Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXII CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak RafałMiędzyrzecz197710 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
2 Adamczak JolantaMiędzyrzecz198110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
3 Adamiok PiotrBarlinek1962BBL Barlinek10 km Pakiet podstawowy
 
M 
4
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
5 Adamski PawełSzczecin198810 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
6 AMROŻY STANISŁAWStargard Szczeciński1975 10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
7 Androwiak TymoteuszŚwidwin1981HQ MND-NE Elbląg10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
8 Andruszkiewicz DamianStargard2002Przemol Boxing Team10 km Pakiet podstawowy
 
M 
9 Andruszkiewicz AdrianStargard200210 km Pakiet podstawowy
 
M 
10 Andrzejewska SylwiaSzczecin198910 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
11
 
Augustyniak GrzegorzŚwidwin197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
12 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski1992Wierzbicki Running Project 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
13 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski1994Wierzbicki Running Project 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
14 Bajko GrzegorzChoszczno199110 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
15
 
Banasiak AndrzejSzczecin1974Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
16 Banucha Agata BanuchaSZCZECIN196910 km  KTak 
17 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów10 km Mundurowi
Strażacy
Pakiet podstawowy
 
M 
18 Bartczak JustynaTrzcinna197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
19
 
Bartosz MarcinBarlinek1977KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
20 Bączyk AdamSZCZECIN1977MoniaGym10 km  MTak 
21 Bączyk  Monika Szczecin1978MoniaGym10 km  KTak 
22
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
23 Belt TomaszSzczecin197910 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
24 Bialkowska MonikaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
25 Bielański KrzysztofStargard1958CRONIMET.PL10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
26 Bielatko MarcinDrawno198510 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
MTak 
27 Bielecki KarolSzczecin198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
28 Bielinowicz BartoszPrzecław 197310 km Mundurowi
 
MTak 
29 Biernacik MichałStargard198510 km Pakiet podstawowy
 
M 
30 Bis MarcinGorzów Wlkp.1989BBL GORZÓW10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
31 Błoch AgnieszkaChoszczno198610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
32 Bobińska MariaBarlinek1971BBL Barlinek10 km  KTak 
33 Bobrowicz JakubWełtyń1982t.Ch. Szczecin10 km  M 
34 Bobrowska-Chwat AleksandraSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
35
 
Boch AleksandraChoszczno1990Starostwo Powiatowe w Choszcznie10 km Powiat Choszczno
 
KTak 
36
 
Boch ŁukaszKamiennik198510 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
MTak 
37
 
Bodnar ZbigniewSzczecin194810 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
38 Borek JoannaPolice199110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
39 Borek AdamChoszczno197910 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
40 Borek MonikaChoszczno197010 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
41 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
42 Borkowski DawidChoszczno198410 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
43 Borzym JustynaPyrzyce198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
44 Brodowska KrystynaGorzów Wielkopolski1957parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
45 Brożyna MiłoszSzczecin199310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
46 Brusiłowicz DagmaraSzczecin1974 10 km  K 
47 Buhajczuk SylwiaChoszczno198910 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
48 Burghardt RenataGryfino1971KB Hermes Gryfino10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
49 Butrymowicz KamilaBarlinek1985BBL Barlinek10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
50
 
Butryn KrzysztofChoszczno1976Aktywne Choszczno10 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
51 Carewicz TomaszChoszczno198410 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
52
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo1968KB Hermes Gryfino10 km  KTak 
53 Cedro AnnaGorzów Wlkp.197510 km Strażacy
 
KTak 
54
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
KTak 
55
 
Celoch MartaKamień Pomorski198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
56 Charowski MarcinStargard198010 km Pakiet podstawowy
 
M 
57 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
58 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
59 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
60 Chmura JonaszChoszczno2002MOSW CHOSZCZNO10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
61 Chodyniecki TomaszWarzymice198310 km Mundurowi
 
