Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Bieg po zdrowie – Janczewska Dziesiątka

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow10 km  M
2 Apryczyn  WiktorGorzów Wielkopolski 1982Pretorian Gorzów 10 km  M
3 Bagrowska Marta Gorzów Wielkopolski1980Nordic Walking – 5 km  K
4 Baranowska BeataJANCZEWO1965Nordic Walking – 5 km  K
5 Bieszke  PawełWojcieszyce1970niezrzeszonyNordic Walking – 5 km  K
6 BOHDZIUN  AGNIESZKA Gorzów 1978Nordic Walking – 5 km  K
7 Bonderowicz DanutaGorzów Wlkp1962Nordic Walking – 5 km  K
8 Bonislawska JoannaGorzów Wlkp.1983BBL Gorzów 10 km  K
9 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI1977parkrun Gorzów 10 km  M
10 Bryl PiotrGorzów Wielkopolski198810 km  M
11 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą1961KKB - Kostrzyński Klub Biegacza 10 km  M
12 Ceglarek MarcinMiędzyrzecz1989Biegam sam dla siebie10 km  M
13 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M
14 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp198510 km  K
15 Cichocki PrzemysławSłońsk1988BBL Gorzów Wielkopolski10 km  M
16
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek10 km  K
17
 
Czerniawski MarekGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek10 km  M
18 Czerniawski LechGorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek10 km  M
19 Ćwiek JakubJanczewo198610 km  M
20 Dawidowicz AndrzejBledzew1954SAMSEBIEGAMNordic Walking – 5 km  M
21 Dobrowolski DominikJanczewo200610 km  M
22 Dołmat  EdwardGorzów Wlkp.196210 km  M
23 Dubis  JaroslawGorzów wlkp1966Jaroslaw Dubis10 km  M
24 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów10 km  M
25 Gajewska AleksandraGorzów Wielkopolski1958Nordic Walking – 5 km  K
26 Gajewska AnnaGorzów Wielkopolski1986Nordic Walking – 5 km  K
27 Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1958Nordic Walking – 5 km  M
28 Gawrońska AngelikaGorzów Wlkp.199110 km  K
29 Gierliński Tomasz Gorzów Wielkopolski 198110 km  M
30 Gorgiel NataliaGorzów Wielkopolski198610 km  K
31 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin10 km  M
32 Gospodarek ŁukaszJanczewo1976Drużyna Stasia10 km  M
33 Grodzki IrekGorzów Wlkp.1972MIASTO GORZÓW WLKP.Nordic Walking – 5 km  M
34 Grzybowski KrzysztofGorzów Wlkp.1957Lubuski Portal Biegowy10 km  M
35 GUZEK JACEKNOWY TOMYSL1976Nordic Walking – 5 km  M
36 Jabłońska OlgaStrzelce Krajeńskie198510 km  K
37 Jakubowska SylwiaSantok1973Nordic Walking – 5 km  K
38 Janczak RafałGorzów Wielkopolski199110 km  M
39 Janiów DawidGorzów Wielkopolski1985KAC Ekipa10 km  M
40 Jasiński JarosławBogdaniec199410 km  K
41 Jastrzębska MonikaGorzów Wielkopolski 1984BBL Gorzów Wlkp10 km  K
42 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski198110 km  K
43 Jędrzejczyk TomaszGORZÓW WIELKOPOLSKI1983Gorzów Wielkopolski10 km  M
44 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowice10 km  M
45 Kania RafałZielona Góra198010 km  M
46
 
Klaus RafałGorzów Wlkp.1962Morsy Eskimo 10 km  M
47
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów10 km  M
48 Klincewicz PrzemekGorzów Wielkopolski1987BBL GORZÓW10 km  M
49 Kluk  Karolina Wawrów 1978Nordic Walking – 5 km  K
50 Kołoszyc PiotrGorzów Wielkopolski197810 km  M
51 Kowalczyk MichałGorzów Wlkp.1987BBL Gorzów10 km  M
52 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989Wierzbicki Running Project10 km  K
53 Kowalczyk PaulinaGorzów Wielkopolski1983BBL Gorzów Wielkopolski10 km  K
54 Kowalewski WaleryKostrzyn nad Odrą1957bez klubu10 km  M
55 Królak MarekStrzelce Krajeńskie197410 km  M
56 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski197210 km  M
57 Kryściak ŁukaszGorzów Wielkopolski1983BBL Gorzów Wielkopolski10 km  M
58 Kubalska JoannaGorzów Wielkopolski1979NiezrzeszonyNordic Walking – 5 km  K
59
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!10 km  M
60 Kuczyński MirosławMiędzyrzecz197917WBZ10 km  M
61 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów10 km  K
62 Kunik ArturGorzów Wielkopolski1976Dzikie Dziki Gorzów10 km  M
63 Kupidura  Karolina Gorzów Wielkopolski1991Karolina Kupidura10 km  K
64 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Dąbrowski Team 10 km  M
65 Kuska AnnaGorzów Wielkopolski1986Nordic Walking – 5 km  K
66 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę10 km  M
67 Kwak SławomirDąbroszyn1976Edyta10 km  M
68
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.197810 km  M
69 Lasota KarolinaJustynów1992JustynówNordic Walking – 5 km  K
70 Lis WojciechWawrów1980PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKI10 km  M
71 Maciąg KarolBielsko1991#SZYMANOWSKITeam10 km  M
72 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.10 km  K
73 Majłowski AleksanderGorzów Wielkopolski195010 km  M
74 MARKIEWICZ MARIUSZKARNIN197510 km  M
75 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski10 km  M
76
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  K
77
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna10 km  M
78 Matykiewicz MarcinGorzów Wielkopolski197710 km  M
79 Mazur AnnaGorzów Wielkopolski198110 km  K
80 Mazur MarcinGorzów WLKP1982Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km  M
81 Mądrzak  BogumiłRudnica1954Kosmos78 Rudnica10 km  M
82
 
