Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI edycja biegu „Pogoń Raka"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszkiewicz DamianStargard2002KB Pionier Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
2 Anioła-Kusz DominikSzczecin19705 km  MTak(Dotpay) 
3 Bącik AnetaSzczecin19775 km  KTak(Dotpay) 
4 Bętkowska LuizaSzczecin19895 km  KTak(Dotpay) 
5 Bielecki WojciechSzczecin19885 km  MTak(Dotpay) 
6 Cieśla PawełSzczecin19875 km  MTak(Dotpay) 
7 Cieśla AgnieszkaSzczecin19875 km  KTak(Dotpay) 
8 Ćmielewska PaulinaSzczecin19955 km  KTak(Dotpay) 
9 Domagalska AgataSzczecin2007SKB Dzik5 km  KTak(Dotpay) 
10 Domagalski SławomirSzczecin1973SKB Dzik5 km  MTak(Dotpay) 
11 Dzięcioł KasiaSzczecin19835 km  KTak(Dotpay) 
12 Falarz KatarzynaSzczecin19995 km  KTak(Dotpay) 
13
 
Figołuszka KatarzynaJankowice1990Aktywne Choszczno5 km  K 
14 Futyma Karolina Police1988Futymka Team5 km  KTak(Dotpay) 
15 Gajda-Lipinska MilenaStargard19825 km  K 
16
 
GAPINSKI RafałSzczecin1975ProGdar Marathon Team5 km  MTak(Dotpay) 
17 Główczyńska EmiliaSzczecin1982Active Heads5 km  KTak(Dotpay) 
18 Główczyńśki BartoszSzczecin1982Active Heads5 km  MTak(Dotpay) 
19
 
Górecki TomaszŁobez1989FC Hamowo5 km  MTak(Dotpay) 
20 Harwat Katarzyna Szczecin1971Parkrun Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
21
 
Hawrylak MarcinSzczecin1969Drużyna Korczaka / 14ZBOT/142blp5 km  MTak(Dotpay) 
22 Janowska-Paszkowska JoannaSzczecin1983Muffinkowe Morsy 5 km  K 
23 Jurczyk AnnaPrzęsocin19875 km  KTak(Dotpay) 
24 Kleinowski KrzysztofKobylanka1966Bonus II 5 km  M 
25 Kościńska ElżbietaBezrzecze1979Wojskowy Klub HDK PCK w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
26 Kościński JacekBezrzecze1973Wojskowy Klub HDK PCK Szczecin 5 km  MTak(Dotpay) 
27 Krupa  Paulina Szczecin 19865 km  KTak(Dotpay) 
28
 
Krużyński MariuszPolice1991Police5 km  M 
29 Krysiak HalinaSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
30 Krzemień PatrycjaPolice1988Samotny Samotnik5 km  KTak(Dotpay) 
31
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978 5 km  M 
32 Kubasik WaldemarSzczecin1955Bosman Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
33 Kulina MagdalenaSzczecin19825 km  KTak(Dotpay) 
34 Laskowska BeataSzczecin19765 km  K 
35 Leszkiewicz KarolinaSzczecin 19985 km  KTak(Dotpay) 
36
 
Lewandowski JanuszSzczecin1959MORSY SZCZECIN5 km  MTak(Dotpay) 
37 Litwiniak IzabelaGoleniów19745 km  KTak(Dotpay) 
38
 
Ławkiel NataliaSzczecin19985 km  K 
39 Ławkiel PawełSzczecin19665 km  M 
40 Madrak AnnaPolice1976HULK TEAM POLICE5 km  K 
41
 
Malinowska-Wasikuk AgnieszkaSzczecin1977Matki-Wariatki5 km  KTak(Dotpay) 
42 Manduk Czyżyk NinaSzczecin1981MediConsult5 km  KTak(Dotpay) 
43 Matwiejczuk Kaliszan  Anna Karnice 19815 km  KTak(Dotpay) 
44 Michalak  Monika Police1977Futymka Team5 km  KTak(Dotpay) 
45 Miśkiewicz  Iwona Gryfice1974Iwona5 km  KTak(Dotpay) 
46 Natalczyk Ewelina Szczecin 1985Bieg Korczaka 5 km  KTak(Dotpay) 
47
 