M 
62 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
63 Chrobocińska ElżbietaSzczecin1966Żółwie w galopie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
64 Chrobociński JanSzczecin199110 km  MTak 
65 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
66 Cieluch  Paulina Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
67 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
68 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
69 Cieśliński DawidChoszczno197910 km  M 
70 Cwiklinska KatarzynaPoznan197910 km  KTak 
71 Czachowski  JarekStargard Szczeciński 197510 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
72 Czapiewski PawełChoszczno197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
73 Czapiewski PiotrChoszczno1978choszcznobiega10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
74 Czarnecka AgnieszkaSzczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
75 Czekurłan AgnieszkaSzczecin1977śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
76 Czekurłan JacekSzczecin1975Puszczyk Bukowy10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
77 Czerniak BartoszChoszczno198210 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
78 Czerniak KatarzynaChoszczno198510 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
79 Dehmel ŁukaszKobylanka1982102 Batalion Ochrony10 km Mundurowi
 
MTak 
80
 
DEREŃ GRZEGORZŚWIDWIN197621 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
MTak 
81 Dobrowolska IwonaDobiegniew1971Zmęczeni na Starcie Dobiegniew10 km  KTak 
82 Dobrowolski GrzegorzDobiegniew1969Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km  MTak 
83 Dokowska JoannaSzczecin1991Trigym10 km  K 
84 Domański HenrykChoszczno1960Adidas Runners Warsaw10 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
85 Dombek Agnieszka Choszczno197010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
86 Dominiak KamilSzczecin1983Trigym Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
87 Dorawa BarbaraChoszczno197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
88 Drobczyński WojciechŚwinoujście1985Dreamtirimtimteam10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
89 Dryjański RobertGryfino1971KB Hermes Gryfino10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
90 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
91 Dul MagdalenaNowe Czarnowo1977KB HERMES GRYFINO 10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
92 Działowska SaraSzczecin1992śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
93 Dziedzic PawełKiełpino199210 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
94
 
Dziedzina MilenaNowogródek Pomorski1989Klub Sportowy Fitness10 km Pakiet podstawowy
 
K 
95 Dzielecki AdamStargard1981BRAK10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
96 Emilianowicz  EmilSzczecin1975Atlas Runnig Team10 km  MTak 
97 Feder RafałStrzelce Krajeńskie198210 km  M 
98
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
99 Fieńko KatarzynaPełczyce198910 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
KTak 
100 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki10 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
MTak 
101 Filipiak KamilaStargard199010 km  KTak 
102
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"10 km Pakiet podstawowy
 
M 
103 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
104 Franas JakubChoszczo 200210 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
M 
105 Frost TomaszChoszczno1990Choszczno Biega10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
106 Gajda-Lipinska MilenaStargard198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
107 Gajdziński RyszardBarlinek196810 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
108
 
Gapski TomaszSzczecin1976Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
109
 
Gardziel ŁukaszChoszczno198410 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
110
 
Gerlecki PiotrBarlinek198710 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
111 Gierłowski MikołajStrzelce Krajeńskie1981FSD RUN DREZDENKO10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
112 Ginda PawełDrawno198410 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Strażacy
Pakiet podstawowy
 
MTak 
113 Glina RafałSuchań1979Stargardzki Klub Morsów10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
114 Gliszczyńska AnnaPyrzyce1959Pyrzyce Biegają10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
115 Głogowski JanSzczecin196210 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
116 Gocał AnitaPolice198910 km Pakiet podstawowy
 
K 
117 GOLIŃSKI ŁukaszŚwidwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
118 Goliński KrzysztofSzczecin1981K.B. "SPRINT" Świdwin10 km  MTak 
119 Gozdek NorbertSzczecin199210 km  MTak 
120 Górecka-Pawlak EdytaSzczecin198610 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
121
 
Górska AnnaŚwinoujście1974MKL Maraton Świnoujście10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
122 Grabowski SamuelGorzow wielkopolski200310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
123
 
Graffumder MarekStrzelce Krajeńskie198410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
124 Grochalska AgataSzczecin196810 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
125 Grodzińska AgnieszkaStargard Szczeciński1978SKM MIEDWIANIE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
126 Grodziński Arkadiusz Stargard, Zachodniopomorskie1975Stargardzki Klub Morsów Miedwianie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
127 Grodź JustynaOsina1988laboratorium piękna 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
128 Grzegorczyk MajaWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
129 Grzegorczyk JaroslawWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 10 km  MTak 
130 Grzegorzewski TomaszChoszczno198810 km  M 
131 Grzelak TomaszGoleniów198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
132 Grzesiak  SylwiaMiastko1978Miastko 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
133 Gula Paweł Bierzwnik1996Runner's Bierzwnik10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
134 Gumienny AndrzejSzczecin1957śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
135 Gutowski PawełStargard1989eMKa Stargard10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
136 Gwoździk Andrzej Potoczna198210 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
137
 
