Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXII CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bączyk AdamSZCZECIN1977MoniaGym10 km  M 
2 Bączyk  Monika Szczecin1978MoniaGym10 km  K 
3
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
4 Bialkowska MonikaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
5 Bielecki KarolSzczecin198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
6 Biernacik MichałStargard198510 km Pakiet podstawowy
 
M 
7 Borek JoannaPolice199110 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
8 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
9 Borkowski DawidChoszczno198410 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
10 Brodowska KrystynaGorzów Wielkopolski1957parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
11 Brusiłowicz DagmaraSzczecin1974 10 km  K 
12 Burghardt RenataGryfino1971KB Hermes Gryfino10 km Pakiet podstawowy
 
K 
13
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo1968KB Hermes Gryfino10 km  K 
14 Charowski MarcinStargard198010 km Pakiet podstawowy
 
M 
15 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
16 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
17 Chmura JonaszChoszczno2002MOSW CHOSZCZNO10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
18 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
19 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
20 Cieluch  Paulina Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
21 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
22 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
23 Czapiewski PawełChoszczno197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
24
 
DEREŃ GRZEGORZŚWIDWIN197621 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
25 Dominiak KamilSzczecin1983Trigym Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
26 Dorawa BarbaraChoszczno197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
27 Dryjański RobertGryfino1971KB Hermes Gryfino10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
28 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km Pakiet podstawowy
 
M 
29 Dul MagdalenaNowe Czarnowo1977KB HERMES GRYFINO 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
30 Działowska SaraSzczecin1992śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
K 
31 Dzielecki AdamStargard1981BRAK10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
32
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
K 
33 Fieńko KatarzynaPełczyce198910 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
K 
34 Filipiak KamilaStargard199010 km  K 
35 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
36 Frost TomaszChoszczno1990Choszczno Biega10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
37 Gajda-Lipinska MilenaStargard198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
38
 
Gapski TomaszSzczecin1976Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
39 Glina RafałSuchań1979Stargardzki Klub Morsów10 km Pakiet podstawowy
 
M 
40 GOLIŃSKI ŁukaszŚwidwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km Pakiet podstawowy
 
M 
41
 
Górska AnnaŚwinoujście1974MKL Maraton Świnoujście10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
42 Grabowski SamuelGorzow wielkopolski200310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
43 Grodzińska AgnieszkaStargard Szczeciński1978SKM MIEDWIANIE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
44 Grodziński Arkadiusz Stargard, Zachodniopomorskie1975Stargardzki Klub Morsów Miedwianie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
45 Grzegorczyk MajaWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
46 Grzegorczyk JaroslawWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 10 km  MTak 
47 Grzelak TomaszGoleniów198210 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
48 Grzesiak  SylwiaMiastko1978Miastko 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
49 Gula Paweł Bierzwnik1996Runner's Bierzwnik10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
50 Gwoździk Andrzej Potoczna198210 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
51 Halski MateuszSzczecin199410 km  M 
52 Hawrylak MarcinSzczecin1969 SOSW Nr 1 DNR / Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
53 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
54 Iznerowicz MonikaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
55
 
Jadrysiewicz KrzysztofChoszczno198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
56 Jahnz KarolinaStargard198410 km Mundurowi
 
KTak 
57
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
58 Jarząb ŁukaszPyrzyce197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
59 Jaworski PawełSzczecin197410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
60 JURKIEWICZ WIOLETTASZCZECIN1973WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
61 Kaczor PawełChoszczno198510 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
62 Kałuża MarcinChoszczno198710 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
63 Kaminska JoannaSłubice 198110 km Pakiet podstawowy
 
K 
64 Kamiński SławomirTrzebiatów1988KMP Świnoujście10 km Mundurowi
 
M 
65 Kanicki MarcinStargard Szczeciński197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
66 Kluga JustynaChoszczno197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
67 Knap JoannaResko196910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
68 Kochanek-Felusiak AgnieszkaSzczecin198410 km Pakiet podstawowy
 
K 
69 Kolasa KonradBezrzecze197710 km Pakiet podstawowy
 
M 
70 Koman MichałSzczecin198710 km Pakiet podstawowy
 
M 
71 Kondela PawełChoszczno1975AKTYWNE CHOSZCZNO10 km Powiat Choszczno
Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
MTak 
72 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
73
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Team Kopeć10 km Strażacy
Pakiet podstawowy
 
