Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEGOWE GRAND PRIX GORZOWA WLKP. 2021/2022 - BIEG 4

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
2 Adamski KrzysztofWojcieszyce19855 km  M
3 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę5 km  M
4 Basta Grzegorz Gorzów Wielkopolski1973Grzegorz Basta5 km  M
5 Basta JoannaGorzów Wlkp.19705 km  K
6 Błażejczyk ZbigniewGorzów Wlkp.1972OSK Błażejczyk5 km  M
7 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI19775 km  M
8 Buliczak IreneuszSieraków1955Fundacja Dogonić Marzenia- Catch The Dreams5 km  M
9
 
But ValeryGorzów Wlkp19865 km  M
10 Cedro AnnaGorzów Wlkp.1975KW PSP GORZÓW WLKP.5 km  K
11
 
Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz5 km  M
12 Chruścińska  JoannaŚwiebodzin 1997BBL ŚWIEBODZIN 5 km  K
13
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  K
14
 
Czerniawski MarekGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  M
15 Czerniawski MarcinMieszkowice19845 km  M
16 Dołmat  EdwardGorzów Wlkp.19625 km  M
17 Dubis  JaroslawGorzów wlkp1966Jaroslaw Dubis5 km  M
18 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
19 Fieńko KatarzynaPełczyce19895 km  K
20 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  M
21 Filipiak  Beata Gorzów Wielkopolski 19775 km  K
22 Flaszyński MateuszWitnica1991Centrum Psychologiczne Dobre Miejsce 5 km  M
23
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 1983Wierzbicki Running Project5 km  M
24 Forjasz MarcinCiecierzyce19765 km  M
25 Głowaczewska EwelinaGorzów Wielkopolski19795 km  K
26 Golik BartoszŚWIEBODZIN1980Biegam Bo Lubię - Świebodzin 5 km  M
27 Goździcka AgnieszkaStrzelce Krajeńskie1974Strzelecka Biegająca Czarownica5 km  K
28 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project 5 km  M
29 Gredka KrzysztofOśno lubuskie19725 km  M
30 Gredka KlaudiaSmogóry1998Foto team5 km  K
31 Gutt MarlenaGorzów Wlkp.1977PUE TEAM 5 km  K
32 Gutt Sebastian Gorzow wlkp19775 km  M
33
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976GZSN "START" Gorzów Wlkp.5 km  M
34 Iwaszko AgnieszkaGorzów Wlkp.19825 km  K
35
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983Biegam Bo Lubię LASY Bogdaniec 5 km  M
36 Janiszewski RyszardGorzów Wielkopolski19715 km  M
37
 
Jankowska KatarzynaGorzów Wlkp.19765 km  K
38 Jankowski DariuszGorzów Wlkp.19735 km  M
39 Jarzębowski RobertGorzów Wlkp.1971BBL GORZÓW5 km  M
40 Jastrzębska MonikaGorzów Wielkopolski 1984BBL Gorzów Wlkp5 km  K
41 Jóźwiak MagdalenaGORΖÓW WIELKOPOLSKI19805 km  K
42 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowice5 km  M
43 Kaliszuk Honorata74-3201983Barlinek5 km  K
44 Karczmar AgnieszkaGorzów Wielkopolski19975 km  K
45 Kazubowska OlaGorzów Wlkp.19785 km  K
46 Kleist MarekOsiedle Poznańskie19815 km  M
47 Klejda Agnieszka Moczydła1988Biegacze Józefa Noji5 km  K
48 Klejda PatrykMoczydła1980Biegacze Józefa Noji5 km  M
49 Klincewicz PrzemekGorzów Wielkopolski1987BBL GORZÓW5 km  M
50 Kobus BartekGORZÓW WLKP.1980JZ TEAM5 km  M
51 Kołaczyńska KatarzynaGorzów Wielkopolski19965 km  K
52 Kołoszyc PiotrGorzów Wielkopolski19785 km  M
53 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM5 km  M
54 Kos TomaszGorzów Wlkp.19825 km  M
55 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989Wierzbicki Running Project5 km  K
56 Kowalczyk MichałGorzów Wlkp.1987BBL Gorzów5 km  M
57
 
Kozak  AnnaGorzów Wielkopolski 19795 km  K
58 Krasicka MonikaGorzów Wlkp 19825 km  K
59 Krivetski AliaksandrGorzow19815 km  M
60 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
61 Kunik ArturGorzów Wielkopolski1976Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
62 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
63 Kusiński JakubStare Polichno2005Polichno Team5 km  M
64 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę5 km  M
65
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.19785 km  M
66 Lagoda ArturRosnowo19885 km  M
67 Lenarczyk MagdaGorzów Wlkp19945 km  K
68 Lis WojciechWawrów1980Wierzbicki Running Project 5 km  M
69 Ławniczak Adam Gorzów Wielkopolski19815 km  M
70 Maciejkiewicz AmandaGorzów Wlkp.19945 km  K
71 Majłowska  Irena Gorzów Wlkp1953 Majlowscy Team. 5 km  K
72 Majłowski AleksanderGorzów Wlkp1950MajłowscyTeam.5 km  M
73
 