Hader GrzegorzSzczecin19841KPZMOT/1BPZMOT/12BZ10 km Mundurowi
 
MTak 
138 Hahn MartaChoszczno198310 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
KTak 
139 Halski MateuszSzczecin199410 km  M 
140 Hawrylak MarcinSzczecin1969 SOSW Nr 1 DNR / Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
141 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
142 Hermanowicz PiotrChoszczno1978Kozaryn Active Truckers10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
143 Hoffa KRZYSZTOFStargard 1979Stargard10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
144 Hryniewska SandraChoszczno199110 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
145 Ikiert KingaChoszczno198410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
146 Ilcewicz WojciechSzczecin198710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
147 Iznerowicz MonikaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
148 Izwikow MonikaSzczecin198710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
149 Jachnik SabinaSzczecin1972Husaria10 km  KTak 
150 Jachnik RobertSzczecin1967Husaria10 km  MTak 
151
 
Jadrysiewicz KrzysztofChoszczno198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
152 Jahnz KarolinaStargard198410 km Mundurowi
 
KTak 
153
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
154
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
155 Janczara SebastianStargard1982"Stargard ja się nie ścigam"10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
156 Jankowski MarcinSzczecin197410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
157 Jarosiński DawidMyślibórz1978KP PSP Myślibórz10 km Mundurowi
Strażacy
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
158 Jarząb ŁukaszPyrzyce197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
159 Jasak MichałGryfino1987Royal Runners Team10 km  MTak 
160 Jaworski PawełSzczecin197410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
161 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
162 Józefiak PawełStargard197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
163 JURKIEWICZ WIOLETTASZCZECIN1973WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
164 Jurys KrzysztofSzczecin197010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
165 Jurys ElzbietaSzczecin196910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
166 Kaczmarek AldonaMoczydło197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
167 Kaczmarek TomaszGliwice198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
168 Kaczor PawełChoszczno198510 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
169
 
Kaleta TomekChoszczno1989ELEMIT10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
170 Kaliciński WojtekBarlinek1985KALIKOŃ10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
171 Kałuża MarcinChoszczno198710 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
172 Kałużny RyszardMostkowo1955KB Mostkowo10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
173 Kałużny TomaszGrzedzice1973CSB Stargard10 km Mundurowi
 
M 
174 Kaminska JoannaSłubice 198110 km Pakiet podstawowy
 
K 
175 Kamiński SławomirTrzebiatów1988KMP Świnoujście10 km Mundurowi
 
MTak 
176 Kamionka AndrzejSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
177 Kamola MaciejChoszczno1986Wybiegać marzenia Team10 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
MTak 
178 Kamola MarcinSzczecin198910 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
M 
179 Kanicki MarcinStargard Szczeciński197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
180 Kantorski MichałSzczecin199310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
181
 
KAPŁANIAK  ADRIANSzczecin 1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
182 Kasprzak MichalinaSzczecin199110 km  KTak 
183 KASPRZAK ERYKWITNICA1976ROZBIEGAJMY WITNICĘ10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
184 KASPRZAK JOANNAWITNICA1980ROZBIEGAJMY WITNICĘ10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
185 Kasprzak MarekSzczecin196110 km Pakiet podstawowy
 
M 
186 Kawczyński DamianDolice1996Stargard. Ja się nie ścigam10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
187
 
Kędys AndrzejChoszczno196510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
188 Kieliszek AnnaSzczecin198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
189 Kluga JustynaChoszczno197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
190 Knap JoannaResko196910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
191 Kochanek-Felusiak AgnieszkaSzczecin198410 km Pakiet podstawowy
 
