Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VII Gorzowska Nadwarciańska Dycha z Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef  Kiełpin1978gorzow10 km  M 
2 Adamska- Kiełbasa  Agnieszka Agnes Skwierzyna 198510 km  K 
3 Adamski DanielDaniel Szczecin1999Raz Szczecin/ 12 Batalion Dowodzenia 10 km  M 
4 Arcab Marzena GORZÓW WLKP197610 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
5
 
Bagińska EwelinaKluska Górzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE10 km  K 
6 Baniel Wioleta  Kostrzyn nad Odrą199110 km  K 
7 Baran Patryk  Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę10 km  M 
8 BARANIECKI DAMIANSZWAGIER GORZÓW WLKP1989PUE TEAM10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
9
 
Bezulska Anna M. Gorzów Wielkopolski1978SKIPOL.PL TEAM10 km  K 
10 Bielawska AnnaAniaB Trzcińsko Zdrój198410 km  K 
11 Bizior Michał Ciecierzyce1982Dzikie Dziki Gorzòw10 km  MTak 
12 BLACHACZEK PAWEŁBLACHA Gorzów Wielkopolski198810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
13 Blacharski Arkadiusz Torzym1992Team Kopeć10 km  M 
14 BŁAŻEJCZYK ZBIGNIEW GORZÓW WLKP.197210 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
15 Bonisławska JoannaAsia Gorzów Wlkp.198310 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
16 Boroń-Cisek Anna Myślibórz197110 km  K 
17
 
But ValeryValery Gorzów Wlkp198610 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
18 Chmielewska Grażyna Różanki196010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
19 Cholewa Izabela Cybinka199110 km  K 
20
 
Chowański Bartosz Lipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  M 
21
 
Chudziak TomaszTomek Gorzów Wlkp.198010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
22 Cichocki PrzemysławPrzemas Słońsk1988BBL Gorzów Wielkopolski10 km  M 
23 Cisek Radosław Myślibórz197610 km  M 
24 Cybulska  Katarzyna Kasia Sulęcin 198810 km  K 
25 Czerniawski MarcinCzarny1811 Mieszkowice1984SADZENIAK TEAM 10 km  MTak 
26 Dawidowicz Andrzej Bledzew1954SAMSEBIEGAM10 km  M 
27 Dygas PrzemysławPrzemko  Gorzów Wielkopolski197410 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
28 Dzbanuszek KrzysztofŚlęzak Team  Szczecin1980Spartakus Szczecin 10 km  M 
29 Dzbanuszek Mariusz Mariusz Szczecin1984Biegowe Warszewo10 km  MTak 
30 Działek Czesław  Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
31 Fagasiński Grzegorz  Międzyrzecz1977Międzyrzeckie Gazele10 km  M 
32 Fieńko KatarzynaKaśka Pełczyce198910 km  K 
33 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  M 
34
 
Gadomski Paweł Szczecin2002MKS HERMES GRYFINO10 km  M 
35 GAMALCZYK GRAŻYNA Gorzów Wlkp197310 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
36 Gapska EwaEwa Pęckowo1971BIEGACZE JÓZEFA NOJI10 km  K 
37 Gapska ZuzannaZuzanna Pęckowo1992Biegacze Józefa Noji10 km  K 
38 Gapski BogdanBogdan Pęckowo1965BIEGACZE JÓZEFA NOJI10 km  M 
39 Gierlinski Tomasz  Gorzów Wielkopolski 198110 km  M 
40 Głębicki LechLeon Gorzów Wlkp.1976D&D10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
41 Gorska AgnieszkaWiewióra  GORZOW WIELKOPOLSKI1985PUE TEAM 10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
42 Gospodarek Łukasz Janczewo1976Drużyna Stasia10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
43
 
Gutt MarlenaRUDA  Gorzów Wlkp.1977PUE TEAM 10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
44 Gutt SebastianELWIS Gorzów Wlkp.1977PUE TEAM10 km  M 
45 Haleczko PawełGruby Warzymice1993#motywacjaidoprzodu10 km  M 
46 Hołod MaciejKEICAM Gorzów Wlkp.1989PUE TEAM10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
47 Horbatowski Grzegorz Cybinka1986Kazik Team10 km  M 
48 Hulewicz MichałMichał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team10 km  M 
49 Jach AndrzejAndrzej Gorzów Wlkp.195710 km  MTak 
50
 
