Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III PÓŁMARATON ŚWIEBODY I SULECHA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowycz BogusławBojadła1963Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
2 Ampuła KonradNowe Skalmierzyce1997półmaraton  M 
3 Ampuła KonradNowe Skalmierzyce1997półmaraton  M 
4 ANDRZEJEWSKI TOMASZSulechów1990OEX runners teampółmaraton  MTak 
5 Antkowiak  Mirosław Krosno Odrzańskie 1967półmaraton  MTak 
6 Antkowiak  Mirosław Krosno Odrzańskie 1964półmaraton  M 
7 Bachorski RemigiuszCiosaniec1984Sława Biegapółmaraton  KTak 
8
 
Bachorski SławomirSława1979półmaraton  MTak 
9 Baer TomaszBabimost 1968KolecTeam półmaraton  K 
10
 
Bagińska EwelinaGórzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEpółmaraton  K 
11 Bagińska LauraSzczecin1991Gryfus Szczecinpółmaraton  K 
12 Bartkiewicz PawełNowa Sól1971TEAM TIRpółmaraton  M 
13 Baworowski MarcinZielona Góra1976półmaraton  MTak 
14 Bazel MichałŚwiebodzin1977SECO/WARWICKpółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
15 Bąk PrzemysławŚwiebodzin1986półmaraton  MTak 
16 Blacharski ArkadiuszTorzym1992półmaraton  M 
17 Błoński  Daniel Sieniawa 1976WICHER SIENIAWA TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
18 BOBKIEWICZ ROBERT SŁUBICE1978półmaraton  KTak 
19 BOBKIEWICZ ROBERTSŁUBICE1978półmaraton  K 
20 Boch JacekZbąszyń 1972Klub Kolarski Fala Parkpółmaraton  M 
21 Bordych JacekKożuchow1969Borel Marathon Teampółmaraton  K 
22 Borkowska BożenaSulechów1968Sulma Sulechówpółmaraton  KTak 
23
 
Borkowska ElżbietaOłobok1967Borkoś TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
24 Borkowski PiotrSulechów1962Sulma Sulechówpółmaraton  MTak 
25
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓWpółmaraton  M 
26 Brzdąk Maciej Słubice1977Tata Rudegopółmaraton  K 
27 BRZESKI ARTURPODMOKLE MAŁE1972półmaraton  K 
28 Brzeziński BolesławCzerwieńsk1944półmaraton  MTak 
29
 
Cal PiotrŚwiebodzin19695K Every Daypółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
30 Ceglarek TomaszWolsztyn1977półmaraton  MTak 
31 Chowaniec WojciechŚwiebodzin1988półmaraton  M 
32 Chylińska - Kasza  Julita Łęgowo 1981półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
33 Chylińska-Kasza JulitaŁęgowo1981półmaraton  K 
34 Cicha  SandraKalsk1984półmaraton  KTak 
35 Cybruch WojciechKrosno Odrzańskie1982półmaraton  M 
36 Czarnecki DariuszLubniewice1974półmaraton  KTak 
37 Czerniak BartoszGorzów Wielkopolski1988Niezrzeszonypółmaraton  K 
38
 
Czubkowski MariuszPrzytoczna1982ISKRA PRZYTOCZNApółmaraton  MTak 
39 Dagil TomaszKostrzyn nad Odra1982półmaraton  M 
40 Dankowski AmadeuszZielona Góra1990Krwiobieg(anie)półmaraton  MTak 
41 Dąbrowski MarcinMiędzyrzecz1984KMB Międzyrzeczpółmaraton  MTak 
42 Dominiak Ryszard Sulechów 1961Zabiegany Sulechów półmaraton  K 
43
 