K 
192 Kolasa KonradBezrzecze197710 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
193 Koman MichałSzczecin198710 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
194 Kondela PawełChoszczno1975AKTYWNE CHOSZCZNO10 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
MTak 
195 Konieczna NataliaChoszczno199210 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
196 Konieczny SzymonChoszczno1989Choszczno 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
197 Kopcewicz RobertGoleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km Pakiet podstawowy
 
M 
198 Kopka ElżbietaSzczecin1963Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
199 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
200 Kornel MajaSzczecin198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
201
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Team Kopeć10 km Strażacy
Pakiet podstawowy
 
MTak 
202 Kosińska AgnieszkaSzczecin1976SCTP10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
203
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km Pakiet podstawowy
 
M 
204 Kostrzewska KonstancjaSzczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
205 Kościuczuk BartoszSzczecin198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
206
 
KOTOWSKA IWONASzczecin198610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
207 Kotowski DominikPolice1987GA ZCH POLICE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
208
 
Kott MariuszPolice198710 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
209 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.198910 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
210
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
211 Kowalska BarbaraSzczecin198310 km Pakiet podstawowy
 
K 
212
 
Kozak MirosławSzczecin198110 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
213 Kozanecka IwonaSzczecin195910 km Pakiet podstawowy
 
K 
214
 
Kozłowska MajaChoszczno199810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
215 Kraczowski MirosławSzczecin197210 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
216 Krawiec GrzegorzSzczecin197810 km  M 
217 Królak MarekStrzelce Krajeńskie197410 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
218 Królak BeataPolice1962SP 8 Police10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
219 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
220 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski197210 km Mundurowi
 
M 
221
 
Krupa  Roksana Police199310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
222 Krupa AleksandraMostkowo199810 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
223 Krupa IwonaMostkowo197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
224 Krześniowski MarcinSzczecin1978 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
225 Krzymowski JacekGorzów Wlkp.196910 km Pakiet podstawowy
 
M 
226
 
Kubisztal WojtekDRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
227 Kubiś KamilGryfino19775K10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
228 Kulczycka EmiliaStargard198410 km  K 
229 Kunikowski  ArkadiuszStargard1986Stargard ja się nie ścigam10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
230
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wlkp.10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
231 Kurasińska DorotaSzczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
232 Kurowski  Mirosław Choszczno 198510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
233 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
234 Kuźbik JakubSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
235 Kwapis AnnaChoszczno198810 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
KTak 
236
 
Kwiatkowska AleksandraPolice1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
237 Lasek BartoszSzczecin1977RAZ Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
238 Lewandowska MartaKostrzyn nad Odrą199010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
239
 
Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
M 
240 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ10 km  M 
241 Lewikowska PatrycjaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w SZCZECINIE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
242 Lewoniec SzymonStargard198410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
243 Lipertowicz Sebastian Police1983Lovelasy Police-Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  M 
244
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973RUNGRYF10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
245 Lisiecka  IZABELA Choszczno 197810 km  K 
246 Lisiecki NorbertChoszczno198210 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
247 Lubasińska AgnieszkaStargard198210 km  KTak 
248 Lubasiński TomaszStargard197710 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
249 Lubawiński JerzyŚwidwin1956Face Nordic Walking Team10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
250 Łakos MichałChoszczno1973isztwan band10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
251 Łazowski MarcinSzczecin1982Pogoń Szczecin10 km  MTak 
252 Łentek BożenaMoczkowo196210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
253 Łentek WiesławMoczkowo196310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
254 Łodyga JoannaStargard198510 km  KTak 
255 Łoś Jarosław Parsów1989#rusz4litery10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
256
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976KB Hermes Gryfino 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
257 Machlański RemigiuszSzczecin1977Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
258 Maciborski MirosławSzczecin196710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
259 Maciejewski ZenonStargard1954Stargard ja się nie ścigam10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
260 Maciejewski  Krzysztof Szczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
261 Mackowiak PawelPelczyce1989SKB DZIK Police10 km Mundurowi
 
MTak 
262 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
263
 
Magadzia MarekGryfino198110 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
264
 
Majcher RadekSzczecin 197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
265 Majewska JustynaSzczecin1983By żyło się lżej 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
266 Majewski JakubMingajny198810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
267 Makowska JoannaChoszczno197610 km Mundurowi
 
