Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Zimowy NoCny PoYeb

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Aleksandrov DenysSzczecin1992SnowPantera28 km  MTak 
2 Andruszko  MariuszDrawsko Pomorskie1977Mariusz42 km  MTak 
3 Banaś MarcinSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie28 km  MTak 
4 Beker JanSzczecin 1970TimTirimTim14 km  MTak 
5 Biegasiewicz MonikaSzczecin1976MKL Szczecin42 km  KTak 
6 Bilski Sławomir Mierzyn1981SKS HUSARIA14 km  MTak 
7 Błądek Sławomir Witkowo Drugie198542 km  MTak 
8
 
Bodnar ZbigniewSzczecin1948 14 km  MTak 
9 Bokszczanin JarekSzczecin1976Boczek Team14 km  MTak 
10 Bokszczanin AnetaSzczecin1980Boczek Team14 km  KTak 
11 Borowska KarolinaPuciceGoleniów1986MONIA GYM/PUSZCZYK BUKOWY42 km  KTak 
12 Bośko PaulinaSzczecin199014 km  KTak 
13
 
Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia/Lipiański Bieg Partyzanta14 km  MTak 
14 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979 28 km  KTak 
15
 
Czajkowski MagdalenaSzczecin198114 km  KTak 
16 Czyczyn AngelikaSzczecin198414 km  KTak 
17 Czyżewski TomaszSzczecin197828 km  MTak 
18 Dobersztyn BłażejSzczecin197942 km  MTak 
19 Dobersztyn FranciszekSzczecin200414 km  KTak 
20 Ewert-Krzemieniewski StanisławSzczecin198214 km  MTak 
21 Fajks MarcinBezrzecze1982BiegowyWirus42 km  MTak 
22 Florczak SebastianStargard Szczeciński1980SKL STARGARD42 km  MTak 
23 Gajewski SebastianStargard1983Stargard Ja sie nie ścigam42 km  MTak 
24 Gembicka MałgorzataSzczecin1981Wilki z Ciechocinka14 km  KTak 
25
 
Hałas RenataSzczecin1969DPT RUN Team Szczecin14 km  KTak 
26 Haściło KrzysztofSzczecin1977Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus14 km  MTak 
27 Heller BrianSzczecin1975BB Runners14 km  MTak 
28 Hyży KrzysztofSzczecin1979Piwne Brzuszki Race Team14 km  MTak 
29 Iwaszkiewicz MagdalenaSzczecin1987Puszczyk Bukowy14 km  KTak 
30 JANKOWSKA MILENASZCZECIN198114 km  KTak 
31 JANKOWSKI TOMASZSZCZECIN197728 km  MTak 
32 Jarmoliński PiotrSzczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie28 km  MTak 
33 Jensen ThomasSzczecin1972BB Runners14 km  MTak 
34 Jurczyński ŁukaszSzczecin1985Kopańskiego Team14 km  MTak 
35 Kamionka AndrzejSzczecin198314 ZBOT 42 km  MTak 
36 Kazubowska OlaGorzów Wlkp.197814 km  KTak 
37 Kępka WojciechSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie14 km  MTak 
38 Klimek Paweł Pilchowo198014 km  MTak 
39 Kobus BartekGORZÓW WLKP.1980JZ TEAM14 km  MTak 
40 Kostrzewski SławomirOpole197542 km  MTak 
41
 
Kramer KrzysztofSzczecin1985SKB Dzik14 km  MTak 
42 Krupa DanielStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.28 km  MTak 
43 Krysiak  Tomasz Szczecin1983Wieczorne bieganie w Szczecinie 42 km  MTak 
44
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978 14 km  MTak 
45
 
Krzywoń  Paweł Szczecin 198414 km  MTak 
46 Kubiak  Michał Szczecin198228 km  MTak 
47 Kwieciński NorbertSzczecin197642 km  MTak 
48 Lebioda AlicjaSzczecin1980Speed ski14 km  KTak 
49 Lewandowski  Janusz Szczecin1959Janusz Lewandowski14 km  KTak 
50 Łabędzki Mariusz Stargard 1979Stargard Ja Się Nie Ścigam42 km  MTak 
51 Ławniczak Sebastian Police 197714 km  MTak 
52 Łebkowski KarolGryfino1980Wilki z Ciechocinka14 km  MTak 
53 Łuczka  Joanna Szczecin 198114 km  KTak 
54 Ługowska DominikaSzczecin1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie28 km  KTak 
55 ŁUGOWSKI MAREKSzczecin1974BeKoMaPi42 km  MTak 
56 Łużyńska KatarzynaSzczecin197914 km  KTak 
57 Łużyński TomaszSzczecin1976TT Szczecin42 km  MTak 
58 Maciaszczyk MagdalenaSzczecin197542 km  KTak 
59
 