Drogosz MaciejMiędzyrzecz1970Międzyrzeckie Gazelepółmaraton  MTak 
44 Drozdek IwonaKobylanka1968chartypółmaraton  K 
45 Drozdek WłodekKobylanka1968chartypółmaraton  M 
46 DUDKA ZENONZIELONA GORA1969KLUB SPORTOWY CROSS SYRENKApółmaraton  M 
47 Dudkowski KamilGorzów Wielkopolski1988półmaraton  MTak 
48 Dziemieszkiewicz PatrykŚwiebodzin1982półmaraton  K 
49 Dzyganowicz EwaChwarszczany1979Maliny Kalinypółmaraton  K 
50 Fabijańczyk LidiaBrudzewo1986Bbl Zbąszynek półmaraton  K 
51 Fiedorowicz  TomaszZielona Góra 1979BOHAR PALETY RUNNERS półmaraton  M 
52 Fligier KatarzynaZielona Góra1972półmaraton  KTak 
53 Frąckowiak RafałNowa Sól1992półmaraton  M 
54 Galek WojciechŁagów1990Łagów teampółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
55 Garbowski PiotrSulechów1981półmaraton  MTak 
56 Gaweł Tomasz Świebodzin 1979Świebodzin półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
57 Gąsior MarcinŚwiebodzin1999KU AZS Uniwersytet Szczeciński półmaraton  MTak 
58 Gąsiorowski MichałMiędzyrzecz 1984półmaraton  M 
59 Giecołd Mariusz Lubrza1982SP 3 Świebodzinpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
60 Głębicki LechGorzów Wlkp.1976półmaraton  MTak 
61 Golonka PawełNowa Sól1983KB Wikon Nowa Sólpółmaraton  MTak 
62 Gorna MalgorzataŚwiebodzin1974półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
63 Gostyński BogumiłSULECHÓW1962Zabiegany Sulechówpółmaraton  MTak 
64 Goździejewska NataliaŻagań1992półmaraton  KTak 
65 Górka BeataSłubice1980Czas Apokalipsypółmaraton  KTak 
66 Grabarek ArturŚwiebodzin1985półmaraton  KTak 
67 Grabowa PaulinaŚwiebodzin1994półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
68 Grabowy PawełŚwiebodzin1999półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
69 Gracz  Paweł Zbąszynek 1983półmaraton  M 
70 Gracz ArturŚwiebodzin1974półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
71 Greczycho MilenaZbąszynek1992półmaraton  KTak 
72 Grupiński  Michał Lubasz1995Kama Run Czarnków półmaraton  M 
73 Grybko MariuszMiędzyrzecz1989półmaraton  MTak 
74
 
Grydziuszko MarcinMarcinowice1975Marcin Marcinowicepółmaraton  M 
75 Gurzynski Krzysztof Swiebodzin1974Madapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
76 Hajdukiewicz Rafał Świebodzin1988Wierzbicki Running Projectpółmaraton  MTak 
77 Horwat  AgnieszkaSulechów 1986półmaraton  K 
78 Jabłońska MonikaZielona Góra1799półmaraton  K 
79 JACKOWSKI DANIELMIEDZYRZECZ1989MIEDZYRZECKIE GAZELEpółmaraton  KTak 
80
 
Jagodziński MichałRogoziniec1976Qqryq Rogoziniecpółmaraton  MTak 
81 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  K 
82 Jankowiak BartoszZielona Góra1991półmaraton  M 
83 Jankowski KamilWilkowo1984OBSTAWIAMY TYŁY TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
84 Jasiak KrzysztofGrabin1976Bytnica na Startpółmaraton  MTak 
85 Jastrzębski Łukasz Świebodzin 1978półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
86 Jastrzębski Kamil Borów Wielki 1978Borów Wielki półmaraton  M 
87 Jodłowska EwaKrosno Odrzańskie1980Kmb42półmaraton  K 
88 Jodłowska EwaKrosno Odrzańskie1980Kmb42półmaraton  KTak 
89 Jodłowski MarekKrosno Odrzańskie1979Kmb42półmaraton  MTak 
90 Jurkowska AgataZajezierze1981półmaraton  K 
91 Jurkowski PiotrZajezierze1979półmaraton  M 
92 Kaczmarczyk MartaŚwiebodzin1978BBL Świebodzinpółmaraton  KTak 
93 Kaczmarek KrzysztofBabimost1975Babimojski Klub Biegowy Bakcylpółmaraton  MTak 
94 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowicepółmaraton  MTak 
95 Kaczmarek MariuszSulechów1959Sulmapółmaraton  M 
96 Kaczmarek MateuszŚwiebodzin1988półmaraton  M 
97 Kaczor PiotrKotowice1976TiM-TiRpółmaraton  MTak 
98 Kaliszewicz PiotrChwarszczany1982 półmaraton  M 
99 Karcewicz  Agnieszka Chociwel 1979półmaraton  K 
100 Kierzek PrzemysławZielona Góra1979KS Biegun Kpółmaraton  M 
101 KLECHA IzaBrzezie/Sulechowa1979półmaraton  K 
102 Klemke  Dawid Zbąszyń1983Stol-art półmaraton  MTak 
103 Klimczak RobertPszczyna1993półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
104 Klóska  Maria Kalsk1980półmaraton  KTak 
105 Klucowicz EdwardBojadła1962Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
106 Kluczynski  Krzysztof Kalsk1973Aktywny Kalskpółmaraton  M 
107 Kluj Agata Świebodzin1996półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
108 Kny TeresaZbąszynek1973półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
109 Kołogrecki  JakubSulechów1989Mudsquad 4x4półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
110 KOPCZYŃSKI MarcinSycowice1981Bractwo Biegaczy Zielona Górapółmaraton  MTak 
111 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAMpółmaraton  M 
112 Kosarzycka  Joanna Łęgowo 1978półmaraton  K 
113 Kostański PiotrSulechów1996półmaraton  MTak 
114 Kostrzewska AgataGubin1984półmaraton  KTak 
115 Kowalczuk TomaszŻagań1978WierzbickiRunningProjectpółmaraton  MTak 
116 Kowalczyk DorotaŚwiebodzin1975półmaraton  KTak 
117 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989półmaraton  K 
118 Kowalczyk MichałGorzów Wlkp.1987BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  MTak 
119 Kożuch DariuszŁagów1974półmaraton  M 
120 Kożuch RadosławŁagów1972półmaraton  K 
121 Kożuch RadosławŁagów1972półmaraton  K 
122 Krasiński PiotrGUBIN1984półmaraton  M 
123 Król  Krzysztof Babimost 1959Niezrzeszonypółmaraton  KTak 
124 Kruczek Monikaświebodzin1977półmaraton  KTak 
125
 
