Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEGOWE GRAND PRIX GORZOWA WLKP. 2021/2022 - BIEG 2

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
2 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę5 km  M
3 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów5 km  M
4 Basta  Grzegorz Gorzów Wielkopolski 19735 km  M
5 Basta  JoannaGorzów Wielkopolski 19705 km  K
6 Błażejczyk ZbigniewGorzów Wlkp.1972OSK Błażejczyk5 km  M
7 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI19775 km  M
8 Boroń-Cisek AnnaMyślibórz19715 km  K
9 Buliczak IreneuszGorzów Wlkp1955Fundacja Dogonić Marzenia- Catch The Dreams5 km  M
10
 
But ValeryGorzów Wlkp19865 km  M
11 Cedro AnnaGorzów Wlkp.1975KW PSP GORZÓW WLKP.5 km  K
12
 
Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz5 km  M
13 Cichoń PawelGorzów Wlkp.19665 km  M
14 Cisek RadosławMyślibórz19765 km  M
15
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  K
16
 
Czerniawski MarekGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
17 Czyżewski JakubGorzów Wielkopolski1995ALKS PWSZ Gorzów Wlkp.5 km  M
18
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19925 km  M
19 Dołmat  EdwardGorzów Wlkp.19625 km  M
20 Dubis  JaroslawGorzów wlkp1966Jaroslaw Dubis5 km  M
21 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
22 Fenrich OskarKłodawa19745 km  M
23
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 1983Wierzbicki Running Project5 km  M
24 Forjasz MarcinCiecierzyce19765 km  M
25 Gąsior JanGorzów Wielkopolski19885 km  M
26 Goździcka AgnieszkaStrzelce Krajeńskie1974Strzelecka Biegająca Czarownica5 km  K
27 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project 5 km  M
28 Gutt MarlenaGorzów Wlkp.1977KLUB FAJNYCH BABEK5 km  K
29 Gutt Sebastian Gorzow wlkp 19775 km  M
30
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976ZSTiO Gorzów Wlkp.5 km  M
31 Hołubowicz JerzyUrad19865 km  M
32 Iwaszko  Agnieszka Gorzów Wlkp 19825 km  K
33
 
Jabłoński ŁukaszGorzów Wielkopolski19825 km  M
34
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983SPORTOWA BANDA 5 km  M
35 Janicki KrystianGorzów Wlkp.1981C.A.R.T. GLOBAL5 km  M
36 Janiec RadekGorzów Wielkopolski2003ALKS AJP5 km  M
37 Janiszewski RyszardGorzów Wielkopolski19715 km  M
38
 
Jankowska KatarzynaGorzów Wlkp.19765 km  K
39 Jankowski DariuszGorzów Wlkp.19735 km  M
40 Jarzębowski RobertGorzów Wlkp.1971BBL GORZÓW5 km  M
41 Jastrzębska MonikaGorzów Wielkopolski 1984BBL Gorzów Wlkp5 km  K
42 Jaszkul WojciechGorzów Wlkp.19885 km  M
43 Jóźwiak MagdalenaGORΖÓW WIELKOPOLSKI19805 km  K
44 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowice5 km  M
45 Kalicki RafałGorzów Wlkp.1974BBL Gorzów5 km  M
46 Kaliszuk Honorata74-3201983Barlinek5 km  K
47 Kamiński  JacekGorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOW5 km  M
48 Kania BorysGorzów Wielkopolski20005 km  M
49 Kleist MarekOsiedle Poznańskie19815 km  M
50 Klejda AgnieszkaMoczydła1988Biegacze Józefa Noji5 km  K
51 Klejda PatrykMoczydła1980Biegacze Józefa Noji5 km  K
52 Klincewicz PrzemekGorzów Wielkopolski1987BBL GORZÓW5 km  M
53 Kobus BartekGORZÓW WLKP.1980JZ TEAM5 km  M
54 Kołoszyc PiotrGorzów Wielkopolski19785 km  M
55 Kos TomaszGorzów Wlkp.19825 km  M
56 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989Wierzbicki Running Project5 km  K
57 Kowalczyk PaulinaGorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project5 km  K
58
 
Kozak  AnnaGorzów Wielkopolski 1979Biegam Bo Lubię Gorzów Wlkp.5 km  K
59 Krasicka MonikaGorzow Wielkopolski19825 km  K
60 Krivetski AliaksandrGorzow19815 km  M
61 Kryściak ŁukaszGorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project 5 km  M
62 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Dąbrowski Team 5 km  M
63 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę5 km  M
64
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.19785 km  M
65 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.1980LEWANDOWSCY TEAM5 km  M
66 Lis WojciechWawrów1980Wierzbicki Running Project 5 km  M
67 Lisowski TadeuszGorzów Wlkp.19615 km  M
68 Ławniczak Adam Gorzòw Wielkopolski19815 km  M
69 MAJŁOWSKA  IRENAGorzów Wielkopolski 19535 km  K
70
 
