Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Movember Bieg z Wąsem

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk KamilaSzczecin19845 km  KTak(Dotpay) 
2
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
3 Albrechcińska Katarzyna Szczecin19795 km  K 
4 Aleksandruk-Dutkiewicz  Agnieszka Szczecin19795 km  KTak(Dotpay) 
5 Andruszkiewicz MaciejNowe Warpno19775 km  MTak(Dotpay) 
6 Andruszkiewicz EwaNowe Warpno19765 km  KTak(Dotpay) 
7 Andrzejewska SylwiaSzczecin19895 km  KTak(Dotpay) 
8 Babiło NataliaSzczecin19905 km  KTak(Dotpay) 
9 Banasiak AdriannaSzczecin19825 km  KTak 
10 Bejster PrzemysławSzczecin1958Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
11 Bialkowska MonikaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
12 Białożyńska  Agnieszka Szczecin 19805 km  KTak(Dotpay) 
13 Biedrzyński RomanSzczecin19845 km  MTak(Dotpay) 
14 Bielawska NataliaSzczecin19705 km  KTak(Dotpay) 
15 Bobrowska-Chwat AleksandraSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
16
 
Bodnar ZbigniewSzczecin19485 km  MTak(Dotpay) 
17 Bogdaniec PaulinaMierzyn19735 km  KTak(Dotpay) 
18 Bohatyrewicz PatrykSzczecin1991GrubASY Run Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
19
 
Bojko MarekStepnica19725 km  MTak(Dotpay) 
20 Bratko PrzemysławSzczecin19925 km  MTak(Dotpay) 
21 Bujacz AngelikaSzczecin1970Ampio Team5 km  KTak(Dotpay) 
22 Burda ŁukaszSzczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
23 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
24 Charkot MagdaSzczecin19915 km  KTak(Dotpay) 
25 Charowski MarcinStargard19805 km  M 
26 Choynacka-Sańka AlicjaSzczecin19815 km  KTak(Dotpay) 
27 Chutkowska  Katarzyna Szczecin19845 km  KTak(Dotpay) 
28 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
29 Cieszyńska MarikaSzczecin1991RAZ Szczecin5 km  K 
30 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino5 km  M 
31 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino5 km  K 
32 Ciężki KubaSzczecin20025 km  MTak(Dotpay) 
33 Czarnula  CzarnaGryfino1980Wieczorne bieganie w Gryfinie 5 km  K 
34 Czechowicz MichałSzczecin19895 km  MTak(Dotpay) 
35
 
Czyż AnnaSzczecin19753A Team5 km  KTak(Dotpay) 
36
 
DANILEWICZ WOJCIECHSZCZECIN1966Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
37 Daniszewska KatarzynaSzczecin19875 km  KTak(Dotpay) 
38 Domańska-Bamber MartaMierzyn19815 km  K 
39 Dudzik TomaszSzczecin19885 km  MTak(Dotpay) 
40 DUSZA ANNASZCZECIN1969NORDICLUB SZCZECIN5 km  K 
41 Dzięcioł KasiaSzczecin19835 km  KTak(Dotpay) 
42
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984śRUNdunia-Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
43 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  M 
44 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence5 km  MTak(Dotpay) 
45 Futyma Karolina Police19885 km  KTak(Dotpay) 
46 Gabert BeataSzczecin1971RAZ Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
47 Gadomska HonorataNowe Warpno19795 km  KTak(Dotpay) 
48 Gadomski  Marcin Nowe Warpno19785 km  MTak(Dotpay) 
49 Gadowski WojciechMierzyn19855 km  MTak(Dotpay) 
50
 
Gałamaga RadosławPolice1978Grupa Azoty Police / LoveLasy5 km  M 
51
 
GAPINSKI RafałSzczecin1975ProGdar Marathon Team5 km  MTak(Dotpay) 
52 Garbowska PaulinaSzczecin1991Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
53 Gazda SandraSzczecin19985 km  K 
54 Gągalska WeronikaDobra19865 km  KTak(Dotpay) 
55 Gągalski KonradDobra19825 km  MTak(Dotpay) 
56 Gierasimowicz SzymonSzczecin1979totalsport5 km  M 
57 Gil KarolinaSzczecin19925 km  K 
58 Gocał AnitaPolice19895 km  K 
59 Gołubowicz MarzenaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
60 Gołubowicz AleksandraSzczecin1983Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
61 Gołubowicz DanielSzczecin19825 km  MTak(Dotpay) 
62 GORSZKA DAMIANSZCZECIN19975 km  MTak(Dotpay) 
63 Górecka-Pawlak EdytaSzczecin19865 km  KTak(Dotpay) 
64 Grela KazimierzSzczecin1998Kaskada Szczecin Rugby Klub5 km  MTak(Dotpay) 
65 Grodź JustynaOsina1988laboratorium piękna 5 km  K 
66 Grudziński BogdanSzczecin1964Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
67
 
