Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Gorzowski Duathlon

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowicz AdamJarosław Wojtanowicz Gorzów Wlkp.1971Hornet GorzówSztafeta MĘSKA  MTak 
2 Balcerek RadosławRado Międzyrzecz1987EU TruckingSTART INDYWIDUALNY  M 
3 Bartkowski Radosław  Strzelce Krajenskie1982TriBarSTART INDYWIDUALNY  MTak 
4 Beker JanBorys Szczecin 1970TimTirimTimSTART INDYWIDUALNY  M 
5
 
Bekier Szymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnieSTART INDYWIDUALNY  MTak 
6 Borula BartoszBora Słubice1987TriziomkiSTART INDYWIDUALNY  M 
7 Bucholc AndrzejKrzysztof Pracuk Bogdaniec1961Krzywe KołaSztafeta MĘSKA  MTak 
8 Budziak MaciejJacek Kucharski Gorzów Wielkopolski1984Sztafeta MĘSKA  MTak 
9 Bzdziuch KatarzynaBarbara Kasperska Deszczno1978Sztafeta DAMSKA  K 
10 Chlebicki Maciej Gorzow wlkp1983START INDYWIDUALNY  MTak 
11 Cieslik Mateusz Strzelce krajeńskie1998UAM Triathlon PoznańSTART INDYWIDUALNY  M 
12 CZAJKOWSKI Agnieszka MARIO GORZÓW WLKP.1982AGA TEAM MTBSztafeta MĘSKA  K 
13 CZAJKOWSKI MARIUSZMARIO GORZÓW WLKP.1979AGA TEAM MTBSztafeta MĘSKA  M 
14
 
Danił Tomasz Gorzów Wlkp.1992START INDYWIDUALNY  MTak 
15 Daniłowski KrzysztofMateusz Wiącek Gorzów Wlkp.1973Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSztafeta RODZINNA  MTak 
16 Degler Piotr Gorzów Wielkopolski1980Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSTART INDYWIDUALNY  MTak 
17 Dunal MateuszHudini  Gorzów Wlkp.1986START INDYWIDUALNY  MTak 
18 Dzietczyk Kamil Telatyńska Sylwia Choszczno1983AKTYWNE CHOSZCZNOSztafeta MIESZANA  MTak 
19 Dziub Marcin Płoty1979SEVEN-PERCPTUS TEAMSTART INDYWIDUALNY  M 
20
 
Galant Marcin Gorzów Wlkp1988START INDYWIDUALNY  M 
21 Gołaś ZbigniewWojciech Galek Gorzów Wlkp.1983MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
22 Gotfrydziak Szymon Międzyrzecz1980amatorka teamSztafeta MĘSKA  M 
23 Gotfrydziak SzymonMirosław Janusek Międzyrzecz1980Sztafeta MĘSKA  M 
24 Grzegorczyk JaroslawJarecki Wolczkowo1978Wierzbicki Running Project START INDYWIDUALNY  MTak 
25 Henschel KlaudiuszKlaudio Oborniki1975Triathlon ObornikiSTART INDYWIDUALNY  MTak 
26 Hornostaj Grzegorz Gorzów Wielkopolski1991IMC PRO TEAMSTART INDYWIDUALNY  M 
27 Jabłoński PiotrArtur Konter Deszczno1983Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSztafeta MĘSKA  MTak 
28 Jankowski KrzysztofPL-UA peace band Gorzów Wlkp.1981Sztafeta MĘSKA  M 
29 Januszak PrzemysławPrzemo Rożnowo1974VEZUVIO TEAMSTART INDYWIDUALNY  MTak 
30 Januszak Gosia Gosia Rożnowo1969START INDYWIDUALNY  KTak 
31 Jaworski PawełKargul Cedynia1989 TymTriTeamSTART INDYWIDUALNY  MTak 
32 Jedyński Michał Gorzów Wielkopolski1990IMC PRO TEAMSTART INDYWIDUALNY  MTak 
33 Jeleniewska BarbaraJelonka Gorzów1981Sztafeta DAMSKA  K 
34 Jesiołkiewicz Mirosław MirekJ Kłodawa1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSTART INDYWIDUALNY  M 
35
 
Jessa MateuszMati Gorzów wlkp1983I.M.C PRO TEAMSTART INDYWIDUALNY  MTak 
36 Kaiser Ernest Gorzów Wielkopolki1977MTB4FUN START INDYWIDUALNY  M 
37 Karaś Daniel Daniel  Szczecin1972START INDYWIDUALNY  M 
38 Kazubowska OlaFilip Durlej Gorzów Wlkp.1978Sztafeta MIESZANA  KTak 
39 Kisielewicz Jarosław Brzeźno1981 START INDYWIDUALNY  M 
40 Kleczyński JakubJAMES Gorzów Wlkp.1985Katiuszka TeamSTART INDYWIDUALNY  MTak 
41
 
