Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu X OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY im. BRACI MIKRUTÓW

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejewski RyszardBydgoszcz1948ŻółtokrólewscyBieg 10 km  MTak 
2 Artwik MarcinKoronowo1970Bieg 10 km  M 
3 Banaś MaciejChełmno1989Bieg 10 km  MTak 
4 Bąk OskarMąkowarsko1983Bieg 10 km  MTak 
5 Bloch PrzemysławCzersk1981Biegające ŚliwiceBieg 10 km  MTak 
6 Błażejak KrzysztofaBydgoszcz1978wTLENIEBieg 10 km  KTak 
7 Bobek KlaunSamociążek1985Zespół Szkół w KoronowieBieg 10 km  MTak 
8 Brachowski TomaszKoronowo1972Bieg 10 km  MTak 
9 Chobotow PiotrKoronowo2007Nie maBieg 10 km  M 
10 Chobotow Jakub Koronowo2006NimaBieg 10 km  M 
11 Ciemiecka KrzysztofaTryszczyn1980Bieg 10 km  KTak 
12 Ciemiecki MichałTryszczyn1977Bieg 10 km  MTak 
13 Czapska Emilka Krzyż Wielkopolski2016Bieg 10 km  K 
14 Czarnecka MonikaKoronowo1980BRZOZA BIEGABieg 10 km  KTak 
15 Czarnecki PiotrBydgoszcz1979BRZOZA BIEGABieg 10 km  MTak 
16 Czepek AndrzejNowe Miasto Lubaws1970Kurzętnik biegaBieg 10 km  MTak 
17 Domagala MonikaSankt Gallen1984LC UzwilBieg 10 km  K 
18 Frąckowski SławomirWarszawa1971MąkowarskoBieg 10 km  MTak 
19 Gajzler  Jerzy Bydgoszcz 1951Bartodzieje Bieg 10 km  MTak 
20 Gardzińska MartynaWarszawa1989Bieg 10 km  KTak 
21 Gardziński PawełWarszawa1989Bieg 10 km  MTak 
22 Gaszak-Partyka MichalinaKoronowo1983Bieg 10 km  K 
23 Gatner Adam MarekSerock1957LUKS SerockBieg 10 km  MTak 
24 Gatner Martyna Poznań 1985LUKS SerockBieg 10 km  KTak 
25 Gill-kwaśniewski  Maksymilian Koronowo2008Bieg 10 km  M 
26 GIRMA LamechaUSA2000Elite SportsBieg 10 km  M 
27 Gliszczyński PawełKoronowo1989Bieg 10 km  MTak 
28 Głogowski KrzysztofKoronowo1977Bieg 10 km  MTak 
29 Gola GrzegorzMarkowo1971TG SOKÓŁ GNIEWKOWOBieg 10 km  MTak 
30 Gołata  Dominik Łukowiec 1996Bieg 10 km  MTak 
31 Gruszka GracjanBydgoszcz1999CWZS Zawisza Bydgoszcz SLBieg 10 km  MTak 
32 Grzelak RadosławŁOCHOWO1977Następny Krok Team Bieg 10 km  MTak 
33 Janczukowicz RyszardKoronowo1971Żyj-zdrowo.comBieg 10 km  MTak 
34 Janiszewski RadosławBydgoszcz1970Bieg 10 km  MTak 
35 Jankowski TomaszBydgoszcz1973TriSpaceBieg 10 km  M 
36 Kadow RyszardBydgoszcz1972Bieg 10 km  MTak 
37 Kalinowski KacperKoronowo1988Bieg 10 km  MTak 
38 Kannenberg MaciejSępólno Krajeńskie 1994Run Team Sepólno KrajeńskieBieg 10 km  MTak 
39 Kata MarcinPruszcz1988Bieg 10 km  MTak 
40 Kędra AngelikaSerock1993Bieg 10 km  KTak 
41 Koniarski DanielKoronowo1984Brak Bieg 10 km  M 
42 Kortas RobertKoronowo1979Bieg 10 km  MTak 
43 Koszewski MichałBoguszów-Gorce1986Bieg 10 km  M 
44 Krajewski DominikSalno1999Bieg 10 km  MTak 
45 Krolik RomanKoronowo1973KoronowoBieg 10 km  MTak 
46 Krolik AndrzejKoronowo1983Bieg 10 km  MTak 
47 Kruzel PawełKościelec1968Bieg 10 km  MTak 
48
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom / RAZ SZCZECINBieg 10 km  M 
49 Kwaśniewski  JanekKoronowo2008Nie maBieg 10 km  M 
50 Lewandowski MaciejPoznań1991Bieg 10 km  M 
51 Lewandowski BartłomiejWyrzysk1996Klub Biegowy TSK Orzeł OsiekBieg 10 km  MTak 
52 Lewandowski WojciechJamielnik 1990Kurzetnik biega Bieg 10 km  MTak 
53 Lustig JaroslawKoronowo1983Bieg 10 km  MTak 
54 Łaz KamilBydgoszcz1983wTLENIEBieg 10 km  MTak 
55 Makowski SławomirBydgoszcz1969CORTEZ TRIATHLON TEAM Bieg 10 km  MTak 
56 Malinowska MilenaCekcyn1997Bieg 10 km  KTak 
57 Marchlewski  Radosław Marzęcice1986Kurzętnik Biega Bieg 10 km  MTak 
58 Miękczyński MiłoszZielonczyn1983Lupus TeamBieg 10 km  M 
59 MIKRUT DARIAKoronowo1990Bieg 10 km  K 
60 Młynarczyk TomaszWarszawa1993RodzinaBieg 10 km  MTak 
61 Nadolny SebastianBydgoszcz1975Bieg 10 km  MTak 
62
 
