Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I NOCNA TRZEBIESZKA BIEGOWA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Ambroziak AdamKamień Pomorski19817 km  M
2 Bątkiewicz BogusławPłoty19657 km  M
3 Bednarz KatarzynaKołobrzeg19747 km  K
4 Bielaszewska ArletaPobierowo 1972Pobierowo biega7 km  K
5 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI19777 km  M
6
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970KB Kamień Pomorski7 km  M
7 Bysiak WeronikaKamień Pomorski1998KB Kamień Pomorski7 km  K
8 Dąbrowska  SandraPobierowo1977Pobierowo Biega7 km  K
9 Dąbrowska AnnaPobierowo1980POBIEROWO BIEGA 7 km  K
10
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971Gmina Wolin 7 km  M
11 Dykowski PiotrSzczecin19697 km  M
12
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
13 Gawrysiak PrzemysławWłodarka19777 km  M
14 Giza PiotrGrąd 19847 km  M
15 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin7 km  M
16 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów7 km  M
17 Jakubowska JudytaBorucin19807 km  K
18 Janawa JerzyDziwnów1963LUKS Bałtyk7 km  K
19 Jańczak BożenaKamień Pomorski1978Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  K
20 Jarema JacekKamień Pomorski1971Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
21 Karpiński MarcinKamień Pomorski19917 km  M
22 Kawczyński DamianKrępcewo1996FC Kalosz7 km  M
23 Kołosowski JacekWałcz19697 km  M
24 Kos AdrianSmolec1992Doti Manufaktura7 km  M
25 Kowalska DorotaKamień Pomorski2021KB Kamień Pomorski7 km  K
26 Kowalska DorotaKamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI7 km  K
27 Kowalski ZdzisławKamień Pomorski1962K B Kamień Pomorski7 km  M
28
 
Krynicka MagdalenaTrzebiatów19967 km  K
29 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19877 km  K
30
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice7 km  M
31 Kwaśniewski PawełPyrzyce1989Strzała Rzeplino7 km  M
32 Kwaśniewski FilipRzeplino1997Strzała Rzeplino7 km  M
33
 
Lebiedzińska  Angelika Świnoujście 1981Biegacze Świnoujście7 km  K
34
 
Lewandowski ArturKamień Pom1984 7 km  M
35
 
Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
36 Lisowski DariuszPobierowo1973Pobierowo biega7 km  M
37 Machała MichałKamień Pomorski 19927 km  M
38 Mazur LucjanDziwnów1962LUKS Bałtyk Dziwnów7 km  M
39 Mazur MariuszCzęstochowa 1984Pobierowo Biega7 km  K
40
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice7 km  M
41 Piotrowska AgnieszkaTrzebieszewo19937 km  K
42 Połomska  Kamila Pobierowo 1987POBIEROWO BIEGA 7 km  K
43 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 1971KB Kamień Pom.7 km  K
44 Stangrycki DamianSwiniec1984Sołectwo trzebieszewo7 km  K
45
 
STĘPNIAK GRZEGORZKamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
46 Susza MałgorzataSzczecin19797 km  K
47
 
Szymański MarekKamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
48 Tur JustynaTrzebieszewo1980KGW Trzebieszewo7 km  K
49 Tur BartłomiejTrzebieszewo20047 km  M
50 Wach SylwiaŚwiniec1978KGW Trzebieszewo7 km  K
51 Wach EmiliaŚwiniec19837 km  K
52 Warysz DominikGryfice1984RunGryf Gryfice7 km  M
53 Widuch AlicjaKamień Pomorski19867 km  K
54 Wolf JanKamień Pomorski1952KB Kamień Pomorski7 km  M
55
 
Wróblewska AnnaWrzosowo1983KB Kamień Pomorski 7 km  K
56 Wróblewski  Jarosław Kamień Pomorski 19817 km  M
57
 
Zaremba KatarzynaSkalno19847 km  K
58 Zawadzka DorotaTrzebieszewo19837 km  K
59 Zawadzki MarcinTrzebieszewo19807 km  M