Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI BIEG NEPTUNA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszkiewicz Damian Stargard20025 km bieg  MTak 
2 Andruszkiewicz Maciej Nowe Warpno1977Ampio Team5 km bieg  M 
3 Andruszkiewicz Ewa Nowe Warpno1976Ampio Team5 km Nordic Walking  K 
4 Bereś Sylwester Sly Dobra19765 km bieg  M 
5 Bereś Dominika Domka  Dobra19995 km bieg  K 
6 Bieniek Kamil Police1984Policka Piętnastka5 km bieg  M 
7
 
Bodnar ZbigniewWOLF Szczecin1948ExtremE Wolf5 km bieg  M 
8
 
Bojko Marek Stepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA5 km bieg  MTak 
9 Borowska KarolinaKAROLA PuciceGoleniów1986MONIA GYM/PUSZCZYK BUKOWY5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
10 Bujnowska AnitaAntosia Police19905 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
11
 
Burek Andrzej Szczecin1952100 Maraton Klub Polska5 km bieg  M 
12 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  K 
13 Chrobocińska Elżbieta Szczecin1966Żółwie w galopie5 km bieg  KTak 
14 Ciachla Matylda POLICE19855 km bieg  KTak 
15
 
Czyż AdamADAM Szczecin19755 km bieg  M 
16
 
DANILEWICZ WOJCIECHWojti SZCZECIN1966Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km bieg  MTak 
17 Dobosz Piotr  Żarówka 1980Piter5 km bieg  M 
18 Falenski  Rafał  Szczecin 19785 km Nordic Walking  M 
19 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM5 km bieg  MTak 
20 Frankiewicz  Grzegorz  Szczecin19865 km bieg  M 
21 Gawkowski  Piotr  Starogard Gdański 1993Piotr Gawkowski5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
22 Gazecka Krystyna Police1950 5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
23 Głuszyk Joanna Szczecin1976Muffinowe Morsy5 km bieg  KTak 
24 Górska AgnieszkaAga Szczecin1976Szalone Wilczyce5 km Nordic Walking  K 
25 Gula DariuszD@RCzi Police Police1985Police5 km bieg  M 
26
 
Haman Kacper Szczecin1985DPT RUN TEAM SZCZECIN5 km bieg  M 
27 Harnatkiewicz  KamilaKamila Nowe warpno1984Ampio Team5 km bieg  K 
28 Hawryluk AnnaAndzka Szczecin1991Ampio Team5 km bieg  K 
29 Herba Zbigniew Stargard1953Holstar5 km bieg  M 
30 Hollas EwelinaEwela Trzebież19735 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
KTak 
31 Hormann GuntherDesperado Zinnowitz1957Team Bridge Run Usedom5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
32 Hulewicz AgnieszkaAga Poznań19855 km bieg  K 
33
 
Jakubowski Jan Szczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo5 km bieg  M 
34 Jarczewska Renata Renata  Goleniów 1967-5 km bieg  KTak 
35 Jatczak KatarzynaKasiechna Police1982Jatczak Team5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
36
 
Kaczmarek ArletaARLETA Przecław1981Kobiece bieganie5 km bieg  K 
37 Kaczmarek Jan Mieszkowice19705 km bieg  M 
38 Kamińska Agata Szczecin1985Kamiński Team5 km bieg  K 
39 Kamionka AndrzejANDRU_RUN_ Szczecin198314 ZBOT 5 km bieg  M 
40 Karpowicz  MajaMaja  Szczecin19805 km bieg  K 
41
 
Kempisty Alicja Szczecin1976Bizon team5 km bieg  KTak 
42 Koczorowska MałgorzataMałgorzata Szczecin1968SKSG KORONA SZCZECIN5 km bieg  KTak 
43 Komsta  Rafał  Trzebież 19815 km bieg  M 
44 Kosińska Agnieszka Szczecin1976Wieczorne Bieganie5 km bieg  K 
45 Kotarski Wiesław Police1956Grupa Azoty Police5 km bieg  M 
46
 
Kowalczyk Jan Szczecin1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
MTak 
47 Kowalczyk Magdalena Szczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km bieg  KTak 
48
 
Krużyński MariuszMario Police19915 km bieg  M 
49
 
Krześniowski Marcin Szczecin1978Rowerowy Załom / RAZ SZCZECIN5 km bieg  M 
50 Kuderska Iwona Police19715 km Nordic Walking  K 
51
 
