Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VIII Gryficka Dziesiątka Festiwal Biegowy - Bieg 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Agopsowicz RafałRafał Szczecin197610 km  MTak 
2
 
Augustyniak GrzegorzGRZESIEK Świdwin1979Uczniowski Klub Lekkoatletyczny Feniks Świdwin.10 km  MTak 
3 Bagiński Jarosław Trzebiatów197410 km Powiat Gryficki
 
M 
4
 
Banasiak AndrzejAndrew DM Szczecin1974Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
5 Bartosiak Marcin GRYFICE1977RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
6 Bączyk  Monika Ziemniaczek  Szczecin1978MoniaGym10 km  K 
7 Bączyk AdamNoCny PoYeb SZCZECIN1977MoniaGym10 km  M 
8 Bednarz KatarzynaNessiara Kołobrzeg197410 km  KTak 
9
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin1948Bieg Korczaka10 km  M 
10
 
Bojko Marek Stepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA10 km  MTak 
11 Borkowski KrzysztofKrzysiek GORZÓW WIELKOPOLSKI197710 km  M 
12
 
Bośko TomaszJTCNW Gryfice1990#JTCNW_TEAM10 km  M 
13 Brykczyński BłażejBryku Szczecin1977Fizjobiegacze Szczecin 10 km  MTak 
14 Charowski Marcin Stargard198010 km  MTak 
15 Czarnecka Agnieszka Szczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin10 km  KTak 
16 Dudek DariuszMentosik Graniczna197710 km  MTak 
17 Dusza Piotr Niczonów197110 km Powiat Gryficki
Leśnicy
 
M 
18 Dzikowski Lukasz Gryfice1979GRA Runners10 km  M 
19
 
Firlik Mirosław Międzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
20 Fischer Mariusz RyszardFischer Koszalin199410 km  M 
21 Gawrońska Angelika Gorzów Wlkp.199110 km  KTak 
22 Giza Piotr Grąd 198410 km  M 
23 Głogowski JanJanek Szczecin196210 km  MTak 
24 Głuszyk Joanna Szczecin1976Go2 tri 10 km  KTak 
25 GOLIŃSKI Łukasz Świdwin19793:10 TEAM ŚWIDWIN 10 km  M 
26 Gos Mateusz Warka2002KS START PUŁASKI WARKA10 km  M 
27 Grzegorzak MonikaMONIKA Świdwin197810 km  K 
28 Hałka Justyna Łobez1980Trucht Łobez 10 km  KTak 
29
 
Heller Zdzisław Koszalin1956herbmaratonow.pl10 km  MTak 
30 Janas Bożena Siostra Bożenka Gryfice1967RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
KTak 
31 Janczak Rafał Gorzów Wielkopolski199110 km  MTak 
32 Jęsiak Karol Szczecin199010 km  MTak 
33 Judkiewicz  PiotrPiotrek Wolin 197210 km  MTak 
34 Kaczmarek Łukasz Szczecin1986KS Ironman Szczecin10 km  MTak 
35 Kamionka AndrzejANDRU Szczecin198314 ZBOT 10 km  M 
36
 
Karcz Artur Kołobrzeg 1979UKS Ekonomik Maratończyk-Lębork 10 km  M 
37 Kaźmierczak Władysław Gryfice195810 km Powiat Gryficki
 
MTak 
38
 
Kilian pawelec KatarzynaKatarina Szczecin198110 km  KTak 
39 Kołakowski Dariusz Świdwin197210 km  MTak 
40 Korewo Marcin Gorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM10 km  MTak 
41
 
Kozioł MarzenaZdrowoRozbiegana  Gorawino1984ZdrowoRozbiegana 10 km  K 
42
 
Kraczowski MirosławMirek Szczecin197210 km  MTak 
43
 
Krawczak  OskarOsccaro Stargard 199810 km  M 
44 Kruszko Ola Szczecin199710 km  KTak 
45 Kruszko PrzemysławKruszek Szczecin199410 km  MTak 
46
 
Krześniowski Marcin Szczecin1978Rowerowy Załom10 km  MTak 
47
 
Kubiaczyk IreneuszIREK Mosty1977Osp Mosty10 km  M 
48 KURIATA ROBERT Złotoryja1966ZLB ZŁOTORYJA10 km  MTak 
49
 
Kurowski SebastianSEBA Gryfice1982JW 3937 Mrzeżyno10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
50 Lewandowski  Janusz Prezes  Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
51 Lipertowicz Sebastian Czupurek 83 Police1983Wieczorne bieganie w Szczecinie ❤️10 km  M 
52 Lubczyński Marek Łobez1976Trucht Łobez 10 km  MTak 
53 Łangowska IwonaIwona Budzistowo/Kołobrzeg1966Kołobrzeg Biega10 km  K 
54
 