Krzesiński RadosławŚwiebodzin1977ORTO-ACTIVpółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
126 Krzyżyk AgnieszkaZielona Góra1980TRIO FORTISpółmaraton  K 
127 Krzyżyk AdamZielona Gora1976TETRYCY PLUSpółmaraton  K 
128 Książek SebastianSulechów1979Runner sam po lesiepółmaraton  MTak 
129
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryficepółmaraton  M 
130 Kuchta IzabealaRadomia1978półmaraton  KTak 
131 Kuczyński MirosławMiędzyrzecz197917WBZpółmaraton  MTak 
132 Kulikowski EdwardSłubice1962półmaraton  M 
133 Kulikowski JakubSłubice1991półmaraton  M 
134 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Dąbrowski Team półmaraton  MTak 
135 Kurzyński PiotrNowy Tomyśl1980TEAM BEROTUpółmaraton  MTak 
136 Kwaśniewski TomaszSulechów1973Zabiegany Sulechówpółmaraton  MTak 
137 Lacroix WiesławZielona Góra1984ZGUltrapółmaraton  MTak 
138 Lemański PiotrŚwiebodzin1980półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
139 Lewandowski RobertŚwiebodzin1982półmaraton  KTak 
140 Lubieniec MateuszSulechów1980półmaraton  MTak 
141 Ławniczak  Paweł Zbąszyń 1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ półmaraton  KTak 
142
 
Ławniczak PawełZbąszyń1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ półmaraton  M 
143 Łukomska NataliaSulechów1993półmaraton  K 
144 Łukomski DariuszSulechów1969półmaraton  M 
145 Łysiak PiotrZielona Góra1972półmaraton  KTak 
146 Maciejewski  Krzysztof Szczecin1983półmaraton  M 
147 Marcinkowski Paweł Świebodzin1982półmaraton  M 
148 Marczak MariuszZielona góra1957Runplanet Zielona Górapółmaraton  KTak 
149 Markiewicz MariuszKarnin1975półmaraton  M 
150 Matkowski OskarŚwiebodzin1993półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
151 Matuk MariuszGórzyca1977Foxy Fitpółmaraton  M 
152 MAZUREK ZBIGNIEWBOBOWICKO1970półmaraton  MTak 
153 Mączka LechMiędzyrzecz1970półmaraton  M 
154 Medejszo Mariusz Nowa Sól1975nowosolska grupa biegowapółmaraton  MTak 
155 Mendera NataliaSulechów1999Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  K 
156 MENDERA GRAŻYNASULECHÓW1976 półmaraton  K 
157 Menzel ZofiaLubrza1958ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
158 MĘCZYŃSKI PIOTRŁĘCZYCA19695 PUŁK ARTYLERIIpółmaraton  M 
159 Michniewicz Łukasz Krosno Odrz. 1987półmaraton  MTak 
160 MICHNOWICZ EwelinaKrosno Odrzańskie1992półmaraton  KTak 
161 Mielcarz TomaszZielona Góra 1984Husaria Race Teampółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
162 Migdał JanZbąszynek1959TKKF Łabęd Zbąszyńpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
163 Mileszko WojciechŚwiebodzin1988Adient Świebodzinpółmaraton  M 
164
 
