Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI BIEG NAŁĘCZA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bagińska AgnieszkaTrzebiatów1982Aktywny Trzebiatów6 km  K 
2 Bagińska JuliaTrzebiatów2006Aktywny Trzebiatów 6 km  K 
3 Bagińska  AmelkaTrzebiatów 2009Aktywny Trzebiatów 6 km  K 
4 Bagińska LenaTrzebiatów 2011AKTYWNY TRZEBIATÓW 6 km  K 
5 Barański BogusławTrzebiatów1958MLUKS Trzebiatów6 km Nordic Walking
 
M 
6 Barczak DanutaBarkowo19696 km  KTak 
7 BARYŁA DOROTAWolin19686 km Nordic Walking
 
K 
8 Bąk TomaszTrzebiatów1976GRH Nałęcz6 km Mundurówka
 
MTak 
9 Bąk JolantaTrzebiatów1980GRH NAŁĘCZ6 km Nordic Walking
 
KTak 
10 Bąk AleksandraTrzebiatów20096 km  KTak 
11 Bednarz KatarzynaKołobrzeg19746 km  KTak 
12 BERNACKI MARIUSZDOŁGIE1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO6 km  M 
13
 
Bielski SebastianNowogard1993Team Iskierka6 km  MTak 
14 Bujalska KatarzynaTrzebiatów1986 6 km  K 
15 Dajlid MartynaKołczewo2004-6 km Nordic Walking
 
KTak 
16
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971Gmina Wolin 6 km Nordic Walking
 
M 
17 Dziemidowicz AdamŚwinoujście19676 km  M 
18 Gawrysiak PrzemysławWłodarka19776 km  MTak 
19 Giza PiotrGrąd 19846 km  MTak 
20 Grząkowski  Grzegorz Drzonowo 19796 km  M 
21 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów6 km  M 
22 Iwanicki Łukasz GRYFICE19856 km Mundurówka
 
M 
23 Jarczewska Renata Goleniów 1967-6 km Nordic Walking
 
K 
24 Jarosiński DawidMyślibórz1978KP PSP Myślibórz6 km Mundurówka
 
MTak 
25 Jędrzejczyk BeataTrzebiatów1979Rozbiegany Trzebusz6 km  K 
26 Jędrzejczyk FranciszekTrzebusz19716 km  M 
27 Karolak AndrzejTrzebiatów19566 km Nordic Walking
 
MTak 
28 Karpiński MarcinKamień Pomorski19916 km  MTak 
29 Karpiński Marcel Kamień Pomorski2018Robaki 6 km  MTak 
30
 
Krynicka MagdalenaTrzebiatów19966 km  KTak 
31 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19876 km  KTak 
32 Księżopolski  Kacper Kamień Pomorski2016Robaki 6 km  MTak 
33 Kubiak NorbertTrzebusz1990trzebusz 6 km Mundurówka
 
MTak 
34
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice6 km Nordic Walking
 
MTak 
35
 
Kucharczyk PaulinaGryfice 1997RunGryf6 km  KTak 
36 Kucharczyk RobertGryfice1970RunGryf6 km  MTak 
37 Kucharczyk ElżbietaGryfice1972RunGryf6 km  KTak 
38 Kulig Krzysztof Dołgie1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO6 km  MTak 
39 Ledzion DagmaraSzczecin19736 km Nordic Walking
 
K 
40 Ledzion RobertSzczecin19706 km Nordic Walking
 
M 
41 Lewińska Anna Trzebiatów19806 km  KTak 
42
 
Łaska PiotrTrzebiatów 19833 Batalion Zmechanizowany/MLUKS Trzebiatów 6 km Mundurówka
 
M 
43 Łysoń AndrzejStargard1980ATR Agrohandel6 km  MTak 
44
 
Majka DariuszŚwinoujście1982Herr Dariusz6 km  MTak 
45 MATYSIAK LESZEKTrzebiatów19686 km  MTak 
46 Mazurski PawełGryfice19896 km  MTak 
47 Melnik Elżbieta Barkowo1983RunGryf Gryfice6 km  KTak 
48 Melnik SzymonBarkowo2004RunGryf Gryfice6 km  MTak 
49 Melnik TomaszBarkowo 2006RunGryf Gryfice6 km  MTak 
50
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 1980GATri Gryfice6 km  KTak 
51 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 1994Apptimia6 km  K 
52
 
Mistelski KarolSzczecin19936 km  MTak 
53
 
MYDLO RADOSLAWGinawa19786 km  M 
54 Nadolna MonikaSzczecin19786 km  KTak 
55 Nadolny PrzemysławSzczecin1977INTER-COPY Szczecin6 km  MTak 
56 Olejnik JanuszTrzebiatów19656 km  MTak 
57 Parchimowicz JanuszPrzecław19556 km Nordic Walking
 
M 
58 Pietaś SławaPolice1960Szalone Wilczyce6 km Nordic Walking
 
KTak 
59 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice6 km  MTak 
60 Rubaj - Fiedziuszko AnnaSzczecin1985Szalone Wilczyce6 km Nordic Walking
 
KTak 
61
 
Skowyra WiolettaBarkowo1973RunGryf6 km  KTak 
62 Skowyra ArkadiuszBarkowo1981RunGryf Gryfice6 km Mundurówka
 
MTak 
63 Stasieluk SylwiaZlocieniec1978Mewa6 km Nordic Walking
 
K 
64 Szajduk DorotaSzczecin20026 km  KTak 
65 Szrejder KrzysztofGryfice19806 km  M 
66 Szydłowska-Jarosz Agnieszka Pobierowo Ul Bolesława Prusa 9c/21972Sama dla Siebie 6 km Nordic Walking
 
K 
67 Szymański Łukasz Pobierowo1989SKS POBIEROWO 6 km  MTak 
68
 
Świtoń MagdalenaGryfice19856 km  KTak 
69 Tomaszewska BeataPolice19866 km  KTak 
70 Tomczyk  Andrzej Trzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów 6 km  MTak 
71
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty6 km  MTak 
72
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów19776 km  KTak 
73 Witkiewicz ErykBiałogard19766 km  M 
74
 
Wodnicka EwaGryfice1968Life4fit6 km  KTak 
75 Wojciechowska BarbaraMrzeżyno19966 km  KTak 
76
 
Woźniewska GrażynaPolice1962Szalone Wilczyce6 km Nordic Walking
 
KTak 
77 Zając MaciejŚwinoujście19886 km  M 
78
 
Zaremba KatarzynaSkalno19846 km  K 
79
 
Zięciak KrystianPrzybiernów19976 km  MTak