Nowak JacekKoronowo1977Victoria KoronowoBieg 10 km  M 
63 Nowak AndrzejKoronowo1955Bieg 10 km  MTak 
64 Nowak-Maciejewska  ElizaKoronowo1982Bieg 10 km  KTak 
65 Nowogórski MariuszKoronowo1983Bieg 10 km  MTak 
66
 
Obrębski GrzegorzBydgoszcz1977TEAMOCHALBieg 10 km  MTak 
67 Odrzygóźdź MarekBuszkowo 1974Bieg 10 km  MTak 
68 Pacek MirosławSerock1964Bieg 10 km  MTak 
69 Paczkowska PatrycjaNowy Jasiniec1992LUKS SerockBieg 10 km  KTak 
70 Paliga MateuszSępólno Krajeńskie1995Run Team Sępólno KrajeńskieBieg 10 km  MTak 
71 Paliga AntoniSępólno Krajeńskie1967Run Team Sępólno KrajeńskieBieg 10 km  MTak 
72 Pawlicki WitoldKoronowo 1976Bieg 10 km  MTak 
73 Pawłowski MariuszMarzęcice1976Kurzętnik BiegaBieg 10 km  MTak 
74 Rodziewicz KrzysztofWarszawa1979Stare Babice BiegająBieg 10 km  MTak 
75 Rogoś RenekBUSZKOWO1968 BUSZKOWO Bieg 10 km  MTak 
76
 
Rudziński JacekGryfino1969KB HERMES GRYFINOBieg 10 km  M 
77 Rybak Damian Wtelno 1994Bieg 10 km  M 
78 Rytlewski MichałŚliwice1980Biegające ŚliwiceBieg 10 km  MTak 
79 Rzepka RyszardLębark191971Kurzętnik BiegaBieg 10 km  MTak 
80 Sapalska MichalinaLubiewo1990Biegające ŚliwiceBieg 10 km  KTak 
81 Semrau  MiłoszKoronowo1995Bieg 10 km  MTak 
82 Sieja GrzegorzKazin1976KPP NakłoBieg 10 km  MTak 
83 SMAŻYK EWELINABYDGOSZCZ1977W TLENIEBieg 10 km  KTak 
84 Sobczak MarcinŻołędowo1975IM INSPIRATION Bieg 10 km  MTak 
85 Sobczak MonikaZamość1987Brzeziński Run ClubBieg 10 km  KTak 
86 Sobecka IzabelaKoronowo1985SGB Team biegaBieg 10 km  K 
87
 
Sobolewska AleksandraBydgoszcz1994Bieg 10 km  KTak 
88 Sztejka JolantaBydgoszcz1978PGB Sportowa PaczkaBieg 10 km  KTak 
89 Sztejka DamianBydgoszcz1976Bieg 10 km  MTak 
90 Szulc AngelikaŁochowo1981Bieg 10 km  KTak 
91 TKACZUK JOLANTACHRZĄSTOWO1964TG SOKÓŁ GNIEWKOWOBieg 10 km  KTak 
92 Tomczak AgnieszkaBydgoszcz1976Bieg 10 km  K 
93 Tuchowski PiotrKoronowo1986Bieg 10 km  M 
94 Wachowski PiotrKoronowo1970Bieg 10 km  MTak 
95 Wenda DawidBydgoszcz1990Szkoła Jazdy TOMASBieg 10 km  MTak 
96 Wiese Grzegorz Koronowo1961TKKF Kolejarz BydgoszczBieg 10 km  MTak 
97 Winowiecki PawełGostycyn1988Bieg 10 km  KTak 
98 Wiśniewska JuliaCekcyn1997Bieg 10 km  KTak 
99 Wojtalewicz AdrianKoronowo1985Bieg 10 km  M 
100 Wolkiewicz MarcinOrchowo1978Lakers PowidzBieg 10 km  M 
101 Woźniakowska AgataBydgoszcz1984wTLENIEBieg 10 km  KTak 
102 Zborała DawidBydgoszcz1990BarczewskiTeamBieg 10 km  MTak 
103 Zborała MateuszBydgoszcz1991Barczewski TeamBieg 10 km  MTak 
104 Zygarowicz JanuszKoronowo1973Bieg 10 km  MTak 
105 Żydowicz PiotrKoronowo1991Bieg 10 km  MTak