L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamuszek | Aurela | Kołobrzeg | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
2 | Architekt | Bożena | Gryfice | 1954 | K | Tak(Dotpay) | ||||
3 | Baginska | Marta | Trzebiatów | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
4 | Bagińska | Agnieszka | Trzebiatów | 1982 | K | Tak(Dotpay) | ||||
5 | Bagiński | Jarosław | Trzebiatów | 1974 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
6 | Banaszek | Sławomir | Żary | 1976 | SZYMI TEAM ŻARY | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
7 | Bartosiak | Marcin | GRYFICE | 1977 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
8 | BARYŁA | DOROTA | Wolin | 1968 | K | Tak(Dotpay) | ||||
9 | Baryła | Piotr | Wolin | 1968 | M | Tak(Dotpay) | ||||
10 | Białek | Paweł | Szczecin | 1991 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
11 | Bindas | Katarzyna | Trzebiatów | 1985 | K | Tak(Dotpay) | ||||
12 | Błasiak | Szymon | Wysoka Kamieńska | 2005 | ZSP Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
13 | Bojko | Marek | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
14 | Borkowski | Krzysztof | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
15 | Brac | PAWEŁ | Ruszów | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
16 | Burzyński | Jerzy | Choszczno | 1980 | PSP Choszczno | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
17 | Buszkowski | Filip | Gaj Wielki | 1974 | Sportowy Kaźmierz | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
18 | Bysiak | Weronika | Kamień Pomorski | 1998 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
19 | Cetera | Janusz | Dziwnówek | 1959 | M | Tak(Dotpay) | ||||
20 | Chajdasz | Jola | Gostyń | 1977 | POBIEROWO BIEGA | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
21 | Chruscinski | Kacper | Szczecin | 1992 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
22 | Cieluch | Bogusława | Sulikowo | 1964 | K | Tak(Dotpay) | ||||
23 | CIELUCH | Mariusz | Międzyrzecz | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
24 | Ciepliński | Paweł | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
25 | Cybulska | Katarzyna | Sulęcin | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
26 | Czyrny | Łukasz | Karnice | 1981 | Czyrny Team | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
27 | Dąbkowski | Igor | Dziwnów | 2006 | Luks Bałtyk Dziwnów | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
28 | DOŁĘGOWSKI | Marek | Kołczewo | 1971 | M | Tak(Dotpay) | ||||
29 | Domański | Waldemar | Gryfice | 1981 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
30 | Dzięcielska | Agnieszka | Poznań | 1976 | Agnieszka Dzięcielska | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
31 | Faedda | Carlo | Pobierowo | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
32 | Filipowski | Dariusz | Szczecin | 1972 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
33 | Firlik | Mirosław | Międzywodzie | 1966 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
34 | Garbolewski | Miłosz | Rewal | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
35 | Gawrysiak | Przemysław | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
36 | Gerke | Mateusz | Dźwirzyno | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
37 | Głazowski | Jacek | Niechorze | 1972 | LUNA NIECHORZE | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
38 | Gniewek | Eliza | Gryfice | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
39 | Gniewek | Tomasz | Gryfice | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
40 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Parrkun Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
41 | Granat | Jaroslaw | Gorzow | 1963 | Pobierowo Biega | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
42 | Granat | Mateusz | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
43 | Haman | Kacper | Szczecin | 1985 | Wy-Biegani Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
44 | Harasimowicz | Sławek | Goleniów | 1978 | HELENKA TEAM | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
45 | Hołub | Kamil | Trzebiatów | 1980 | MLUKS trzebiatów | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
46 | Ignaczak | Marcin | Żychlin | 1977 | TRITON Konin/7 PRO Team | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
47 | Ikiert | Kinga | Choszczno | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
48 | Ikiert | Artur | Choszczno | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
49 | Iskra | Paweł | Zieleniewo | 1987 | 7Pro Siódmiak Team | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
50 | Iznerowicz | Monika | Szczecin | 1984 | WY-BIEGANI SZCZECIN | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
51 | Jakusz | Leon | Pobierowo | 2011 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
