Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 41 Ogólnopolski "ĆWIERĆMARATON" Policki

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszkiewicz DamianStargard200210 km  M 
2 Andrzejewska SylwiaSzczecin198910 km  KTak 
3 Antczak RafałSzczecin 198710 km  M 
4
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "ÓSEMKA" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
M 
5
 
Balcerzak PrzemysławPolice1983UKL Ósemka Police10 km Policzanie
 
M 
6 Bandkowska MałgorzataSzczecin196010 km  K 
7 Bandkowski SylwesterSzczecin196010 km  M 
8 Bącik AnetaSzczecin197710 km  K 
9
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
10 Bialkowska MonikaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
11 Białek BeataWiduchowa1976biegam bo lubię10 km  K 
12 Bielka WeronikaSzczecin199710 km  KTak 
13 Bieniek KamilPolice1984Przeciw myśliwym10 km Policzanie
 
M 
14
 
Bojko MarekStepnica197210 km  MTak 
15 Bożek MarcinDołuje198010 km  M 
16 Bratko PrzemysławSzczecin199210 km  MTak 
17 Brożyna MiłoszSzczecin199310 km  MTak 
18 Budna Anna Szczecin197910 km  K 
19 Budny WojciechSzczecin198110 km  M 
20 Bukowiecki AdamGrzepnica197310 km  MTak 
21 Bulasińska IrenaPolice196710 km Policzanie
 
KTak 
22
 
Burek AndrzejSzczecin1952K.S.P im.Św.Rodziny -Szczecin10 km  M 
23 Ceniuch MagdalenaSzczecin1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
24 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
25 Chmielewski JakubPolice1987Browarek Team Police10 km Policzanie
 
M 
26 Chrobot MaciejSzczecin1987Trigym Szczecin10 km Niepełnosprawni
 
M 
27 Chudzik AnnaPolice197910 km Policzanie
 
KTak 
28 Cieluch  Paulina Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km Policzanie
 
K 
29 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km  MTak 
30 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km  KTak 
31 Czajczyńska KlaudiaSzczecin199610 km  K 
32
 
Czyż AdamSzczecin197510 km  M 
33 Denisiuk KrzysztofSzczecin1957Szczecin10 km  M 
34 Denkiewicz TomaszSzczecin1978Astral Brothers10 km  M 
35 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
36 DUSZA ANNASZCZECIN1969SZCZECINSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO10 km  K 
37 Dymowski PawełSzczecin198410 km  MTak 
38 Emilianowicz  EmilSzczecin1975Atlas Runnig Team10 km  M 
39 Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKA1948RAZ Szczecin10 km  M 
40
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984śRUNdunia-Szczecin10 km  KTak 
41 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
42
 
Gałamaga RadosławPolice1978Grupa Azoty Police / LoveLasy10 km  M 
43 GANCKE GRZEGORZPOLICE197410 km Policzanie
 
MTak 
44 Gazda SandraSzczecin199810 km  K 
45 Gierasimowicz SzymonSzczecin1979totalsport10 km  M 
46 Gocał AnitaPolice1989UKL Ósemka Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
K 
47 Górska AgnieszkaPolice197610 km Policzanie
 
K 
48 Grewling AnnaPrzecław1981Gryffindor biega10 km  KTak 
49 Grewling GrzegorzPrzecław198110 km  M 
50 Grodź JustynaOsina1988laboratorium piękna 10 km  K 
51 Grygorcewicz WładysławPolice1954SKB Dzik Police10 km Policzanie
 
M 
52 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team10 km  K 
53
 
Hetmański ArekPolice1982LoveLasy10 km Policzanie
 
MTak 
54 Heydebreck  Daniel Szczecin 199010 km  M 
55 Hurnowicz JoannaUniemyśl199310 km  K 
56 Iznerowicz MonikaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
57
 
Jaksina AnnaSz-n1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
58 Jakubowska JoannaWolczkowo197510 km  KTak 
59
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo10 km  M 
60 Jakubowski MarcinSzczecin198410 km  M 
61 Jarczewski DamianPolice198810 km Policzanie
 
M 
62 Jarosławska SandraPolice199010 km Policzanie
 
K 
63
 
Kaciupa AgnieszkaSzczecin1976Wierzbicki Running Project10 km  KTak 
64 Kaczmarek ŁukaszSzczecin198610 km  MTak 
65 Kaczyński ArturPilchowo197010 km  MTak 
66 Kamiński SławomirTrzebiatów1988KMP Świnoujście10 km  MTak 
67 Kamiński AntoniTRZEBIATÓW1959JW 3519 BIAŁYSTOK10 km  M 
68 Kamionka AndrzejSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
69 Kantorski MichałSzczecin199310 km  MTak 
70 Karcz KamilaSzczecin197810 km  K 
71 Kasprzak MarekSzczecin196110 km  MTak 
72
 