KTak 
268 Makowski DariuszChojna1968KB HERMES GRYFINO10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
269 Makutynowicz KatarzynaIńsko197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
270 Malec EdytaStargard1976Stargardzki Klub Morsów - Miedwianie10 km Pakiet podstawowy
 
K 
271 Małecka AnnaSzczecin1978Hawajskie Rekiny Triathlon Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
272 Małecki LeszekStrzelce Kraj.195510 km  M 
273 Małecki SebastianSzczecin198110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
274 Małecki ArturStargard1978Stargard10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
275 Marciniak  LidiaSzczecin 1976Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
276 Marciniak  KasiaDębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
277 Masłowska BarbaraStargard197310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
278 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
279 Matul HannaStargard1980Kalmar Runners10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
280 Maziarz Edward Karpacz193810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
281
 
Mądrzak TomaszChoszczno197610 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
282 Mąkowska DanutaKrasowiec197110 km  K 
283
 
Miaskowska-Magadzia KatarzynaGryfino197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
284 Michalak MagdalenaDobiegniew1984Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
285 Michałowski Michał Choszczno197810 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
286 Miedlar KrzysztofStargard198810 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
287
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
288
 
Mikołajczak JoannaStaw1985KSF10 km Pakiet podstawowy
 
K 
289 Mikołajczyk AlicjaTrzcińsko-Zdrój1984AGB NYGUS /CHOJNA10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
290
 
Mikos PawełSzczecin198610 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
291 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 199410 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
292
 
Mistelski KarolSzczecin199310 km  MTak 
293 MISZCZYSZYN BartoszŚWIDWIN198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
294 MISZCZYSZYN ILONAŚWIDWIN197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
295 Młynarczyk ŁukaszChoszczno198710 km Powiat Choszczno
Strażacy
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
296 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski198210 km Pakiet podstawowy
 
K 
297 Mróz-Bury MagdalenaChoszczno198310 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
298
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km Pakiet podstawowy
 
K 
299 Myszczyński JakubSkwierzyna199310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
300
 
Nadkierniczny ZbigniewWęgorzyno1976Gryfus Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
301 Nadolny PrzemysławSzczecin1977Parkrun Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
302 Nauman MariolaGorzów WLKP197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
303 Niedźwiecki MaciejSzczecin199110 km  M 
304 Nikitycz AnettaWojcieszyce1972BBL Gorzów Wlkp. 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
305 Nowaczyk WojciechSzczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
306 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194910 km Pakiet podstawowy
 
M 
307
 
Nowak ZbigniewDrezdenko1978FSD RUN Drezdenko10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
308
 
Nowak MałgorzataDobra1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
309 Nowak MarcinBarlinek1977Biegam Bo Lubię 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
310 Nowak KarolinaRychnów198410 km  K 
311 Nowak KrzysztofSzczecin199010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
312 Ogórek ZbigniewBrzeziny197410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
313 Olejniczak DominikaChoszczno199510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
314
 
Olszewska MałgorzataPyrzyce198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
315 Opłatkowski ZbigniewJenin1963Drużyna z Jenina10 km Pakiet podstawowy
 
M 
316
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
317 Osobniak RyszardKoszalin1956Niezrzeszony10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
318
 
Ossowicz MarcinBarlinek198610 km  M 
319 Ostrowski WieslawSzczecin194810 km  MTak 
320 Ozimek RobertCHOSZCZNO197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
321 Ozimkiewicz AlicjaStargard199310 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
322 Pacholski RobertGoleniów197310 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
MTak 
323 Pachut ArkadiuszChojna199210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
324 Pakos-Sosnowska GrażynaChoszczno198710 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
325 Pal Emilian Pełczyce197410 km Powiat Choszczno
 
MTak 
326 Pałac PiotrSzczecin1965Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
M 
327 Panasiuk KrzysztofStargard198110 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
328
 
Paszkiewicz PawełGorzów Wlkp.197310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
329 Pater KamilSokoliniec1982SOKOLINIEC10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
330 Pater KarolinaSokoliniec1983Sokół SOKOLINIEC10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
331 Patkowski MarcinSzczecin197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
332 Patyk JoannaSzczecin1986Trigym10 km  K 
333 Pawlak Piotr Szczecin197910 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
334 Pawlak JuliaKrzęcin200410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
335 Pawlak KatarzynaChoszczno199010 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
336 Pawlak EmiliaGorzów Wielkopolski197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
337 Pelo KacperSuchań200210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
338 Piątek Magdapiatek95@wp.plChoszczno199510 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
339 Piątek KrystianGryfino198110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
340
 
