Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu V Gryf Arena Run 2022

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Architekt BogusławaBOGUSŁAWA Gryfice1954Retro-Gryfki 60+5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak 
2
 
Augustyniak GrzegorzGRZESIEK Świdwin1979Uczniowski Klub Lekkoatletyczny Feniks Świdwin.5 km  MTak(Dotpay) 
3 Augustyniak Przemysław Gryfino19905 km  MTak(Dotpay) 
4 Baginska Marta Trzebiatów 19815 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
5 BARYŁA DOROTA Wolin19685 km Nordic Walking  KTak(Dotpay) 
6 Bączyk Agnieszka Charnowo19865 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
7 Błażejczyk Marcin Resko19905 km  MTak(Dotpay) 
8
 
Bojko Marek Stepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA5 km  MTak(Dotpay) 
9 Bolewicz Tomasz Drawsko Pomorskie1979stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak(Dotpay) 
10 Bolewicz AntoniAntek Drawsko Pomorskie2012stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak 
11 Braun  Grzegorz CURRY Gryfice 1994MLUKS Trzebiatów5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
12 Brunda BartoszBB KING Gryfice19825 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
13 Brunda RomanRoman Szczecin19875 km  MTak 
14 Brzeziński  BogusławBodzio Gryfice1958Bodzio5 km Powiat Gryficki
 
MTak 
15 Cetera JanuszJanusz 1959 Dziwnówek19595 km Nordic Walking  MTak(Dotpay) 
16 Chilla Maciej Drawsko Pomorskie19835 km Nordic Walking  MTak 
17 Chojnacka MariaMaja Kamień Pomorski19865 km  KTak(Dotpay) 
18 Cichy ŁukaszŁukasz Gryfice19855 km Powiat Gryficki
 
MTak 
19 Czyrny Łukasz Karnice19815 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
20 Dąbrowska Marzena Drawsko Pomorskie1981stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
21 Dąbrowska Maja Drawsko Pomorskie1999stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
22 Dąbrowska Nikola Płoty2004Mokasyn Ploty5 km Powiat Gryficki
 
KTak 
23 Dąbrowski MarcelMarcel Drawsko Pomorskie2010stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak 
24 Dejnak Mariola Gryfice19595 km Powiat Gryficki
 
KTak 
25 Dębska BarbaraBARBARA Gryfice1959Retro-Gryfki 60+5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak 
26
 
DOŁĘGOWSKI MarekSzybki Bosman  Kołczewo1971Gmina Wolin 5 km Nordic Walking  MTak(Dotpay) 
27 Domański Waldemar Gryfice1981PSP GRYFICE5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
28 Dopierała Małgorzata Szczecin19905 km  KTak(Dotpay) 
29 GŁADYSZ AGNIESZKA Trzebiatów19855 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
30 Grzegorczyk RafałRAFAŁ Gryfice19715 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
31 Grzegorzak  MonikaMonika Świdwin19785 km  KTak 
32
 
Hawrylak MarcinMarcin Hawrylak Szczecin1969 5 km Nordic Walking  MTak(Dotpay) 
33
 
Heller Zdzisław Koszalin1956herbmaratonow.pl5 km  MTak(Dotpay) 
34 Jankowiak Marek Kołobrzeg19805 km  MTak(Dotpay) 
35 Jędrzejczyk Franciszek Trzebusz19715 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
36 Jędrzejczyk Beata Trzebiatów1979Rozbiegany Trzebusz5 km Powiat Gryficki
 
K 
37 JUDKIEWICZ HALINA Wolin19695 km Nordic Walking  KTak(Dotpay) 
38 JUDKIEWICZ PIOTR Wolin19725 km  MTak(Dotpay) 
39 Kabat-Koperska Joanna Kliniska19735 km  KTak(Dotpay) 
40 Kaliszan Anna Anulka  KARNICE19815 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
41
 
Karcz Artur Mrzeżyno1979 5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
42 Karolak Andrzej Trzebiatów19565 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
43 KĘPKA MirosławMirek Świdwin1970NIEZRZESZONY5 km  MTak(Dotpay) 
44 Kobylarz Mariusz Drawsko Pomorskie19935 km Nordic Walking  MTak 
45 Kolanko AnnaAnnaK Gryfice19675 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
K 
46 KOŁAKOWSKI DARIUSZDarek ŚWIDWIN1972niezrzeszony5 km  MTak(Dotpay) 
47 Kołodyńska SandraSandra Trzebiatów19885 km Powiat Gryficki
 