Korczyc Grzegorz Gruby  Gorzów Wielkopolski1982MZK kierowca autobusuSTART INDYWIDUALNY  MTak 
42 Korzeniewska JustynaJusta ;) Gorzów Wlkp.1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSTART INDYWIDUALNY  KTak 
43
 
Korzeniewski JarosławRobert Suszczyński Gorzów Wielkopolski1975Team Kopeć/JF DUET GOLENIOW SPECTRUM BIKESztafeta MĘSKA  M 
44 Kosmowski Patryk Gorzow Wlkp.1980START INDYWIDUALNY  M 
45
 
Kucharski PiotrPetro Kucharius Glinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!START INDYWIDUALNY  M 
46 Kukowska Magdalena Szczecin1991AMPIO TEAMSTART INDYWIDUALNY  K 
47
 
Kulik NataliaNatalatralalala Gorzów1976Sztafeta DAMSKA  K 
48 Kulik NataliaBarbara Jeleniewska Gorzów1976Sztafeta DAMSKA  KTak 
49 Kuraszkiewicz Dawid Gorzów Wielkopolski1991parkrun GorzówSTART INDYWIDUALNY  M 
50 Kustra PaulinaJanuszki BBL Police  Police1988BBL POLICESTART INDYWIDUALNY  KTak 
51 Kuś Adam Wysoka1997UKS Cityzen_START INDYWIDUALNY  MTak 
52 Kutereba Rafał Gorzów Wielkopolski1972 Sztafeta RODZINNA  M 
53
 
Leszczyński Michał Deszczno1978Syberian Husky TeamSTART INDYWIDUALNY  MTak 
54 Lewandowska MartaPatryk Lewandowski Kostrzyn nad Odrą1990CENTRUM PSYCHOLOGICZNE DOBRE MIEJSCESztafeta RODZINNA  KTak 
55 Lochert RadosławRado Lubno1967Sztafeta RODZINNA  M 
56 Łempkowska Beata Police1973Januszki BBL PoliceSTART INDYWIDUALNY  KTak 
57 Madej Jacek Gorzów Wielkopolski1967START INDYWIDUALNY  MTak 
58 Makara DanielDaniel Makara Gorzów Wielkopolski1973 Sztafeta MĘSKA  M 
59 Marcinkowski Paweł  Świebodzin1982START INDYWIDUALNY  M 
60
 
Maryniak Agata Szczecin1979TimTirimTimSTART INDYWIDUALNY  K 
61
 
Masewicz Grzegorz# zofanna # Gorzów Wlkp.1980KB ZofannaSTART INDYWIDUALNY  MTak 
62 Masłowski Marcin Gorzów1976parkrun GorzówSTART INDYWIDUALNY  MTak 
63 Matuszak Krzysztof SARKOLUDEK Szczecin1974MATUSZAK TEAMSTART INDYWIDUALNY  M 
64
 
Matykiewicz GrzegorzGrzegorz Matykiewicz Gorzów Wielkopolski1986Fajni RowerzysciSztafeta MĘSKA  M 
65 Mazurkiewicz Łukasz Gorzów Wielkopolski1984START INDYWIDUALNY  M 
66 Michalak  TomaszTKM Gorzów Wlkp1965START INDYWIDUALNY  M 
67 Michniewicz Maciej Kłodawa1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSztafeta MĘSKA  M 
68 Misa ZbigniewPrzemyslaw Misa Gorzow Wielkopolski1973Sztafeta MĘSKA  MTak 
69 Modrzejewski Marcin Chwalęcice1983START INDYWIDUALNY  MTak 
70 Morel RafałRAFI GORZÓW WLKP.1970AGA TEAM MTBSztafeta MĘSKA  M 
71
 
Możdżeń PawełAndrzej Cymbalista Mieszkowice 1985Nadodrzańska Grupa Biegowa - Gmina Mieszkowice Sztafeta MĘSKA  MTak 
72 Najdora PawełMateusz Wardziak Gorzów Wielkopolski1992Sztafeta MĘSKA  M 
73 Napieralski KrzysztofMariusz Markiewicz Gorzów Wlkp.1982Sztafeta MĘSKA  M 
74 Niziński Sławomir Kostrzyn1989Kostrzyński Klub KolarskiSTART INDYWIDUALNY  M 
75 Nowacki Damian Stare Łysogórki 1992Kuny Stare ŁysogórkiSztafeta MĘSKA  MTak 
76 Oczkowski PiotrOczek Gorzów Wlkp1988START INDYWIDUALNY  MTak 
77 Ostrouch TymonDoktor Tornado Gorzów Wlkp1987parkrunSTART INDYWIDUALNY  MTak 
78 Oszmałek AndrzejMikołaj Oszmałek Gorzów Wielkopolski1977Sztafeta RODZINNA  M 
79 Ożarowski MariuszOżar Gorzów Wielkopolski1985START INDYWIDUALNY  MTak 
80 Parkoła Krzysztof Gorzów Wlkp.1979START INDYWIDUALNY  MTak 
81 Pastuszka MariuszDON JUAN Gorzów Wielkopolski1987START INDYWIDUALNY  MTak 
82 Pentela Mariusz Bezrzecze1973START INDYWIDUALNY  MTak 
83
 
