Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Bieg Tropem Wilczym - Trzebiatów

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejewski JózefPłoty19661963 m  M 
2 Andrzejewski AntekPłoty2011PSFS Płoty1963 m  M 
3 Bagińska AgnieszkaTrzebiatów1982Aktywny Trzebiatów1963 m  KTak 
4 Bagińska JuliaTrzebiatów2006Aktywny Trzebiatów 1963 m  KTak 
5 Bagińska  AmelkaTrzebiatów 2009Aktywny Trzebiatów 1963 m  KTak 
6 Bagińska LenaTrzebiatów 2011AKTYWNY TRZEBIATÓW 1963 m  KTak 
7 Bagiński JarosławTrzebiatów19741963 m  MTak 
8 Barański BogusławTrzebiatów1958MLUKS Trzebiatów1963 m  M 
9 Barański PrzemysławTrzebiatów1993MLUKS Trzebiatów1963 m  M 
10 Bednarz KatarzynaKołobrzeg19741963 m  K 
11 Blumensztain WłodzimierzGryfice19511963 m  MTak 
12 Borowik SebastianPłoty20131963 m  MTak 
13 Borowik KrystianPłoty19851963 m  MTak 
14 Bujalska KatarzynaTrzebiatów1986 1963 m  K 
15 Burczaq GrzegorzGryfice19651963 m  MTak 
16 Dobrowolska AnnaPolice1986Szalone Wilczyce1963 m  KTak 
17 Dobrowolska ZofiaPolice2015Szalone Wilczyce1963 m  KTak 
18 Dobrowolski IgorPolice2013hulk1963 m  MTak 
19
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971Gmina Wolin 1963 m  M 
20 Dzimiński FilipGryfice20051963 m  M 
21 Fiedziuszko Jan RobertSzczecin2013Szalone Wilczyce1963 m  MTak 
22 Fiedziuszko  KillerSzczecin 2010Szalone Wilczyce 1963 m  MTak 
23 Fiedziuszko  RobertSzczecin 19681963 m  MTak 
24 Gawrysiak PrzemysławWłodarka19771963 m  MTak 
25 Giza PiotrGrąd 19841963 m  M 
26 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin1963 m  MTak 
27 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów1963 m  M 
28 Iwaniec Małgorzata Mirosławice19811963 m  K 
29 Iwaniec Łucja Mirosławice2008MLUKS "Jedynka Trzebiatów"1963 m  K 
30 Iwaniec NikodemMirosławice20111963 m  M 
31 Iwaniec MichalinaMirosławice20151963 m  K 
32 Jasińska Beata Gryfice19661963 m  K 
33 Jędrzejczyk BeataTrzebiatów1979Rozbiegany Trzebusz1963 m  K 
34 Kachniarz AnnaGorawino19831963 m  KTak 
35 Kachniarz SebastianGorawino20091963 m  MTak 
36 Kachniarz PrzemysławGorawino19801963 m  MTak 
37
 
Karcz ArturKołobrzeg 1979 1963 m  M 
38 Karpiński MarcinKamień Pomorski19911963 m  M 
39 Klasura AgnieszkaChełm2002AKA CHEŁM1963 m  KTak 
40 KLASURA KRZYSZTOFCHEŁM2014AKA CHEŁM1963 m  MTak 
41 KLASURA ALEKSANDRACHEŁM2016AKA CHEŁM1963 m  KTak 
42 Kopeć JerzyMrzeżyno1956ńie zrzeszony1963 m  M 
43
 
Krynicka MagdalenaTrzebiatów19961963 m  K 
44 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19871963 m  KTak 
45 Kubiak NorbertTrzebusz1990trzebusz 1963 m  MTak 
46
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice1963 m  M 
47 Lewińska Anna Trzebiatów19801963 m  KTak 
48
 
Łaska PiotrTrzebiatów 19833 Batalion Zmechanizowany/MLUKS Trzebiatów 1963 m  MTak 
49 Łysoń AndrzejStargard1980ATR Agrohandel1963 m  M 
50 MATYSIAK LESZEKTrzebiatów19681963 m  M 
51 Mazurski PawełGryfice19891963 m  M 
52 Olejnik JanuszTrzebiatów19651963 m  M 
53 Pietaś SławaPolice1960Szalone Wilczyce1963 m  KTak 
54 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice1963 m  M 
55 Rubaj - Fiedziuszko AnnaSzczecin1985Szalone Wilczyce1963 m  KTak 
56 Sobutka AdamNiechorze20051963 m  M 
57 Stasieluk SylwiaZlocieniec1978Mewa1963 m  K 
58 Szwarc KarinaRymań1986ChmielarzTeam1963 m  K 
59 Szwarc NadiaRymań20081963 m  K 
60 Szwarc PolaRymań20141963 m  K 
61 Szwarc KajaRymań20191963 m  K 
62 Szwarc MarcinRymań19811963 m  M 
63 Szymański Łukasz Pobierowo1989SKS POBIEROWO 1963 m  MTak 
64
 
Świtoń MagdalenaGryfice19851963 m  KTak 
65 Tomaszewska BeataPolice19861963 m  KTak 
66 Tomidaj MałgorzataKamień Pomorski1985Robaki 1963 m  K 
67
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów19771963 m  KTak 
68 Witkowski RyszardGryfice19561963 m  MTak 
69
 
Wodnicka EwaGryfice1968Drużyna Szpiku 1963 m  K 
70 Wojciechowska BarbaraMrzeżyno19961963 m  KTak 
71
 
Woźniewska GrażynaPolice1962Szalone Wilczyce1963 m  KTak 
72 WÓJCIK ARTURGRYFICE19761963 m  M 
73
 
Zaremba KatarzynaSkalno19841963 m  K 
74 Zawadzki Adrian Trzebiatów 19961963 m  M