Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Nocna "9"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczyk  Piotr Świnoujście 19779 km  M
2 Andrzejewski RemigiuszŚwinoujście19899 km  M
3 Andrzejewski PiotrŚwinoujście19599 km  M
4 Barszczewski AdrianŚwinoujście 19989 km  M
5 Bas MonikaŚwinoujście19779 km  K
6 Bas AdamŚwinoujście19759 km  M
7 Błaszyk MartaŚwinoujście19859 km  K
8 Borowski JanŚwinoujście19879 km  M
9
 
Borysiuk ArkadiuszKamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
10 Brzezicka KorneliaWolin19839 km  K
11 Brzozowski  Michał Świnoujście 19959 km  M
12 Bzdawka JoannaŚwinoujście1976Biegacze Świnoujście9 km  K
13
 
Centkowska-Derda AnnaŚwinoujście1981Biegacze Świnoujście9 km  K
14 Chwiej AgataŚwinoujście1982Biegacze Świnoujście9 km  K
15 Chwiej MarcinŚwinoujście1982Biegacze Świnoujście9 km  M
16 Czyżewska DanutaWarszawa19639 km  K
17
 
Derda RobertŚwinoujście1972TT Szczecin9 km  M
18 Drabkowska NataliaKłęby1997K.B. Kamień Pomorski9 km  K
19 Dudzińska ZofiaŚwinoujście1955Biegacze Świnoujście9 km  K
20 Dziuba BogdanŚwinoujście19569 km  M
21 Eret MarzenaGubin19769 km  K
22 Filipowicz BłażejŚwinoujście19789 km  M
23
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
24 Gański  MarekŚwinoujście 19759 km  M
25
 
Gawle ŁukaszŚwinoujście19829 km  M
26 Gęsior Stanisław Zawiercie19919 km  M
27 Gołębiowski MaciejŚwinoujście19939 km  M
28 Gołębiowski TytusZielona Góra1989F&F9 km  M
29 GORSZKA DAMIANSZCZECIN19979 km  M
30 Graczykowski SebastianŚwinoujście19859 km  M
31 Gryc MonikaŚwinoujście 19679 km  K
32 Grymuła AgnieszkaŚwinoujście 19849 km  K
33 Grymuła MarekŚwinoujście 19689 km  M
34 GRYTA JANINAMIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE9 km  K
35 Gryta DariuszMiędzyzdroje1961Biegacze świnoujście9 km  M
36 Guster ŁukaszKamień Pomorski1990Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
37 Guzowska IwonaŚwinoujście1965KS UZNAM Świnoujście9 km  K
38 Harasimowicz SławekGoleniów1978 9 km  M
39 Jarocki BartoszSzczecin19919 km  M
40 Jasiuchna MarekŚwinoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście9 km  M
41 Jaworska AleksandraŚwinoujście1980Biegacze Świnoujście9 km  K
42 Jaworski MariuszŚwinoujście19689 km  M
43 Jędrzejak MaciejŚwinoujście19769 km  M
44 Kaczmarek RoksanaŚwinoujście 1988Biegacze Świnoujście 9 km  K
45 Karasek MateuszŚwinoujście19929 km  M
46 Karczmarek BartłomiejŚwinoujście19829 km  M
47 Kowalska DorotaKamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI9 km  K
48 Kowalski ZdzisławKamien Pomorski19629 km  M
49 Kozicki ZbigniewGrudziadz1964Parkrun Grudziądz9 km  M
50 Krajewska  Paulina Świnoujście 20029 km  K
51
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin9 km  M
52 Kusińska BernadetaŚwinoujuście197710 w skali Beauforta9 km  K
53 Kusiński PrzemysławŚwinoujście197710 w skali Beauforta9 km  M
54 Kwit Jan Szczecin19609 km  M
55
 
Lebiedzińska  Angelika Świnoujście 1981 9 km  K
56 Lewandowska AgnieszkaŚwinoujście19799 km  K
57 Maćkiewicz PiotrŚwinoujście19589 km  M
58 Maćkowiak PiotrŚwinoujście19839 km  M
59
 
Magalski TomaszKamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
60 Majewski MariuszŚwinoujście1977Biegacze Świnoujście9 km  M
61
 
Majka DariuszŚwinoujście1982Herr Dariusz9 km  M
62 Mazur KamilŚwinoujście1984MKL Maraton Świnoujście9 km  M
63 Michalski JanuszŚwinouście19669 km  M
64 Mikulska Gawle Karina Świnoujście19809 km  K
65 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN9 km  M
66 Mordak AndrzejŚwinoujście1970 9 km  M
67 Murawska MonikaŚwinoujście19789 km  K
68 Nowak JarosławGryfice19899 km  M
69 Olszyk TadeuszŚwinoujście1956Biegacze Świnoujście9 km  M
70 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY9 km  K
71 Pacholska TinkaGoleniów19819 km  K
72 Pełka AgataŚwinoujście1982Biegacze Świnoujście9 km  K
73 Pełka Piotr Świnoujście1987Biegacze Świnoujście9 km  M
74 Pełnikowski MarekŚwinoujście19749 km  M
75 Ruciński MarcinŚwinoujście19819 km  M
76
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście19849 km  M
77 Rumistrzewicz RobertŚwinoujście1987KMP Świnoujście9 km  M
78 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo9 km  M
79 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 19719 km  K
80 Sikora ŁukaszŚwinoujście1970Biegacze Świnoujście9 km  M
81 SKRZYPIEC ANDRZEJŚWINOUJŚCIE19569 km  M
82 Słaby PiotrWrocław1963Port Uraz9 km  M
83 Stępień KamilŚWINOUJŚCIE1984niezrzeszony9 km  M
84
 
STĘPNIAK GRZEGORZKamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  M
85 Stolarek EwaŚwinoujście19799 km  K
86 Susza MałgorzataSzczecin1979kobiece bieganie9 km  K
87 Szczerbaty  PawelŚwinoujście 19859 km  M
88 Szłapka DariuszŚwinoujście19679 km  M
89 Szopa AgnieszkaŚwinoujście1973Biegacze Świnoujscie9 km  K
90 Szymańska MonikaŚwinoujście 1979Team Giba 9 km  K
91 Weremij SławomirŚwinoujście1973Biegacze Świnoujście9 km  M
92 Włodarczak RenataŚwinoujście19819 km  K
93 Wochna SandraSwinoujscie19879 km  K
94 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970 9 km  M
95
 
Wróblewska AnnaWrzosowo1983KB Kamień Pomorski 9 km  K
96 Zabrocki KarolŚwinoujście19809 km  M
97 Zając MaciejŚwinoujście19889 km  M
98
 
Zapędowska SabinaŚwinoujście1974Kiteteam Świnoujście9 km  K
99 Zdroik JoannaŚwinoujście1967Biegacze Świnoujście9 km  K
100 Zienkiewicz JanŚwinoujście19769 km  M