KTak 
48 Kołodyński  Paweł 89 Trzebiatów19895 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
49 Konieczny MarekMarkos Stargard 19715 km  KTak(Dotpay) 
50 Kosińska-Jankowiak Justyna Kołobrzeg19835 km  KTak(Dotpay) 
51
 
Kozioł MarzenaZdrowoRozbiegana  Gorawino1984ZdrowoRozbiegana 5 km  KTak 
52 Kraus Karolina Drawsko Pomorskie1989stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
53 Królik Waldemar Trzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
54
 
Krynicka MagdalenaKrycha  Trzebiatów19965 km Powiat Gryficki
 
K 
55 Krynicka-Grzyb Małgorzata Gosia  Trzebiatów19875 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
56
 
Krześniowski Marcin Szczecin1978 5 km  MTak(Dotpay) 
57 Krzyżanowska Zuzanna Charnowo20125 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
58
 
Kubicka KarolinaCicha Nowogard19875 km  KTak(Dotpay) 
59 Kwocz HenrykHeniutek Gryfice1943RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
MTak 
60 Laskowski Dariusz Drawsko Pomorskie1990stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak 
61 Leśniowski-Parfianowicz  Grzegorz Salvagente Sp. zoo Szczecin 1990Salvagente Leśne Wilcze Jednorożce 5 km  MTak(Dotpay) 
62 Lewandowska KamilaKamila Gorzów Wlkp.1983LEWANDOWSCY TEAM5 km  KTak(Dotpay) 
63 Lewandowska InesIneska Gorzów Wlkp.2015LEWANDOWSCY TEAM5 km  KTak(Dotpay) 
64 Lewandowski WaldemarWaldi Gorzów Wlkp.1980LEWANDOWSCY TEAM5 km  MTak(Dotpay) 
65 Lewandowski GabrielGabryś Gorzów Wlkp.2009LEWANDOWSCY TEAM5 km  MTak(Dotpay) 
66 Ligenza Malgorzata Gosia Płoty19855 km  KTak(Dotpay) 
67
 
Lipertowicz AdriannaAda Gryfice1973Crazy Fish5 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
68 Mackojć Agnieszka Gryfice1970RunGryf5 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
69 Majzel TomaszTomek Szczecin1965Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
70 Malas Krzysztof Karlino19685 km  M 
71 Malik KlaudiaIronTeam Klaudia Płoty 1994IronTeam UK5 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
72 Malik PiotrIronTeam Piotr Płoty 1985IronTeam UK 5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
73 Malik OliwiaIronTeam Oliwia Gryfice20035 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
74 Malinowska Małgorzata Świdwin19615 km  KTak(Dotpay) 
75 Masłyk Małgorzata  Pyrzyce19675 km Nordic Walking  KTak(Dotpay) 
76 MATYSIAK LESZEK Trzebiatów19685 km  MTak(Dotpay) 
77 Mazurski Paweł Gryfice19895 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
78 Melnik Elżbieta  Płoty1984Run Gryf 5 km Powiat Gryficki
 
K 
79 Mielec Marta Szczecin19835 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
80
 
Migalska Stankiewicz  LucynaLusi  Gryfice 1980Gryficka Siła Biegowa 5 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
81 Milik Łukasz Płoty19875 km  M 
82 Minkiewicz Elżbieta Drawsko Pomorskie1977stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
83 Minkiewicz MichalinaMichasia Drawsko Pomorskie2010stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
84 Misiewicz Bożena Chojna19615 km Nordic Walking  KTak(Dotpay) 
85 Miszczuk EwelinaEffka Wysoka Kamieńska19765 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
86 Modzelewski DanielModzelewski Połczyn-Zdrój1992Połczyn-Zdrój biega5 km  MTak(Dotpay) 
87
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
88 Mrazowski Andrzej Jabłonowo19875 km  M 
89 Murawski Paweł Szczecin199012 Brygada Zmechanizowana 5 km  MTak(Dotpay) 
90 Myszyńska Anna Drawsko Pomorskie1996stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
91 Naruk ReginaRegina Wolin19655 km Nordic Walking  KTak(Dotpay) 
92 Nocko IwonaIwonka Szczecin1995Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
93 Nowaczyk Konrad Kołobrzeg19825 km  M 
94 Olejnik Janusz Trzebiatów19655 km  MTak(Dotpay) 
95 Oleszczuk WojciechOLO Gryfice1980GATri Gryfice5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
96 Otoka KasiaDomek Miśków Gryfice1977PLMKS Chrobry Gryfice5 km Powiat Gryficki
 