Piątkowska IzabelaSzczecin198410 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
341
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM10 km Pakiet podstawowy
 
M 
342 Pick TomaszKoszalin1970SKSG KORONA SZCZECIN10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
343
 
Pietkiewicz Paweł Szczecin198312BZ/ZM10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
344 Pietruszka PawełSzczecin2002MKS KUSY Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
345 Pietruszka SławomirSzczecin1965BBL Szczecin10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
346 Piętka GrzegorzSzczecin1973#197310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
347
 
Pikaus ŁukaszWitnica199010 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
348
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
349 Pikuła RyszardWojcieszyce198610 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
350 Pilarczyk KatarzynaNowogródek Pomorski1987Klub Sportowy Fitness10 km Pakiet podstawowy
 
K 
351 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
352 Piotrowski KrzysztofSzczecin1977Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
353 Piwowarczyk WojciechPyrzyce1994Europa Systems Sport Team/ CTS10 km Pakiet podstawowy
 
M 
354 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
355 Płachecki  Piotr Stargard 2000Stargard Ja się nie Ścigam 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
356 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
357 Pokorniecka KatarzynaChoszczno198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
358 Polański NorbertŚwidwin197521 Blt10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
359 Policzkiewicz MaciejWarzymice198310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
360 Policzkiewicz AnetaWarzymice197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
361 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979śRUNdunia Szczecin10 km  KTak 
362
 
Pożarycka Aleksandra Mieszkowice199010 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
363 Prabucka  KarolinaPolice1979ukl ósemka police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
364 Pracuk KrzysztofGorzów Wielkopolski1970BBL GORZÓW10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
365 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice10 km Pakiet podstawowy
 
M 
366 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
367
 
Przekopowicz BartoszStargard1992Wojsko Polskie10 km Mundurowi
 
MTak 
368 Przybylska AleksandraLipiany1983CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
369 Psuty WiolettaStargard1974Stargard.ja się nie ścigam 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
370 Pustelnik KarolStargard198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
371 Rachwalska IwonaMostkowo197010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
372 Racinowska Sylwia Gryfino199410 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
373 RACINOWSKI MACIEJGRYFINO196410 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
374
 
Raza AliChoszczno 199210 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
375
 
RĘKORAJSKA EWAWAŁKNO197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
376 Rojek KatarzynaSzczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
377 Roman EwelinaSzczecin 1985Monia Gym 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
378 Romański WojciechSzczecin197710 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
379
 
Rozmaryniewicz MarcinGorzów Wlkp.1980KOZARYN ACTIVE TRUCKERS10 km  M 
380
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198410 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
381 Rudziński JacekGryfino1969KW PSP SZCZECIN / KB HERMES GRYFINO10 km Strażacy
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
382 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
383 Salwa  Piotr Mieszkowice199310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
384 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
MTak 
385 Sarzyńska LuizaSzczecin198710 km  KTak 
386 Seliga PiotrBronikowo1977Grupa Biegowa SuSe-Ł10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
387
 
Seredyńska MagdalenaGorzów Wielkopolski1982parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
388
 
Seredyński GrzegorzGorzów Wielkopolski1982Parkrun Gorzów Wielkopolski10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
389 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
390 Sidorowicz AnnaSzczecin199010 km Mundurowi
 
KTak 
391 Sikora RobertSzczecin1995K-Runners10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
392 Sikora RobertBarlinek196210 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
393 Sitarz MarcinPełczyce1981TEAM PEŁCZYCE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
394 Sitarz AlicjaPełczyce197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
395 Sito Magdalena Myślibórz197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
396 SIWIŃSKI ZENONWitnica196910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
397 Skoczylas  Natalia Szczecin 1993MoniaGym10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
398 Skoczylas PatrykSzczecin1992INCOM POLSKA10 km  MTak 
399 Skoneczny WaldemarMrzezyno196710 km  M 
400
 