Kaźmierczak NorbertStargard1976TupTup Team 10 km  M 
73 Kędziora PiotrSzczecin198910 km  MTak 
74 Kędziora MałgorzataSzczecin199210 km  K 
75 Kępka KarolSzczecin1993Ampio Team10 km  M 
76 Konopacka PaulinaPolice198710 km Policzanie
 
K 
77 Korczyńska NataliaSzczecin1986GoRun10 km  K 
78 Kornaus DanielSzczecin197910 km  MTak 
79 Kosobucka ZuzannaPolice200610 km Policzanie
 
K 
80 Kosobucka MartaPolice198710 km Policzanie
 
KTak 
81
 
Kotarski BartłomiejSzczecin1978Łowcy Kilometrów10 km  MTak 
82 Kotermanski MichałSzczecin1988Hrlink.pl10 km  M 
83
 
Kott MariuszPolice198710 km  MTak 
84 Kowalik DawidPolice1984Grupa Kompas Team OPEN10 km Policzanie
Niepełnosprawni
 
M 
85 Kozanecka IwonaSzczecin195910 km  K 
86 Koziniec KrystianSzczecin1978DRUŻYNA FILIPA10 km  M 
87 Kraskiewicz TomaszSzczecin196910 km  M 
88 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
89 Królak BeataPolice1962SP 8 Police10 km Policzanie
 
KTak 
90
 
Krupa  Roksana Police199310 km Policzanie
 
K 
91 Krupiński MarcinPolice1980SKB Dzik10 km  M 
92 Krygier-Rosiak MonikaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 10 km  KTak 
93 Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom10 km  MTak 
94 Krzywiec MarcinPolice198410 km Policzanie
 
MTak 
95
 
Kubik KrystianGryfice199310 km Niepełnosprawni
 
M 
96 Kuchalska MartaSzczecin1974Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 10 km  K 
97 Kuczynska Aneta Gryfino198510 km UKL Ósemka Police
 
K 
98 KULEWSKA JOANNAPOLICE1977NordicoweLove Police10 km  KTak 
99 Kustra PaulinaPolice1988BBL POLICE10 km Policzanie
 
K 
100 Kwaśniewski BartoszMoryń200210 km  MTak 
101 Lament KarolSzczecin1981Zwinni Ambitni Zaj**iści10 km  MTak 
102 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police10 km Policzanie
 
M 
103
 
Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
104 Lipertowicz Sebastian Police1983Lovelasy Police-Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km Policzanie
 
M 
105 Liśkiewicz KasiaPolice198010 km Policzanie
 
K 
106 Ławniczak Sebastian Police 197710 km Policzanie
 
M 
107 Łukaszewska  JustynaPolice 198310 km  KTak 
108 Maciejewski  Krzysztof Szczecin198310 km  M 
109 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km UKL Ósemka Police
 
K 
110 Madeła MarekDobra197310 km  M 
111 Makuchowski ArkadiuszSzczecin198910 km  MTak 
112 Matul HannaStargard1980Kalmar Runners10 km  K 
113 Mazur MiraPolice195710 km Policzanie
 
K 
114 Mazurek AleksandraGorzów Wielkopolski199510 km  K 
115
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  K 
116
 
Mikos PawełSzczecin198610 km  MTak 
117 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 199410 km  KTak 
118 Mirocha MaciejSzczecin198610 km  M 
119 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police10 km UKL Ósemka Police
 
M 
120 Misiuk MartaPolice1983SZALONE MAMUŚKI10 km Policzanie
 
K 
121
 
Mistelski KarolSzczecin199310 km  MTak 
122 Mucha MartynaPolice199210 km Policzanie
 
K 
123 Mularczyk MarekPolice196110 km  MTak 
124
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  KTak 
125 Murawska WiolettaPolice1966SKB DZIK Police10 km Policzanie
 
K 
126 Musiała KrzysztofPyrzyce199510 km  M 
127 Nasiłowski MarcinSzczecin1979Wicher Warszewo10 km  M 
128 Natalczyk Ewelina Szczecin 198510 km  K 
129 Neumann MichałSzczecin197010 km  MTak 
130
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW Team Police10 km  KTak 
131 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
132 Nowak AnetaPolice1973NordicoweLove Police10 km Policzanie
 
K 
133 Okrągła AgnieszkaBezrzecze198310 km  K 
134 Olszewski JacekSzczecin195110 km  M 
135 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
136 Pańko AndrzejWiduchowa1993KB HERMES GRYFINO10 km  M 
137 Peda LeszekPolice195210 km Policzanie
 
M 
138 Piechocki MichałSzczecin1989BATKA RUNNING TEAM10 km  MTak 
139
 
Piekarski KamilSkarbimierzyce198910 km  M 
140 Plata TadeuszSzczecin1951Maratończyk Team10 km  M 
141 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  M 
142 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
143 Polechonski KamilUniemyśl1979Ósemkowa petarda10 km  MTak 
144 Popławska Weronika Szczecin1970LKS Kołbaskowo10 km Policzanie
 