MTak 
74
 
KOTOWSKA IWONASzczecin198610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
75
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
76 Królak MarekStrzelce Krajeńskie197410 km Pakiet podstawowy
 
M 
77 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski197210 km Mundurowi
 
M 
78
 
Krupa  Roksana Police199310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
79 Krześniowski MarcinSzczecin1978VIKING Bike Team 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
80
 
Kubisztal WojtekDRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
81 Kulczycka EmiliaStargard198410 km  K 
82 Kurowski  Mirosław Choszczno 198510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
83
 
Kwiatkowska AleksandraPolice1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
84 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
M 
85 Lewoniec SzymonStargard198410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
86 Lipertowicz Sebastian Police1983Lovelasy Police-Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  M 
87 Lubawiński JerzyŚwidwin1956Face Nordic Walking Team10 km Pakiet podstawowy
 
M 
88
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976KB Hermes Gryfino 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
89 Machlański RemigiuszSzczecin1977Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
90 Maciejewski ZenonStargard1954Stargard ja się nie ścigam10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
91
 
Magadzia MarekGryfino198110 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
92 Malec EdytaStargard1976Stargardzki Klub Morsów - Miedwianie10 km Pakiet podstawowy
 
K 
93 Marciniak  LidiaSzczecin 1976Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
94 Marciniak  KasiaDębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
95 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
96 Matul HannaStargard1980Kalmar Runners10 km Pakiet podstawowy
 
K 
97
 
Mądrzak TomaszChoszczno197610 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
98 Mąkowska DanutaKrasowiec197110 km  K 
99
 
Miaskowska-Magadzia KatarzynaGryfino197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
100 Michalak MagdalenaDobiegniew1984Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km Pakiet podstawowy
 
K 
101 Michałowski Michał Choszczno197810 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
102
 
Mikołajczak JoannaStaw1985KSF10 km Pakiet podstawowy
 
K 
103 Mikołajczyk AlicjaTrzcińsko-Zdrój1984AGB NYGUS /CHOJNA10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
104
 
Mikos PawełSzczecin198610 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
105 Nauman MariolaGorzów WLKP197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
106 Nowaczyk WojciechSzczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
107 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194910 km Pakiet podstawowy
 
M 
108 Nowak ZbigniewDrezdenko1978FSD RUN Drezdenko10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
109
 
Nowak MałgorzataDobra1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
110
 
Olszewska MałgorzataPyrzyce198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
111
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski197810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
112 Osobniak RyszardKoszalin1956Niezrzeszony10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
113
 
Ossowicz MarcinBarlinek198610 km  M 
114 Ostrowski WieslawSzczecin194810 km  M 
115 Pałac PiotrSzczecin1965Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet podstawowy
 
M 
116
 
Paszkiewicz PawełGorzów Wlkp.197310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
117 Pater KamilSokoliniec1982SOKOLINIEC10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
118 Pater KarolinaSokoliniec1983Sokół SOKOLINIEC10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
119 Patkowski MarcinSzczecin197610 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
120 Pawlak Piotr Szczecin197910 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
121 Pawlak JuliaKrzęcin200410 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
122 Piątek Magdapiatek95@wp.plChoszczno199510 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
123
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM10 km Pakiet podstawowy
 
M 
124 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
125 Piotrowski KrzysztofSzczecin1977Ampio Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
126 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km Pakiet podstawowy
 
M 
127 Pokorniecka KatarzynaChoszczno198010 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
128 Policzkiewicz MaciejWarzymice198310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
129 Policzkiewicz AnetaWarzymice197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
130 Pracuk KrzysztofGorzów Wielkopolski1970BBL GORZÓW10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
131
 
Raza AliChoszczno 199210 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
132 Rojek KatarzynaSzczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
133
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198410 km Pakiet podstawowy
 
M 
134 Rudziński JacekGryfino1969KW PSP SZCZECIN / KB HERMES GRYFINO10 km Strażacy
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
135 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
136 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
137 Sidorowicz AnnaSzczecin199010 km Mundurowi
 
K 
138 Sikora RobertSzczecin1995K-Runners10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
139 Sitarz MarcinPełczyce1981TEAM PEŁCZYCE10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
140 Sitarz AlicjaPełczyce197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
141 Sito Magdalena Myślibórz197710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
142 Skoczylas  Natalia Szczecin 1993MoniaGym10 km Pakiet podstawowy
 
