Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Gryf Arena RUN

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bagińska  Marta Trzebiatów 19815 km Powiat Gryfice
 
KTak 
2 Bagińska AgnieszkaTrzebiatów1982Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
3 Bagiński JarosławTrzebiatów19745 km Powiat Gryfice
 
MTak 
4 Banach AndrzejGryfice1968RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
M 
5 BARYŁA DOROTAWolin19685 km  K 
6 Bechler TomaszMielno19765 km  KTak 
7 Bednarczyk SylwiaSzczecin19775 km  K 
8 BEENACKI MARIUSZGryfino1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
9
 
Bojko MarekStepnica1972IKEA Industry PDC Goleniów5 km  MTak 
10 Braun  Grzegorz Gryfice 1970 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
11 Brunda RomanSzczecin19875 km  M 
12
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970KB Kamień Pomorski5 km  M 
13 Caban TomaszKozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  M 
14 Chojnacka MariaKamień Pomorski19865 km  KTak 
15 Cieszyńska MarikaSzczecin1991RAZ Szczecin5 km  K 
16 Czyrny ŁukaszKarnice19815 km Powiat Gryfice
 
MTak 
17 Domalewska TeresaŚwinoujście1959KS Uznam5 km  K 
18 Domalewska TeresaŚwinoujście1959KSBiegacze5 km  K 
19 Draczyński ZygmuntŁobez1948Trucht Łobez5 km  MTak 
20 Fido MonikaGryfice19775 km Powiat Gryfice
 
KTak 
21 Gawrysiak PrzemysławWłodarka19775 km Powiat Gryfice
 
MTak 
22 Giza PiotrGrąd 19845 km  MTak 
23 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin5 km  M 
24 Górska AgnieszkaSzczecin1976 5 km  KTak 
25 Grzegorzak Monika Świdwin1978Parkun Świdwin 5 km  K 
26 Grzesiczak  Filip Nowogard 20105 km  M 
27 Gumienny AndrzejSzczecin1957śRUNdunia Szczecin5 km  MTak 
28
 
Heller ZdzisławKoszalin1956herbmaratonow.pl5 km  MTak 
29 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów5 km  M 
30 Hoppe BronislawKarnice1982JW3937 MRZEZYNO5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
31 Iwanicki Łukasz GRYFICE19855 km Powiat Gryfice
 
MTak 
32 Jankowska MagdalenaTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
33 Jankowski MarcinTrzebiatów19795 km Powiat Gryfice
 
M 
34 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Śrundunia Szczecin5 km  KTak 
35 Jędrzejczyk FranciszekTrzebusz19715 km Powiat Gryfice
 
MTak 
36
 
Kaminski JakubGryfice1995RunGryf Gryfice 5 km Powiat Gryfice
 
M 
37
 
Karcz ArturKołobrzeg 1979 5 km Powiat Gryfice
 
M 
38 Karpiński MarcinKamień Pomorski19915 km  MTak 
39 KĘPKA MirosławŚwidwin1970FAJNE ZIOMKI ŚWIDWIN5 km  MTak 
40 Kępka AdrianWiekowo19955 km  K 
41 Klauza TadeuszGoleniów1983PiotrekBIEGA.PL 5 km Powiat Gryfice
 
M 
42 Klimczak DamianDobropole19995 km  M 
43 Kołakowski DariuszŚwidwin1972FAJNE ZIOMKI ŚWIDWIN5 km  MTak 
44 Kopcewicz HenrykGoleniów1954Crown Goleniów5 km  KTak 
45
 
Kozioł MarzenaGorawino1984ZdrowoRozbiegana 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
46 Kraus DamianGryfice1996Spartanie Dzieciom5 km Powiat Gryfice
 
M 
47 Królik WaldemarTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
48 Krynicka MagdalenaTrzebiatów19965 km  K 
49 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19875 km Powiat Gryfice
 
KTak 
50
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom5 km  MTak 
51
 
Kubik KrystianGryfice19935 km Powiat Gryfice
 
M 
52 Kucharczyk RobertGryfice1970RunGryf5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
53 Kucharczyk ElaGryfice1972Run Gryf5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
54 Kulig Krzysztof Dołgie 1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
55 Kwak SławomirDąbroszyn1976Edyta5 km  M 
56 Lenarcik MałgorzataSzczecin1973śRUNdunia-Szczecin5 km  K 
57 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.1983LEWANDOWSCY TEAM5 km  KTak 
58 Lewandowski SebastianDolice1988amator5 km  M 
59 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.1980LEWANDOWSCY TEAM5 km  MTak 
60 Lewandowski GabrielGorzów Wlkp.2009ALKS AJP Gorzów Wielkopolski5 km  MTak 
61
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
62 Lipka Radosław SZCZECIN19815 km  M 
63
 
Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  M 
64 Majzel TomaszSzczecin1965Szczecin5 km  MTak 
65 Malinowska  Małgorzata Świdwin 19615 km  KTak 
66 MATYSIAK LESZEKTrzebiatów19685 km  MTak 
67 Mazurski PawełGryfice19895 km Powiat Gryfice
 
MTak 
68 Mehal KarolGryfice20025 km Powiat Gryfice
 
M 
69 Mikulin MarcinGryfice1980GATri5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
70 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 19945 km  KTak 
71 Minko ArkadiuszSzczecin1988 5 km  MTak 
72
 
Mistelski KarolSzczecin19935 km  M 
73 Mróz AleksandraWarzymice1979BWT Mróz5 km  K 
74 Mucha MartynaPolice1992RunGryf5 km  KTak 
75 Musiał BartekWysoka Kamieńska1983UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
76
 
MYDLO RADOSLAWGinawa19785 km  M 
77 Niewiadomski PawełGryfice19855 km Powiat Gryfice
 
MTak 
78 Nowak MarcinKołobrzeg19795 km  M 
79 Nowak WieslawSzczecin1949ROWERY_TUROWSKI5 km  MTak 
80 NOWAKOWSKA NATALIASłubice19925 km  K 
81 Olejnik JanuszTrzebiatów19655 km  MTak 
82 Ostrowski WieslawSzczecin1947buildi5 km  M 
83 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY5 km  KTak 
84
 
Pająk KrzysztofGryfice1961RunGryf Gryfice5 km  M 
85 Parchimowicz JanuszPrzecław19555 km  MTak 
86
 
Piątkowska IzabelaSzczecin1984śRUNdunia Szczecin5 km  KTak 
87 Pietaś SławaPolice1960Szalone Wilczyce5 km  KTak 
88 Pietruczyk ArekNowogard1971niezrzeszony5 km  MTak 
89 Pokorski Daniel Szczecin20055 km  MTak 
90 Polański DariuszMrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów5 km  M 
91 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979śRUNdunia Szczecin5 km  K 
92 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
93 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
94 Rosiak PaulinaSzczecin19895 km  KTak 
95 Rubaj - Fiedziuszko AnnaSzczecin19855 km  KTak 
96 Sawińska AnnaSzczecin1980śRUNdunia Szczecin5 km  KTak 
97 Skoneczny WaldemarMrzezyno1967Mrzeżyno5 km Powiat Gryfice
 
M 
98 Sobieralski KacperWyszobor2009Mokasyn Ploty5 km Powiat Gryfice
 
M 
99 Strojna DorotaSzczecin1973śRUNdunia Szczecin5 km  K 
100 Szarkowski AdamPolice19825 km  M 
101 Szczepanowski AndrzejSzczecin1972śRUNdunia Szczecin5 km  MTak 
102 Szewc TomekNowogard19855 km  M 
103 Szrejder KrzysztofGryfice19805 km Powiat Gryfice
 
MTak 
104 Szymański Łukasz Pobierowo1989SKS POBIEROWO 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
105 Ściesińska BeataTrzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów5 km  KTak 
106
 
Ściesiński MariuszTrzebiatów1965Aktywny Trzebiatów5 km  M 
107 Ściesiński KamilTrzebiatów1989AT - Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
M 
108
 
Świtoń MagdalenaGryfice1985RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
109 Tomczyk  Andrzej Trzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów 5 km  MTak 
110 Tur MarcinŚwinoujście 19865 km  KTak 
111 Turczyńska WeronikaBielice19995 km  K 
112
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
113
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
114 Weinar WojciechŚwidwin19935 km  M 
115 Wieczorek HubertLubków19915 km Powiat Gryfice
 
M 
116 Wilk JustynaKosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 5 km  KTak 
117 Wilk MichałKościuszki19875 km  MTak 
118 Witkiewicz ErykBiałogard19765 km  M 
119
 
Wodnicka EwaGryfice1968Life4fit5 km Powiat Gryfice
 
K 
120
 
Woźniewska GrażynaPolice1962 5 km  KTak 
121
 
Wójcik DamianDarłowo1970Trigym Szczecin5 km  M 
122 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Wielgowo Na Biegowo5 km  KTak 
123 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin1974UKS "TRZYNASTKA" WIELGOWO5 km  KTak 
124 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo5 km  M 
125
 
Zaremba KatarzynaSkalno19845 km Powiat Gryfice
 
K 
126 Zdankiewicz OlgaMierzyn19815 km  KTak 
127
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia Szczecin5 km  MTak 
128 Zubel AgnieszkaSzczecin1991Kitesurfing Dąbie5 km  KTak 
129 Zubrewicz  PiotrTrzebiatów 19785 km Powiat Gryfice
 
MTak