Niedźwiecki Paweł Przęsocin1978 5 km  M 
48 Nojszewski TomaszBanino1974Katorga Team <35 km  MTak(Dotpay) 
49 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K 
50 Parchimowicz JanuszPrzecław19555 km  MTak(Dotpay) 
51 Parchimowicz MirosławaSzczecin19555 km  KTak(Dotpay) 
52 Parol GrzegorzSzczecin19775 km  MTak(Dotpay) 
53 Patyk JoannaSzczecin1986Fizjobiegacze Szczecin 5 km  K 
54
 
Pietkiewicz Paweł Szczecin198312 Brygada Zmechanizowana 5 km  M 
55 Płosa MonikaSzczecin19815 km  KTak(Dotpay) 
56 Podwyszyński SylwesterSzczecin1973KW PSP Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
57 Protasiewicz  AgnieszkaSzczecin 19795 km  KTak(Dotpay) 
58
 
Puchalski GrzegorzSzczecin1988Mobilna Wulkanizacja 536-226-2265 km  MTak(Dotpay) 
59 Redlarska AnnaPrzecław1983Niezdiagnozowani w Szale5 km  KTak(Dotpay) 
60 Rosiak PaulinaSzczecin19895 km  KTak(Dotpay) 
61
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście19845 km  MTak(Dotpay) 
62 Rzymska MartaSzczecin1980Trigym Szczecin5 km  KTak(Dotpay) 
63 Sej PawełSzczecin19805 km  M 
64 SEJ PAWEŁSZCZECIN19805 km  MTak(Dotpay) 
65 Senejko Patrycja Gryfice1985Babci Krysi5 km  KTak(Dotpay) 
66 Senejko MarcinSzczecin19825 km  MTak(Dotpay) 
67 Serkowska PaulinaPolice19945 km  KTak(Dotpay) 
68 Sikora MagdalenaPOLICE1981Dziki weekend5 km  KTak(Dotpay) 
69 Skiba MichałSzczecin1988Wy-Biegani Szczecin5 km  MTak(Dotpay) 
70
 
Skrzypkowiak MarcinSzczecin19755 km  MTak(Dotpay) 
71 Sobczak-Kufel IlonaWarzymice1982Patobieganie 5 km  KTak(Dotpay) 
72 Spławski DanielSzczecin1986Str5 km  MTak(Dotpay) 
73
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSzczecin1972Zachpomorskie Centrum Onkologii 5 km  KTak(Dotpay) 
74
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym5 km  MTak(Dotpay) 
75 Stasik KamilaSzczecin19765 km  KTak(Dotpay) 
76 Staszewska Agata Szczecin19785 km  KTak(Dotpay) 
77 Sydor  Katarzyna Czaplinek 1980El Toro De Oro5 km  KTak(Dotpay) 
78 Sydor  Julia Czaplinek 20065 km  KTak(Dotpay) 
79 Szmytke EwelinaBANINO1984Katorga Team <35 km  KTak(Dotpay) 
80 Szostak DanielSzczecin19755 km  MTak(Dotpay) 
81
 
Szubert-Adamska  Ewelina Przęsocin19735 km  KTak(Dotpay) 
82 TADYCH BEATASZCZECIN19715 km  KTak(Dotpay) 
83 Toporek PrzemysławSzczecin19845 km  MTak(Dotpay) 
84 Trojga KarolinaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak(Dotpay) 
85
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeam5 km  M 
86 Wasielewska KatarzynaSzczecin19905 km  KTak(Dotpay) 
87 Wasielewski MariuszSzczecin 19875 km  MTak(Dotpay) 
88 Wasilewski AndrzejSzczecin19785 km  MTak(Dotpay) 
89 Wiklak NataliaDolice19925 km  KTak(Dotpay) 
90 Wiśniewska AgnieszkaGorzów Wielkopolski1974Parkrun Gorzów Wielkopolski5 km  KTak(Dotpay) 
91 Witorzęć DariuszŁęgi19735 km  MTak(Dotpay) 
92 Wondołowski StanisławSzczecin1946Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak(Dotpay) 
93 Wrońska-Drzewiecka JustynaMaszewo19865 km  KTak(Dotpay) 
94
 
Zdankiewicz OlgaMierzyn19815 km  K 
95 Zielińska  Ludmiła Modrzyca1978KB Wikon Nowa Sól5 km  KTak(Dotpay) 
96 Zielińska Romańska JoannaPolice19815 km  KTak(Dotpay) 
97 Zycher SzymonSzczecin20005 km  MTak(Dotpay) 
98
 
Żywicka  Barbara Szczecin1972Van Graaf biega 5 km  K