Małodobry KrzysztofBarlinek1966Wkurw_Team5 km  M
74
 
Marczewski TomaszGorzów Wlkp.1970gorzów5 km  M
75
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna5 km  M
76 Mądrowski  JakubŁowyń 19965 km  M
77 Michalska AlicjaGorzow wielkopolski19915 km  K
78 Miller AgnieszkaBogdaniec1991Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec5 km  K
79 Misa ZbigniewGorzow Wielkopolski1973#SZWAGRY5 km  M
80 Misa Przemysław Gorzów Wielkopolski1996#Szwagry5 km  M
81 Mleczak  Jacek Goraj 19705 km  M
82 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19825 km  K
83
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
84 Myszczyński JakubSkwierzyna1993---5 km  M
85 Nieborak Maciej Gorzów Wielkopolski 1990Run like5 km  M
86 Niewiadomska HannaGorzów Wielkopolski19995 km  K
87 Nowacki DamianStare Łysogórki 1992Kuby Stare Łysogórki5 km  M
88 Nowakowski MarcinOsiedle Poznańskie19845 km  M
89
 
Nowicki RobertWawrów1974Agroloft.pl5 km  M
90 Ochnio MartaBarlinek19685 km  K
91 Oczkowski BartoszGorzów Wielkopolski19855 km  M
92
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Medycy na Start5 km  K
93 Oszmałek MikołajGorzów Wlkp.20065 km  M
94 Padjasek JakubBarlinek2005BBL BARLINEK5 km  M
95 Padjasek SławomirBarlinek1976BBL BARLINEK5 km  M
96 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
97
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
98 Pietrzakowska  JoannaGorzów Wielkopolski19895 km  K
99 Płoński JakubGorzów Wielkopolski1983Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski5 km  M
100
 
Przelazły SylwiaGorzów Wlkp.19805 km  K
101 Przybylak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
102 Przybylak PawełGorzów Wielkopolski19775 km  M
103 Przybylska AleksandraLipiany1983CJS Tłumaczenia Myślibórz5 km  K
104 Rajkiewicz  Wioletta Lipiany19775 km  K
105 Roszak BartłomiejGorzow Wielkopolski1977BBL Gorzów5 km  M
106 Roszal Bartłomiej Gorzow Wielkopolski19775 km  M
107 Rudnicka MałgorzataGorzów Wielkopolski19805 km  K
108
 
Rudowicz JustynaStanowice 19735 km  K
109 Rusin  Kamil Brzozowiec 1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
110 Rusinek DawidGorzów Wlkp.19915 km  M
111 Sadowska Marzena Gorzów Wielkopolski19765 km  K
112 Sadowski  Karol Gorzów Wlkp.2006AZS AWF5 km  M
113 Samulska AgataGorzów Wielkopolski19685 km  K
114 Sikora RafałDrawsko1999Biegacze Józefa Noji5 km  M
115 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
116 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
117 Skrodzki TomaszBaczyna1976Baczyna Bulls5 km  M
118 Skupiński JanStrzelce kraj2006Lks Pom Strzelce5 km  M
119 Smolik MarianGorzów Wielkopolski1955WETERYNARIA - MANHATTAN5 km  M
120
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
121 Stańczuk AdamGorzów Wlkp.19755 km  M
122 Starak SylwiaGorzów Wlkp1993Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
123 Stawowa KarolinaGorzów Wielkopolski 19965 km  K
124 Stępień KonradGorzów Wlkp.1985#tjmmnw5 km  M
125
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project5 km  M
126 STYBEL ANNAGorzow Wlkp1986parkrun Gorzów Wielkopolski5 km  K
127 Sucharska IzabelaGorzów Wlkp.1976Biegamy na wszelki wypadek5 km  K
128 Szerment  Magdalena Gorzów Wielkopolski 19815 km  K
129
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów5 km  M
130 Szymanski WojciechGorzow Wlkp1980Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
131 Szynkarczuk  JanuszGorzów Wielkopolski 1966BiegamBoLubię - Gorzów5 km  M
132 Świątek DanielGorzów Wielkopolski19965 km  M
133 Tchorzelewski SylwesterGorzów wlkp19785 km  M
134 Traczyk MarzenaGorzów Wielkopolski19925 km  K
135 Turczyk MartaPełczyce19875 km  K
136 Uchman-Golik JoannaŚwiebodzin1982Biegam Bo Lubię - Świebodzin 5 km  K
137 Walczak PiotrGorzów Wielkopolski 19905 km  M
138
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km  M
139 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
140 Wołyniec  BartoszGorzów Wielkopolski 1985Diagnostyka S.A.5 km  M
141 Woś AndrzejOświęcim19635 km  M
142 Woźnica  KonradCzelin1992Kuny Stare Łysogórki 5 km  M
143
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.1971Morsy Eskimo5 km  K
144 Wójcik KrystianWitnica19935 km  M
145
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
146 Zedel BartoszGorzów19755 km  M
147 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
148 Ziomek JagodaWitnica1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
149 Złotnij PawełSzczecin1982pogodno Szczecin5 km  M
150
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M