KTak 
145
 
Prokop AgataSzczecin198910 km  K 
146 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice10 km  M 
147
 
Przekopowicz BartoszStargard1992Wojsko Polskie10 km  M 
148 Przezak AgnieszkaPolice199710 km Policzanie
 
KTak 
149 Radko KrystianSzczecin199610 km  M 
150 Redlarski SzymonTrzebież199810 km  M 
151 Rogiewicz RemigiuszSzczecin1978KS Ironman C/S Polska10 km  M 
152 Rogowski AndrzejPolice19802 Kpzmot/ 1 Bpzmot / 12BZ /SKB Dzik10 km Policzanie
 
M 
153 Roguski JacekSzczecin1973MP Old Runners10 km  M 
154 Rosiak MarcinSZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
155 Rosiak PaulinaSzczecin198910 km  KTak 
156 Rubaj - Fiedziuszko AnnaSzczecin198510 km  KTak 
157 Rutkowska JustynaDołuje1976SCTP10 km  K 
158 Sanetra DawidPolice 1987UKL OSEMKA POLICE10 km Policzanie
 
M 
159 Saniewski DarekPolice1981UKL Ósemka Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
M 
160 Sarzynski ŁukaszSzczecin 198410 km  MTak 
161 Sarzyńska LuizaSzczecin198710 km  KTak 
162 Segełyn KarolinaSzczecin199610 km  KTak 
163 Siedlecki Adam WiktorSzczecin1973Przebiegli po Przejściach10 km  MTak 
164 Siwak ŁukaszSzczecin198910 km  MTak 
165 Siwek MagdalenaBezrzecze198310 km  KTak 
166 Skoneczny WaldemarMrzezyno1967Mrzeżyno10 km  M 
167 Smoliński StanisławSzczecin1953MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN10 km  M 
168 Sowisz DanutaSzczecin197110 km  KTak 
169 Sowisz CezarySzczecin1967SOWISZ TEAM10 km  MTak 
170
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym10 km  MTak 
171 Starachowska NataliaTrzebież1993UKL Ósemka Police10 km UKL Ósemka Police
 
K 
172 Staszewski KamilSzczecin199510 km  MTak 
173 Stawicki TomaszSzczecin197510 km  M 
174 Sypniewski PiotrSzczecin198610 km  MTak 
175 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  K 
176 Szcześniak ZenonPolice197010 km Policzanie
 
MTak 
177 Szczublewski MartinKołobrzeg1993Kamień rymanski 10 km  M 
178 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
179 Szostak DanielSzczecin197510 km  M 
180
 
Świderek MarcinPolice1982BBL Team Police10 km Policzanie
 
MTak 
181 Tarnowska-Lament AleksandraSzczecin198110 km  KTak 
182 Terpiłowski ŁuicjanGorzów Wlkp.195810 km  M 
183 Toporek PrzemysławSzczecin198410 km  M 
184 Twarogal KamilSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
185 Urbanski Marek Gryfino1975KB Hermes Gryfino 10 km  M 
186 Wahn PrzemysławSzczecin198310 km  MTak 
187 Wajs SebastianSzczecin198310 km  MTak 
188
 
Walczak TadeuszPolice196710 km  MTak 
189
 
Wardyn JarosławSzczecin197610 km  M 
190 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  MTak 
191
 
Wilklisz WojciechGardno197010 km  M 
192 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  M 
193 Wiśniewski MarcinSzczecin1976Maratończyk Team Szczecin10 km Niepełnosprawni
 
M 
194 Wiśniowski KrzysztofSzczecin1979WIECZORNE BIEGANIE10 km  MTak 
195 Wojciechowski KrzysztofPolice1972Torresbike Team10 km Policzanie
 
M 
196 Wojdałowicz EwaSzczecin1981Wierzbicki Running Project 10 km  K 
197 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970SZCZECIN10 km  M 
198 Wojtat AdamSzczecin1961Wataha łączy nas biegania10 km  MTak 
199 Wojtat HalinaSzczecin196510 km  KTak 
200 Wolski TomaszSzczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
201
 
Zabora PawełPolice1980SPINER POLICE10 km Policzanie
 
MTak 
202 Zachęcka ŻanetaPolice198810 km Policzanie
 
K 
203 Zaczko JacekSzczecin1978Turbo Ślimak10 km  M 
204 Zawadzki AdrianTrzebiatów 199610 km  MTak 
205 Żarkowski MarcinSzczecin198010 km  M 
206 Żundo RomanPolice1975SPINER POLICE10 km Policzanie
 
M 
207 Żurawska KrystynaSzczecin1990BBL Police10 km Policzanie
 
KTak 
208
 
Żywicka  Barbara Szczecin197200810 km  K