Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXV CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKA - BIEG 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Augustyniak GrzegorzŚwidwin1979Uczniowski Klub Lekkoatletyczny Feniks Świdwin.Bieg 10 km  M 
2 Baran JoannaStargard1987Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
3 Bednarczyk SylwiaSzczecin1977Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
4 BERNACKI  MARIUSZ DOŁGIE1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINOBieg 10 km  M 
5 Bialobrzeski PiotrRecz1990Bieg 10 km Powiat Choszczno
 
M 
6 Bielatko MarcinDrawno1985DrawnoBieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
M 
7 Bokszczanin JarekSzczecin1976Boczek TeamBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
8 Bokszczanin AnetaSzczecin1980Boczek TeamBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
9 Borkowski DawidChoszczno1984CH10Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
10 Bosak AlicjaRecz1994Bieg 10 km Powiat Choszczno
 
K 
11 Brożyna MiłoszSzczecin1993On Run Crew PolandBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
12
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo1968KB Hermes GryfinoBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
13 Charowski MarcinStargard1980Bieg 10 km  M 
14 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL PoliceBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
15 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL PoliceBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
16 Chrobocińska ElżbietaSzczecin1966Żółwie w galopieBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
17 Chruscinski KacperSzczecin 199212 Brygada Zmechanizowana Bieg 10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
18 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979FARTY PUSZCZYBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
19 Cichocki JakubSzczecin1978Drużyna SzpikuBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
20 Czerwonka ŁukaszSzczecin1987Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
21 Dawid Łukasz Goleniów 1986Rozbiegany Goleniów Bieg 10 km Mundurowi
 
M 
22 Dąbrowski  Patryk Choszczno1983DzikBieg 10 km Powiat Choszczno
 
M 
23 DOBOSZ JERRYSZCZECIN1972KenyanRUN.comBieg 10 km Powiat Choszczno
 
M 
24 Dokurno WojciechChoszczno1977Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
25 Domański WaldemarGryfice1981KP PSP GRYFICEBieg 10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
26 Dudenko JerzySzczecin1978Bieg 10 km  M 
27 Dudzik TomaszSzczecin1988Fizjobiegacze Szczecin Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
28 Dzbanuszek KrzysztofSzczecin1980Spartakus Szczecin Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
29 Dzbanuszek Mariusz Szczecin1984Biegowe WarszewoBieg 10 km  M 
30 Dziczek Ireneusz Szczecin1964RAZ SzczecinBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
31
 
Fąferek PiotrSzczecin1987Wieczorne bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
32 Fieńko KatarzynaPełczyce1989Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
K 
33 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMBieg 10 km  M 
34
 
Gałamaga RadosławPolice1978Grupa Azoty PoliceBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
35
 
Gapski TomaszSzczecin1976Wieczorne bieganie w SzczecinieBieg 10 km  M 
36 Gawrońska AngelikaGorzów Wlkp.1991Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
37 Gębski ŁukaszSzczecin1983Fizjobiegacze Szczecin Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
38
 
Gierycz KornelChoszczno2000Bieg 10 km  M 
39 Górecki MirosławKoszalin1974Bieg 10 km  M 
40
 
Gradys KonradChoszczno1984Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
41 Grenda ArturDobrzany1978DobrzanyBieg 10 km  M 
42 Grenda Monika Dobrzany1970DobrzanyBieg 10 km  K 
43 Grochalska AgataSzczecin1968Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
44 Grodziński Arkadiusz Stargard, Zachodniopomorskie1975Stargardzki Klub Morsów MiedwianieBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
45 Grzesiak  Sylwia Miastko 1978Miastko Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
46 Gwoździk Andrzej Potoczna1982Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
47 Hajduk  Maciej Szczecin 1977NiebkoTerrorBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
48 Hałaczkiewicz AdamSzczecin1973WolfExtremeBieg 10 km  M 
49
 
Haman KacperSzczecin1985DPT RUN TEAM SZCZECINBieg 10 km  M 
50 Hejna MałgorzataSzczecin1971Bieg 10 km  K 
51 Ikiert KingaChoszczno1984Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
52 Ikiert ArturChoszczno1979Bieg 10 km Powiat Choszczno
 