52 | Jankowska | Magdalena | Trzebiatów | 1981 | AT Aktywny Trzebiatów | K | Tak(Dotpay) | |||
53 | Jankowski | Marcin | Trzebiatów | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
54 | Jańczak | Bożena | Kamień Pomorski | 1978 | K.B. Kamień Pomorski | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
55 | Jastrowicz | Maciej | Dobrzany | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
56 | Jędrzejczyk | Beata | Trzebiatów | 1979 | Rozbiegany Trzebusz | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
57 | Jędrzejczyk | Franciszek | Trzebiatów | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
58 | Jędrzejko | Anna | Pobierowo | 1968 | Anna Jędrzejko | K | Tak(Dotpay) | |||
59 | JUDKIEWICZ | PIOTR | Wolin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
60 | JUDKIEWICZ | HALINA | Wolin | 1969 | K | Tak(Dotpay) | ||||
61 | Jurczyk | Paulina | Nowogard | 1989 | Jestem LOCO! | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
62 | Kaczmarek | Kamila | Jawor | 1978 | PENSJONAT OK Pobierowo | K | Tak(Dotpay) | |||
63 | Kaliszan | Anna | KARNICE | 1981 | Pogoń za marzeniami | K | Tak(Dotpay) | |||
64 | Karolak | Andrzej | Trzebiatów | 1956 | M | Tak(Dotpay) | ||||
65 | Koncewicz | Tomasz | Bogatynia | 1978 | PENSJONAT OK Pobierowo | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
66 | Kotarski | Wiesław | Police | 1956 | Grupa Azoty Police | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
67 | Kowalczyk | Dorota | Świebodzin | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
68 | Kowalska | Dorota | Kamień Pomorski | 1965 | K B Kamień Pomorski | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
69 | Kowalski | Zdzisław | Kamień Pomorski | 1962 | K B Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
70 | Kozioł | Marzena | Gorawino | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
71 | Kozłowski | Wiesław | Gryfice | 1978 | Wiesław Kozłowski | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
72 | Krynicka-Grzyb | Małgorzata | Trzebiatów | 1987 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
73 | Ledzion | Dagmara | Szczecin | 1973 | K | Tak(Dotpay) | ||||
74 | Ledzion | Robert | Szczecin | 1970 | M | Tak(Dotpay) | ||||
75 | Lewandowska | Magdalena | Pogorzelica | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
76 | LIPIŃSKI | Paweł | Gryfice | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
77 | Lisowski | Dariusz | Pobierowo | 1972 | Pobierowo Biega | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
78 | Litwiniuk | Robert | Dobra | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
79 | Malczewski | Marek | Warszawa | 1973 | Maniek | Bieg 10 km | M | Tak | ||
80 | Malinowska | Anna | Gryfice | 1965 | K | Tak(Dotpay) | ||||
81 | Mańka | Marian | Nowogard | 1968 | M | Tak(Dotpay) | ||||
82 | Matusz | Elżbieta | Gryfice | 1964 | Pobierowo Biega | K | Tak(Dotpay) | |||
83 | Matusz | Julia | Gryfice | 2004 | Pobierowo Biega | K | Tak(Dotpay) | |||
84 | Matuszewski | Daniel | Chomino | 1996 | Chomino | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
85 | Matwiejczuk | Patrycja | KARNICE | 1986 | Pogoń za marzeniami | K | Tak(Dotpay) | |||
86 | Mazur | Mariusz | Pobierowo | 1984 | Prospero Trener | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
87 | Mentlak | Dariusz | Gryfice | 1980 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
88 | Menzel | Zofia | Lubrza | 1958 | Ultra Diabły Team Lubrza | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
89 | Michałek | Katarzyna | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
90 | Migalska Stankiewicz | Lucyna | Gryfice | 1980 | Gryficka Siła Biegowa | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
91 | Mikuła | Magdalena | Szczecin | 1990 | - | K | Tak | |||
92 | Murawski | Paweł | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
93 | MURAWSKI | Zbigniew | Szczecin | 1966 | Murawski Team | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
94 | Musiał | Bartek | Wysoka Kamieńska | 1983 | UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
95 | Namejko | Elżbieta | Trzebiatów | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
96 | Ogrodowicz | Kasia | Międzywodzie | 1984 | klub biegacza Kamien Pomorski | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
97 | Oleszczuk | Wojciech | Gryfice | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
98 | Pacholska | Justyna | Goleniów | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
99 | PARTYKA | JOANNA | ŁOBEZ | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
100 | PARTYKA | ANETA | KOŁACZ | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
101 | Pietruczyk | Arek | Nowogard | 1971 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