Grygielewicz LeszekBezrzecze1963MACSPED5 km  M 
68 Gutowski PawełStargard1989eMKa Stargard5 km  MTak(Dotpay) 
69 Hawrylak MarcinSzczecin1969Ampio Team5 km  MTak(Dotpay) 
70 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team5 km  KTak(Dotpay) 
71 Hendrysiak AngelikaSzczecin19845 km  KTak(Dotpay) 
72 Herian  Małgorzata Police19855 km  KTak(Dotpay) 
73 Hudecka EvelynSzczecin19865 km  KTak(Dotpay) 
74 Iznerowicz MonikaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
75 Jabłoński  AugustynSzczecin 1994Kaskada Szczecin Rugby Klub5 km  MTak(Dotpay) 
76 Janusz MichałSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
77 Jaszczyk ŁukaszSzczecin19885 km  MTak(Dotpay) 
78 Juruć PaulinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
79
 
Kaciupa AgnieszkaSzczecin1976Wierzbicki Running Project5 km  KTak(Dotpay) 
80
 
Kaczmarek ArletaPrzecław1981Kobiece bieganie5 km  KTak(Dotpay) 
81 Kamer  LucynaWąwelnica 19775 km  KTak(Dotpay) 
82 Kamionka AndrzejSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
83 Karasiewicz ŁukaszSzczecin1988GrubASY Run Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
84 Kielczyk KasiaSzczecin1977Wieczorne Bieganie Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
85 Kieliszek AnnaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
86 Kijo-Łydka  Magdalena Szczecin 19825 km  KTak(Dotpay) 
87 Kisielowska MariaSzczecin1995www.DietMed.clinic5 km  KTak(Dotpay) 
88 Klimczak Ela MarcjaSzczecin19855 km  KTak(Dotpay) 
89 Kłodawski MarcinSzczecin19965 km  MTak(Dotpay) 
90 Kobylnik AgataSzczecin 19815 km  KTak(Dotpay) 
91 Koman MichałSzczecin19875 km  MTak(Dotpay) 
92 Komarowski TomaszSzczecin1989Ampio team5 km  MTak(Dotpay) 
93 Konarski BartoszSzczecin1977ERAKAWY runners5 km  MTak(Dotpay) 
94 Kondzioła MonikaSzczecin19815 km  KTak 
95 Konopacka PaulinaPolice19875 km  KTak(Dotpay) 
96 Kopka ElżbietaSzczecin1963Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  K 
97 Korczyńska NataliaSzczecin1986GoRun5 km  K 
98 Kosińska AgnieszkaSzczecin1976SCTP5 km  KTak(Dotpay) 
99 Kosińska MałgorzataSzczecin19635 km  K 
100 Koszuta BartoszSzczecin19885 km  MTak(Dotpay) 
101 Koziniec KrystianSzczecin1978DRUŻYNA FILIPA5 km  M 
102 Krasniewska BożenaMierzyn19795 km  KTak(Dotpay) 
103
 
Krupa  Roksana Police19935 km  KTak(Dotpay) 
104 Kruszewicz DalidaSzczecin1975Ampio Team5 km  KTak(Dotpay) 
105 Kruszewicz AleksanderSzczecin1976Ampio Team5 km  MTak(Dotpay) 
106
 
Krysiak DawidSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
107 Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom5 km  MTak(Dotpay) 
108
 
