 Pawlak EmiliaGorzów Wielkopolski19785 km  KTak 
91 Pejski MarcinWitnica1982Rozbiegajmy Witnicę5 km  MTak 
92 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów5 km  M 
93 Piasecki PawelBogdaniec19805 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
M 
94 Piątek ZdzisławBaczyna19655 km  MTak 
95 Pieczyński DariuszŁupowo1967Stowarzyszenie Nasze Kąty5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
96 Pieksza MichałJenin1994Browar Jenin5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
97
 
Pietek MariuszGorzów Wlkp19735 km  M 
98 Pietrzak KrzysztofGorzów Wielkopolski1987BBL GORZÓW5 km  M 
99 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów5 km  MTak 
100
 
Pikaus ŁukaszWitnica19905 km  MTak 
101 Pituła WaldemarGorzów Wielkopolski19755 km  MTak 
102 PODBERESKI BOGDANDębno1968POLGET TEAM DĘBNO5 km  M 
103 Popiela MichałDeszczno1994KS DRAGON5 km  MTak 
104
 
Poznańska LucynaKołczyn1974Team Kopeć5 km  KTak 
105 Poźniak AleksandraGorzów Wlkp.1987ŚLĘZAK TEAM5 km  KTak 
106 Pracuk KrzysztofGorzów Wielkopolski1970BBL GORZÓW5 km  MTak 
107 Pranica DanielGorzów Wielkopolski1990IMC PRO TEAM5 km  MTak 
108 Pranica DamianGorzòw Wlkp19895 km  MTak 
109 Prętki AndrzejKłodawa1973Mumin Team5 km  MTak 
110 Przybyła  Agnieszka Gorzów Wielkopolski 19865 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
K 
111 Pupel RoksanaGorzow wlkp 19955 km  KTak 
112 Rajtar RobertGorzów1978Guardian5 km  MTak 
113 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19785 km  KTak 
114
 
Rosiński MarcinSulęcin1979Biegające Roski 5 km  MTak 
115 Rybacka Katarzyna Kłodawa1975FSD SPORT Strzelce Kraj. 5 km  K 
116
 
Rybicki JanuszPolice1950SKB DZIK POLICE5 km  MTak 
117 Rybińska AnnaJenin19875 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
118 Rymorz-Januszewska  AnnaGorzów Wlkp.19805 km  KTak 
119 Sacharczuk AndrzejDrezdenko1969Smurfit Kappa Adventure Team Poland5 km  MTak 
120 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  MTak 
121
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin5 km  M 
122 Sikora RobertBarlinek19625 km  MTak 
123 Sikorska MariolaWitnica 19815 km  K 
124
 
Skórski  Bogdan Krzeszyce 19705 km  M 
125 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN5 km  MTak 
126 Smolińska AgataChwałowice19895 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
127 Sobczyk  Marta Gorzów Wlkp19815 km  KTak 
128 Stachowski Jakub Jenin 19965 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
M 
129 Stępień GrzegorzGorzów Wlkp.1988Fiziomej Team5 km  M 
130 Strobin RenataGostkowice19735 km  KTak 
131 Szafraniec JoannaJenin1984JENIN 5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
132 Szafraniec DamianJenin1982OSP Lubczyno MTB TEAM5 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
MTak 
133 Szczerba MichałBarlinek1981I. M. C Pro TEAM5 km  M 
134 Szczerbińska BarbaraGryfino19565 km  KTak 
135 Szkoda DominikaŻabice19995 km  KTak 
136 Szurmiej KamilaOśno Lubuskie1995Browar Jenin5 km  KTak 
137 Szymańska  Dorota Gorzów Wielkopolski 1987Dziunia5 km  KTak 
138
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.5 km  MTak 
139 Topp WandaJenin19645 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
140 Tuzinek KamilaMoryń 19875 km  KTak 
141
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,1973BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K 
142 Wiatrowska AnetaDębno1981Dębnowskie Człapaki5 km  K 
143 Wisniewska AleksandraJeniniec19805 km Mieszkaniec Gminy Bogdaniec
 
KTak 
144 Wiśniewska  Agnieszka Kostrzyn nad Odrą 19785 km  KTak 
145 Wojciechowska  Monika Gorzów 19785 km  K 
146 Wojcieszyński TomaszBaczyna19745 km  MTak 
147 Wojtysiak OlaLubno19855 km  KTak 
148
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M 
149 Wydra JózefCychry1953Cychry5 km  MTak 
150
 
ZDANOWSKI DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ1978Kostrzyńska Grupa Biegowa 5 km  M 
151 Zieliński DawidGorzów Wielkopolski 1991IMC PRO TEAM5 km  MTak 
152 Ziemba GrzegorzGorzów Wielkopolski19895 km  MTak 
153
 
Żmija LilianaZwierzyn1990FSD SPORT Strzelce Krajeńskie5 km  KTak 
154 Żurawski SebastianDębno19885 km  M