Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IX GRYFICKA DZIESIĄTKA FESTIWAL BIEGOWY - BIEG 10 KM

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Androwiak TymoteuszTymon Świdwin1981HQ MNC-NE Szczecin10 km  MTak 
2
 
Augustyniak Grzegorz Świdwin1979Uczniowski Klub Lekkoatletyczny Feniks Świdwin.10 km  MTak 
3 Bartosiak Marcin GRYFICE1977RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
4 Basta Grzegorz Gorzów Wielkopolski1973Basta Team10 km  MTak 
5 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg197410 km  KTak 
6 Bieganski Tomasz Szczecin198210 km  M 
7 Bloch RadosławBLOCH Koszalin199410 km  MTak 
8
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin1948 10 km  MTak 
9
 
Bojko Marek Stepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA10 km  MTak 
10 Borkowski KrzysztofLubię tu biegać GORZÓW WIELKOPOLSKI197710 km  MTak 
11
 
Bośko TomaszPan Tomasz Gryfice1990Sportowa Polska #JTCNW10 km  M 
12 Burghardt Renta Gryfino1971KB Hermes10 km  K 
13 Chmielewska Grażyna Różanki196010 km  K 
14 Dering TomaszDero Bydgoszcz1981bydgoskie żółwie10 km  MTak 
15 Domański WaldemarWaldek Gryfice1981KP PSP GRYFICE10 km Powiat Gryficki
 
M 
16 Drewniok EwaDol.EWKA.aktywności  Szczecin199110 km  K 
17 Dudek DariuszMentosik Graniczna1977Fani Formy10 km  MTak 
18 Dzięcielska  Agnieszka Agnieszka  Poznań197610 km  K 
19 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  M 
20 Giza PiotrGIZOL Grąd 1984WKURW___TEAM10 km  M 
21 Głogowski JanJan Szczecin196210 km  MTak 
22 GOLIŃSKI Łukasz Świdwin19793:10 TEAM ŚWIDWIN 10 km  M 
23
 
Górecki TomaszGURAAL Łobez1989FC Hamowo10 km  M 
24
 
Heller ZdzisławJohann Koszalin1956herbmaratonow.pl10 km  MTak 
25 Hercyk  Grzegorz Hercyk  Karnice199710 km  M 
26 Hiszczyńska AleksandraHISZCZYŃSKA Koszalin1994CSSP Koszalin10 km  KTak 
27 Jakubik AnnaMuszka Szczecin1991Husaria Race Team10 km  K 
28
 
Karcz Artur Mrzeżyno1979 10 km Powiat Gryficki
 
M 
29 Karczewski Krzysztof Trzebiatów1960 10 km  M 
30 Komorowski  Tomasz  Szczecin 198610 km  K 
31 KOWALCZYK KRZYSZTOF Nieledew196910 km  M 
32
 
Kozioł MarzenaZdrowoRozbiegana  Gorawino1984ZdrowoRozbiegana 10 km  K 
33 Kraczek  AnnaAnia  Biłgoraj200310 km  K 
34
 
Kraczowski MirosławMirek Szczecin197210 km  MTak 
35
 
Kruglak AnnaBezka Szczecin197610 km  KTak 
36 Kucharczyk RobertKlakier Gryfice1970RunGryf10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
37
 
Kurowski SebastianSebKur Gryfice1982JW 3937 Mrzeżyno10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
38 Kwiatkowski Dariusz Gryfino1964Modlitwa Biegania Gryfino10 km  M 
39 Lal Monika"LALLAL" Gryfice1964RunGryf Gryfice10 km  KTak 
40 Ligenza Malgorzata Gosia Płoty198510 km  K 
41 Lubaś Anna Rzeszów198110 km  K 
42 Lubczyński Marek Łobez1976Trucht Łobez 10 km  MTak 
43 Madej AnnaAnia Szczecin1988Ukl Ósemka Police10 km  KTak 
44
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty1981PlusMinus10Minut10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
45 Mazur KrzysztofKrzyś Częstochowa199210 km  M 
46 Michałowski Tomasz Szczecin197910 km  MTak 
47 Milewska EdytaNawojka Szczecin1988DPT RUN TEAM Szczecin 10 km  K 
48
 
Mistelski Karol❤️Kocham Doris❤️ Szczecin199310 km  MTak 
49
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
50 Murawka MariaMurawka Gryfice200310 km  KTak 
51
 