Mucha JerzyMiędzyrzecz1959TEAM OLA10 km  M
83
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice197810 km  M
84 Nizioł MarzannaWawrów1972bez klubuNordic Walking – 5 km  K
85 Nowaczewska-Szwarc  IwetaGorzów Wielkopolski 1974Nordic Walking – 5 km  K
86 Nowak MariuszWawrów198910 km  M
87 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.197110 km  K
88 Owsianny TomaszDziersławice196510 km  M
89 Paduszyńska WiolettaGorzów Wielkopolski1985Szymanowski Team 17 WBZ10 km  K
90
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M
91 Pawlak BeataGorzów wlkp1972Nordic walking-MarzenaNordic Walking – 5 km  K
92
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKONordic Walking – 5 km  M
93 Pielasa JoannaJanczewo1975Nordic Walking – 5 km  K
94 Pietrzak KrzysztofGorzów Wielkopolski198710 km  M
95 Pigłowski DawidGorzów Wlkp.1982Kania Team10 km  M
96 Płoński JakubStargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M
97
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski198610 km  M
98 Rojek WojciechGórki Noteckie1969DĄB Gõrki Noteckie10 km  M
99 Roszak BartłomiejGorzow1977BBL GORZÓW 10 km  M
100
 
Rudowicz JustynaStanowice 197310 km  K
101 Sadowska Marzena Gorzów Wielkopolski197610 km  K
102 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M
103 Skórski BogdanKrzeszyce1965Bogdan10 km  K
104
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna10 km  M
105 Smolik  Marian Gorzów Wlkp.1955AP INVEST – Weterynaria MANHATTANNordic Walking – 5 km  M
106 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km  M
107 Stankiewicz MariuszGorzów Wlkp.197210 km  M
108
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979BBL GORZÓW10 km  M
109 Stelmaszczyk Madzia2212ms@gmail.comDeszczno198710 km  K
110 Stępień GrzegorzGorzów Wlkp.1988Fiziomej Team10 km  M
111
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project10 km  M
112 Stybaniewicz UrszulaGorzów Wlkp 1976Nordic Walking – 5 km  K
113 STYBEL ANNAGorzow Wlkp198610 km  K
114 Szczepaniak UrszulaJanczewo198310 km  K
115 Szymański RobertGorzów Wlkp.197710 km  M
116
 
Świderek MarcinPolice1982BBL Team Police10 km  M
117
 
Tatara MarekKostrzyn nad Odrą1975ICT Poland10 km  M
118 Tatarewicz CyprianSłońsk199910 km  M
119 Tatarewicz KrzysztofSłońsk197010 km  M
120 Terpiłowska HalinaGorzów Wielkopolski1955Nordic Walking – 5 km  K
121 Terpiłowska HalinaGorzów Wlkp.1955Nordic Walking – 5 km  K
122 Terpiłowski ŁucjanWawrów195810 km  M
123 Traczyk MarzenaGorzów Wielkopolski199210 km  K
124
 
Twardosz BenedyktStrzelce Krajeńskie198210 km  M
125
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km  K
126 Wasielewski WojciechGorzów Wielkopolski197110 km  M
127 Wiśniewska AgnieszkaGorzów Wlkp.198610 km  K
128 Wlaźlak Michał Gorzów Wlkp198410 km  M
129 Wojciechowska  EwaGorzów Wielkopolski 1982Nordic Walking – 5 km  K
130 Wojcieszyński TomaszBaczyna1974BBL Gorzów10 km  M
131 Wołczecka  Michalina Gorzów Wielkopolski 198710 km  K
132
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.197110 km  K
133
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez10 km  M
134
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.10 km  M
135 ZAGÓRNY Marcin Radnica1988Tomato Club10 km  M
136 Zajączkowski PiotrGorzów1972Syberian Husky Team10 km  M
137 Zalewski Piotr Gorzów Wielkopolski 1987#beactivetrucker 10 km  M
138
 
Zdanowski DariuszKostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Biegacz 10 km  M
139 Zielińska  IwonaGorzów Wielkopolski197210 km  K
140 Żabierek TomaszGorzów Wlkp.197810 km  M