Mackiewicz ArturSzczecin1975Długobieganie42 km  MTak 
60
 
Mackiewicz MagdalenaSzczecin1979długobieganie28 km  KTak 
61 Majewski DawidWysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska28 km  MTak 
62 Makuchowski ArkadiuszSzczecin198914 km  MTak 
63 Malec MariuszStargard 1973Niezdiagnozowani W Szale 42 km  MTak 
64 Markiel GrzegorzSzczecin198628 km  MTak 
65 Mitura ArturSzczecin197514 km  MTak 
66 Mocny TomaszSzczecin1984Hard Working Truckers14 km  MTak 
67
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198114 km  MTak 
68 Mucha Michał Szczecin1980Muchy_gotujo14 km  MTak 
69 Nadolny PrzemysławSzczecin1977Parkrun Szczecin42 km  MTak 
70 Ochota RafałStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.42 km  MTak 
71 Ogrodziński PrzemysławSzczecin198214 km  MTak 
72 Olejniczak KonradSzczecin1975 42 km  MTak 
73
 
Orlon BarbaraSzczecin1970Szczeciński klub rowerowy GRYFUS14 km  KTak 
74
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978 14 km  KTak 
75
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW14 km  MTak 
76 Parol GrzegorzSzczecin197728 km  MTak 
77
 
Pawelczak CezarySzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie14 km  MTak 
78 Pawlak KrzysztofGorzów wielkopolski1988Wierzbicki Running Project 14 km  MTak 
79 Pawłowska-Zalejska JustynaSzczecin198414 km  KTak 
80 Pedersen MikkelSzczecin1978BB Runners14 km  MTak 
81 Petersen SteenSzczecin1972BB Runners14 km  MTak 
82
 
Pękała PiotrKoszalin1971SP Manowo 28 km  MTak 
83
 
Prokop AgataSzczecin198914 km  KTak 
84
 
Puchalski GrzegorzSzczecin1988Mobilna Wulkanizacja 536-226-22614 km  MTak 
85 Pyrek  Rafał Bezrzecze1976RUN FOR Fun Bezrzecze 14 km  MTak 
86 Radożycki RadosławSzczecin197528 km  MTak 
87 Rajchowiak JakubSzczecin198114 km  MTak 
88 Rolla DorianWarzymice197642 km  MTak 
89 Rycerski RafałCzaplinek1983Dominik Grządziel Team42 km  MTak 
90 Rychel AnnaSZCZECIN1989Monia Gym 14 km  KTak 
91
 
Siwak ŁukaszSzczecin1989DPT RUN Team Szczecin14 km  MTak 
92
 
Siwek JarekSZCZECIN1972Parkrun Szczecin42 km  MTak 
93 Sławinska AgataZałom1979TymTriTeam14 km  KTak 
94
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym42 km  MTak 
95 Stasiak PrzemysławSzczecin1983Speed Ski14 km  MTak 
96
 
Strzelec TomaszGryfino1975KB Hermes Gryfino14 km  MTak 
97 Susza MałgorzataSzczecin197928 km  KTak 
98 Szelągiewicz ArekSzczecin1975Leśne Ssaki28 km  MTak 
99 Szewczyk MagdalenaSzczecin1983Monia Gym14 km  KTak 
100 Szotowicz SebastianSzczecin1980SKL Stargard42 km  MTak 
101 Szuba TeofilSzczecin1978Maratończyk Szczecin28 km  MTak 
102
 
Szufranowicz MirosławSzczecin1978STARY I MŁODY POYEB28 km  MTak 
103 Talarek RobertSzczecin1977Teleranek28 km  MTak 
104 Tarnowska JoannaSzczecin1985 14 km  KTak 
105 Tylman PiotrCzaplinek1982Rundorfina42 km  MTak 
106
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeam42 km  MTak 
107 Tyrcha SzymonSzczecin1987Przeciętny Amator42 km  MTak 
108 Walukiewicz MagdalenaSzczecin198114 km  KTak 
109 Wasilewski AndrzejSzczecin197828 km  MTak 
110 Wąsowski RobertNowe Bielice1992Sportowe Bielice14 km  MTak 
111 Werbowicz PiotrSzczecin197914 km  MTak 
112 Widuch AnnaSzczecin1986Monia Gym42 km  KTak 
113 Wilczewski PiotrGorzow1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe14 km  MTak 
114 Witek ErykSzczecin1979QCe Sparty, Monia GYM z Kuźnią Talentów Adama14 km  MTak 
115 Wojnarowicz  Monika Chociwel 1986Moczymordy Chociwel42 km  KTak 
116 Woszczyk RenataSzczecin197814 km  KTak 
117 Wróbel  Bogdan Police197514 km  MTak 
118 Wysmoliński RafałBiernatki197728 km  MTak 
119 Zalejski TomaszSzczecin197714 km  MTak 
120
 
Zarębski MarcinSzczecin1980ExtremE Wolf28 km  MTak 
121 Zdanowicz WojciechCzarna Łąka1976KS Czana Łąka - United28 km  MTak 
122 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am14 km  MTak 
123 Zieliński BartoszSzczecin1971TT Szczecin42 km  KTak 
124 Żabierek TomaszGorzów Wlkp.197814 km  MTak 
125 Żak PiotrSzczecin198528 km  MTak 
126 Żemojdzin MarcinSzczecin1982Piwne Brzuszki Race Team14 km  MTak 
127
 
Żuk KrzysztofKołobrzeg1986STARY I MŁODY POYEB28 km  MTak 
128 Żukowska JoannaSzczecin1988Siostry Sąsiadki14 km  KTak