Łukasiewicz Agnieszka Gryfino1976KB Hermes Gryfino 10 km  K 
55 Maciejewski  Krzysztof  Szczecin198310 km  M 
56 Mackojć Krzysztof Kołobrzeg1973EL-MACKOJĆ10 km  MTak 
57 Madej JanŻona kazała... Gryfino1986Biegam bo chudnę10 km  MTak 
58
 
Majka DariuszDario Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  M 
59 Mentlak Dariusz Gryfice1980KP PSP GRYFICE10 km Powiat Gryficki
 
M 
60
 
Migalska Stankiewicz  LucynaLucyna  Gryfice 1980GATri Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
KTak 
61 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 1994 10 km  K 
62 Minda RobertMINDA Nowogard198710 km  MTak 
63
 
Mistelski Karol❤️Kocham Doris❤️ Szczecin199310 km  MTak 
64
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
M 
65 Moszyński Maciej Bezrzecze1987Ekoprojekt Run Team10 km  M 
66 Nowicka EwaEwcia Szczecin1981Fani Formy10 km  KTak 
67
 
Orszulska MagdalenaMadziulka Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
68 Pacek TomaszTom Lopez Szczecin1990Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
69 Pawelczak Cezary Szczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
70
 
Pękała Piotr Koszalin1971SP Manowo 10 km  MTak 
71 Pietras Sylwia Sylwia Zabrze1988Miechowicka Grupa Biegowa10 km  K 
72 Pilarczyk JolantaJolka Szczecin199210 km  K 
73 Polański Dariusz Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km Powiat Gryficki
 
M 
74 Pruszanow MarcinSamuraj76 Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
75 Ptaszyńska  AgnieszkaAga Szczecin197710 km  KTak 
76 SKOWYRSKI Janusz Stare Bielice 211 i1962TKKF Koszalin10 km  M 
77 Sowisz CezaryDANUSIA Szczecin1967SOWISZ TEAM10 km  MTak 
78 Sowisz DanutaDANUSIA Szczecin197110 km  KTak 
79
 
Sowisz Adrianna Szczecin1995SOWISZ TEAM10 km  KTak 
80
 
Stachowski Andrzej Szczecin1968MoniaGym10 km  MTak 
81
 
Stępiński Mirosław"SteMir" Gryfice1976Rungryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
M 
82 Stępniak  Lesław Szczecin 197810 km  M 
83
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
84 STRZELCZAK HENRYK NOWA RUDA1958KS MARATON NOWA RUDA10 km  M 
85
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF10 km Powiat Gryficki
 
M 
86 Szota Robert#GO #POL11 Załom1988SMT Szczecin10 km  M 
87 Szymański RobertROBERT Gorzów Wlkp.197710 km  M 
88 Szymański Łukasz Nadia i Dawid Pobierowo1989BP & BIEDRONKA POBIEROWO 10 km Powiat Gryficki
 
M 
89 Szymczak RobertRobert Szczecin1975brak10 km  M 
90
 
Szyposzyński Kamil Świdwin1978MECENAS i przyjaciele10 km  M 
91 Ślusarczyk Piotr Kłodzino1982Łutututu10 km  MTak 
92
 
Świtoń MagdalenaMagda Gryfice198510 km Powiat Gryficki
 
K 
93 Twarogal Kamil Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
94
 
Warniełło AdrianaADA Trzebiatów197710 km Powiat Gryficki
 
KTak 
95 Wasilewski Andrzej Szczecin197810 km  MTak 
96
 
Wierciak PiotrPianista Szczecin1988Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
97 Wiklak Natalia Dolice199210 km  KTak 
98 Wiliński MarekWiluś  Świdwin1961Trenuje bo się dobrze z tym czuje 10 km  M 
99 Wiśniewski Grzegorz Gryfice196710 km Powiat Gryficki
 
MTak 
100 Wodnicki KrzysztofWODNIK Gryfice1986RynGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
101 Wodnicki Grzegorz Gryfice199510 km Powiat Gryficki
 
MTak 
102 Wojciechowska BarbaraBasia Mrzeżyno199610 km  KTak 
103 Wojciechowski PawełPablo Szczecin1988Fizjobiegacze Szczecin 10 km  MTak 
104 Wojtysiak MarcinTysiakos92 Goleniów199210 km  MTak 
105 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Wielgowo Na Biegowo10 km  K 
106 Zając Maciej Świnoujście198810 km  M 
107 Zielińska Romańska JoannaKolorowa  Police198110 km  KTak