Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XLI „TRZEBIATOWSKA 10"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Anastaziuk KamilMrzeżyno199710 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
2 Babicka IzabelaZalasewo198010 km  KTak 
3 Bagińska MartaTrzebiatów1981#druzynasustravel10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
4 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
5 Barański BogusławTrzebiatów1958MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
6 Bączyk AdamSZCZECIN1977MoniaGym10 km  MTak 
7 Bączyk  Monika Szczecin1978MoniaGym10 km  KTak 
8 Belt TomaszSzczecin197910 km  MTak 
9 Bemsz ArkadiuszMrzeżyno199410 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
10 Biedrzycki KrzysztofKołobrzeg1971BBL Kołobrzeg10 km  MTak 
11
 
Bojko MarekStepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA10 km  MTak 
12 Borowska KarolinaPucice1986MONIA GYM10 km  KTak 
13 Brząkała WaldekKamień Pomorski1970KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
14 Bykowski BogdanZielona Góra194910 km  MTak 
15 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
16 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
17 Czarnecka AgnieszkaSzczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin10 km  KTak 
18 Dąbrowski PiotrTrzebiatów197310 km Gmina Trzebiatów
 
M 
19 Drozdek IwonaKobylanka1968biegające drozdki10 km  K 
20 Drozdek WłodekKobylanka1968charty10 km  M 
21 Drozdek KacperKobylanka1998charty10 km  M 
22 Drozdek MagdalenaSzczecin1998biegające drozdki10 km  KTak 
23 Durka  Rafał Kołobrzeg 198910 km  M 
24 Dziamara KacperDolice1996Dashrade10 km  MTak 
25 Dziamara KacperDolice1996Dashrade10 km  M 
26 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
27 Gałązka ŁukaszWilkaski198710 km  MTak 
28 Gawrysiak PrzemysławWłodarka197710 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
29 Giza PiotrGrąd 198410 km  M 
30 Grzegorczyk RafałGryfice197110 km  MTak 
31 Grzesik EugeniuszKoszalin1966STRAŻAK SAM10 km  MTak 
32 Hałas RenataSzczecin1969MONIA GYM10 km  K 
33 Herman PawełMrzeżyno197410 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
34 Herman AgnieszkaMrzeżyno197710 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
35 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
36 Hoppe BronisławMrzeżyno198236.dr.OP w Mrzeżynie10 km  MTak 
37 Iskra MagdalenaSzczecin1984Monia Gym10 km  KTak 
38 Jędrzejczyk FranciszekTrzebusz197110 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
39 Jędrzejczyk BeataTrzebiatów1979Rozbiegany Trzebusz10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
40
 
Kaminski JakubGryfice1995RunGryf Gryfice 10 km  M 
41 Kaniewicz BartoszTrzebiatów 198910 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
42
 
Karcz ArturKołobrzeg 1979UKS Ekonomik Maratończyk-Lębork 10 km  M 
43 Karpiński MarcinKamień Pomorski1991Robaki 10 km  MTak 
44 Kijowski PiotrSzczecin198036.dr.OP w Mrzeżynie10 km  MTak 
45 Klett AgnieszkaSzczecin1980Moniagym10 km  KTak 
46 Kołodyńska  SandraTrzebiatów198910 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
47 Kołodyński  Paweł Trzebiatów198910 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
48 Kornak  Wiktoria Kędrzyno 199910 km  KTak 
49 Koziarz AnnaKołobrzeg198310 km  K 
50
 
Kozioł MarzenaGorawino1984ZdrowoRozbiegana 10 km  K 
51 Kozłowska JustynaTrzebiatów197810 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
52 Krajcer JolantaSzczecin1973MONIA GYM10 km  K 
53
 
Krynicka MagdalenaTrzebiatów199610 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
54 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów198710 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
55
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom10 km  MTak 
56 Krzywak JustynaTrzebiatów1995#druzynasustravel10 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
57 Krzywak ZuzannaTrzebiatów2000#druzynasustravel10 km Gmina Trzebiatów
 