Kubler AndrzejBezrzecze1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
109 Kucharczyk KatarzynaSzczecin1981Fizjo na kółkach 5 km  K 
110 Kulon AleksanderSzczecin19925 km  MTak(Dotpay) 
111 Kuszyk MałgorzataSzczecin1977Autonomiczna Akademia Aikido5 km  K 
112 Lączak JustynaSzczecin 1979Asseco Active Team5 km  KTak(Dotpay) 
113 Ledzion RobertSzczecin19705 km  MTak(Dotpay) 
114 Lejkowska DariaSzczecin19845 km  K 
115 Lemanowicz ElżbietaWłocławek1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
116 Lenkowska MartaKrzyszkowo1977Biegam bo nie lubie5 km  K 
117 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin5 km  M 
118
 
Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
119 Liczbińska MałgorzataSzczecin19965 km  KTak(Dotpay) 
120
 
Limanowska LucynaNowogard19695 km  KTak(Dotpay) 
121 Lipertowicz Sebastian Police1983Lovelasy Police-Wieczorne bieganie w Szczecinie 5 km  M 
122 Lorent  AgnieszkaGryfino 1983Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku5 km  KTak(Dotpay) 
123
 
Ławkiel NataliaSzczecin19985 km  KTak(Dotpay) 
124 Łebkowski KarolGryfino19805 km  MTak(Dotpay) 
125 Łentek BożenaMoczkowo19625 km  KTak(Dotpay) 
126 Łentek WiesławMoczkowo19635 km  MTak 
127 Łobodzińska WandaSzczecin1956RAZ Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
128
 
Łuczyńska KatarzynaSzczecin1983Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
129 Łysek GrzegorzSzczecin1981ŁYSKEY5 km  MTak(Dotpay) 
130 Maciejewski ZenonStargard1954Stargard ja się nie ścigam5 km  MTak(Dotpay) 
131
 
Mackiewicz ArturSzczecin1975Długobieganie5 km  MTak(Dotpay) 
132
 
Mackiewicz MagdalenaSzczecin1979Długobieganie5 km  KTak(Dotpay) 
133 Maj PatrykSzczecin19995 km  M 
134
 
Majcher RadekSzczecin 19775 km  MTak(Dotpay) 
135 Małecka AnnaSzczecin1978Hawajskie Rekiny 5 km  KTak(Dotpay) 
136 Manowiecka AleksandraSzczecin1978Monia Gym5 km  KTak(Dotpay) 
137 Marchiel LenaSzczecin19675 km  KTak(Dotpay) 
138 Masłowska BarbaraStargard19735 km  KTak(Dotpay) 
139 Matczuk AnitaSzczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE19865 km  K 
140 Mazurek AleksandraGorzów Wielkopolski19955 km  KTak(Dotpay) 
141 Michalak AlinaSzczecin1964Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
142 Mikołajczak MagdalenaPolice19935 km  K 
143 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 19945 km  KTak(Dotpay) 
144 Minda AgataNowogard1978e-M team5 km  KTak(Dotpay) 
145 Minda GrzegorzNowogard19795 km  MTak(Dotpay) 
146
 
Mistelski KarolSzczecin19935 km  MTak(Dotpay) 
147 Miszczak DamianSzczecin19865 km  MTak(Dotpay) 
148 Moskwa MartynaSzczecin19945 km  KTak(Dotpay) 
149 Murawska EwelinaSzczecin19865 km  KTak(Dotpay) 
150 Nanu JustynaSzczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus5 km  KTak(Dotpay) 
151 Natalczyk Ewelina Szczecin 19855 km  KTak(Dotpay) 
152 Niedźwiecki MaciejSzczecin19915 km  MTak(Dotpay) 
153 Niemczyk MartaGryfino19895 km  KTak(Dotpay) 
154 Niewiada  Marek Świnoujście 19805 km  M 
155 Nowakowski MaciejGolisza19845 km  MTak(Dotpay) 
156 Nowakowski DawidChociwel19925 km  M 
157 Oleśkiewicz MichałSzczecin19825 km  MTak(Dotpay) 
158
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
159 Ortel-Chmielewska AnnaSzczecin19885 km  KTak(Dotpay) 
160 Osak AdamSzczecin19905 km  MTak(Dotpay) 
161 Owczarska JoannaSzczecin19855 km  KTak(Dotpay) 
162 Pawelczak CezarySzczecin19695 km  MTak(Dotpay) 
163
 