Jałowski MarcinJAŁEK Gorzów Wielkopolski1983Biegam Bo Lubię LASY Bogdaniec 10 km  MTak 
51 Janczak Rafał Rafał Gorzów Wielkopolski202210 km  MTak 
52 Jankowski  Radosław  Barlinek 1983Radosław Jankowski10 km  MTak 
53 Janowiak  MagdalenaMagdaLena Gorzów Wielkopolski 198110 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
54 Janusz DanielSzewa Gorzów Wielkopolski198510 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
55 Jarczewska Renata Renata  Goleniów 1967-10 km  K 
56 Jastrzębska MonikaMoniśka Gorzów Wielkopolski 1984BBL Gorzów Wlkp10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
57 Jędrzejczyk TomaszJędrek Gorzów Wielkopolski1983Gorzów Wielkopolski10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
58 Kaczmarek Jan Mieszkowice1947Aktywni Mieszkowice10 km  M 
59 KALICIŃSKI WOJTUŚJE**Ć KAPUSI !!!  Barlinek1985KALIKOŃ10 km  M 
60 Kalicki Rafał Gorzów Wlkp.1974BBL Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
61 Kamola MaciejDaleko jeszcze? Choszczno1986Wybiegać marzenia Team10 km  M 
62
 
Karcz Artur Mrzeżyno1979Mrzeżyno Runing Team10 km  M 
63 Karczmar Agnieszka Gorzów Wielkopolski1997Pan Jagoda 10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
64 Karczmarczyk KrzysztofCisne Ile Mogę Gorzów 197710 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
65
 
Kazimierczak TomaszKAZIMIERCZAK Chwalęcice1975Holistic Agnieszka Miller10 km  M 
66
 
Klaus RafałRAF Gorzów Wlkp.1962Morsy Eskimo 10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
67 Kleist Marek Osiedle Poznańskie198110 km  MTak 
68 Klejda Patryk Patrykezz Moczydła1980Biegacze Józefa Noji10 km  M 
69 Klejda AgnieszkaJvza Moczydła1988Biegacze Józefa Noji10 km  K 
70 Klincewicz Przemek Gorzów Wielkopolski1987BBL GORZÓW10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
71 KLUCZYŃSKI ZBIGNIEWZybi KOSTRZYN NAD ODRĄ1964BEZ10 km  MTak 
72 Kobus BartekBARTEK GORZÓW WLKP.1980SZAJSS MASTERS10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
73 KOPERSKI ROBERTKOPER Gorzów Wielkopolski199010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
74
 
Korbanek KatarzynaKasia Gorzów wlkp.198410 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
75 Kotlenga Damian Zielona Góra 198110 km  M 
76 Kowalczyk Michał Gorzów Wielkopolski1987Wierzbicki Running Project10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
77 Kowalczyk KamilaBiegająca Gorzovianka Gorzów Wlkp.1989Wierzbicki Running Project10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
78 Kowalczyk PaulinaPAULINKA Gorzów Wielkopolski1983Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
79
 
Kozak  Anna Gorzów Wielkopolski 197910 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
80 Kozłowska  Marzena Jenin198310 km  K 
81 Kozłowski  Tomasz Jenin198210 km  M 
82 Królak DanielDaniel Gorzów Wielkopolski 197010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
83 Kryściak ŁukaszLUKI Gorzów Wielkopolski1983Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
84 Krzywak Ania Gorzów197910 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
85 Ksiądz PrzemysławPleban Międzyrzecz1981PUE TEAM 10 km  M 
86 Kubasik Jacek Stare Polichno198510 km  M 
87 Kubasik Adam Wronki1966Adam10 km  MTak 
88
 
Kubat DanielDanielos Barlinek1974Logis Wind10 km  M 
89
 
Kucharski PiotrPetrus Maximus Glinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!10 km  M 
90 KULIG KRZYSZTOFKRIS DOŁGIE1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  M 
91 Kupidura  Karolina  Gorzów Wielkopolski199110 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
92 Kuprijańczyk Andrzej Gorzów Wielkopolski1970Dąbrowski Team 10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
93 Kurczewski TomaszXD Kłodawa1972Extra Challenge - Run10 km  MTak 
94 Kurczewski MaksymXDDD Kłodawa2002Extra Challenge - Run10 km  MTak 
95 Kusińska AlicjaKOCHAM SYLWESTRA Stare Polichno1975Polichno Team10 km  K 
96 Kuś DanielDaniel Dunga  Gorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
97 Kwak Sławomir Dąbroszyn1976Edyta10 km  M 
98
 
Kwaśnik MariuszMANIEK :) Gorzów wlkp.197810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
99 Kwiatkowski Łukasz Gorzów Wielkopolski198410 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
100 Langer Krzysztof KRIS Gorzów Wlkp.1980PUE TEAM 10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
101 Ledwolorz KatarzynaKasik Szczecin1977Wkurw Team Paprykarze10 km  KTak 
102
 