Skórski  Bogdan Krzeszyce 196510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
401 Skórski JanuszKrzeszyce1974MOLEX TEAM10 km Pakiet podstawowy
 
M 
402 Skrobisz JustynaChoszczno199010 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
KTak 
403 SKRZYPIEC ANDRZEJŚWINOUJŚCIE1956MKL Maraton Świnoujście10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
404 Smerd GrzegorzStargard1987Eltwin running team10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
405 Sobczyk Mirosław Jarocin198410 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
406 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKI10 km  KTak 
407 Sorgowicka  Celina Krzyż Wielkopolski 198410 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
408 Soroczyńska MonikaResko197710 km Pakiet podstawowy
 
K 
409 Sowa KrzysztofSzczecin1984Zwiedzanie przez bieganie10 km Pakiet podstawowy
 
M 
410 Stachnik SabinaBarlinek1975BBL Barlinek10 km Pakiet podstawowy
 
K 
411
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
412 Stadnik MaciejSzczecin199510 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
413 Stadnik  Małgorzata Pełczyce 198210 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
K 
414 STAŃCZYK-KARMELITA EDYTADRAWNO198710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
415
 
Staruch DariuszChoszczno1970Choszczno biega10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
416 Stelmach KonradStargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"/PCPR Stargard10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
417 Stodolny PawełSzczecin198810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
418 Strąk IzabelaSzczecin1975Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
419 Strojna DorotaSzczecin1973śRUNdunia Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
420 Strojny JoannaSzczecin1970RAZ Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
421
 
Strzelec TomaszGryfino1975KB Hermes Gryfino10 km  M 
422 Strzyga  Mariusz Stargard 1973Stargard. Ja się nie ścigam. 10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
423 Strzyż MaciejChoszczno198910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
424 Stylska AnnaSzczecin1977RAZ Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
425 Sulik KrzysztofMiroslawiec1978Suse-Ł Grupa Biegowa10 km  M 
426
 
Surdacki  Jerzy Gryfino 1972DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runners Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
427 Surdacki JerzyGryfino2003DRUŻYNA SZPIKU10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
428 Surdacki PiotrSzczecin197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
429 Suska SylwiaŚwinoujście197510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
430 Suski Piotr Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
431 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
432 Szar AnetaDębno197710 km  K 
433
 
Szatanek EwaDobra197610 km Pakiet podstawowy
 
K 
434 Szczerba MichałBarlinek1981I. M. C Pro TEAM10 km Pakiet podstawowy
 
M 
435
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
436
 
Szerment MagdalenaGorzów1981Wierzbicki Running Project 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
437 Szewc TomekNowogard198510 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
438 Szewczyk TomaszDębno1970Akcja Motywacja10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
439 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
440 Szmeling Grzegorzświnoujście198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
441 Szmit DamianStargard197510 km Pakiet podstawowy
 
M 
442 Szostak DanielSzczecin197510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
443 Szot Sosnowska MartaChoszczno 198310 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
444 Szotkowski AdamSzczecin198110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
445
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
446 Szymanski AndrzejStargard1969BS Family Team10 km Pakiet podstawowy
 
M 
447 Szymański PiotrStargard1997BS Family Team10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
448 Szymański RafałGorzów Wielkopolski197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
449 Szymczak SewerynChoszczno197810 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
450 Szymczyszyn LidiaGryfino1977KB HERMES GRYFINO10 km Pakiet podstawowy
 
K 
451 Szyszka  Iwona Choszczno 197610 km Powiat Choszczno
 
KTak 
452 Śliwa-Dominiak  Joanna Szczecin1983Trigym Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
453 Ślusarz IwonaSzczecin197410 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
454 Świątek-Brzeziński PawełChoszczno197810 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
455
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
456 Tabas AnnaSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
457 TAŁAŁAJ KAMILCHOSZCZNO198410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
458
 
Tarkowski MarekSzczecin197710 km  MTak 
459 Tasak MaciejSzczecin199610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
460 Terpiłowski ŁucjanWawrów195810 km  MTak 
461 Tomaszewski RobertGoleniów1979WKURW_TEAM10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
462 Turczyk MartaPełczyce198710 km Powiat Choszczno
 
