L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski | Janusz | Adams | Szczecin | 1969 | Vo2max Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
2 | Agopsowicz | Rafał | Rafał | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
3 | Androwiak | Tymoteusz | Tymon | Świdwin | 1981 | HQ MNC-NE Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
4 | Andruszkiewicz | Adrian | Adix | Stargard | 2002 | Bieg 10 km | M | ||||
5 | Antonowicz | Aneta | Pobierowo | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | |||
6 | Augustyniak | Grzegorz | GRZESIEK | Świdwin | 1979 | Uczniowski Klub Lekkoatletyczny Feniks Świdwin. | Bieg 10 km | M | Tak | ||
7 | Bagiński | Jarosław | Trzebiatów | 1974 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | ||||
8 | Bajgert | Robert | Kołobrzeg | 1970 | KB WYGAN / VOLTAIX.PL | Bieg 10 km | M | Tak | |||
9 | Banasiak | Andrzej | Andrew DM | Szczecin | 1974 | Modlitwa Biegania Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
10 | Barański | Bogusław | Bogusław | Trzebiatów | 1958 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
11 | Barański | Przemysław | Trener Przemooo | Trzebiatów | 1993 | KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
12 | Bartosiak | Marcin | GRYFICE | 1977 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
13 | Bączyk | Adam | NoCny PoYeb | SZCZECIN | 1977 | MoniaGym | Bieg 10 km | M | Tak | ||
14 | Bączyk | Monika | Ziemniaczek | Szczecin | 1978 | MoniaGym | Bieg 10 km | K | Tak | ||
15 | Bednarz | Katarzyna | Nessiara | Kołobrzeg | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
16 | Biedrzycki | Krzysztof | Kołobrzeg | 1971 | BBL Kołobrzeg | Bieg 10 km | M | Tak | |||
17 | Bieganski | Tomasz | Tomek | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
18 | Biskupski | Marcin | BISKUP | Szczecin | 1976 | MoniaGym | Bieg 10 km | M | Tak | ||
19 | Bodnar | Zbigniew | Forrest Gump | Szczecin | 1948 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
20 | Bojanowski | Michał | BOJAN | KOŁOBRZEG | 1977 | Kołobrzeg biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
21 | Bojko | Marek | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
22 | Borkowska | Katarzyna | Mierzyn | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
23 | Borkowski | Krzysztof | Krzysiek | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
24 | Borowiec | Łukasz | Nowogard | 1983 | brak | Bieg 10 km | M | Tak | |||
25 | Borowska | Karolina | Pucice | 1986 | Monia Gym | Bieg 10 km | K | Tak | |||
26 | Bośko | Tomasz | JTCNW | Gryfice | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
27 | Braun | Grzegorz | Baryła | Gryfice | 1994 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
28 | Brykczyński | Błażej | Bryku | Szczecin | 1977 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
29 | Brzezińska | Dorota | Dorota | Przecław | 1970 | Monia Gym | Bieg 10 km | K | |||
30 | Brzezińska | Edyta Brzezińska | Edzia | Gryfice | 1983 | Edyta Brzezińska | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | ||
31 | Charowski | Marcin | Stargard | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
32 | Chenon | Guillaume | Paryż | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
33 | Cudek | Roman | Romano | Świdwin | 1974 | KB ŚWIDWIN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
34 | Czarnecka | Agnieszka | Szczecin | 1973 | Wieczorne bieganie Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | |||
35 | Czerniecks | Anna | Mom of 3 boys | Warszawa | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
36 | Czyrny | Łukasz | Karnice | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |||
37 | Dejnak | Mariola | Gryfice | 1959 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | |||
38 | Drabkowska | Agnieszka | CUDAK ❤️ | Białogard | 1978 | CUDAKI ❤️ | Bieg 10 km | K | Tak | ||
39 | Dudek | Dariusz | Mentosik | Graniczna | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
40 | Dudenko | Jerzy | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | |||||
41 | Dusza | Piotr | Niczonów | 1971 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki Leśnicy | M | Tak | |||
