Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Nocna "9"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Andrzejewski RemigiuszŚwinoujście19899 km  M
2 Andrzejewski PiotrŚwinoujście19599 km  M
3 Barszczewski AdrianŚwinoujście 19989 km  M
4 Bas MonikaŚwinoujście19779 km  K
5 Bas AdamŚwinoujście19759 km  M
6 Błaszyk MartaŚwinoujście19859 km  K
7
 
Borysiuk ArkadiuszKamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
8 Brzezicka KorneliaWolin19839 km  K
9 Brzozowski  Michał Świnoujście 19959 km  M
10 Bzdawka JoannaŚwinoujście1976Biegacze Świnoujście9 km  K
11
 
Centkowska-Derda AnnaŚwinoujście1981Biegacze Świnoujście9 km  K
12 Chwiej AgataŚwinoujście1982Biegacze Świnoujście9 km  K
13 Chwiej MarcinŚwinoujście1982Biegacze Świnoujście9 km  M
14 Czyżewska DanutaWarszawa19639 km  K
15
 
Derda RobertŚwinoujście1972TT Szczecin9 km  M
16 Drabkowska NataliaKłęby1997K.B. Kamień Pomorski9 km  K
17 Dziuba BogdanŚwinoujście19569 km  M
18 Eret MarzenaGubin19769 km  K
19
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
20
 
Gawle ŁukaszŚwinoujście19829 km  M
21 Gołębiowski MaciejŚwinoujście19939 km  M
22 Graczykowski SebastianŚwinoujście19859 km  M
23 Gryc MonikaŚwinoujście 19679 km  K
24 GRYTA JANINAMIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE9 km  K
25 Gryta DariuszMiędzyzdroje1961Biegacze świnoujście9 km  M
26 Guster ŁukaszKamień Pomorski1990Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
27 Guzowska IwonaŚwinoujście1965KS UZNAM Świnoujście9 km  K
28 Jarocki BartoszSzczecin19919 km  M
29 Jasiuchna MarekŚwinoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście9 km  M
30 Jaworski MariuszŚwinoujście19689 km  M
31 Jędrzejak MaciejŚwinoujście19769 km  M
32 Kaczmarek RoksanaŚwinoujście 1988Biegacze Świnoujście 9 km  K
33 Karasek MateuszŚwinoujście19929 km  M
34 Karczmarek BartłomiejŚwinoujście19829 km  M
35 Kowalska DorotaKamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI9 km  K
36 Kowalski ZdzisławKamien Pomorski19629 km  M
37 Kozicki ZbigniewGrudziadz1964Parkrun Grudziądz9 km  M
38 Krajewska  Paulina Świnoujście 20029 km  K
39
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin9 km  M
40 Kusińska BernadetaŚwinoujuście197710 w skali Beauforta9 km  K
41 Kusiński PrzemysławŚwinoujście197710 w skali Beauforta9 km  M
42 Kwit Jan Szczecin19609 km  M
43 Lebiedzińska  Angelika Świnoujście 1981załoga buldoga 9 km  K
44 Lewandowska AgnieszkaŚwinoujście19799 km  K
45 Maćkiewicz PiotrŚwinoujście19589 km  M
46 Maćkowiak PiotrŚwinoujście19839 km  M
47
 
Magalski TomaszKamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
48 Majewski MariuszŚwinoujście1977Biegacze Świnoujście9 km  M
49 Michalski JanuszŚwinouście19669 km  M
50 Mikulska Gawle Karina Świnoujście19809 km  K
51 Mordak AndrzejŚwinoujście1970KMP9 km  M
52 Murawska MonikaŚwinoujście19789 km  K
53 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY9 km  K
54 Pełka AgataŚwinoujście1982Biegacze Świnoujście9 km  K
55
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście19849 km  M
56 Rumistrzewicz RobertŚwinoujście1987KMP Świnoujście9 km  M
57 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo9 km  M
58 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 19719 km  K
59 Sikora ŁukaszŚwinoujście1970Biegacze Świnoujście9 km  M
60 SKRZYPIEC ANDRZEJŚWINOUJŚCIE19569 km  M
61 Słaby PiotrWrocław1963Port Uraz9 km  M
62 Stępień KamilŚWINOUJŚCIE1984niezrzeszony9 km  M
63
 
STĘPNIAK GRZEGORZKamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
64 Stolarek EwaŚwinoujście19799 km  K
65 Susza MałgorzataSzczecin1979kobiece bieganie9 km  K
66 Szczerbaty  PawelŚwinoujście 19859 km  M
67 Szłapka DariuszŚwinoujście19679 km  M
68 Szopa AgnieszkaŚwinoujście1973Biegacze Świnoujscie9 km  K
69 Szymańska MonikaŚwinoujście 1979Team Giba 9 km  K
70 Weremij SławomirŚwinoujście1973Biegacze Świnoujście9 km  M
71 Włodarczak RenataŚwinoujście19819 km  K
72 Wochna SandraSwinoujscie19879 km  K
73 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE9 km  M
74
 
Wróblewska AnnaWrzosowo1983KB Kamień Pomorski 9 km  K
75 Zabrocki KarolŚwinoujście19809 km  M
76 Zając MaciejŚwinoujście19889 km  M
77 Zdroik JoannaŚwinoujście1967Biegacze Świnoujście9 km  K
78 Zienkiewicz JanŚwinoujście19769 km  M