Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Roller Cup Koronowo - DZIECI

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Biłyk PolaWysogotowo2010RollRunners2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
2 Bogulewska ŁucjaGostynin2010UKS Zwoleń-Team2010-2011 - Muminki  KTak 
3 Borczuch ZosiaBydgoszcz2012K.S. Jastrzębie Bydgoszcz2012-2013 - Smerfy  KTak(Dotpay) 
4 Borkowska EmiliaBydgoszcz2014KS Jastrzębie Bydgoszcz2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
5 Borkowska AntoninaBydgoszcz2016KS Jastrzębie Bydgoszcz2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
6 Czech DominikaPoznan2010ROLLRUNNERS POZNAŃ2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
7 Czech JuliannaPoznań2014ROLLRUNNERS POZNAŃ2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
8 Dalz AleksanderLuboń2009RollRunners2009 - Zuchy  MTak(Dotpay) 
9 Dalz KajetanLuboń2011RollRunners2010-2011 - Muminki  MTak(Dotpay) 
10 Filarska MarikaBydgoszcz2011Jastrzębie Bydgoszcz2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
11 Filarski KornelBydgoszcz2015Jastrzębie Bydgoszcz 2014 i młodsi - Krasnale  MTak(Dotpay) 
12 Gogolińska  Kornelia Samociążek 2015KS JASTRZĘBIE KORONOWO 2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
13 Gogoliński FabianSamociążek 2013KS JASTRZĘBIE KORONOWO2012-2013 - Smerfy  MTak 
14 Gromadzka ApoloniaBuszkowo2014Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  MTak 
15 Gruszka GrzegorzWarszawa2012WTŁ Stegny2012-2013 - Smerfy  MTak(Dotpay) 
16 Gruszka TadeuszWarszawa20152014 i młodsi - Krasnale  MTak(Dotpay) 
17 Grzelecka ZuzannaGostynin2009UKS Zwoleń-Team2009 - Zuchy  KTak 
18 Heinrich MilenaBydgoszcz2014Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
19 Heinrich JuliaBYGDOSZCZ2008KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ2008 - Starszaki  KTak 
20 Hypszer PiotrGostynin2008UKS Zwoleń-Team2008 - Starszaki  MTak 
21 Iwańska NataliaGostynin2013UKS Zwoleń-Team2012-2013 - Smerfy  KTak 
22 Iwańska MajaGostynin2016UKS Zwoleń-Team2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
23 Jaworski  Oskar Koronowo 2010Jastrzębie koronowo 2010-2011 - Muminki  MTak 
24 Karnowska KarinaBydgoszcz2013SP 602014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
25 Karwecka OliwiaKoronowo2010Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2010-2011 - Muminki  KTak 
26 Kijak  Kalina Bydgoszcz2012Ks Jastrzębie2012-2013 - Smerfy  KTak(Dotpay) 
27 Knap KorneliaWierzchucin Królewski2015K.S. Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
28 Knop ZuzannaKoronowo2012Jastrzebie Koronowo2012-2013 - Smerfy  KTak 
29 Kobus GabrielaNiemcz2015Jastrzębie Bydgoszcz2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
30 Komisarek  Paweł Bydgoszcz2012Jastrzębie Bydgoszcz 2012-2013 - Smerfy  MTak(Dotpay) 
31 Kowalczyk AmeliaGostynin2008UKS Zwoleń-Team2008 - Starszaki  KTak 
32 Kusa OliwiaBydgoszcz2009KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ2009 - Zuchy  KTak(Dotpay) 
33 Kusa WiktoriaBydgoszcz2009KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 2009 - Zuchy  KTak(Dotpay) 
34 Lewandowska MiaKoronowo2013Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  KTak 
35 Lewandowska WandaBydgoszcz2011Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
36 Machała NadiaGostynin2010UKS Zwoleń-Team2010-2011 - Muminki  KTak 
37 Machała MilanGostynin2014UKS Zwoleń-Team2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