Małodobry KrzysztofBarlinek1966Wkurw_Team5 km  M
71 Marciniak MonikaGorzów Wielkopolski1975Bbl Głogów5 km  K
72 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski5 km  M
73
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna5 km  M
74 Matczak PatrykGorzów Wielkopolski19985 km  M
75 Mądrowski  JakubŁowyń 19965 km  M
76 Michalak JacekSzczecin19635 km  M
77 Misa ZbigniewGorzow Wielkopolski1973#SZWAGRY5 km  M
78 Mleczak  Jacek Goraj 19705 km  M
79
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
80 Myszczyński JakubSkwierzyna1993---5 km  M
81 Nadolski Grzegorz Chwalęcice19785 km  M
82 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
83 Nowacki DamianStare Łysogórki 1992Kuby Stare Łysogórki5 km  M
84
 
Nowicki RobertWawrów1974Agroloft.pl5 km  M
85 Ochnio MartaBarlinek19685 km  K
86 Olejarz ArturSzczecin1988MKL Szczecin5 km  M
87
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Medycy na Start5 km  K
88 Oszmałek MikołajGorzów Wlkp.20065 km  M
89 Padjasek SławomirBarlinek1976BBL Barlinek5 km  M
90 Padjasek JakubBarlinek2005BBL BARLINEK5 km  M
91 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
92
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
93 Pietrzakowska  JoannaGorzów Wielkopolski 1989Joanna5 km  K
94 Płoński JakubGorzów Wielkopolski1983Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski5 km  M
95 Pochranowicz BarbaraDębno1977Stowarzyszenie Maraton Dębno;OSP Dębno5 km  K
96 Polichnowski PawełGorzów Wielkopolski1984TriPoli5 km  M
97
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 5 km  M
98
 
Przelazły SylwiaGorzów Wlkp.1980Sylwester Runner Team5 km  K
99 Przybylak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
100 Przybylak PawełGorzów Wielkopolski19775 km  M
101 Przybylska AleksandraLipiany1983CJS Tłumaczenia Myślibórz5 km  K
102 Roszak Bartłomiej Gorzów 1977BBL GORZÓW 5 km  M
103 Rudnicka MałgorzataGorzów Wlkp.19805 km  K
104 Rusin  Kamil Brzozowiec 1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
105 Sadowska Marzena Gorzów Wielkopolski19765 km  K
106 Sadowski  Karol Gorzów Wlkp.2006AZS AWF5 km  M
107 Samulska AgataGorzów Wielkopolski19685 km  K
108 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
109 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
110 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
111 Skrodzki TomaszBaczyna1976Baczyna Bulls5 km  M
112
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
113 Smolik MarianGorzów Wielkopolski1955Weterynaria-Manhattan5 km  M
114
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
115 Stańczuk AdamGorzów Wlkp.19755 km  M
116 Starczewska IzabelaSwiebodzin1970Wierzbicki Runing Projekt5 km  K
117 Stępień KonradGorzów Wlkp.1985#tjmmnw5 km  M
118
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project5 km  M
119 STYBEL ANNAGorzow Wlkp1986parkrun Gorzów 5 km  K
120 Sucharska IzabelaGorzów Wlkp.1976Biegamy na wszelki wypadek5 km  K
121
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski19825 km  M
122 Szymanski WojciechGorzow Wlkp1980Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
123 Szymański KarolGorzów Wielkopolski2005Alks Ajp5 km  M
124 Szynkarczuk  JanuszGorzów Wielkopolski 1966BiegamBoLubię - Gorzów5 km  M
125 Tchorzelewski SylwesterGorzów wlkp19785 km  M
126 Traczyk MarzenaGorzów Wielkopolski19925 km  K
127 Trała PatrycjaGorzów Wielkopolski 19895 km  K
128 Uchman-Golik JoannaŚwiebodzin1982BBL Świebodzin5 km  K
129 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp1984WATAHA5 km  M
130
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km  M
131 Wojcieszyński TomaszBaczyna19745 km  M
132 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
133 Woś AndrzejOświęcim19635 km  M
134 Woźnica  KonradCzelin1992Kuny Stare Łysogórki 5 km  M
135 Woźnica RafałDrawsko1980Biegacze Józefa Noji5 km  M
136
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.19715 km  K
137
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
138
 
Zdanowski DariuszKostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Biegacz 5 km  M
139 Zedel BartoszGorzów Wlkp19755 km  M
140
 
Zeler PiotrGorzów Wielkopolski 1980szajssMasters5 km  M
141 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
142 Ziomek JagodaWitnica1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
143
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M