K 
143 Skoczylas PatrykSzczecin1992INCOM POLSKA10 km  M 
144 Smerd GrzegorzStargard1987Eltwin running team10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
145 Sobczyk Mirosław Jarocin198410 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
146 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKI10 km  K 
147 Sorgowicka  Celina Krzyż Wielkopolski 198410 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
148 Stachnik SabinaBarlinek1975BBL Barlinek10 km Pakiet podstawowy
 
K 
149
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym10 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
150 STAŃCZYK-KARMELITA EDYTADRAWNO198710 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
151
 
Staruch DariuszChoszczno1970Choszczno biega10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
152 Strojny JoannaSzczecin1970RAZ Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
153
 
Strzelec TomaszGryfino1975KB Hermes Gryfino10 km  M 
154 Sulik KrzysztofMiroslawiec1978Suse-Ł Grupa Biegowa10 km  M 
155
 
Surdacki  Jerzy Gryfino 1972DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runners Team10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
156 Surdacki JerzyGryfino2003DRUŻYNA SZPIKU10 km Pakiet podstawowy
 
M 
157 Szczerba MichałBarlinek1981I. M. C Pro TEAM10 km Pakiet podstawowy
 
M 
158
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
159
 
Szerment MagdalenaGorzów1981Wierzbicki Running Project 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
160 Szmit DamianStargard197510 km Pakiet podstawowy
 
M 
161 Szymanski AndrzejStargard1969BS Family Team10 km Pakiet podstawowy
 
M 
162 Szymański PiotrStargard1997BS Family Team10 km Pakiet podstawowy
 
M 
163 Szyszka  Iwona Choszczno 197610 km Powiat Choszczno
 
K 
164 Śliwa-Dominiak  Joanna Szczecin1983Trigym Szczecin10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
165 Ślusarz IwonaSzczecin197410 km Pakiet podstawowy
 
K 
166 Tabas AnnaSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
167 Terpiłowski ŁucjanWawrów195510 km  M 
168 Turczyk MartaPełczyce198710 km Powiat Choszczno
 
K 
169 Tuzinek GrzegorzChoszczno197310 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
MTak 
170
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wielkopolski10 km Pakiet podstawowy
 
K 
171 Warchulski TomaszJanków Przygodzki197612 BBSP10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
172 Wareliś SławomirChoszczno197110 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
173
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,1973BBL Gorzów Wielkopolski10 km  K 
174 Wiatrowska AnetaDębno1981Dębnowskie Człapaki10 km  K 
175
 
Wiliński MarekŚwidwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  M 
176
 
WIŚNIEWSKA MARTASZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
177 Wiśniewski FilipChoszczno200310 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
178 Witczak DorotaGolczewo1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
179 Witkowska AnnaGorzów Wlkp.1981parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
180 Wleklińska AgnieszkaSzczecin197910 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
181 Wojciechowska EwaStargard 198810 km Pakiet podstawowy
 
KTak 
182 Wojtaś AgnieszkaStargard1973Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  K 
183 Wojtoniszak Łukasz Chociwel198810 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
184
 
Wolański RobertSzczecin196510 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
185
 
Wolny MariuszStargard198510 km Pakiet podstawowy
 
M 
186 Wysocki BronislawStargard1963NIE MAM10 km  M 
187 Zajas KrzysztofSzczecin198310 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
188 Zając BożenaDaleszewo1962legendary power szewc10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
189 Zalewski IgorChoszczno199510 km Pakiet podstawowy
 
M 
190
 
Zalewski MariuszStrzelce Krajeńskie1969Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski10 km Pakiet podstawowy
 
M 
191 Zarobiak PiotrSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
192 Zarobiak KatarzynaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
193
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia-Szczecin10 km Pakiet podstawowy
 
M 
194 Zieliński AdamChoszczno198010 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
195 Zielonka KarolinaZary198210 km  K 
196 Zieniuk BeataSzczecin198510 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
KTak 
197 Ziobrowski DawidSzczecin198310 km Pakiet podstawowy
 
MTak 
198
 
Żywicka  Barbara Szczecin197200810 km Pakiet podstawowy
 
K