M 
53 Izak KatarzynaStargard1978Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
54 Jabłoński AndrzejCzarne1971Czarne biegaBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
55 Jakubiak AnnaSzczecin1969RAZ SzczecinBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
56 Janczak RafałGorzów Wielkopolski1991Bieg 10 km  M 
57 Jankowski RadosławBarlinek1983Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
58 Jasak MichałGryfino1987DGS DiagnosticsBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
59 Jaworski PawełSzczecin1974CKSBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
60 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Śrundunia SzczecinBieg 10 km  K 
61 Juszkiewicz MałgorzataSzczecin1971Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
62 Kachnowicz-Bukała IzabelaGoleniów1974Bieg 10 km  K 
63 Kaczmarek MichałKrzęcin1995Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
M 
64 Kaczmarek MateuszŚwiebodzin1988Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
65 Kamionka AndrzejSzczecin198314 ZBOT Bieg 10 km Mundurowi
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
66
 
Kazidróg Robert Stargard1978RK78 STARGARDBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
67 Kędziora PiotrSzczecin1989Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
68 Kohlman WojciechSzczecin1971NiebkoRun TerrorBieg 10 km  M 
69 Koman MichałSzczecin1987Fizjobiegacze Szczecin Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
70 Komorowska Adrianna Szczecin1978Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
71 Komorowski TomaszSzczecin1978SzczecinBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
72 Komorowski MichałSzczecin1986Bieg 10 km  M 
73
 
KOTOWSKA IWONASzczecin1986Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
74 Kotowski  Dominik Szczecin 1987Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
75 Kozanecka IwonaSzczecin1959Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
76 Koziniec KrystianSzczecin1978DRUŻYNA FILIPABieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
77 Kozubowska AgnieszkaSzczecin1984SMT SzczecinBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
78
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom / RAZ SZCZECINBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
79 KULIG KRZYSZTOFDOŁGIE1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINOBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
80 Kurzawińska-Jabłońska KasiaCzarne1972Czarne biegaBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
81 Kwaśniewska PatrycjaSzczecin1981Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
82
 
Kwiatkowska AleksandraPolice1991Wieczorne bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
83 Kwit Jan Szczecin1960AnimexBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
84 Lech GrzegorzSzczecin1988Bieg 10 km  M 
85 Lewikowska PatrycjaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km  K 
86 Lipertowicz Sebastian Police1983Wieczorne bieganie w Szczecinie ❤️Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
87 Lipski ZbigniewCHOSZCZNO1982Lipski Zbigniew Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
88 Łaszkowski Łukasz Recz1988Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet podstawowy
 
M 
89 Łazowski  MarcinSzczecin1982Pawik Team Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
90 Łodyga JoannaStargard1985Bieg 10 km  K 
91
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976KB Hermes Gryfino Bieg 10 km  K 
92 Łukaszewski SebastianStargard1979Stargardzki Klub LekkoatletycznyBieg 10 km  M 
93 Maciborski MirosławSzczecin1967Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
94 Madej AnnaSzczecin1988Ukl Ósemka PoliceBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
95 Majzel TomaszSzczecin1965SzczecinBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
96 Makowska JoannaChoszczno1976Bieg 10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
K 
97 Maksymiak AnnaSzczecin1979Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
98 Makuchowski ArkadiuszSzczecin1989Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
99 Masłowska BarbaraStargard1973Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
100 Mazurak JoannaSzczecin1973Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
101 Mikołajuk AnetaBEZRZECZE1974SMT SzczecinBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
102
 
Nadkierniczny ZbigniewWęgorzyno1976Gryfus SzczecinBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
103 Natkaniec WiesławaKalisz Pomorski1972Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
104 Nawrocki PiotrSzczecin1968KB Pionier SzczecinBieg 10 km  M 
105
 
Nowak ZbigniewDrezdenko1978FSD RUN DREZDENKOBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
106 Oleszczuk WojciechGryfice1980GATri GryficeBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
107 Organka MarcinWęgorzyno1979Trucht ŁobezBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
108
 
Orlon BarbaraSzczecin1970Bieg KorczakaBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
109 Osadca  MichałChoszczno1983BIEGNĘ BO ŻONA KAŻE Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
110 Panasiuk KrzysztofStargard1981Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
111 Paszko DanielPolice1977Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
112 Patkowski MarcinSzczecin1976Bieg 10 km  M 
113
 
Pawelczak CezarySzczecin1969Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
114
 
Pawlak AdrianGorzów 1994Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
115
 
Petersburski RobertMierzyn1974TymTriTeamBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
116
 
Piątek KrystianGryfino1981GryfinoBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
117
 