42 | Dusza | Robert | Świnoujście | 1979 | JKB | Bieg 10 km | M | ||||
43 | Dzietczyk | Sylwia | Choszczno | 1977 | Aktywne Choszczno | Bieg 10 km | K | Tak | |||
44 | Dzietczyk | Kamil | Choszczno | 1983 | Aktywne Choszczno | Bieg 10 km | M | Tak | |||
45 | Dzikowski | Lukasz | Gryfice | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
46 | Dziwisz | Bogusława | BOGUNIA | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
47 | Fajfer | Jacek | Gruszczyn | 1960 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
48 | Firlik | Mirosław | Międzywodzie | 1966 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak | |||
49 | Fischer | Mariusz Ryszard | Fischer | Koszalin | 1994 | Bieg 10 km | M | ||||
50 | Folcik | Michał | Orzech | Siemianowice śląskie | 1975 | Pędzący Suwlak | Bieg 10 km | M | Tak | ||
51 | Gadomski | Paweł | Szczecin | 2002 | MKS HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
52 | Garbacz | Krzysztof | Goleniow | 1970 | rozbiegany goleniow | Bieg 10 km | M | Tak | |||
53 | Gardzińska | Anna | ANIA | Szczecin | 1981 | MoniaGym | Bieg 10 km | K | Tak | ||
54 | Gawęcka | Maja | Maja | Goleniów | 1979 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | K | Tak | ||
55 | Gawron | Piotr | GAWRON | Koszalin | 1994 | ULKS Talex Borzytuchom | Bieg 10 km | M | |||
56 | Gawrońska | Angelika | Gorzów Wlkp. | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
57 | Gawrysiak | Przemysław | Przemysław | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
58 | Giza | Piotr | Grąd | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
59 | Głogowski | Jan | Janek | Szczecin | 1962 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
60 | Głuszyk | Joanna | Szczecin | 1976 | Go2 tri | Bieg 10 km | K | Tak | |||
61 | GOLIŃSKI | Łukasz | Świdwin | 1979 | 3:10 TEAM ŚWIDWIN | Bieg 10 km | M | Tak | |||
62 | Goliński | Krzysztof | Lecim na Szcz.. | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
63 | Gos | Mateusz | Warka | 2002 | KS START PUŁASKI WARKA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
64 | Goździcka | Agnieszka | Strzelce Krajeńskie | 1974 | Strzelecka Biegająca Czarownica | Bieg 10 km | K | Tak | |||
65 | Goźliński | Tadeusz | Świdwin | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
66 | Grzegorczyk | Rafał | RAFAŁ | Gryfice | 1971 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
67 | Grzegorzak | Monika | MONIKA | Świdwin | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
68 | Gwardiak | Bartłomiej | Goleniów | 1992 | Prime Cargo Poland | Bieg 10 km | M | Tak | |||
69 | Hałka | Justyna | Łobez | 1980 | Trucht Łobez | Bieg 10 km | K | Tak | |||
70 | Hałka | Jan | Jachuuu | Wrocław | 1972 | Jachu | Bieg 10 km | M | Tak | ||
71 | Hałka | Małgorzata | Małgoś | Wrocław | 1974 | Jachuuu | Bieg 10 km | K | Tak | ||
72 | Hamulak | Dariusz | Białogard | 1964 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
73 | Heller | Zdzisław | Koszalin | 1956 | herbmaratonow.pl | Bieg 10 km | M | Tak | |||
74 | Hiszczyńska | Aleksandra | Koszalin | 1994 | CSSP Koszalin | Bieg 10 km | K | Tak | |||
75 | Holc | DOROTA | Połczyn Biega ❤ | Prosinko | 1988 | Połczyn Zdrój ❤ | Bieg 10 km | K | Tak | ||
76 | Hubert | Łukasz | Hubirunner | Koszalin | 1982 | Tkkf Koszalin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
77 | Husejko | Paweł | Warek | Zielin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
78 | Ignaczyński | Dariusz | DARECKI | Kołobrzeg | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | Jackowiak | Paweł | Nowogard | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
80 | Janas | Bożena | Siostra Bożenka | Gryfice | 1967 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | |
81 | Janczak | Rafał | Gorzów Wielkopolski | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
82 | Janiszewski | Radek | Połczyn biega ❤️ | Połczyn-Zdroj | 1981 | Połczyn biega ❤️ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
83 | Jędrzejczyk | Franciszek | Franciszek | Trzebiatów | 1971 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