Nadkierniczny ZbigniewZibi - Gryfus Węgorzyno1976Gryfus Szczecin10 km  MTak 
52 Nadolna MonikaMONIKA  Szczecin1978Parkrun Szczecin10 km  KTak 
53 Nadolny PrzemysławBocian :) Szczecin1977Parkrun Szczecin10 km  MTak 
54 Narożniak MariuszMariusz Gryfice1982Borzyszewo10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
55 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  M 
56 Nowak WiesławWaslik Szczecin1949Roweryturowski10 km  M 
57 Ogonowski  Michał OGON Wrocław 1980MRC10 km  M 
58
 
Olkowicz MartaMarta Szczecin1996Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
59 Pawłowska-Zalejska JustynaJustyna P-Z Szczecin198410 km  KTak 
60 Petryszyn UlaWielki Powrót Jelcz Laskowice198010 km  K 
61 Pietrysiak Stefan Zabrze1960bwm polska10 km  M 
62 Piętka Grzegorz Szczecin1970Ambasador BIEGUN OCR10 km  MTak 
63 Podkański Krzysztof Inowrocław196810 km  MTak 
64 Polański NorbertPoldek ŚWIDWIN197521BLT10 km  M 
65 Poselt Przemysław JASTRZĄB Łódź 198810 km  MTak 
66 Pruszanow MarcinSamuraj76 Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
67 Ptaszyńska AgnieszkaAGA Szczecin1977Fani Formy10 km  KTak 
68 Rajkiewicz  Wioletta  Lipiany197710 km  K 
69 Rębisz Jan Jan Marianowo1964Biegam wolno ale ładnie10 km  M 
70 Rojtek Waldemar  Wągrowiec1970Biegam bo lubię 10 km  M 
71 Seliga Piotr Mirosławiec1977Grupa Biegowa SuSe-Ł10 km  MTak 
72 Sobutka Adam Trzebiatów 200510 km Powiat Gryficki
 
M 
73 Soczówka  Agnieszka  Stargard 1984TERMINATORun10 km  KTak 
74 Sołtys Krzysztof Nowe Linie1998Bywało Gorzej10 km  MTak 
75
 
Stachowski AndrzejZnów jestem tutaj Szczecin1968MoniaGym10 km  MTak 
76
 
Staszczak Jarosław Brojce199110 km Powiat Gryficki
 
M 
77 Staszewska AgataAgata Szczecin197810 km  K 
78
 
Stępiński MirosławSteMir Gryfice1976Rungryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
79
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
80
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
81 Szymczak RobertRoberto  Szczecin1975DPT RUN TEAM Szczecin 10 km  M 
82 Śliwiński Rafał Kielce1977Aqua Med10 km  M 
83
 
Świtoń Magdalena Gryfice198510 km Powiat Gryficki
 
K 
84
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
85 WALCZAK Magdalena Barwice197210 km  K 
86 Walczak Adam Barwice196610 km  MTak 
87 WALCZAK Magdalena Barwice197210 km  KTak 
88
 
Warniełło AdrianaAda Trzebiatów197710 km Powiat Gryficki
 
KTak 
89 Warysz DominikBoberek  Gryfice1984RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
M 
90 Wiliński MarekMARECZEK Świdwin1961Trenuje bo się dobrze z tym czuje 10 km  M 
91 Windysz Agnieszka Debno198710 km  K 
92 Wiśniewski Grzegorz Gryfice196710 km Powiat Gryficki
 
MTak 
93 Wiśniewski  Jarosław Kołobrzeg 196910 km  M 
94 Wodnicki Grzegorz Gryfice199510 km  MTak 
95 Wodnicki KrzysztofWODNIK Gryfice1986RynGryf Gryfice10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
96 Wojciechowska BarbaraBasia Mrzeżyno199610 km Powiat Gryficki
 
KTak 
97 Wojda Paulina Dygowo198910 km  K 
98
 
Wróblewska Anna Wrzosowo1983KB Kamień Pomorski 10 km  K 
99 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Wielgowo Na Biegowo10 km  KTak 
100 Zając Wioletta Gryfice197010 km Powiat Gryficki
 
KTak 
101 Zajdel DariuszDariusz Zawadzkie1961Zawadzkie Biegnie10 km  M 
102 Zalejski TomaszTomasz Z Szczecin197710 km  MTak 
103 Zapieraczyński MateuszMateusz Rzgów1991Razem Trenujemy Sport10 km  MTak 
104 Zatoń OlgaKocur Świdwin1985Biegaj z Mańkiem Team10 km  K 
105
 
Zieliński Grzegorz Tuczno1980Grupa Biegowa SuSe-ł 10 km  M