Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Zimowy NoCny PoYeb

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Aleksandrov DenysSzczecin1992SnowPantera28 km  MTak 
2 Banaś MarcinSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie28 km  M 
3 Błądek Sławomir Witkowo Drugie198542 km  M 
4
 
Bodnar ZbigniewSzczecin1948Bieg Korczaka14 km  MTak 
5 Bokszczanin JarekSzczecin1976Boczek Team28 km  MTak 
6 Bokszczanin AnetaSzczecin1980Boczek Team28 km  KTak 
7 Borowska KarolinaPuciceGoleniów1986MONIA GYM/PUSZCZYK BUKOWY42 km  KTak 
8 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979 28 km  K 
9 Czarnecka AgnieszkaSzczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin14 km  K 
10 Czyżewski TomaszSzczecin197828 km  M 
11 Depko DanielPrzelewice1976Pyrzyce biegają14 km  M 
12 Dobersztyn BłażejSzczecin197942 km  M 
13 Duda PiotrSzczecin198214 km  M 
14 Fajks MarcinBezrzecze1982BiegowyWirus42 km  M 
15 Gajda-Lipinska MilenaStargard198214 km  K 
16
 
Hałas RenataSzczecin1969DPT RUN Team Szczecin14 km  K 
17 Haściło KrzysztofSzczecin1977Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus14 km  M 
18 Iwaszkiewicz MagdalenaSzczecin1987Puszczyk Bukowy42 km  K 
19 JANKOWSKA MILENASZCZECIN198114 km  KTak 
20 JANKOWSKI TOMASZSZCZECIN197728 km  MTak 
21 Jurasz RafałGorzów Wielkopolski1997Gufi fan club14 km  M 
22 Jurczyński ŁukaszSzczecin1985Kopańskiego Team14 km  M 
23 Kamionka AndrzejSzczecin198314 ZBOT 42 km  M 
24 Kapczyńska  Anna Szczecin 1980Monia GYM 28 km  K 
25 Klimek Paweł Pilchowo198014 km  MTak 
26 Kostrzewski SławomirOpole197542 km  MTak 
27
 
Kramer KrzysztofSzczecin1985SKB Dzik14 km  M 
28 Król MagdalenaSzczecin1986Siostry Sąsiadki14 km  K 
29 Krupa DanielStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.42 km  M 
30 Krysiak  Tomasz Szczecin1983Wieczorne bieganie w Szczecinie 42 km  MTak 
31
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom14 km  M 
32 Kubiak  Michał Szczecin198228 km  MTak 
33 Kwieciński NorbertSzczecin197642 km  M 
34 Lebioda AlicjaSzczecin1980Speed ski14 km  K 
35 Lew Piotr Szczecin1970Atak Logistik 28 km  M 
36 Lewandowski  Janusz Szczecin1959Janusz Lewandowski14 km  K 
37 Lipertowicz Sebastian Police1983Wieczorne bieganie w Szczecinie ❤️28 km  M 
38 Łabędzki Mariusz Stargard 1979Stargard Ja Się Nie Ścigam42 km  M 
39 Ławniczak Sebastian Police 197714 km  M 
40 Łużyńska KatarzynaSzczecin197914 km  KTak 
41 Łużyński TomaszSzczecin1976TT Szczecin42 km  M 
42 Maciaszczyk MagdalenaSzczecin197542 km  K 
43 Makuchowski ArkadiuszSzczecin198914 km  MTak 
44 Malec MariuszStargard 1973Niezdiagnozowani W Szale 42 km  M 
45 Michnowicz JolantaSzczecin 1973Wielgowo Na Biegowo28 km  K 
46 Ochota RafałStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.42 km  M 
47 Ogrodziński PrzemysławSzczecin198214 km  M 
48
 
Orlon BarbaraSzczecin1970Szczeciński klub rowerowy GRYFUS14 km  KTak 
49
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie14 km  K 
50 Parol GrzegorzSzczecin197728 km  MTak 
51 Pawłowska-Zalejska JustynaSzczecin198414 km  KTak 
52
 
Pękała PiotrKoszalin1971SP Manowo 28 km  MTak 
53 Pyrek  Rafał Bezrzecze1976RUN FOR Fun Bezrzecze 14 km  M 
54 Rachwalski PiotrSzczecin1983nie ma klubu28 km  M 
55 Radożycki RadosławSzczecin197542 km  M 
56 Rajchowiak JakubSzczecin198128 km  M 
57 Rak DarekDołuje1977TymTriTeam28 km  M 
58 Rubinowski  JarekStargard197642 km  M 
59 Rychel AnnaSZCZECIN1989Monia Gym 28 km  K 
60 Rynkowska AnnaSzczecin198014 km  KTak 
61 Sierżant  NataliaGorzów 199728 km  K 
62
 
Siwek JarekSZCZECIN1972Parkrun Szczecin42 km  MTak 
63
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym42 km  MTak 
64 Stasiak PrzemysławSzczecin1983Speed Ski14 km  M 
65 Susza MałgorzataSzczecin197914 km  KTak 
66 Szelągiewicz ArekSzczecin1975Leśne Ssaki28 km  M 
67 Szewczyk MagdalenaSzczecin1983Monia Gym28 km  KTak 
68
 
Szufranowicz MirosławSzczecin1978STARY I MŁODY POYEB28 km  MTak 
69 Szymańska AnnaGoleniów1958Rozbiegany Goleniów14 km  K 
70 Tarnowska JoannaSzczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus14 km  K 
71
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeam42 km  M 
72 Tyrcha SzymonSzczecin1987Przeciętny Amator42 km  MTak 
73 Wasilewski AndrzejSzczecin197828 km  MTak 
74 Werbowicz PiotrSzczecin197914 km  M 
75 Widuch AnnaSzczecin1986Monia Gym42 km  KTak 
76 Wisniewski AdamGorzow199528 km  M 
77 Witek ErykSzczecin1979QCe Sparty, Monia GYM z Kuźnią Talentów Adama42 km  M 
78 Wojciechowski KrzysztofPolice1972Bałtańczyk14 km  K 
79 Wojnarowicz  Monika Chociwel 1986Moczymordy Chociwel42 km  KTak 
80 Woszczyk RenataSzczecin197814 km  KTak 
81 Wróbel  Bogdan Police197514 km  M 
82 Zaremba  PiotrSzczecin 197428 km  M 
83
 
Zarębski MarcinSzczecin1980ExtremE Wolf14 km  MTak 
84 Zdanowicz WojciechCzarna Łąka1976KS Czana Łąka - United28 km  M 
85 Żemojdzin MarcinSzczecin1982Piwne Brzuszki Race Team14 km  M 
86
 
Żuk KrzysztofKołobrzeg1986STARY I MŁODY POYEB28 km  M 
87 Żukowska JoannaSzczecin1988Siostry Sąsiadki14 km  K