Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Bieg Gryfusia

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Agopsowicz RafałBartek Szczecin1976D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M 
2 Agopsowicz BARTŁOMIEJBARTEK Szczecin2009D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M 
3 Artiuch  Aleksander OLO Gryfice2012Life4fit D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M 
4 Bagińska JuliaGwiazda Trzebiatów2006Aktywny Trzebiatów D4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  K 
5 Bagińska  Amelka Trzebiatów 2009Aktywny Trzebiatów D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K 
6 Bagińska Lena Trzebiatów 2011AKTYWNY TRZEBIATÓW D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K 
7 Burzyńska OliwiaOlisia Świnoujście2015D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K 
8 Karpiński Marcel Marcelek  Kamień Pomorski2018Robaki D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  K 
9 Kozłowska AgnieszkaMisiek  Szczecin1979D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K 
10 Kozłowska Alicja Szczecin2010UKS MKL SZCZECIND3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K 
11 Krynicka-Grzyb Małgorzata Natalka Trzebiatów1987D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K 
12 Księżopolski  Kacper Robak  Kamień Pomorski2016Robaki D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
13 Kubiś AntoninaANTOSIA Gryfice2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  KTak 
14 Kupczyk Stanisław Gryfice2011KupczykD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M 
15 Kupczyk Kajetan Gryfice2016KupczykD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
16 Kuriata Jakub Zórawina2017Zings TeamD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
17 Maciejewski Jakub Szczecin2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
18 Maciejewski Nikodem  Szczecin2017D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
19
 
Madajczyk Inez Pękanino2013Aks Białogard D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K 
20
 
Madajczyk Emilia Białogard2010Aks Białogard D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K 
21 Metryka  MartaPERFECT LENA  Gryfice1993D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K 
22 Połum Agnieszka Martynka Gryfice 1978D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K 
23 Rubaj - Fiedziuszko AnnaJaśko  Szczecin1985Szalone WilczyceD2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  KTak 
24 Szymańska  Lena PERFECT LENA Gryfice 2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K 
25 Szyposzyński WitoldZUCH WITUŚ ; ) Świdwin2015MECENAS i przyjacieleD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
26 Szyposzyński MichałZUCH MICHAŚ Świdwin2010MECENAS i przyjacieleD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M 
27 Szyposzyński AdamZUCH ADAŚ ; ) Świdwin2017MECENAS i przyjacieleD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
28 Wodnicka AlicjaAlicja Szczecin2015D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  KTak 
29 Wrzeszcz PiotrPiotrek Szczecin2012SMS POLICED3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M 
30 Zając Maciej Świnoujście1988D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
31 Zając KrzysztofEmilka Świnoujście2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
32 Zając EmiliaEmilka Świnoujście2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  K 
33 Zając KrzysztofKrzysiu Świnoujście2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  M 
34 Zdankiewicz OlgaMiki Mierzyn1981D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)- dystans ok. 100 m  K