102 | Pisz | Jakub | Pobierowo | 2006 | Pobierowo Biega | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
103 | Plata | Tadeusz | Szczecin | 1951 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | Bieg 10 km | M | |||
104 | Plesińska | Joanna | Goleniów | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
105 | Pobrotyn | Mateusz | Kołobrzeg | 1996 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
106 | Podhajna | Agnieszka | Szczecin | 1975 | IDĘ DALEJ | K | Tak(Dotpay) | |||
107 | Rębisz | Jan | Marianowo | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
108 | Skiba | Michał | Szczecin | 1988 | Wy-Biegani Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
109 | Sloniewski | Mikolaj | Dołuje | 2011 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
110 | Sloniewski | Dominik | Dołuje | 2011 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
111 | Sobański | Tomasz | Myślibórz | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
112 | Sobczyk | Łukasz | Kołobrzeg | 1975 | Kołobrzeg Biega | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
113 | Sroka | Robert | Trzebiatów | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
114 | Starczewska | Izabela | Swiebodzin | 1970 | Wierzbicki Runing Projekt | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
115 | Starczewski | Krzysztof | świebodzin | 1971 | ultra diabły team lubrza | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
116 | Stępniak | Grzegorz | TRZEBIESZEWO | 1972 | K.B. Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
117 | Studniarz | Joanna | Pobierowo | 1965 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
118 | Styma | Jacek | Brojce | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
119 | Szczupaczyński | Arkadiusz | GRYFICE | 1963 | RUNGRYF | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
120 | Sznajder | Marcin | Pobierowo | 1983 | W drodze do | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
121 | Szostak | Marcin | Szczecin | 1988 | WY-BIEGANI SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
122 | Sztukin | Tatiana | Rewal | 1967 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
123 | Szydłowska-Jarosz | Agnieszka | Pobierowo | 1972 | Pobierowo Biega | K | Tak(Dotpay) | |||
124 | Szymański | Łukasz | Pobierowo | 1989 | BP & BIEDRONKA POBIEROWO | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
125 | Szymczak | Monika | Wolin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
126 | Szynkowska | Karolina | Szczecin | 1992 | Pobierowo Biega | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
127 | Szynkowska | Olga | Mierzyn | 1964 | Pobierowo Biega | K | Tak(Dotpay) | |||
128 | Szynkowski | Andrzej | Mierzyn | 1961 | Pobierowo Biega | M | Tak(Dotpay) | |||
129 | Ścierko | Dawid | Mieszkowice | 1991 | WY-BIEGANI SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
130 | Śmietanka | Justyna | Wrocław | 1990 | K | Tak(Dotpay) | ||||
131 | Śpiewak | Agnieszka | Pobierowo | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
132 | Świniarski | Filip | Witkowo | 1970 | Biegam bo lubię | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
133 | Tomczyk | Marzena | Pobierowo | 1967 | K | Tak(Dotpay) | ||||
134 | Trapp | Piotr | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
135 | Trojan | Arkadiusz | Wrocław | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
136 | Twarowski | Michał | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
137 | Uldynowicz | Łukasz | Gryfice | 1983 | MLUKS Mokasyn Płoty | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
138 | Warniełło | Adriana | Trzebiatów | 1977 | AT - Aktywny Trzebiatów | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
139 | Wędziński | Maciej | Gryfice | 1978 | GATri Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
140 | Witecka-Sznajder | Milena | Pobierowo | 1987 | W drodze do | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
141 | Wodnicka | Ewelina | Gryfice | 1965 | K | Tak(Dotpay) | ||||
142 | Wodnicki | Jacek | Gryfice | 1965 | M | Tak(Dotpay) | ||||
143 | Wolińska | Emilia | Wolin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
144 | Woliński | Andrzej | Wolin | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
145 | Wójciak | Mirosław | Gryfice | 1957 | RunGRYF GRYFICE | M | Tak(Dotpay) | |||
146 | Wyglądacz | Alicja | Szczecin | 1975 | Wielgowo Na Biegowo | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
147 | Zaremba | Katarzyna | Skalno | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
148 | Ziółkowska | Sylwia | Szczecin | 1973 | IDĘ DALEJ | K | Tak(Dotpay) | |||
149 | Ziółkowska | Natalia | Dobrzykowice | 1992 | K | Tak | ||||
150 | Zubrewicz | Piotr | Trzebiatów | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
151 | Żołno | Magda | Gorzów Wlkp. | 1966 | K | Tak(Dotpay) |