Piczak ŁukaszMichał Brytan Przynotecko1992USDSztafeta MĘSKA  MTak 
84
 
Pietek Mariusz Gorzów Wlkp1973START INDYWIDUALNY  M 
85 Pietrzkiewicz Małgorzata Drezdenko1974Victaulic TeamSTART INDYWIDUALNY  K 
86
 
Pikaus Łukasz Witnica1990START INDYWIDUALNY  M 
87 Płoński Jakub Stargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓWSTART INDYWIDUALNY  MTak 
88 Polichnowski Pawel Gorzow Wlkp1984TriPoliSTART INDYWIDUALNY  M 
89 Pranica Daniel Gorzów Wielkopolski1990IMC PRO TEAMSTART INDYWIDUALNY  M 
90 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski1962ChantrelSTART INDYWIDUALNY  MTak 
91 Rajtar RobertGuardian Gorzów1978GuardianSTART INDYWIDUALNY  M 
92 Salamon Pawel#SZWAGRY Gorzów 1981BBL Gorzów WlkpSztafeta MĘSKA  MTak 
93 Sedlaczek Rafał Gorzów Wielkopolski 1984START INDYWIDUALNY  MTak 
94 Siembida Dawid Gorzów Wlkp 1990 START INDYWIDUALNY  M 
95 Sikora Robert Barlinek1962START INDYWIDUALNY  M 
96 Sip TomaszŁukasz Dominik Gorzów Wielkopolski1979Byle do metySztafeta MĘSKA  MTak 
97 Stankiewicz Gracjan  Oborniki1992DT4YOU MTB TEAMSTART INDYWIDUALNY  MTak 
98 Stefanowicz MarcinTomasz Osowski Dębno1985Sztafeta MĘSKA  M 
99 Szczabrowski Jakub Mieszkowice1986START INDYWIDUALNY  M 
100 Szufranowicz Mirosław Szczecin1978Klub biegacza SantanderSTART INDYWIDUALNY  M 
101 Szyłowicz Daniel Szczecin1983TymTriTeamSTART INDYWIDUALNY  MTak 
102 Szymanski WojciechFilip Socha Gorzow Wlkp1980Sztafeta MĘSKA  MTak 
103 Szymczak Jarek Gorzów Wlkp.1979START INDYWIDUALNY  M 
104
 
Świderek MarcinMarcin Police1982BBL Team PoliceSTART INDYWIDUALNY  MTak 
105 Tatała MaciejMtatala Kostrzyn nad Odrą1971START INDYWIDUALNY  M 
106 Tatarewicz Cyprian Słońsk1999Sztafeta MĘSKA  M 
107 Tatarewicz KrzysztofDaniel Makara Słońsk1970Sztafeta MĘSKA  M 
108 Trociński ArkadiuszArek Gorzów Wlkp.1966START INDYWIDUALNY  MTak 
109
 
Trudziński Norbert Świebodzin1974NEOSPORT.PLSTART INDYWIDUALNY  M 
110
 
Tymul JakubJakub Szczecin1978TymTriTeamSTART INDYWIDUALNY  MTak 
111
 
Tytus PiotrPiter Gorzów Wlkp.1985Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSTART INDYWIDUALNY  M 
112 Urbański MichałGUMIŚ Nadarzyn1983START INDYWIDUALNY  MTak 
113 Wahn PrzemysławEwa Wojdałowicz Szczecin1983Sztafeta MIESZANA  MTak 
114
 
Wilk PiotrŻelechowski Marek Sulęcin1976Sztafeta MĘSKA  MTak 
115 Wilk Adrian Wilczek Police1998Ks Ironman cs PolskaSTART INDYWIDUALNY  M 
116 Wiśniewski  Damian  Ślesin1996Dietetyk Sportowy Damian Wiśniewski START INDYWIDUALNY  MTak 
117 Wojciechowski HubertHugo Sulęcin1984START INDYWIDUALNY  MTak 
118 Wojcieszyński Tomasz Baczyna1974START INDYWIDUALNY  MTak 
119 Wojtysiak AdamADAM Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSTART INDYWIDUALNY  MTak 
120
 
Woźniak SebastianPoznańska Lucyna KOŁCZYN1983IMC PRO TEAMSztafeta MIESZANA  M 
121 Woźnica  KonradMateusz Srokowski  Czelin1992Kuny Stare Łysogórki/Szymi TeamSztafeta MĘSKA  M 
122
 
WRÓBEL PAWEŁKrzysztof Wróbel  GORZÓW WLKP1982 Sztafeta RODZINNA  M 
123 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin WielgowoSTART INDYWIDUALNY  M 
124 Zamrzycki LeszekLeszek Gorzów Wlkp1957BBL Gorzów WlkpSTART INDYWIDUALNY  MTak