Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu MIKOŁAJKOWY CROSS POWIATU GRYFICKIEGO

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Andrzejewska  JuliaGryfice2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
2 Bloński SebastianGryfice1970Top-linkD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
3 Błoński MaciejGryfice2011Top-linkD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
4 Borowik SebastianPłoty2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
5 Chrobak Lena Cerkwica2010GryfarenaD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
6 Czyrny DominikSzczecin2011D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
7 Czyrny TomekSzczecin2011D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
8 Dąbrowska MarikaPobierowo2016Pobierowo BiegaD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
9 Dykier AntoniGryfice2017D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
10 Dykier IgnacyGryfice2019D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
11 Fluderska KorneliaGryfice2015D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
12 Gawrysiak Adrian Gryfice1984NiezrzeszonyD2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
13 Handzlik MajaGryfice2012MajaD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
14 Handzlik DominikGryfice2016DominikD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
15 Kaczmarczyk  Justyna Gryfice1987D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
16 Kaczmarczyk FilipGryfice2011D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
17 Kaczmarek PiotrGryfice2010D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
18 Kaczmarek  Wojciech Gryfice2018Piotr&Wowo Team D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
19 Kaliszan AdamKarnice1970D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
20 Kaźmierczak ZofiaTrzebiatów2014D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
21 Kaźmierczak SandraTrzebiatów2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
22 Kaźmierczak EwelinaTrzebiatów2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
23 Kępka  Wiktoria Gryfice 2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
24 Kępka  Rafał Gryfice2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
25 Kita-Rompkowska EwelinaJabłonowo1988D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
26 Kołodyńska SandraTrzebiatów2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
27 Kotlarczyk PaolaWyszobór1999D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
28 Kotlarczyk  InesWyszobór2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
29 Kozłowska  SantanaGryfice 1991D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
30 Kozłowska AgnieszkaSzczecin1979D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
31 Kozłowski  MATEUSZGryfice2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
32 Kozłowski  MIKOŁAJ Gryfice 2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
33 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów1987D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
34 Krzyżanowska ZuzannaCharnowo2012Mokasyn PłotyD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
35 Krzyżanowska JuliaWyszobór2011Mokasyn PłotyD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
36 Kubiś AntosiaGryfice2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
37 Kupczyk StanisławGryfice2011KupczykD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
38 Kupczyk KajetanGryfice2016KupczykD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
39 Lachawczak OlekGryfice2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
40 Lipiński MarcelWłodarka2013MKP KOTWICA KOŁOBRZEG D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
41 Lipiński MiłoszWłodarka2011MKP KOTWICA KOŁOBRZEG D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
42 Lisowski AleksanderGąbin2012D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
43
 
Madajczyk EmiliaPękanino2010Aks Białogard D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
44
 
Madajczyk InezBiałogard2013Aks Białogard D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
45 Majchrzak ZuzannaŚwieszewo2015D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
46 Maleszka  PiotrPrusinowo 2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
47 Matusik NADIAGolczewo 2010D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
48 Matusz MagdalenaPobierowo1989Pobierowo BiegaD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
49 Matusz AlicjaPobierowo2016Pobierowo BiegaD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
50 Matusz JakubPobierowo2019Pobierowo BiegaD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
51 Mazur KacperGryfice2014D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
52 Mazur AlicjaGryfice2011D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
53 Mickiewicz SzymonTRZEBIATÓW2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
54 Modrzejewska ZofiaGryfice2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
55 Modrzejewski RobertGryfice2011D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
56 Modrzejewski CezaryGryfice2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
57 Mularczyk KingaBrojce2017D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
58 P OliwkaGryfice2018D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
59 Piotrowska MajaRzęskowo 2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
60 Piotrowska  ZojaRzęskowo 2019Maja WełnickaD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
61 Pisarski SzymonPaprotno2011D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
62 Polanowski SzymonGryfice2015D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
63 Powierża WiktoriaRaduń2012D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
64 Powierża TymoteuszRaduń2017D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
65 Ptak MartynaBorzyszewo2010D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
66 Ptak MarikaBorzyszewo2021D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
67 Romańczyk StanisławPłoty2014D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
68 Rzepecka AlicjaZaleszczyce2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
69 Rzepecki PiotrZaleszczyce2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
70 Sarbiewski AntoniTrzebiatów2019D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
71 Sarbiewski HubertTrzebiatów2014D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
72 Sawicka  AgnieszkaGryfice2021D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
73 Sawicki MarcinGryfice2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
74 Sawicki TomaszGryfice2006D4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  M
75 Siwińska  SaraGryfice 2010D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
76 Sobestjanska SylwiaKonarzewo1987D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
77 Sobiech IgorGryfice2013Iza SobiechD2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  M
78 Sobiech KarolGryfice2010Iza SobiechD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
79 SOBIERALSKI KACPERWyszobor2009D4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  M
80 SOBIERALSKI  PiotrWyszobor2019D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
81 Stasiak MarcelGryfice2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
82 Stawicka  Gabrysia Paprotno 2011D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  K
83 Stawicki FilipPaprotno 2009D4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  M
84 Stybor GabrielaGabin2019Justyna PiechowiczD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
85 Szewc KsaweryNowogard2014D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
86 Szewc OliwiaNowogard2008UKS BarnimD4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  K
87 Szewczyk KarolPłoty2012MokasynkiD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
88 Szewczyk JuliaPłoty2009MokasynD4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  K
89 Szklar WojciechŚwieszewo 2012 D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
90 SZYMANSKA NadiaPobierowo2018POBIEROWO D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
91 SZYMANSKI DawidPobierowo2010POBIEROWO D3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
92 ŚWIĆ JuliaGryfice2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
93 Świtoń  Antek Gryfice 2019D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M
94 Wielgus ArturGryfice2010MKS Sparta GryficeD3 - 9-11 lat (2012 - 2010)  M
95 Wielgus MarcelinaGryfice2017D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
96 Wielgus RobertGryfice2006MKS Sparta GryficeD4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  M
97 Wysińska Anna Trzebiatow2016D1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  K
98 Wyskwar  AmeliaGryfice 2013D2 - 6-8 lat (2015 - 2013)  K
99 Zasada NataszaGryfice2009D4 - 12-15 lat (2009 - 2006)  K
100 Zieliński MiłoszPłoty2016NienalezyD1 - Do 5 lat (2019 - 2016)  M