84 | Jęsiak | Karol | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
85 | Judkiewicz | Piotr | Piotrek | Wolin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
86 | Kaczmarek | Natalia | Dolice | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
87 | Kaczmarek | Łukasz | Szczecin | 1986 | KS Ironman Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
88 | Kamiński | Jan | Auto-Jan | PRZYBIERNÓW | 1953 | Auto-Jan | Bieg 10 km | M | |||
89 | Kamionka | Andrzej | ANDRU | Szczecin | 1983 | 14 ZBOT | Bieg 10 km | M | |||
90 | Kapczyńska | Anna | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
91 | Karcz | Artur | Mrzeżyno | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
92 | Karczewski | Mariusz | Gryfice | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
93 | Kaźmierczak | Władysław | Gryfice | 1958 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |||
94 | Kilian pawelec | Katarzyna | Katarina | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
95 | Kołakowski | Dariusz | Świdwin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
96 | Korewo | Marcin | Gorzów Wielkopolski | 1976 | WKURW_TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | |||
97 | Kornak | Wiktoria | Kędrzyno | 1999 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
98 | Kornel | Maja | Maja | Szczecin | 1980 | Correadores | Bieg 10 km | K | Tak | ||
99 | Kosiński | Mateusz | Mati | Szczecin | 1990 | Correadores | Bieg 10 km | M | Tak | ||
100 | Kowalczyk | Michał | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
101 | Kowalska | Dorota | Kamień Pomorski | 2021 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | K | Tak | |||
102 | Kowalski | Zdzisław | Kamień Pomorski | 1962 | K B Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak | |||
103 | Kowalski | Mariusz | Gryfice | 1982 | UKS Top-Link | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
104 | Kozieł | Paweł | PAWEŁ RĄBINO TEAM | Rąbino | 1979 | Kępka Na Trasie Team Rąbino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
105 | Kozioł | Marzena | ZdrowoRozbiegana | Gorawino | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
106 | Kraczek | Anna | Wola Obszańska | 2004 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
107 | Kraczowski | Mirosław | Mirek | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
108 | Krasicki | Michał | Rawicz | 1977 | Runnin-gym | Bieg 10 km | M | Tak | |||
109 | Krawczak | Oskar | Osccaro | Stargard | 1998 | Bieg 10 km | M | ||||
110 | Krawczyk | Marlena | Świdwin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
111 | Kruszko | Ola | Szczecin | 1997 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
112 | Kruszko | Przemysław | Kruszek | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
113 | Krześniowski | Marcin | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
114 | Kubiaczyk | Ireneusz | IREK | Mosty | 1977 | Osp Mosty | Bieg 10 km | M | |||
115 | Kucharczyk | Paulina | Pola | Gryfice | 1997 | RunGryf | Bieg 10 km | K | Tak | ||
116 | Kulawiński | Marek | Kołobrzeg | 1972 | Kołobrzeg | Bieg 10 km | M | Tak | |||
117 | Kulczewski | Łukasz | Wrocław | 1980 | KB Vamos Amigos Wrocław | Bieg 10 km | M | Tak | |||
118 | Kulczyk | Paweł | Chrzanów | 1973 | Parkrun Chrzanów | Bieg 10 km | M | Tak | |||
119 | KURIATA | ROBERT | Złotoryja | 1966 | ZLB ZŁOTORYJA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
120 | Kurowski | Sebastian | SEBA | Gryfice | 1982 | JW 3937 Mrzeżyno | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
121 | Kustra | Tomasz | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
122 | Kuś | Daniel | Daniel Dunga | Gorzów Wielkopolski | 1979 | biegam bo chcę | Bieg 10 km | M | |||
123 | Kwit | Jan | Szczecin | 1960 | Animex | Bieg 10 km | M | Tak | |||
124 | Lary | Joanna | LARY | Wrocław | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
125 | Lencewicz | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Vo2max Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
126 | LEWANDOWSKA | ANNA | GOLENIOW | 1981 | rozbiegany goleniow | Bieg 10 km | K | Tak | |||
