Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I ROLLER CUP POMORZA ZACHODNIEGO

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bernacka-Szydlik Karolina Szczecin1984Biegunki10 km  KTak 
2 Bogucka BarbaraBasia Rakoniewice1970skate2city10 km  KTak 
3 Boroń-Cisek Anna Myślibórz197110 km  K 
4 Budis HalinaRolling Helenka Police198310 km  KTak 
5 Chlasta Anna Szczecin198410 km  KTak 
6 Chudzia MarekFotomarek Szczecin198410 km  M 
7 Dudek DariuszMENTOSIK Chojna197710 km  MTak 
8 Glaza Aleksandra Szczecin1982interdom24.pl10 km  KTak 
9 Gniazdowski MarekMarek Stargard 1967TR Starblade10 km  MTak 
10
 
Jaksina Anna Sz-n1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
11 Janikowski Daniel Pilchowo198010 km  MTak 
12 Jęczmień KarolinaKarolcia Szczecin199110 km  KTak 
13 Kaliszuk HonorataKaja 74-320198310 km  K 
14 Kamińska Magdalena  Szczecin198610 km  K 
15 Knapik Frantisek  Banska Bystrica 197510 km  M 
16 Kołodziej MarcinKoło Szczecin198110 km  MTak 
17 Krużberska Katarzyna Szczecin199810 km  KTak 
18 Kuleczka PatrycjaPatrycja Grodzisk Wielkopolski1991Skate2City10 km  K 
19 Lebioda Jolanta Wołczkowo1974Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
20 Lewandowski SławomirLevy Szczecin197410 km  MTak 
21 Liput  Michał Michał  Garnowo 200310 km  M 
22 Litwinowicz MarcelMarcelRules Szczecin1998Rollkowy Szczecin10 km  M 
23 Lizut Krzysztof Stargard1959TR StarBlade10 km  M 
24 Masłowski Aleksander BARLINEK1952Softronic Skate Team- Barlinek10 km  M 
25 Mikucka  AnnaAnia Szczecin198310 km  KTak 
26 Mokrzycka EmiliaEmi Nowy 1982Skate2City10 km  K 
27 Mucha Michał Mucha Szczecin1980Muchy_gotujo10 km  M 
28 Musiał ŁukaszLuczi Słońsk1999Runners Słońsk10 km  MTak 
29 Oszczyk GrzegorzGo22 ZAŁUSKI1958amator10 km  M 
30 Otoka Kasia Szczecin1977FANI FORMY10 km  K 
31 Owczarz KrystynaKrystynka :) Barlinek197110 km  K 
32 Pałys Mateusz Piła19794Run Team Piła10 km  M 
33 Paszkiewicz Joanna  Szczecin1991ROLKOWO 10 km  K 
34 Paszkiewicz Marcin Szczecin1989ROLKOWO10 km  M 
35 Paszkowski KrzysztofKrzychu Szczecin1987Rolking10 km  MTak 
36 Patora JerzyJurek Nowy Tomyśl1952Skate2City10 km  MTak 
37
 
Przybysz Łukasz Gryfice1989Chrobry Gryfice10 km  M 
38 Psarski JakubBuba Trzciel2004skate2city10 km  M 
39 Raczyńska MagdalenaMała Mi Szczecin198710 km  KTak 
40 Rasiak Katarzyna Szczecin199210 km  KTak 
41 Sinica Aleksandra  Stargard1997Rolking10 km  K 
42 Skoczylas  Natalia  Szczecin 1993MoniaGym10 km  KTak 
43 Syguła SandraSandra Tomaszów Mazowiecki200910 km  KTak 
44 Sypniewicz Aleksandra Szczecin2006żaden10 km  K 
45 Szewczyk Anita.szewczyk1989@gmail.comP.S. Anita  Szczecin1989P.S. 10 km  K 
46 Tararum Piotr Piotrek Szczecin198010 km  MTak 
47 Telszewski AndrzejANDRZEJ Szczecin198510 km  MTak 
48 URYZAJ KAROLINAKarola NOWY TOMYŚL1974Skate2City10 km  K 
49 Walkowiak Monika Monia Belęcin 198710 km  K 
50 Werpachowska JoannaJoanna Chojna199410 km  KTak 
51 WILGOCKI PiotrPioter Przecław198610 km  MTak 
52 Witek ErykE. Witek - Fotografia Szczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
53 Wojtaszek Roman Złocieniec195810 km  MTak 
54 Zaczkowska WiolettaWiolka Szczecin1975TRSTARBLADE10 km  KTak 
55 Zydor LeszekKOMANDOS 051 Szczecin196810 km  MTak