Pawełczak DamianKrzywin1990KB PIONIER SZCZECIN5 km  MTak(Dotpay) 
164 Perkowski MichałSzczecin19945 km  MTak(Dotpay) 
165 Perrot MagdalenaSzczecin1979SIS5 km  KTak(Dotpay) 
166 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio Team5 km  KTak(Dotpay) 
167 Piotrowski KrzysztofSzczecin1977Ampio Team5 km  MTak(Dotpay) 
168 Płosa MonikaSzczecin19815 km  KTak(Dotpay) 
169 Pogorzelska SylwiaSzczecin19815 km  KTak(Dotpay) 
170 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
171
 
Prokop AgataSzczecin19895 km  KTak(Dotpay) 
172 Pupek MałgorzataSzczecin19815 km  KTak(Dotpay) 
173 Raciborski MarekGryfino1971TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku 5 km  MTak(Dotpay) 
174 Rajewska MajaSzczecin19945 km  KTak(Dotpay) 
175 Redlarska AnnaPrzecław1983Kobiece Bieganie5 km  K 
176 Rewers AleksandraStolec1981Stowarzyszenie Bliżej Siebie5 km  KTak(Dotpay) 
177 Rewers ArturStolec19735 km  MTak(Dotpay) 
178 Rojek KatarzynaSzczecin19835 km  KTak(Dotpay) 
179 Romański WojciechSzczecin19775 km  MTak(Dotpay) 
180 Ropiak RenataSzczecin19815 km  K 
181
 
Rózga ZbigniewSzczecin1977Viking 885 km  M 
182
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście19845 km  MTak(Dotpay) 
183 Sakowska-Carło MagdaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
184 Samborska KatarzynaSzczecin19825 km  KTak(Dotpay) 
185 Sańka PawełSzczecin19775 km  MTak(Dotpay) 
186 Scheuring  DorianSzczecin19945 km  MTak(Dotpay) 
187 Sell EwaGoleniów 1978Goleniów5 km  K 
188
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
189 Sikora Magdalena Szczecin19865 km  KTak(Dotpay) 
190 Siwak ŁukaszSzczecin19895 km  MTak(Dotpay) 
191 Siwek MagdalenaBezrzecze19835 km  KTak(Dotpay) 
192 Siwek PiotrBezrzecze19855 km  MTak(Dotpay) 
193 Skiba-Stefaniak SylwiaSzczecin19785 km  KTak(Dotpay) 
194 Skoczylas KacperSzczecin1988Trigym Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
195 Skokowski JacekSzczecin1964śRUNdunia Szczecin5 km  M 
196 Skowroński RobertSzczecin19755 km  MTak(Dotpay) 
197 Słoboda RobertGryfino19725 km  M 
198
 
Sobolewska AgataSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
199
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym5 km  MTak(Dotpay) 
200 Stańczak MarcinSzczecin1984śRUNdunia Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
201 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam5 km  MTak(Dotpay) 
202
 
STEFANIAK PawełSTARGARD198014 bUJ/2kpzmot5 km  M 
203 Stelmach AndrzejDobra19835 km  MTak(Dotpay) 
204 Stępień PaulinaSzczecin19945 km  KTak(Dotpay) 
205 Strąk IzabelaSzczecin1975Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
206
 
Strzelec KonradSzczecin1989Hawajskie Rekiny5 km  M 
207 Sucha DagmaraSzczecin19855 km  KTak(Dotpay) 
208 Sulżyńska-Kowalczyk IzabellaSzczecin1980Coral reef team5 km  KTak(Dotpay) 
209
 
Surdacki  Jerzy Gryfino 1972DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runners Team5 km  MTak(Dotpay) 
210
 