KTak 
463 Turczyk MarcinPełczyce198410 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
464 Tuzinek GrzegorzChoszczno197310 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
465 Twarogal KamilSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
466
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeam10 km  M 
467 Urbański MichałNadarzyn198310 km Powiat Choszczno
 
MTak 
468
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wielkopolski10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
469 Waloszczyk BasiaSzczecin196610 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
470 Waniewska MonikaGryfino1977KB HERMES GRYFINO10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
471
 
Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
472 Warchulski TomaszJanków Przygodzki197612 BBSP10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
473
 
Wardyn JarosławSzczecin197610 km Pakiet podstawowy
 
M 
474 Wareliś SławomirChoszczno197110 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
475 Wasielewski PiotrChoszczno199810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
476 Wasielewski Sylwester Choszczno197510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
477
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,1973BBL Gorzów Wielkopolski10 km  K 
478
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN198010 km  M 
479 Wawrzyniak JoannaSTARGARD197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
480 Wdowiak KatarzynaChoszczno198410 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
KTak 
481 Wiatrowska AnetaDębno1981Dębnowskie Człapaki10 km  K 
482 Wielowski BłażejNowogard198910 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
483 Wierszycki JarosławSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
484 Wierzba PiotrChoszczno198210 km  M 
485
 
Wierzbicki SebastianGorzów Wielkopolski1987Wierzbicki Running Project10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
486 Więsko  Magdalena Choszczno 197910 km Pakiet podstawowy
 
K 
487 Wiklak NataliaDolice199210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
488 Wiklak JanuszDolice196910 km  MTak 
489
 
Wiliński MarekŚwidwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
490
 
Wilklisz WojciechGardno197010 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
491 Wilkowski TomaszPyrzyce1987Pyrzyce biegaja10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
492
 
WIŚNIEWSKA MARTASZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
493 Wiśniewski FilipChoszczno200310 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
494 Wiśniewski PiotrChoszczno198510 km  M 
495 Witczak DorotaGolczewo1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
496 Witkowska AnnaGorzów Wlkp.1981parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
497 Witorzęć DariuszŁęgi197310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
498 Wleklińska AgnieszkaSzczecin197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
499 Wochna MarekChoszczno200110 km  M 
500 Wojciechowska EwaStargard 198810 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
501 Wojciechowski  Robert Strzelce Krajeńskie 1989Bobrówko Biega10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
502 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
503 Wojtaś AgnieszkaStargard1973Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  KTak 
504 Wojtoniszak Łukasz Chociwel198810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
505
 
Wolański RobertSzczecin196510 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
506 Wolniak RemigiuszChoszczno200310 km  MTak 
507
 
Wolny MariuszStargard198510 km Pakiet podstawowy
 
M 
508 Woźniak AgnieszkaIŃSKO197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
509 Wójcik  ZbigniewChoszczno196010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
510 WÓJTOWICZ MACIEJPYRZYCE1989PYRZYCE BIEGAJĄ10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
511
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
512 Wysocki BronislawStargard1963NIE MAM10 km  M 
513 Zaborowska Małgorzata Gryfice1988OSP Płoty10 km Mundurowi
Strażacy
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
514 Zajas KrzysztofSzczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
515 Zając BożenaDaleszewo1962legendary power szewc10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
516 Zalewski IgorChoszczno199510 km Pakiet podstawowy
 
M 
517
 
Zalewski MariuszStrzelce Krajeńskie1969Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski10 km Pakiet podstawowy
 
M 
518 Zalewski KazimierzChoszczno195910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
519 Zarobiak PiotrSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
520 Zarobiak KatarzynaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
521
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
522 Zieliński AdamChoszczno198010 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
523 Zielonka KarolinaZary198210 km  K 
524 Zieniuk BeataSzczecin198510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
525 Zieniuk AnetaSzczecin199110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
526 Ziobrowski DawidSzczecin198310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
527 Ziółkowska KarolinaBobrówko1995Bobrówko Biega10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
528 Zych KrzysztofSławoborze1983 10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
529 Żyluk  Bożena Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
K 
530
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO198210 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
531
 
Żywicka  Barbara Szczecin197200810 km Pakiet podstawowy
 
K