127 | Lewandowski | Jacek | Stary Borek | 1976 | Tapety Koszalin Moniuszki | Bieg 10 km | M | Tak | |||
128 | Lewandowski | Mirosław | Goleniów | 1960 | Rasch Polska Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | |||
129 | Lewandowski | Janusz | Prezes | Szczecin | 1959 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
130 | Lipertowicz | Sebastian | Czupurek 83 | Police | 1983 | Wieczorne bieganie w Szczecinie ❤️ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
131 | Lisicki | Jan | Szczecin | 1959 | Fundacja DZIKA OSTOJA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
132 | Lisowski | Dariusz | Purtulka | Pobierowo | 1973 | Pobierowo Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
133 | Lubczyński | Marek | Łobez | 1976 | Trucht Łobez | Bieg 10 km | M | Tak | |||
134 | Łangowska | Iwona | Iwona | Budzistowo/Kołobrzeg | 1966 | Kołobrzeg Biega | Bieg 10 km | K | |||
135 | Łukasiewicz | Agnieszka | Gryfino | 1976 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | K | ||||
136 | Maciejewski | Krzysztof | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
137 | Mackojć | Krzysztof | Kołobrzeg | 1973 | EL-MACKOJĆ | Bieg 10 km | M | Tak | |||
138 | Mackojć | Agnieszka | AGA | Gryfice | 1970 | RunGryf | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | |
139 | Madej | Anna | Ania | Szczecin | 1988 | Ukl Ósemka Police | Bieg 10 km | K | Tak | ||
140 | Madej | Jan | Żona kazała... | Gryfino | 1986 | Biegam bo chudnę | Bieg 10 km | M | Tak | ||
141 | Majewska | Dorota | Biegolas | Białogard | 1970 | Biegolas Koszalin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
142 | Majka | Dariusz | Dario | Świnoujście | 1982 | Herr Dariusz | Bieg 10 km | M | Tak | ||
143 | Majłowska | Irena | IRENKA | Gorzów wlkp | 1953 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
144 | Majłowski | Aleksander | IRENKA | Gorzów wlkp | 1950 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
145 | Malec | Łukasz | Łukasz | Niedzica | 1984 | Niedzica Team | Bieg 10 km | M | |||
146 | Mandat | Janek | Oleśnica | 1959 | KB Lupus Oleśnica | Bieg 10 km | M | Tak | |||
147 | Mańka | Marian | Nowogard | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
148 | Matkowska | Martyna | Połczyn-Zdrój | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
149 | Mazur | Krzysztof | Częstochowa | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
150 | Melnik | Szymon | Barkowo | 2004 | RanGryf | Bieg 10 km | M | Tak | |||
151 | Mentlak | Dariusz | Gryfice | 1980 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
152 | Michalak | Boguś | Boguś | Szczecin | 1972 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
153 | Migalska Stankiewicz | Lucyna | Lucyna | Gryfice | 1980 | GATri Gryfice | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | |
154 | Milewska | Edyta | Nawojka | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
155 | Miłoszewicz | Aleksandra | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
156 | Minda | Robert | MINDA | Nowogard | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
157 | Mistelski | Karol | ❤️Kocham Doris❤️ | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
158 | Morgiewicz | Piotr | Gryfice | 1966 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
159 | Mormul | Przemek | Przemo | Wysoka | 1980 | DSV | Bieg 10 km | M | |||
160 | Moszyński | Maciej | Bezrzecze | 1987 | Ekoprojekt Run Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
161 | Murawka | Maria | Gryfice | 2003 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
162 | Murawka | Mirosław | Miro | Gryfice | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
163 | Nadolny | Przemysław | Przemo :) | Szczecin | 1977 | Parkrun Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
164 | Nawrocki | Piotr | Szczecin | 1968 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | ||||
165 | Nowak | Wieslaw | VASLIK | Szczecin | 1949 | ROWERY__TUROWSKI | Bieg 10 km | M | Tak | ||
166 | Nowicka | Ewa | Ewcia | Szczecin | 1981 | Fani Formy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