Sworobowicz PawełSzczecin1985Fizjobiegacze Szczecin5 km  M 
211 Szalewicz GrzegorzSzczecin1994www.DietMed.clinic5 km  MTak(Dotpay) 
212 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km  KTak(Dotpay) 
213 Szczepanska AniaSzczecin19775 km  KTak(Dotpay) 
214 Szostak DanielSzczecin19755 km  MTak(Dotpay) 
215 Szostak MichałSzczecin1994Kaskada Szczecin Rugby Klub5 km  MTak(Dotpay) 
216 Sztylke Edyta Gryfino1983Royal Runners Team5 km  KTak(Dotpay) 
217 Szyszkowski MichalSzczecin 19855 km  MTak(Dotpay) 
218 Ślusarz IwonaSzczecin19745 km  KTak(Dotpay) 
219 Śpiewak KonradSzczecin19855 km  MTak(Dotpay) 
220 Świerżewski  Sebastian Szczecin 1994Kaskada Szczecin Rugby Klub5 km  MTak(Dotpay) 
221 Świtalska EdytaSzczecin1978Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 5 km  KTak(Dotpay) 
222 Tabas AnnaSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
223 Teodorczyk PaulinaSzczecin19855 km  KTak(Dotpay) 
224 Teusz EwelinaSzczecin 19935 km  KTak(Dotpay) 
225 Titoni MartaSzczecin19915 km  KTak(Dotpay) 
226 Turkiewicz MateuszSzczecin1994Kaskada Szczecin Rugby Klub5 km  MTak(Dotpay) 
227
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeam5 km  M 
228 Wahn PrzemysławSzczecin19835 km  MTak(Dotpay) 
229 Wamka Anna Szczecin19875 km  KTak(Dotpay) 
230 Warkoczyński  Marcin Szczecin 1975DlaEluni5 km  MTak(Dotpay) 
231 Wasilewska DARIASzczecin19935 km  KTak(Dotpay) 
232 Wasilewski AndrzejSzczecin19785 km  MTak(Dotpay) 
233 Waszkowiak Magdalena Szczecin19855 km  KTak(Dotpay) 
234 Welens AnnaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
235
 
Wesołowski  MarcinSadlno19845 km  MTak(Dotpay) 
236 Wiącek AnnaKurów1975KOBIECE BIEGANIE5 km  KTak(Dotpay) 
237 Wieczorek MagdalenaStargard19775 km  KTak(Dotpay) 
238 Wielgosz Justyna Szczecin19955 km  KTak(Dotpay) 
239 Wierzbicki Dawid Szczecin19855 km  MTak(Dotpay) 
240 Wilinski TomaszPrzecław1991GrubASY Run Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
241
 
WIŚNIEWSKA MARTASZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
242
 
Wiśniewska HannaSzczecin1988brak5 km  KTak(Dotpay) 
243 Wiśniewska MartaPolice1985Patobieganie5 km  KTak(Dotpay) 
244 Witczak DorotaGolczewo1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
245 Witczak-Sperka MariolaSzczecin1960RAZ Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
246 Witorzęć DariuszŁęgi19735 km  MTak(Dotpay) 
247 Wnuk WandaNowe Warpno19685 km  K 
248 Wojdałowicz EwaSzczecin19815 km  KTak(Dotpay) 
249
 
Wojszczyk MichałSzczecin1984Bridgestone Stargard Runners5 km  MTak(Dotpay) 
250 Wojtat HalinaSzczecin19655 km  KTak(Dotpay) 
251 Wojtat AdamSzczecin1961Wataha łączy nas biegania5 km  MTak(Dotpay) 
252 Wojtkowiak RafałSzczecin19795 km  MTak(Dotpay) 
253 Woźna KatarzynaSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
254
 
Woźniak HelenaSzczecin1988Biegam bo lubię5 km  KTak(Dotpay) 
255 Wójcik KatarzynaDobra1982Fizjobiegacze Szczecin5 km  K 
256 Wszeborowska MartaSzczecin19855 km  KTak(Dotpay) 
257 Wysocka  Izabela Stargard19715 km  KTak(Dotpay) 
258 Zając RemigiuszSzczecin19945 km  MTak(Dotpay) 
259 Zakrocka MagdalenaSzczecin1991Ampio Team5 km  KTak(Dotpay) 
260 Zawadzki HenrykPrzecław19685 km  MTak(Dotpay) 
261 Zduńczyk PawełPolice19785 km  MTak(Dotpay) 
262 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am5 km  MTak(Dotpay) 
263 Zemankiewicz GrzegorzSzczecin1955Kanał 6am5 km  KTak(Dotpay) 
264
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia-Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
265 Zieliński MariuszSzczecin19875 km  MTak(Dotpay) 
266 Ziomecka AnettaGoleniów1984Zabiegani Goleniów5 km  KTak(Dotpay) 
267 Żak DominikaSzczecin1985śRUNdunia Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
268 Żarnicki KacperDuniewo19985 km  MTak(Dotpay) 
269 Żyluk-Gadowska PaulinaMierzyn19875 km  KTak(Dotpay)