Mokijewski JerzyMieszkowice1972Nadodrzańska Grupa Biegowa-gmina Mieszkowice półmaraton  MTak 
165 Mozolewski DanielStary Raduszec1985Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
166 Mucha-Balcerek MartaStęszew1986DeGaSa VegeRunners Stęszewpółmaraton  KTak 
167 Niedźwiecki RobertŚwiebodzin 1970półmaraton  MTak 
168 Niewęgłowska BernadetaSkąpe1969-półmaraton  K 
169 Nowacka Barbara Obra 1974Wolsztynski Klub Biegowy półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
170 Nowakowski MarcinOsiedle Poznańskie1984półmaraton  M 
171 Nowik KamilŚwiebodzin1974SECO/WARWICKpółmaraton  M 
172 NOWOROLNIK ADAMZIELONA GÓRA1977ZGZBpółmaraton  M 
173
 
Noworyta RadosławNowa Wioska1975Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
174 Obuchowski PiotrŚwiebodzin1977półmaraton  K 
175 Ogaza WaldemarŚwiebodzin1972Niezrzeszonypółmaraton  KTak 
176 OLESIAK ROMANKROSNO ODRZAŃSKIE197342 KMB Krosno Odrzańskiepółmaraton  MTak 
177 Oleszek NorbertŚwiebodzin1982Browar Świebodzinpółmaraton  MTak 
178 Orłowski DamianSZCZAWNO1997RFT SZCZAWNOpółmaraton  MTak 
179 Orłowski ŁukaszWrocław1987półmaraton  MTak 
180
 
Ossowicz MarcinBarlinek1986półmaraton  M 
181 Ostrówka MariuszZielona Góra1975półmaraton  MTak 
182
 
Oszczyk MarcinZielona Góra1980półmaraton  M 
183 Paduszyńska WiolettaGorzów Wielkopolski1985Wierzbicki Runing Project, 17WBZpółmaraton  K 
184 Panyło MałgorzataŚwiebodzin1976półmaraton  KTak 
185 Panyło MieczysławŚwiebodzin1947półmaraton  M 
186
 
Pawelec MariuszZielona Góra1972KB Forrest Gumppółmaraton  MTak 
187 Pewny AdamZielona Góra1978SECO/WARWICKpółmaraton  M 
188 Piasecki  JakubZielona góra1989półmaraton  M 
189 Piaskowski MarcinKrosno Odrzańskie 1981BBL Krosno Odrzańskie półmaraton  M 
190 Pietrasik DawidSzczecin1981półmaraton  MTak 
191 Pietrusiewicz MarcinSulechów1981UKS JEDYNKApółmaraton  MTak 
192 Piosik ŁukaszZielona Góra1981Maruderzy Anty Racing-Teampółmaraton  MTak 
193 Piosik ArturBabimost1976KolecTEAMpółmaraton  M 
194 POCHRANOWICZ BARBARADębno1977Stowarzyszenie Maraton Dębno półmaraton  K 
195 PODEMSKI WOJCIECH OPALEWO1981DZIKpółmaraton  KTak 
196 Podobiński FilipZielona Góra1980półmaraton  MTak 
197
 
Poznańska LucynaKołczyn1974Team Kopeć/Postomia Kołczynpółmaraton  K 
198 Pruś MieczysławSulechów1988półmaraton  MTak 
199
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project półmaraton  M 
200 Przybyszewska LidiaŚwiebodzin1980Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  KTak 
201 Pyta GrzegorzGrodzisk Wlkp.1960niezrzeszonypółmaraton  KTak 
202 Radys  Paulina Międzyrzecz1990półmaraton  KTak 
203 RAKOWSKI PIOTRPOLICE1962półmaraton  MTak 
204
 
Rau UrszulaWolsztyn1986półmaraton  K 
205 Rauba AlicjaSulechów1970półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
206 Respondek AnnaZielona Góra1983półmaraton  K 
207 Rogacka  Agnieszka Sulechów1976półmaraton  KTak 
208 Rolla DorianWarzymice1976półmaraton  MTak 
209 Romanowski ArturCibórz1974półmaraton  M 
210 Roszak Bartłomiej Gorzów 1977BBL GORZÓW półmaraton  M 
211 Roślik JakubŚwiebodzin1987półmaraton  MTak 
212
 
