Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Gryfusia Biegnę z FIRMĄ KRONEN

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Boruta SzymonSzymon Gryfice2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
2 Derkowski BartłomiejBartłomiej 70-8992018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
3 Dul Dominik Nowe Czarnowo2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
4 Dzierzynski  Grzegorz Grzesiek  Gryfice 2011D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
5 Filipowski TymoteuszTYMEK Szczecin2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
6 Filipowski NikodemNIKUŚ Szczecin2019D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
7 Grzesiczak  FILIP  Nowogard 2010D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  M 
8 Huninik Milosz Barwice1970D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  MTak 
9 Huninik Adam Barwice2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
10 Jama Tymon  Koniewo2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
11 Kaczmarek PiotrPiecia Gryfice2010Piotr&WowoD4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  MTak 
12 Klauza PiotrPiotrekBIEGA.PL Goleniów2017PiotrekBIEGA.PL D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
13 Kotlarczyk PaolaInes  Płoty1970D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  K 
14 Kozłowski Mateusz Mateusz Gryfice2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
15 Kozłowsko Mikołaj Mikołaj  Gryfice2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
16 Krzyżanowska ZuzannaJózia Charnowo2012Mokasyn PłotyD3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
17 Kubiś ANTOSIA Gryfice2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  KTak 
18 Leśniowski-Parfianowicz  Grzegorz Soniczka Szczecin 1990Salvagente Leśne Wilcze Jednorożce D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
19 Linkiewicz NadiaNADIA Gryfice2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  KTak 
20 Majchrzak Zuzanna Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
21 Maślij Karolina  Czaplin Mały2012D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
22 Mazurczuk AlicjaPCHEŁKA  Szczecin2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
23 Mechliński StanislawMaluch_biega Szczecin2018Maluch_biegaD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
24 Mularczyk KingaKinga Mularczyk Brojce2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
25 Nadolna MonikaWiktoria Szczecin1978Parkrun SzczecinD4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  KTak 
26 Połum Agnieszka Martynka Gryfice 1978D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
27 Romańczyk  Stanisław  Płoty2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
28 Rompkowski  Filip Jabłonowo 2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
29 Sawicki MarcinMarcin Maszynista Gryfice2013Marcin MaszynistaD3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  MTak 
30 Sobierajski TomaszTomek Stargard2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
31 Sobierajski AdamAdaś Stargard2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
32 Sobieralski JanJanek Stargard2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
33 Spławska Gabrysia Pikaczu Szczecin 2016KB MOSIR JASTRZĘBIE-ZDRÓJD2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
34 Szymańska  LenaLenka Gryfice 2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
35 Tasminski OliwierOliwier Borzyszewo Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
36
 
Zdankiewicz OlgaMiki Mierzyn1981D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
37 Zielińska Daria Wolin2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
38 Zubrzyński JakubKUBA Gryfice2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M