167 | Olejnik | Przemek | Szczecin | 1969 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | |||
168 | Orlikowski | Robert | Marzyciel ❤️ Roberto | Połczyn Zdrój | 1986 | Połczyn Biega ❤️ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
169 | Orłowski | Bolesław | Bolek | Nowogard | 1947 | Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
170 | Orszulska | Magdalena | Madziulka | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
171 | Otoka | Kasia | Kasiunia | Międzyzdroje | 1977 | Fani Formy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
172 | Pacek | Tomasz | Tom Lopez | Szczecin | 1990 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
173 | Panko | Andrzej | Amfek | Żarczyn | 1993 | kB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | M | |||
174 | Paprzycki | Sławomir | Sławek | Otok | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki Leśnicy | M | Tak | ||
175 | Pawelczak | Cezary | Szczecin | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
176 | Pawelczyk | Tomasz | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
177 | Pawlik | Bożena | MARATONINA | Świdwin | 1974 | MARATONINA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
178 | Pawłowska-Zalejska | Justyna | Justyna P-Z | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
179 | Pepliński | Jakub | Knurów | 1987 | Klub Leniwych Biegaczy | Bieg 10 km | M | Tak | |||
180 | Pękała | Piotr | Koszalin | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
181 | Pieczyński | Krzysztof | Szczecin | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
182 | Pietras | Sylwia | Sylwia | Zabrze | 1988 | Miechowicka Grupa Biegowa | Bieg 10 km | K | Tak | ||
183 | Pietrzyk | Rafał | Kalisz Pomorski | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
184 | Pilarczyk | Jolanta | Jolka | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | K | ||||
185 | Plesińska | Joanna | Goleniów | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
186 | Polański | Dariusz | Mrzeżyno | 1968 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
187 | Poselt | Przemysław | Jastrząb | Łódź | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
188 | Prawda | Iwona | Iwona | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
189 | PRAWDA | SEBASTIAN | Selfik | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
190 | Prośniewski | Mirosław | Mirek | Gryfice | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
191 | Prusiński | Norbert | Kobyłka | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
192 | Pruszanow | Marcin | Samuraj76 | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
193 | Przybył | Elżbieta | Radzionków | 1978 | Cidry lotajom | Bieg 10 km | K | Tak | |||
194 | Ptaszyńska | Agnieszka | Aga | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
195 | Pyzik | Tomasz | Gliwice | 1975 | Drużyna mojacukrzyca.pl | Bieg 10 km | M | Tak | |||
196 | Raczyńska | Sylwia | Szczecin | 1976 | MoniaGym | Bieg 10 km | K | ||||
197 | Rębisz | Jan | Marianowo | 1964 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
198 | Roman | Ewelina | Szczecin | 1985 | Monia Gym | Bieg 10 km | K | Tak | |||
199 | Romanowicz | Łukasz | Łukasz No Sugar | Świdnica | 1985 | no sugar | Bieg 10 km | M | |||
200 | Rybski | Mariusz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
201 | Seliga | Piotr | Mirosławiec | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
202 | Serwoński | Kamil | Serek | Trzebiatów | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
203 | Sioła | Danuta | DANUTKA | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | ||
204 | Skowyra | Leszek | Sowno | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
205 | SKOWYRSKI | Janusz | Stare Bielice 211 i | 1962 | TKKF Koszalin | Bieg 10 km | M | ||||
206 | Skrzypczak | Emilia | Gryfice | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | |||
207 | Soczówka | Agnieszka | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
208 | Soczówka | Roman | Stargard | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
209 | Solarz | Anna | Anka | Wrocław | 1972 | Bieg 10 km | K | ||||
210 | Solc | Vitezslav | Machov - Czechy | 1991 | Klub KB Nachod | Bieg 10 km | M | Tak | |||
211 | Sosnowa | Barbara | Wrocław | 1981 | Kilometry Pomocy | Bieg 10 km | K | Tak | |||
212 | Sowisz | Adrianna | Szczecin | 1995 | SOWISZ TEAM | Bieg 10 km | K | Tak | |||
213 | Sowisz | Danuta | DANUSIA | Szczecin | 1971 | SOWISZ TEAM | Bieg 10 km | K | Tak | ||
214 | Sowisz | Adrianna | DANUSIA | Szczecin | 1995 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
215 | SROKA | PAWEŁ | Kowary | 1974 | KOWARY BIEGAJĄ | Bieg 10 km | M | Tak | |||
216 | Stachowski | Andrzej | Szczecin | 1968 | MoniaGym | Bieg 10 km | M | Tak | |||
217 | Stańczyk | Sławomir | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
218 | Stargecka | Ludmiła | Lusia | Chojnice | 1954 | Samouk | Bieg 10 km | K | Tak | ||
219 | Stargecki | Michał | Michał | Chojnice | 1989 | Michał | Bieg 10 km | M | Tak | ||
220 | Starszak | Marcin | Osiek Nad Notecią | 1982 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | Bieg 10 km | M | ||||
221 | Stasiak | Przemysław | Stachu | Szczecin | 1983 | Speed Ski | Bieg 10 km | M | Tak | ||
222 | Staszak | Jacek | Goleniów | 1962 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | |||
223 | Staszak-Smolarek | Katarzyna | KasiaS-S | Bogatynia | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
224 | Stępiński | Mirosław | "SteMir" | Gryfice | 1976 | Rungryf Gryfice | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
225 | Stępniak | Lesław | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
226 | STĘPNIAK | GRZEGORZ | Kamień Pomorski | 1972 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | ||||
227 | STRZELCZAK | HENRYK | NOWA RUDA | 1958 | KS MARATON NOWA RUDA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
228 | Styma | Sławomir | Gryfice | 1975 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
229 | Sulecki | Marcin | ANTOŚ | Szczecin | 1974 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | |||
230 | Susza | Małgorzata | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
231 | Szczupaczyński | Arkadiusz | GRYFICE | 1963 | RUNGRYF | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
232 | Szekieta | Arkadiusz | Gryfice | 1969 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |||
233 | Szewczyk | Magdalena | Podopieczna państwa B. | Szczecin | 1983 | Monia Gym | Bieg 10 km | K | Tak | ||
234 | Szota | Robert | #GO #POL11 | Załom | 1988 | SMT Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
235 | Szymańska | Anna | Goleniów | 1958 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | K | Tak | |||
236 | Szymański | Aleksander | Luboń | 1972 | Oleksy Biega | Bieg 10 km | M | Tak | |||
237 | Szymański | Łukasz | Nadia i Dawid | Pobierowo | 1989 | BP & BIEDRONKA POBIEROWO | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
238 | Szymański | Robert | ROBERT | Gorzów Wlkp. | 1977 | Bieg 10 km | M | ||||
239 | Szymczak | Maciek | Cerkwica | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |||
240 | Szymczak | Maciek | Junak | Cerkwica | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | |||
241 | Szymczak | Robert | Robert | Szczecin | 1975 | brak | Bieg 10 km | M | |||
242 | Szyposzyński | Kamil | Świdwin | 1978 | MECENAS i przyjaciele | Bieg 10 km | M | Tak | |||
243 | Ślusarczyk | Piotr | Kłodzino | 1982 | Łutututu | Bieg 10 km | M | Tak | |||
244 | Świtoń | Magdalena | Magda | Gryfice | 1985 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | ||
245 | Tatarewicz | Krzysztof | Słońsk | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
246 | Terpiłowski | Łucjan | Gorzów Wlkp. | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
247 | Tokarczyk | Mariusz | Legnica | 1973 | Olaws Złotoryja | Bieg 10 km | M | ||||
248 | Tomczyk | Alina | Nowogard | 1978 | AlaNd | Bieg 10 km | K | Tak | |||
249 | Trela | Daniel | DAN | Pieszyce | 1988 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
250 | Twarogal | Kamil | Szczecin | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
251 | Uldynowicz | Łukasz | ULDYN | Gryfice | 1983 | MLUKS Mokasyn Płoty | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
252 | Ustjanicz-Folcik | Jowita | Suwlak | Siemianowice śląskie | 1979 | Pędzący Suwlak | Bieg 10 km | K | Tak | ||
253 | Walczak | Magdalena Walczak | Barwice | 1972 | Magdalena Walczak | Bieg 10 km | K | Tak | |||
254 | Walczak | Adam | Barwice | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
255 | Waloszczyk | Basia | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | K | |||||
256 | Warniełło | Adriana | ADA | Trzebiatów | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | ||
257 | Warysz | Dominik | Boberek | Gryfice | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
258 | Wasilewski | Andrzej | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
259 | Wegnerska | Żaneta | Gniezno | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
260 | Wegnerski | Wojtek | Wojt-as | Gniezno | 1974 | Reborn Team Gniezno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
261 | White | Ashley | Jastrzębie-Zdrój | 1981 | Klub Biegacza Fartlek | Bieg 10 km | K | Tak | |||
262 | Wierciak | Piotr | Pianista | Szczecin | 1988 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
263 | Wiliński | Marek | Wiluś | Świdwin | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
264 | Wiśniewski | Grzegorz | Gryfice | 1967 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |||
265 | Wiśniewski | Jarosław | Kołobrzeg | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
266 | Witkiewicz | Eryk | Białogard | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
267 | Wodnicki | Grzegorz | Gryfice | 1995 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |||
268 | Wodnicki | Krzysztof | WODNIK | Gryfice | 1986 | RynGryf Gryfice | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | |
269 | Wodoracki | Dariusz | Przecław Wytrwały | Szczecin | 1961 | Klub Samotnych Serc | Bieg 10 km | M | Tak | ||
270 | Wojciechowska | Barbara | Basia | Trzebiatów | 1996 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
271 | Wojciechowski | Paweł | Pablo | Szczecin | 1988 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
272 | Wojnach | Andrzej | 79 minut po 50 | SZCZECIN | 1970 | 79 minut po pięćdziesiątce | Bieg 10 km | M | Tak | ||
273 | Wojtkiewicz | Mateusz | Białogard | 1995 | KB 'Dziesiątka' Białogard | Bieg 10 km | M | Tak | |||
274 | Wojtysiak | Marcin | Tysiakos92 | Goleniów | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
275 | Woźniakowski | Kacper | Kacpi | Szczecin | 1996 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
276 | Wójcik | Damian | Darłowo | 1970 | Trigym Szczecin | Bieg 10 km | M | ||||
277 | Wróblewski | Michał | Borzyszewo | 1980 | Life4Fit | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | M | Tak | ||
278 | Wyganowski | Andrzej | Wygan | Kołobrzeg | 1945 | Wygan | Bieg 10 km | K | Tak | ||
279 | Wyglądacz | Alicja | Szczecin | 1975 | Wielgowo Na Biegowo | Bieg 10 km | K | Tak | |||
280 | Zając | Maciej | Świnoujście | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
281 | Zając | Wioletta | Wiola | Gryfice | 1970 | Bieg 10 km | Powiat Gryficki | K | Tak | ||
282 | Zajdel | Dariusz | Zawadzkie | 1961 | Zawadzkie Biegnie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
283 | Zajdel | Mirosława | Zawadzkie | 1966 | Zawadzkie Biegnie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
284 | Zalejski | Tomasz | Tomasz Z | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
285 | Zapieraczyński | Jan | Janek | Rzgów | 1996 | Razem Trenujemy Sport | Bieg 10 km | M | Tak | ||
286 | Zapieraczyński | Mateusz | Mati | Rzgów | 1991 | Razem Trenujemy Sport | Bieg 10 km | M | Tak | ||
287 | Zatoń | Olga | Świdwin | 1985 | Biegaj z Mańkiem Team | Bieg 10 km | K | Tak | |||
288 | Zemankiewicz | Łukasz | Faza | Szczecin | 1981 | Kanał 6 am | Bieg 10 km | M | Tak | ||
289 | Zielińska Romańska | Joanna | Kolorowa | Police | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
290 | Zieliński | Grzegorz | Tuczno | 1980 | Grupa Biegowa SuSe-ł | Bieg 10 km | M | Tak | |||
291 | Żmijewska | Dominika | Wyrzysk | 1988 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | Bieg 10 km | K |