KTak 
97 Paciorek EmiliaEmilia Świdwin19805 km  KTak 
98
 
Pająk Krzysztof Gryfice1961RunGryf Gryfice5 km  MTak(Dotpay) 
99 Pawłowski AndrzejGorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski19875 km  MTak 
100 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony5 km  MTak(Dotpay) 
101 PIETRZYK RAFAŁRAFAŁ KALISZ POMORSKI1988Klub Olimpijczyka w Kaliszu Pomorskim im. Ireny Szewińskiej5 km  MTak(Dotpay) 
102 Piotrowski EugeniuszGienek Świdwin1956UKL Feniks Świdwin5 km  MTak(Dotpay) 
103 Piwoni WandaWANDA Gryfice1954Retro-Gryfki 60+5 km  KTak 
104 Prośniewski MirosławMirek Gryfice1981RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
105 Ratajczak EwaEWA Gryfice1954Retro-Gryfki 60+5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak 
106 Retka Bartosz Nosówko19865 km  MTak(Dotpay) 
107 Sawkulicz Tomasz Gryfice19995 km Powiat Gryficki
 
MTak 
108 Serczyńska Anna Gorzów Wlkp.19815 km  KTak 
109 Sikora BartoszBake Knurów1992Amator5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
110 Sikorski Tomasz Drawsko Pomorskie1974stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak 
111 Sobinek AdamTURBOKOZAK Gryfice19875 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
112 Sobolewska - Brunda KarolinaTe Brum Gryfice1987Life4fit Gryfice 5 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
113 Sobutka Adam... Trzebiatów 20055 km Powiat Gryficki
 
M 
114
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972Bieg Korczaka5 km Nordic Walking  KTak(Dotpay) 
115
 
Staszczak Jarosław Brojce19915 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
116 Szafrański GrzegorzGrzegorz Szafrański JW 3937 Trzebiatów1973MLUKS Trzebiatów5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
117 Szarko Maciej Elbląg19775 km  M 
118 Szmuc Maciek Borzysławiec19955 km  MTak(Dotpay) 
119 Szrejder KrzysztofKris Gryfice19805 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
120 Szydłowska AgnieszkaAGUŚKA - Pobierowo Ul Bolesława Prusa 9c/21972Sama sobie 5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
121 Szymczak Robert Szczecin1975DPT RUN TEAM Szczecin 5 km  MTak(Dotpay) 
122 Ślęzak Adam Elbląg1989OSP POGRODZIE5 km Nordic Walking  M 
123
 
Świtoń Magdalena Gryfice19855 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
124 Tomczyk  Andrzej ANDRZEJ Trzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów 5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
125 Tomiałojć-Biwojno EwelinaRewelka 51982Life4fit 5 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
126
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
127 Wagner Łukasz  Drawsko Pomorskie1987stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak 
128 Walter Monika Drawsko Pomorskie1977stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
129
 
Wałęga KrystianMłody  Gryfice2002PLMKS Chrobry 5 km Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
130
 
Warniełło AdrianaAda Trzebiatów19775 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
131 Wasielewska PaulinaPaulina Police1997UKL ÓSEMKA POLICE5 km  KTak 
132
 
WASZCZUK TOMASZTOMASZ SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km  M 
133
 
Wesołowski  MarcinMARCIN  Sadlno1984OBSESJA BIEGANIA5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
MTak(Dotpay) 
134 WIERCHANOWSKI BogdanBOGDAN Kołczewo19545 km Nordic Walking  MTak 
135 Wojciechowska BarbaraBasia Mrzeżyno19965 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
136 Wojciechowski  Grzegorz Inverness 19735 km  MTak(Dotpay) 
137 Wojda Paulina Dygowo19895 km  KTak 
138 Wolański Marcin Drawsko Pomorskie1984stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  MTak 
139 Woźniak  JoannaAśka Trzebiatów1983MLUKS TRZEBIATÓW5 km  KTak(Dotpay) 
140
 
Woźniak IwonaMisia 77 Resko1977Biegająca mama5 km  KTak(Dotpay) 
141 Wójciak WandaWANDA Gryfice1960Retro-Gryfki 60+5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
KTak 
142 Wójciak Mirosław  Gryfice1957RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking Powiat Gryficki
 
MTak 
143 Wójcicka Anna Drawsko Pomorskie1978stowarzyszenie FILAR5 km Nordic Walking  KTak 
144 Zając Wioletta Gryfice19705 km Powiat Gryficki
 
KTak(Dotpay) 
145
 
Zaremba KatarzynaKaśka Skalno19845 km Powiat Gryficki
 
K