Lewandowska  Anna  GORZÓW WIELKOPOLSKI1989Borkoś Team10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
103
 
Lis WojciechLisek Wawrów1980Wierzbicki Running Project 10 km  MTak 
104 Loc SandraSandra Strzelce Krajeńskie199110 km  K 
105 Machnowska AnnaANNA M. Gorzów Wielkopolski197310 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
106 Majewski Krzysztof Gorzów Wielkopolski198110 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
107 Marciniak MonikaMonika Gorzów Wielkopolski1975Bbl Głogów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
108
 
MARZEC KAROLINAKAROLA DESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  K 
109 Masłowski Marcin Gorzów1976parkrun Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
110
 
Matusiak MartaMarcik Gorzów Wlkp198510 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
111 Mazur-Mokrzycka KamilaKamila Mieszkowice198410 km  K 
112 Mazurek Joanna Gorzów Wielkopolski198110 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
113 Mądrowski  Jakub Łowyń 199610 km  MTak 
114 Mądrzak  BogumiłMĄDRZAK Rudnica1954Kosmos78 Rudnica10 km  MTak 
115
 
Mikołajczyk MartaMARTA  Gorzów Wielkopolski198510 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
116
 
Molska MałgorzataMałgosia  Kłodawa1968BBL Gorzów10 km  KTak 
117 Moszczyński Andrzej Gorzów Wlkp197510 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
118 Muro Monika  Gorzów 197810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
119 MURO -MARTINEZ FRANCISCO Ruda Gorzów WLKP.197210 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
120 Myszczyński JakubJakub Skwierzyna1993---10 km  MTak 
121 Nowacki DamianCzłowiek S  Stare Łysogórki 1992Kuby Stare Łysogórki10 km  M 
122 Nowak Piotr Gorzów Wlkp1993SŁN10 km  M 
123 Oczkowski Bartosz Gorzów Wielkopolski198510 km  MTak 
124 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp.194910 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
125 Okonek Izabela Gorzów Wlkp.197110 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
126
 
Olejniczak Robert"OLO"  Gorzów Wlkp1978OLO-MED10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
127
 
Orszulska MagdalenaMedycy na Start Szczecin1978Medycy na Start10 km  K 
128 Ossowicz Ewelina Gorzów Wielkopolski1978Ewelina10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
129 Paduszyńska Wioletta Gorzów Wielkopolski1985Team Baryła 17 WBZ10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
130 PALEJCZYK JANJ.P. POLSKA GORZÓW WLKP.195010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
131 Pawlak Sylwia Gorzów Wlkp197610 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
132
 
Piczak ŁukaszLuxu Przynotecko1992BRACIAK TEAM10 km  M 
133
 
Piczak MateuszMATI Przynotecko1999BRACIAK TEAM10 km  M 
134
 
Pietek MariuszPietek team  Gorzów Wlkp1973Pietek Team 10 km  M 
135 Płoński Jakub Gorzów Wielkopolski1983Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski10 km  M 
136 POCHRANOWICZ BARBARABaRbArA Dębno1977 10 km  K 
137
 
Poznańska LucynaNina Kołczyn1974Team Kopeć/Postomia Kołczyn10 km  K 
138 Pracuk Krzysztof Gorzów Wielkopolski1970Wierzbicki Running Project10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
139
 
Prędkiewicz MarcelMarceloo Gorzów wielkopolski200010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
140 Prętki AndrzejMUMIN Kłodawa1973Mumin Team10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
141 Prętki MaciejMUMIN JR Kłodawa2002Mumin Team10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
142 Przybylak PawełPaweł Gorzów Wlkp197710 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
143 Przybylak Agnieszka Gorzów Wielkopolski197710 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
144
 
Przybysz Rafał Gorzów WLKp196910 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
145 Pyrzyński DawidDAWID Gorzów Wielkopolski197810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
146 Rega JakubStefan Gorzów wlkp1989Start Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
147 Rojek Wojciech  Górki Noteckie1969Dąb Gorki Noteckie10 km  MTak 
148 Roszak Bartłomiej  Gorzów Wielkopolski 197710 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
149 Rudomina Elżbieta Poznań198310 km  KTak 
150 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974SEBN PL10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
151 Sadowska Marzena  Gorzów Wielkopolski1976Morsy Eskimo10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
152 Salamon PawelSalamon Paweł Gorzów 1981Team Baryła Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
153 Samulska Agata Gorzów Wielkopolski196810 km  KTak 
154 Sawicki Mateusz Savio Skwierzyna198910 km  M 
155 Semenovych  Nataliia  Kivshovata 199510 km  K 
156 Siedlecki Adam WiktorAdam Wiktor Szczecin1973Hoża TEAM SkyRunners10 km  M 
157 Sikora Robert Barlinek1962HRmax Barlinek10 km  M 
158 Sitek PiotrSiciu Gorzów Wlkp.197810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
159
 