Kurzymski Piotr Szczecin1970Bizon team5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
MTak 
52 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police5 km bieg  M 
53 Lączak JustynaTina Szczecin 1979Asseco Active Team5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
54 Leśniak PiotrPiotr 9 Trzebież20015 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
55 Litwiniak Izabela Goleniów19745 km Nordic Walking  KTak 
56 Lubitz André André  Lassan 1971 5 km bieg  K 
57 Łoś Jarosław  Parsów19895 km bieg  MTak 
58 Łukasiewicz Robert Szczecin19705 km bieg  M 
59 Łukaszewski Sebastian Stargard1979Stargardzki Klub Lekkoatletyczny5 km bieg  MTak 
60 Madrak Anna Police1976HULK TEAM POLICE5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
61 Majdan Helena Szczecin 19525 km bieg  K 
62 Manduk-Czyżyk NinaMediconsult Nina Szczecin1981MediConsult5 km bieg  KTak 
63 Marcinkiewicz Jan Szczecin19525 km bieg  M 
64 Misiuk Marta Police1983LoveLasy5 km Nordic Walking  K 
65 Murawska WiolettaTERMINATOR POLICE1966KB DZIK POLICE5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
66 Nadolna Monika Szczecin1978Parkrun Szczecin5 km bieg  K 
67 Natalczyk Ewelina Zabiegana Mama Szczecin 1985Bieg Korczaka 5 km bieg  K 
68 Niewadzik Ula Szczecin1972NIEWADZIK5 km bieg  KTak 
69 Nowak WiesławWaslik Szczecin1970Roweryturowski5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
70 Nowak WiesławWaslik Szczecin1949Roweryturowski5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
71 Nowak Aneta Police1973NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
72 Nowakowska AdrianaAda Szczecin19765 km bieg  K 
73 Oleksy Przemysław Rzeszów1985DREAM RUN5 km bieg  M 
74
 
Opas Adam Szczecin1980UKL Ósemka Police5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
75
 
Orlon BarbaraBasia Szczecin1970Bieg Korczaka5 km bieg  KTak 
76 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam5 km bieg  K 
77 Panasiuk  Beata Becia  Szczecin 19765 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
78 Panasiuk TomaszTomek Szczecin1973CKS Orka Szczecin5 km bieg  M 
79
 
Pawelczak Cezary Szczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km bieg  MTak 
80 Piotrowska DorotaDorota Szczecin1979Ampio Team5 km bieg  KTak 
81 Piotrowski KrzysztofBodzio Szczecin1977Ampio Team5 km bieg  MTak 
82 Przyłuska MirosławaMiśka Szczecin1952RAZ Szczecin5 km bieg  K 
83 Rosińska Karolina,, ROSIA,, Tanowo19865 km Nordic Walking  KTak 
84
 
Różański MarcinRóża Brzózki1985MOVE Trzebież5 km bieg  MTak 
85
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście19845 km bieg  MTak 
86
 
Rudziński JacekJacek Gryfino1969KB HERMES GRYFINO5 km bieg  M 
87
 
Rybicki JanuszJan Police1950SKB DZIK POLICE5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
M 
88 Sadowski KamilSADOWSKI Tanowo19945 km bieg  MTak 
89 Sala Mirosława Police19615 km Nordic Walking  KTak 
90 Sawicz MariuszMariusz SZCZECIN1975Bizon Team5 km bieg  MTak 
91 Sękowski  GrzegorzGrzegorz Trzebież1965Trigym5 km bieg  M 
92 Skirmuntt Martyna  Brzózki1982Martyna Skirmuntt5 km bieg  KTak 
93
 
Stachowski Andrzej Szczecin1968MoniaGym5 km bieg VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
MTak 
94 Staszak Jacek Goleniów1962Rozbiegany Goleniów5 km bieg  M 
95 Szydelska KrystynaKrysia Police1952NordicoweLove Police5 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
96 Szymczak Magdalena Police19895 km bieg  K 
97
 
Walczak Tadeusz Police19675 km bieg  MTak 
98 Wasielewski Ryszard POLICE19565 km bieg  M 
99 Wasilewski AndrzejWasyl Szczecin1978Wilki z Ciechocinka5 km bieg  MTak 
100
 
WASZCZUK TOMASZTOMASZ SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km bieg  M 
101 Wirwicka Natalia Trzebież19935 km bieg  K 
102 Wiśniewski Marian Szczecin 19545 km bieg  M 
103 Witorzęć Dariusz Łęgi19735 km bieg  M 
104 Wnuk Wanda Nowe Warpno19685 km Nordic Walking  K 
105 Wolska-Rajchel MariaArielka Police19895 km Nordic Walking  K 
106
 
Wujda MirosławErni Dębno1975Erni Rulez5 km bieg  M 
107
 
Zdankiewicz Olga Mierzyn19815 km Nordic Walking VIP NEPTUNA (udział w 5 edycjach)
 
K 
108
 
Żywicka  Barbara Van Graaf biega  Szczecin1972Van Graaf biega 5 km bieg  KTak