Piątkowska IzabelaSzczecin1984Bieg 10 km  K 
118 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio TeamBieg 10 km  K 
119 Piotrowski KrzysztofSzczecin1977Ampio TeamBieg 10 km  M 
120 Płoński JakubGorzów Wielkopolski1983Dzikie Dziki Gorzów WielkopolskiBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
121 Połomski GracjanChoszczno2001Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
122
 
Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979SP37Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
123 Posiła AsiaKrosno1979Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
124
 
Prokop AgataSzczecin1989Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
125
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project Bieg 10 km  M 
126
 
Puchalski GrzegorzSzczecin1988Mobilna Wulkanizacja 536-226-226Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
127 Radzwioń ŁukaszDrawno1986Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
128 Rajkiewicz  Wioletta Lipiany1977Bieg 10 km  K 
129 Rak DarekDołuje1977TymTriTeamBieg 10 km  M 
130 Rogiewicz RemigiuszBezrzecze1978KS Ironman SzczecinBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
131 Ronert LidiaDrezdenko1974FSD RUN DREZDENKOBieg 10 km  K 
132
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście1984Bieg 10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
M 
133 Rybak PatrykSzczecin1979Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
134 Rybak PatrykSzczecin1979Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
135 Rynkiewicz MateuszChoszczno1980Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
136
 
Salwa Aleksandra Boleszkowice1990Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
137 Salwa  Piotr Mieszkowice1993Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
138 Sarzynski Lukasz Szczecin1984Bieg 10 km Mundurowi
 
M 
139 Sarzyńska LuizaSzczecin1987Bieg 10 km  K 
140 Sawińska AnnaSzczecin1980NordicAnia TeamBieg 10 km  K 
141 Seliga PiotrMirosławiec1977Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
142 Smerd GrzegorzStargard1987Stargard. Ja się nie ścigamBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
143 Soczówka PatrycjaChoszczno1996Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
144 SOKOL KrzysztofSzczecin 1981Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
145
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGymBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
146 Staruch DarekChoszczno1970Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
147 Stefański  Marek Szczecin 1982NiebkoRunTerrorBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
148 Stocker AnnaŚwinoujście1981ŚWINOUJŚCIE Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
149 Strąk  Izabela Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie Bieg 10 km  K 
150 Strzelecki MichałChoszczno1989Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
151
 
Surdacki  Jerzy Gryfino 1972DRUŻYNA SZPIKU Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
152 Surdacki PiotrSzczecin1976Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
153 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘBieg 10 km  K 
154 Szczepanowski AndrzejSzczecin1972Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
155 Szczepański AdamMilanówek1981AlbatrosyBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
156 Szot Sosnowska MartaStargard1983Bieg 10 km Mundurowi
Pakiet podstawowy
 
K 
157 Szymański PawełSzczecin1986Fizjobiegacze Szczecin Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
158 Szymański RafałGorzów Wielkopolski1977RafiXBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
159 Szymczak RobertSzczecin1975DPT RUN TEAM Szczecin Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
160
 
Szyszka  Iwona Choszczno 1976Choszczno biega Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
K 
161 Szyszkowski JakubChoszczno2007Aktywne ChoszcznoBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
162
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
163 Tałałaj KamilChoszczno 1984Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
164 Tarnowska RenataSzczecin1971Bieg 10 km  K 
165 Trojga KarolinaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K 
166 Tuzinek GrzegorzChoszczno1973Bieg 10 km Powiat Choszczno
Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
167
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeamBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
168
 
Warchalowski  Arkadiusz Dobra 1976Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
169
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAMBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
170
 
Wierciak PiotrSzczecin1988Fizjobiegacze SzczecinBieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
171
 
Wilklisz WojciechGardno1970Bieg 10 km  M 
172 Wojtat AdamSzczecin1961Trigym SzczecinBieg 10 km  M 
173 Wolano MarcinSzczecin1986Hatton DartsBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
174 Zając TomaszSzczecin1993Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
175 Zelek Mariusz Szczecin1975Bieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
176
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia SzczecinBieg 10 km  M 
177
 
Zieliński GrzegorzTuczno1980Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
178 Zimny TomaszSzczecin1956Farty PuszczyBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
M 
179 Żebrowski IreneuszStargard1962Bieg 10 km Pakiet rozszerzony ( z koszulka)
 
M 
180 Żyluk  Bożena Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km Pakiet podstawowy
 
K