38 Maćkowiak IgnacyBydgoszcz2013Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz2012-2013 - Smerfy  MTak 
39 Menet MartynaGrodzisk Wielkopolski2012Skate2City2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
40 Mikołajewska AlicjaWarszawa2008Legia Warszawa 2008 - Starszaki  KTak(Dotpay) 
41 Mitkowska AleksandraWtelno2012Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  KTak 
42 Monsiorska DorotaBydgoszcz2012KS JASTRZĘBIE2012-2013 - Smerfy  KTak 
43 Monsiorski KajetanBydgoszcz2010KS JASTRZĘBIE2010-2011 - Muminki  MTak(Dotpay) 
44 Motała WojciechWierzbno2011Szymkiewicz Team Wrocław 2010-2011 - Muminki  MTak(Dotpay) 
45 Motała MarekWierzbno 2011Szymkiewicz Team /Zico Speed Racing team 2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
46 Musiał AlicjaKoronowo2012Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  KTak 
47 Musiał AleksanderKoronowo2014Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  MTak 
48 Ossowska EwaBydgoszcz2014K.S. Jastrzębie Bydgoszcz2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
49 Pawlicka ZuzannaKoronowo 2012Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  KTak 
50 Pawłowski MichałGostynin2008UKS Zwoleń-Team2008 - Starszaki  MTak 
51 Piórkowski  Paweł Poznań 2011Rollrunners 2010-2011 - Muminki  MTak(Dotpay) 
52 Proch WiktoriaKoronowo2014Jastrzębia Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
53 Proch HubertKoronowo2012Jastrzębia Koronowo2012-2013 - Smerfy  MTak 
54 Puczyńska  Patrycja Koronowo2009Jastrzębie Koronowo 2009 - Zuchy  KTak 
55 Raszewska PaulinaKoronowo2014Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
56 Raszewski AlanKoronowo2013Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  MTak 
57 Samborska HelenaPoznań2014RollRunners2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
58 Samborska ZosiaPoznań2011RollRunners2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
59 Sarzała NataliaGostynin2008UKS Zwoleń-Team2008 - Starszaki  KTak 
60 Sobiecka KajaGostynin20102010-2011 - Muminki  KTak 
61 Sobiecka AgataGostynin2010UKS Zwoleń-Team2010-2011 - Muminki  KTak 
62 Sobiecki WiktorGostynin2008UKS Zwoleń-Team2008 - Starszaki  MTak 
63 Socha MagdalenaBiskupice2010Rollrunners Poznań2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
64 Stachowska AlicjaKoronowo2016Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  KTak 
65 Stachowski AntoniKoronowo2014Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  MTak 
66 Sushko KseniaKoronowo2010Jastrzębie Koronowo2010-2011 - Muminki  KTak 
67 Syguła SandraTomaszów Mazowiecki2009IUKS92009 - Zuchy  KTak(Dotpay) 
68 Szatlach  Iga Bydgoszcz2015Jastrzębie Bydgoszcz2014 i młodsi - Krasnale  KTak(Dotpay) 
69 ŚPICA  ALEKSANDRA BYDGOSZCZ 2011K. S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
70 Topolińska EmiliaKoronowo2012Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  KTak 
71 Topoliński PatrykKoronowo2016Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo2014 i młodsi - Krasnale  MTak 
72 Trepto NataliaGostynin2010UKS Zwoleń-Team2010-2011 - Muminki  KTak 
73 Wołoch GrzegorzKoronowo2012Jastrzębie Koronowo2012-2013 - Smerfy  MTak 
74 Wrońska Oliwia Bydgoszcz2008KS Jastrzębie Bydgoszcz2008 - Starszaki  KTak(Dotpay) 
75 Wroński MarcelBydgoszcz2010Ks. JASTRZEBIE BYDGOSZCZ 2010-2011 - Muminki  KTak(Dotpay) 
76 Zalewska MichalinaGostynin2008UKS Zwoleń-Team2008 - Starszaki  KTak