K 
58
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice10 km  MTak 
59 Kuliński PiotrGryfice199136.dr.OP w Mrzeżynie10 km  MTak 
60 Kupczyk StanisławGryfice2011Kupczyk10 km  M 
61 Lewandowska MagdalenaPogorzelica1976BBKTS10 km  KTak 
62
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973Crazy Fish10 km  K 
63 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km  KTak 
64 MAJCHRZAK KAROLINAPogorzelica198610 km Gmina Trzebiatów
 
K 
65 Matyśniak MateuszMrzeżyno199336.dr.OP w Mrzeżynie10 km  MTak 
66 Mazurski PawełGryfice198910 km  MTak 
67 Mechliński RadosławSzczecin1987maluch_biega10 km  M 
68
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 1980Gryficka Siła Biegowa 10 km  KTak 
69
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice10 km  MTak 
70 Namejko  Elżbieta Trzebiatów 198510 km  KTak 
71 Olejnik JanuszTrzebiatów196510 km  MTak 
72 Partika AndrzejSzczecin1979Hospicjum św. Jana w Szczecinie10 km  MTak 
73 Polański DariuszMrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
74 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice10 km  MTak 
75 Puź SebastianCerkwica198810 km Gmina Trzebiatów
 
M 
76
 
Rębisz JanMarianowo1964W sercu „Pomorzanin Sławoborze”10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
77 Rogowski JanMIKOŁAJKI1964bbl Mikołajki10 km  MTak 
78 Rychel AnnaSZCZECIN1989Monia Gym 10 km  KTak 
79 Sobczyk ŁukaszKołobrzeg1975Kołobrzeg Biega10 km  MTak 
80 Sobutka AdamNiechorze200510 km Gmina Trzebiatów
 
M 
81 Staniszczak PawełSzczecin1989Staniszczak TEAM10 km  MTak 
82 Staszczak ŁukaszBrojce199310 km  MTak 
83 Staszczak JarosławBrojce199110 km  MTak 
84 Strączek Michał Mrzeżyno197621 BLT10 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
85 Szewczyk MagdalenaSzczecin1983Monia Gym10 km  KTak 
86 Szrejder KrzysztofGryfice198010 km  MTak 
87 Szubert AgnieszkaUstronie Morskie1979Kołobrzeg Biega10 km  KTak 
88 Szubert MarcinRusowo1979Kołobrzeg Biega10 km  KTak 
89 Szwarc KarinaRymań1986ChmielarzTeam10 km  KTak 
90
 
Świderek MarcinPolice1982BBL Team Police10 km  MTak 
91 Tomczyk  Andrzej Trzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów 10 km  MTak 
92 Trosko IlonaSzczecin1980MONIA GYM10 km  K 
93 Turek MichałSzczecin1991Monia Gym10 km  MTak 
94
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
95 Warych BogumiłSzczecin194810 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
96 Wirkus AntoninaSzczecinek1985MKL SZczecinek10 km  K 
97 Witkowski MateuszNowe Bielice1993CORTEZ TRIATHLON TEAM 10 km  MTak 
98 Wojciechowska BarbaraMrzeżyno199610 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
99 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN197079 minut po pięćdziesiątce 10 km  M 
100 Wojtkun WaldemarTRZEBIATÓW196010 km Gmina Trzebiatów
 
MTak 
101 Woźniak JoannaTrzebiatów198310 km Gmina Trzebiatów
 
KTak 
102 Wróbel  Bogdan Police1975Monia Gym10 km  MTak 
103 Wróbel  AgnieszkaPolice1975Monia Gym10 km  KTak 
104 Wyganowski AndrzejKołobrzeg1945KB WYGAN10 km  KTak 
105 Zawadzki Adrian Trzebiatów 199610 km Gmina Trzebiatów
 
M