Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II NOCNA TRZEBIESZKA BIEGOWA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Baginska  Marta Trzebiatów 19817 km  K
2 Bartosiak MarcinGRYFICE1977RunGryf Gryfice7 km  M
3 BARYŁA DOROTAWolin19687 km  K
4 Bednarz KatarzynaKołobrzeg1974Nessi team7 km  K
5 Bielaszewska  Arleta Pobierowo1972Pobierowo biega7 km  K
6
 
Bojko MarekStepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA7 km  M
7
 
Borysiuk ArkadiuszKamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
8 Branicki GrzegorzKamień Pomorski1989Kamień-osiedle7 km  M
9
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970KB Kamień Pomorski7 km  M
10 Cetera JanuszDziwnówek19597 km  M
11 Chajdasz JolaGostyń1977Pobierowo biega7 km  K
12 Cieluch BogusławaŚWIERZNO19647 km  K
13
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971Gmina Wolin 7 km  M
14
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
15 Garbiec-Stawicka  JoannaWrzosowo19927 km  K
16 Giza PiotrGrąd 1984WKURW___TEAM7 km  M
17 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin7 km  M
18 Guster ŁukaszKamień Pomorski1990Kamień Pomorski7 km  M
19 Harłukowicz KrzysztofSzczecin1976UltraKazik7 km  M
20 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów7 km  M
21 Jakubowska JudytaBorucin19807 km  K
22 Jastrząb JoannaMiędzywodzie19707 km  K
23 Judkiewicz PiotrWolin1972Gmina Wolin7 km  M
24 Judkiewicz Halina Wolin1969Gmina Wolin7 km  K
25 Jurkiewicz KrystianKamień Pomorski19967 km  M
26
 
Krynicka MagdalenaTrzebiatów19967 km  K
27 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19877 km  K
28 Kucharczyk RobertGryfice1970RunGryf7 km  M
29 Kucharczyk ElżbietaGryfice1972RunGryf Gryfice7 km  K
30
 
Kucharczyk PaulinaGryfice 1997RunGryf7 km  K
31
 
Kuchta EmiliaGryfice 1986RunGryf Gryfice7 km  K
32
 
Lewandowski ArturKamień Pom1984Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
33
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973Crazy Fish7 km  K
34
 
Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
35
 
Matusz MagdalenaPobierowo1989Pobierowo Biega7 km  K
36 Melnik Elżbieta Płoty1983RunGryf 7 km  K
37
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice7 km  M
38 Namejko  ElaTrzebiatów 19857 km  K
39 Naruk ReginaWolin1965-7 km  K
40 Nowicka EwaSzczecin1984PLMKS Chrobry Gryfice7 km  K
41 Otoka KasiaGryfice1977PLMKS Chrobry Gryfice7 km  K
42 Płusa RobertSzczecin1984Savages7 km  M
43 Połomska Kamila Łódź1987Pobierowo biega7 km  K
44 Sambak TadeuszJawiszowice1969Zadyszka Oświęcim7 km  M
45 Seńko AgnieszkaGostyń1986Agnieszka Seńko7 km  K
46 Seńko RyszardGostyń1986Pobierowo biega7 km  M
47 Sędłak AgnieszkaKamień Pomorski19857 km  K
48 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 1971KB Kamień Pomorski7 km  K
49 Stępniak GrzegorzTrzebieszewo1972K.B. Kamień Pomorski7 km  M
50
 
Szymański MarekKamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
51 Szymański Łukasz Pobierowo1989BP & BIEDRONKA POBIEROWO 7 km  M
52
 
Świtoń MagdalenaGryfice19857 km  K
53
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów19777 km  K
54 Warysz DominikGryfice1984RunGryf Gryfice7 km  M
55 Wierchanowski BogdanGolczewo19587 km  M
56 Witecka IzabelaPobierowo1993Pobierowobiega 7 km  K
57 Wodnicki KrzysztofGryfice1986RynGryf Gryfice7 km  M
58
 
Wróblewska AnnaWrzosowo1983KB Kamień Pomorski 7 km  K
59 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Wielgowo Na Biegowo7 km  K
60
 
Zaremba KatarzynaSkalno19847 km  K
61 Zawadzka DorotaTrzebieszewo19837 km  K
62 Zawadzki MarcinTrzebieszewo19807 km  M
63 Zgraja Katarzyna Świnoujście1972Biegacze Świnoujście7 km  K
64 Zgraja PiotrŚwinoujście1968HOL Świnoujście7 km  M
65 Żupińska AnnaGryfice1981Run Gryf7 km  K