Rutkowski MaciejSulęcin1993Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  MTak 
213 Rychlik ZbigniewSława1965Sławapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
214 RYCHŁA BarbaraSULECHÓW1978Sulechowska Grupa biegowapółmaraton  KTak 
215 Rzywucka JolantaPiła19774 Run Team Piła półmaraton  KTak 
216 Sala AdrianNowa Sól1991Żagańska Grupa Biegowapółmaraton  M 
217 Sala  Damian Nowa Sól1989SS Bodak 1889półmaraton  M 
218 Salmanowicz ZdzisławZielona Góra1951półmaraton  KTak 
219 SALMANOWICZ ZDZISŁAWZielona Góra1951RunPlanet Zielona Górapółmaraton  MTak 
220 Sarbowski RobertKargowa1979Zimnolubnipółmaraton  MTak 
221 Semklo DariuszSulechow1972półmaraton  M 
222 Semkło DariuszKije1972półmaraton  M 
223 Sidorowicz IreneuszŚwiebodzin1964Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
224 Sikora TomaszSieniawa1976WICHER SIENIAWA TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
225
 
Sikorski GrzegorzOstrów1980Międzyrzeckie Gazelepółmaraton  M 
226
 
Sikorski KrzysztofMiędzyrzecz1980Międzyrzeckie Gazele półmaraton  MTak 
227 Sitek PiotrGorzów Wlkp.1978półmaraton  MTak 
228 Siwa MichałŚwiebodzin1988półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
229 Siwik AndrzejŻary1973Forever Youngpółmaraton  KTak 
230 Słowikowski DanielSwiebodzin1976półmaraton  MTak 
231 Smerdka KamilObra1997półmaraton  MTak 
232 SOMMER TOMASZWIEN1979półmaraton  M 
233 Sowa MarcinZielona Góra1983Speed Joanna półmaraton  KTak 
234 Srokowski Mateusz Mieszkowice 1992Nadodrzanaka Grupa Biegowa - Gmina Mieszkowice półmaraton  M 
235 Stachowiak AgnieszkaŚwiebodzin1996BBL Świebodzinpółmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
236 Stadnik JacekZielona Góra1991Sklep dla biegaczy Run Planetpółmaraton  MTak 
237 Starczewska IzabelaSwiebodzin1970Wierzbicki Runing Projektpółmaraton  KTak 
238 Starczewski Krzysztofświebodzin1971ultra diabły team lubrzapółmaraton  MTak 
239 Stawański MarcinZielona Góra1981ZGZBpółmaraton  MTak 
240 Sternik FabianNowa Sól1992KGHM ZG RUNpółmaraton  MTak 
241 Swiglo HenrykRakow1960półmaraton  M 
242 Szadkowski  Dawid Sieniawa 1984WICHER SIENIAWA TEAMpółmaraton  M 
243 Szafraniec TomaszMiędzyrzecz1970Międzyrzeckie Gazelepółmaraton  MTak 
244
 
Szarapanowski DamianNowa Wioska1978ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton  M 
245
 
Szarapanowski MarcinSzczecin1977ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
246 Szatkowski PawełNiwiska1980HARPAGAN ZGpółmaraton  MTak 
247 Szczepaniak MarcinSłubice1979półmaraton  K 
248 Szczepaniak StanisławZielona Góra1978półmaraton  MTak 
249 Szczepaniak GrzegorzZielona Góra1974półmaraton  MTak 
250 Szczepuła  Stanisława Sulechów 1975półmaraton  KTak 
251 Szcześniak  Marek Gubin 1974półmaraton  KTak 
252 Szczuciński PrzemysławGorzów Wlkp.1974półmaraton  KTak 
253 Szmańda KatarzynaWroniawy1977Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton  KTak 
254
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski1982półmaraton  MTak 
255 Sztegner  Barbara Świebodzin 1978półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
256
 