Siwak ŁukaszŁukasz  Szczecin1989DPT Run Team Szczecin10 km  MTak 
160 Smolik Marian Gorzów Wielkopolski1955WETERYNARIA - MANHATTAN10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
161
 
Sroka Krzysztof Gorzów Wielkopolski197410 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
162 Staszewski Piotr GorzówWielkopolski198310 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
163 Stelmaszczyk Magdalena Deszczno198710 km  K 
164
 
Stępiński MateuszSurrealistyczny Strzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
165 Stojanowski Paweł Gorzów Wielkopolski 1991Pyrzańscy Rowerzyści10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
166
 
Stolarz Mariusz Gorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
167
 
STYBEL ANNA Gorzow Wlkp1986parkrun Gorzów Wielkopolski10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
168 Sucharska IzabelaPrezes Gorzów Wlkp.1976Biegamy na wszelki wypadek10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
169 Surdacki Paweł Janczewo198510 km  M 
170 Szajowska Małgorzata Gorzów Wlkp.197510 km  K 
171 Szajowski Piotr Gorzów Wlkp.197010 km  M 
172 Szczerba Michał Barlinek1981Bbl Barlinek 10 km  M 
173
 
Szerment MagdalenaMadzia Gorzów198110 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
174
 
Szpila Robert Gorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
175
 
Szurko PrzemekPrzemek Gorzów wlkp19806640010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
176 Szymczak Robert Szczecin1975DPT RUN TEAM Szczecin 10 km  MTak 
177
 
Świerzko ArturArczi Gorzów Wielkopolski197510 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
178 Tarnowska Katarzyna Kłodawa197610 km  KTak 
179 Tchorzelewski Sylwester Gorzów wlkp197810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
180 Tomasuk AdamWodzu Witnica199210 km  M 
181 Tomaszewski Ryszard Rzepin198410 km  M 
182 Traczyk Marzena Gorzów Wielkopolski199210 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
183 Trybuś  Anna ŁUPOWO 197510 km  K 
184 Trybuś  Anna ŁUPOWO 197510 km  K 
185 Trybuś  Anna ŁUPOWO1975Anna10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
KTak 
186 Twarogal Kamil Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
187 Wasielewski WojciechWojtek Gorzów Wielkopolski1971PSONI Gorzów10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
188 Wesołowski KarolKaroluss Santocko1980BBL Gorzów10 km  M 
189 WILDE KatarzynaKATE Gorzów Wlkp.1979PUE TEAM10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
190 Wocal MichałMichał GORZÓW WIELKOPOLSKI198010 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
191 Wojciechowski MaciejWww.RunIsFun.eu Gorzów Wlkp1983www.runisfun.eu10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
192 Wojcieszyński TomaszTomek Baczyna1974BBL GORZÓW10 km  M 
193 Wojnach Andrzej SZCZECIN197079 minut po pięćdziesiątce 10 km  M 
194 Wojtysiak AdamAdam Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
M 
195
 
Wota AdamSzybki Adaś  Gorzów Wlkp.1970biegusie.... m10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
196 Woźniak Elzbieta Nowiny Wielkie199310 km  K 
197 Woźniak Wojciech Kłodawa198710 km  M 
198 Woźnica  KonradKondzio Czelin1992Kuny Stare Łysogórki 10 km  M 
199
 
Woźnicka-Strus JulitaJuliet  Gorzów Wlkp.1971Morsy Eskimo10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
200 Wójcik WojciechWąski Szczecin1984Wkurw Team Paprykarze10 km  MTak 
201 Wójcik Krystian Witnica1993ŚLĘZAK TEAM10 km  MTak 
202
 
ZABAGŁO Leszek Gorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
203 Zacharewicz  MaciejZachar Strzelce Krajeńskie199210 km  K 
204 Zagubień Ania PASIA Gorzów Wielkopolski198810 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
K 
205 Zawadzki Robert Gorzów Wielkopolski1980Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
206 Zell Jacek Chwalęcice196410 km  MTak 
207 Ziomek Jagoda Witnica1997Wierzbicki Running Project 10 km  KTak 
208
 
Żminkowski JarosławDzarek69 Gorzów Wlkp1969ZAWARCIE10 km Mieszkaniec Gorzowa Wlkp.
 
MTak 
209 Żywicki Czesław Rzepin196910 km  MTak