Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Regulamin III Roller Cup Koronowo - FITNESS

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamska AgnieszkaBydgoszcz1989Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
2 Bentlejewska  Marzena Serock1977BLUFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
3 Bentlejewski  JarekSerock 1976BLUFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
4 Bielska AnnaOsielsko1967Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
5 Bindek WeronikaBydgoszcz 2005K.S. Jastrzębie Bydgoszcz Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
6 Bonk PatrycjaBYDGOSZCZ1985 Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
7 Borczuch ZosiaBydgoszcz2012K.S. Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
8 Borkowska KajaBYDGOSZCZ1984KS Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
9 Borkowski ŁukaszBydgoszcz1978KS Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
10 Borowska-Maćkowiak KarolinaBydgoszcz 1980KS Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak 
11 Czech BartoszPoznan1978Czech Team PoznańFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
12 Czech DominikaPoznan2010ROLLRUNNERS POZNAŃFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
13 Czech JuliannaPoznań2014ROLLRUNNERS POZNAŃFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
14 Danielska KrystynaPoznań 1980Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
15 Filarska MarikaBydgoszcz2011Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
16 Goslar-Samborska ZuzannaPoznań1977RollRunnersFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
17 Gruszczyńska EmiliaPoznań2009RollrunnersFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
18 Gruszczyński MirosławPoznań1969Fitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
19 Grzelecka ZuzannaGostynin2009UKS Zwoleń-TeamFitness - 8 km  KTak 
20 Heinrich MarcinBydgoszcz1979Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  MTak 
21 Hiller MartaOsielsko1994Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
22 Junka KarolinaBydgoszcz1991Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak 
23 Kabza Lucyna Nowy Tomyśl1972Skate2CityFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
24 Kijak Kalina Bydgoszcz 2012KS JastrzębieFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
25 Knop AgnieszkaKoronowo1985Jastrzebie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
26 Kowalczyk AmeliaGostynin2008UKS Zwoleń-TeamFitness - 8 km  KTak 
27 Kowalek AdrianOsielsko1994Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
28 Kuńska IwonaKoronowo1973Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
29 Kusa OliwiaBydgoszcz2009KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
30 Kusa WiktoriaBydgoszcz2009KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
31 Kusa KarolinaBydgoszcz 1982KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
32 Lewandowska WandaBydgoszcz2011Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
33 Machała AdrianGostynin1986UKS Zwoleń-TeamFitness - 8 km  MTak 
34 Machała NadiaGostynin2010UKS Zwoleń-TeamFitness - 8 km  KTak 
35 Magdziarek-Socha KarolinaBiskupice1975Rollrunners PoznańFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
36 Menet JuliaGrodzisk Wielkopolski2007Skate2CityFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
37 Menet BeataGrodzisk Wielkopolski1979Skate2CityFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
38 Michalska LauraToruń2005Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/ JustRollFitness - 8 km  KTak 
39 Michalska NikolaToruń2009Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/ JustRollFitness - 8 km  KTak 
40 Mikołajewska AlicjaWarszawa2008Legia Warszawa Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
41 Mitkowska PiotrWtelno1978LKT Wyczół GościeradzFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
42 Mitkowska AleksandraWtelno2012Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
43 Musiał AlicjaKoronowo2012Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
44 Musiał ( Musiał ) RadosławKoronowo1986Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
45 Pawłowski TomaszGostynin1976UKS Zwoleń-TeamFitness - 8 km  MTak 
46 Polasik MaciejBydgoszcz1973Fitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
47 Proch DorotaKoronowo1983Jastrzębia KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
48 Puczyńska  Patrycja Koronowo2009Jastrzębie Koronowo Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
49 Putynkowska KlaudiaSerock 2005BluFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
50 Raszewski SebastianKoronowo1985Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
51 Samborska ZofiaPoznań2011RollRunnersFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
52 Samborska HelenaPoznań2014RollRunnersFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
53 Samborski PiotrPoznań1977RollRunnersFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
54 Samborski JanPoznań2006RollrunnersFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
55 Socha MagdalenaBiskupice2010Rollrunners PoznańFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
56 Socha RobertBiskupice1976Rollrunners PoznańFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
57 Sowulewski  Łukasz Gdańsk 1995Fitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
58 Stachowska KatarzynyKoronowo1988Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
59 Sushko KseniaKoronowo2010Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
60 Syguła SandraTomaszów Mazowiecki2009IUKS9Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
61 Szombara MichałWarszawa, pow. Warszawa1971Legia WarszawaFitness - 8 km  MTak(Dotpay) 
62 Szombara ZofiaWarszawa2008Legia WarszawaFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
63 Szreder OlgaKoronowo2006Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
64 Topolińska EmiliaKoronowo2012Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoFitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
65 Wroński MarcelBydgoszcz2010Ks. JASTRZEBIE BYDGOSZCZ Fitness - 8 km  KTak(Dotpay) 
66 Wroński PrzemysławBydgoszcz1976KS Jastrzębie BydgoszczFitness - 8 km  MTak