Szumski ZbigniewŚwiebodzin1964półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
257 Szustak AnetaSulechow1975półmaraton  KTak 
258 Szymkiewicz RobertMiedzyrzecz1968Miedzyrzeczpółmaraton  MTak 
259 Szymkowiak BartoszZbąszynek1989półmaraton  K 
260 Szymkowiak BartoszZbąszynek1989półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
261 Szymkowiak AndrzejZbąszynek1962półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
262 Śledź  AdamSulechów1995TRIAMO/ BKB BAKCYLpółmaraton  MTak 
263 Świerk PrzemysławŚwiebodzin1977Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
264
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975półmaraton  MTak 
265 Tarasek SławomirNowa Sól1979KB WIKON NOWA SÓLpółmaraton  KTak 
266
 
Tecław RobertJasień1969Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiberpółmaraton  M 
267 Terlikowski  PiotrSulechów 1985półmaraton  M 
268 Tomaszewski RyszardRzepin1984półmaraton  MTak 
269 Tomaszewski TomaszRzepin1973półmaraton  MTak 
270 TOMCZAK KATARZYNASULECHÓW1981Zabiegany Sulechówpółmaraton  KTak 
271 Tomońska JoannaCigacice1970półmaraton  K 
272 Tomońska-Malinowska JoannaCigacice1980półmaraton  KTak 
273 Topolnicki EugeniuszZielona Góra1959półmaraton  K 
274 Topolnicki EugeniuszZielona Góra1959półmaraton  MTak 
275 Tratwal AdrianŚwiebodzin199417 WBZpółmaraton  MTak 
276
 
Trojanowski ArturBobrowniki1987HUSARIA RACE TEAMpółmaraton  M 
277 Tutajewicz RobertKrosno Odrzańskie1979półmaraton  M 
278
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeampółmaraton  M 
279 Uchman-Golik JoannaŚwiebodzin1982BBL Świebodzinpółmaraton  K 
280 Urban ŁukaszGubin1982BBL Gubinpółmaraton  KTak 
281 Urbański KarolŚwiebodzin1996półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
282 Uruski JanNowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  M 
283 Walczak RyszardZielona góra19501950półmaraton  M 
284 Walentowski PawełStrzyżewo1976DRUŻYNA SZPIKUpółmaraton  M 
285
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981parkrun Gorzów Wlkp.półmaraton  K 
286
 
Wałecka AgnieszkaSulechów1974Biegam z Córkąpółmaraton  K 
287 Warwas ArturOłobok1966półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
288 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp1984WATAHApółmaraton  MTak 
289 Wąsińska JustynaZielona Góra1969Forever Youngpółmaraton  KTak 
290 Wesseli Sławomir Świebodzin1980Szybciej Nie Mogę półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
291 Wielgosz LeszekNowa Sól1963półmaraton  MTak 
292 Wierzbicki RemigiuszŚWIEBODZIN1960Wierzbicki Running Projektpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
293 Wilk ArkadiuszŚwiebodzin 1978półmaraton  KTak 
294 Wituła ŁukaszZbąszyń1988TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton  MTak 
295 Woch AgnieszkaCzerwieńsk1973półmaraton  KTak 
296 Wojcieszyński TomaszBaczyna1974półmaraton  MTak 
297 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN197079 minut po pięćdziesiątce półmaraton  M 
298 Woźny RadosławWolsztyn1987półmaraton  KTak 
299 Wójtowicz WiktorŚwiebodzin2000półmaraton  MTak 
300 Wróbel MarzenaPszczew1980niezrzeszonapółmaraton  KTak 
301 WRÓBLEWSKI JANUSZPOŁUPIN1969RFT SZCZAWNOpółmaraton  MTak 
302 Wróblewski FabianToporów2002półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
303
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  MTak 
304 Zaborowski SławomirZielona Góra1977Bohar Palety Runnerspółmaraton  M 
305 Zakrzewski JanZielona Gora1959półmaraton  K 
306 Zakrzewski JanZielona Gora1959półmaraton  M 
307
 
Zapała BogdanSulechów1970Oki TeamSulechówpółmaraton  MTak 
308 Zawadzki RobertGorzów Wielkopolski1980Gorzowskie Bieganie Czwartkowepółmaraton  M 
309 Ziombra Przemysław Rzepin 1988Rzepin półmaraton  K 
310 ZIOMBRA PRZEMEKRzepin1988Rzepin półmaraton  K 
311 ZIÓŁOWSKI  DAMIANSULECHÓW 1980półmaraton  KTak 
312 żbik PiotrTrzebiechów1967półmaraton  M 
313 Żurek GrzegorzŚwiebodzin1989swiebodzinskibiegacz.plpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
314 Żytkiewicz JacekŚwiebodzin1968półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak