Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Bieg Tropem Wilczym - Gorzów Wlkp.

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamska JolantaGorzów Wlkp19871963 m  K 
2
 
Bagińska EwelinaGórzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE1963 m  K 
3 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę1963 m  M 
4 CHOMSKI PrzemekGorzów wlkp1986GGRS1963 m  M 
5 Cichoń PawelGorzów Wlkp.19661963 m  M 
6 Ciężki  Dariusz Gorzów Wielkopolski 19981963 m  M 
7
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19921963 m  M 
8 Daszewski LechDębno1963Jare Staruchy1963 m  M 
9 Dominiak KrzysztofGorzów Wielkopolski19851963 m  M 
10 Dubis  Jaroslaw Gorzów wlkp1966Jaroslaw Jarosław1963 m  M 
11
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 1983Klincu Harpagans Training1963 m  M 
12 Gawłowska  Katarzyna Krzeszyce 19891963 m  K 
13
 
Gnitecka JoannaGorzów Wlkp.19831963 m  K 
14 GNITECKI OSKARGORZÓW 20091963 m  M 
15
 
Graffumder MarekStrzelce Krajeńskie19841963 m  M 
16 Hamulski DanielGorzów Wlkp20001963 m  M 
17 Holka-Szopa  MonikaGorzów Wielkopolski1977Fabryka Formy1963 m  K 
18 Hyża  Wiktoria Ośno lubuskie 19991963 m  K 
19
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983SPORTOWA BANDA 1963 m  M 
20 Januchowski KacperGorzów Wielkopolski 19821963 m  M 
21
 
Karski PawełGorzów Wielkopolski19781963 m  M 
22 Kasprzak KamilaGorzów Wielkopolski19931963 m  K 
23
 
Kaźmierczak JoannaGorzów Wielkopolski19921963 m  K 
24 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  K 
25
 
Kowalczyk DawidGorzów Wielkopolski19811963 m  M 
26
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  K 
27 Krajewska MarzenaGorzów 1984Gorzowska Sila1963 m  K 
28 Krajewski BartekGorzów20111963 m  M 
29 Król PawełGorzów Wielkopolski19861963 m  M 
30 Kuls Łukasz Gorzów Wielkopolski 19831963 m  M 
31 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę1963 m  M 
32 Laskowski MarcinGorzów Wielkopolski 19771963 m  M 
33
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  K 
34
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19851963 m  K 
35
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów1963 m  K 
36 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.19491963 m  M 
37 Oleksów  BartoszJastrowie 19981963 m  M 
38
 
Pawlicka ŻanetaGorzów Wlkp.1977BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
39
 
Pikaus ŁukaszWitnica1990CENTRUM PSYCHOLOGICZNE DOBRE MIEJSCE1963 m  M 
40 Pituła AnnaKrzeszyce 19831963 m  K 
41 Popyk TomaszGorzów Wlkp.19821963 m  M 
42 Rękawek  Ewelina Sosny 19881963 m  K 
43 Rękawek  KubaWitnica20111963 m  M 
44 Roszak Bartłomiej Gorzów 19771963 m  M 
45 Sadowska Marzena Gorzów Wielkopolski19761963 m  K 
46 Sadowski  Karol Gorzów Wlkp.2006AZS AWF1963 m  M 
47 Sadowski KrystianGorzów Wielkopolski20031963 m  M 
48 Salamon PawelGorzów 1981BBL Gorzów Wlkp1963 m  M 
49 Sipos NataliaGorzów Wielkopolski19871963 m  K 
50 Skórski BogdanKrzeszyce19651963 m  M 
51 Smolik MarianGorzów Wielkopolski1955WETERYNARIA - MANHATTAN1963 m  M 
52 Sokołowski SebastianGorzów Wielkopolski19811963 m  M 
53 Stasiak MarekGorzów Wielkopolski19931963 m  M 
54 Stasiak MonikaGorzów Wlkp19931963 m  K 
55 Stasiak BarbaraGorzów Wlkp19651963 m  K 
56 Stojanowska WiolettaGorzów Wlkp.19951963 m  K 
57 Stojanowski MarekGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
58
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project1963 m  M 
59 STYBEL ANNAGorzow Wlkp19861963 m  K 
60 Sucharska IzabelaGorzów Wlkp.1976Biegamy na wszelki wypadek1963 m  K 
61 Swędrowska  KrystynaWitnica19611963 m  K 
62 Swędrowski  Patryk Gorzów Wielkopolski 19921963 m  M 
63
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski19821963 m  M 
64 Szymański RobertGorzów Wlkp.19771963 m  M 
65 Szyszłowska Klaudia Gorzów wlkp1993GGRS1963 m  K 
66 Ugorek KornelGorzów Wlkp.2010ALKS AJP Gorzów Wielkopolski1963 m  M 
67 Ugorek JarosławGorzów Wlkp.1975tym razem bez klubu1963 m  M 
68
 
Waścińska MalgorzataGorzów Wlkp19851963 m  K 
69
 
Wota AdamGorzów Wlkp.1970biegusie.... m1963 m  M 
70
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.19711963 m  K