Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu „Nocna 9”

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejewski PiotrŚwinoujście1959100 MCP9 km  KTak(Dotpay) 
2 Aperlińska Patrycja Świnoujście 19769 km  KTak(Dotpay) 
3 Aperliński Adam Świnoujście 19799 km  MTak(Dotpay) 
4 Borkowski  Aleksander Świnoujście 19569 km  MTak(Dotpay) 
5 Borowska KarolinaPuciceGoleniów1986MONIA GYM/PUSZCZYK BUKOWY9 km  KTak(Dotpay) 
6
 
Borysiuk ArkadiuszKamień Pomorski1986Elite Nieruchomości 9 km  MTak(Dotpay) 
7 Brzezicka KorneliaWolin19839 km  KTak(Dotpay) 
8 Ciecierski  Grzegorz Świnoujście 19779 km  MTak(Dotpay) 
9 Cybulski PawełŚwinoujście 19899 km  MTak(Dotpay) 
10 Dobrowolski  Adam Świnoujście 19789 km  MTak(Dotpay) 
11 Dusza RobertŚwinoujście1979JKB9 km  MTak(Dotpay) 
12 Dziekońska  Agnieszka Świnoujście 1982Sobotni NurkoBiegacze Świnoujście9 km  KTak(Dotpay) 
13 Dziuba BogdanŚwinoujście1956Biegacze Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
14 Filipowicz BłażejŚwinoujście1978Non Stop Boks9 km  MTak(Dotpay) 
15
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  MTak(Dotpay) 
16 Florczuk AgnieszkaWarszawa1969Biegacze Świnoujście9 km  KTak(Dotpay) 
17 Fogt-Busler IwonaŚwinoujście19869 km  KTak(Dotpay) 
18
 
Gapski TomaszSzczecin1976Wieczorne bieganie w Szczecinie9 km  MTak(Dotpay) 
19 Gawle ŁukaszŚwinoujście1982Unity Line9 km  MTak(Dotpay) 
20 Gęsior Stanisław Zawiercie19919 km  MTak(Dotpay) 
21 GIBA JACEKŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
22 Gontarz KasiaŚwinoujście19949 km  KTak(Dotpay) 
23 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin9 km  MTak(Dotpay) 
24 Grochowski JacekŁódź1976SOSW NR 19 km  MTak(Dotpay) 
25 Guzowska IwonaŚwinoujście19659 km  KTak(Dotpay) 
26 Honkowicz Magdalena Świnoujście19949 km  KTak(Dotpay) 
27 Honkowicz MarcinŚwinoujście19939 km  MTak(Dotpay) 
28 Jarczewska Renata Goleniów 1967-9 km  KTak(Dotpay) 
29 Jasiuchna  AleksandraŚwinoujście19889 km  KTak(Dotpay) 
30 Jaworski MariuszŚwinoujście19689 km  MTak(Dotpay) 
31 Jędrak MiroslawŚwinoujscie19569 km  MTak(Dotpay) 
32 Joppek RemigiuszŚwinoujście19669 km  MTak(Dotpay) 
33 Judkiewicz  PiotrWolin 19729 km  MTak(Dotpay) 
34 Judkiewicz  Halina Wolin 19699 km  KTak(Dotpay) 
35 Kajewski RafałSwarzędz1974paraUltra9 km  MTak(Dotpay) 
36 Kaleta PawełŚwinoujście19869 km  MTak(Dotpay) 
37 Keller MarcinŚwinoujście19849 km  MTak(Dotpay) 
38 Kłaput MaciejSzczecin19889 km  MTak(Dotpay) 
39 Kosel DariuszŚwinoujście19989 km  MTak(Dotpay) 
40 Kozina MateuszŚwinoujście19919 km  MTak(Dotpay) 
41 Kozłowski LeszekŚwinoujście19589 km  MTak(Dotpay) 
42 Kujawa MariuszŚwinoujście19879 km  MTak(Dotpay) 
43 Kwiecień PiotrMiędzyzdroje1973AVRIL-Międzyzdroje9 km  MTak(Dotpay) 
44 Laudien  SandraSwinoujscie 1976USEDOM RUN 9 km  KTak(Dotpay) 
45 Lebiedzinski RadekReda19809 km  MTak(Dotpay) 
46
 
Lebiedzińska  Angelika Świnoujście 1981Ciechocinki Team9 km  KTak(Dotpay) 
47 Lewandowska DagmaraWarszawa19749 km  KTak(Dotpay) 
48 Lont KatarzynaŚwinoujście19779 km  KTak(Dotpay) 
49 Lubitz AndréLassan1971Biegacze Świnoujście 9 km  MTak(Dotpay) 
50 Maciejewski PiotrKalisz1954Supermaraton- Kalisz9 km  MTak(Dotpay) 
51 Maćkiewicz PiotrŚwinoujście19589 km  MTak(Dotpay) 
52 Maćkowiak PiotrŚwinoujście19839 km  MTak(Dotpay) 
53 Majewski MariuszŚwinoujście19779 km  MTak(Dotpay) 
54 Małachowska KatarzynaŚwinoujście2000Vegestan9 km  KTak(Dotpay) 
55 Michalak MarcinŁódź19769 km  MTak 
56 Mikulska Gawle KarinaŚwinoujscie1980Unity Line9 km  KTak(Dotpay) 
57 Miller Artur Świnoujście 19899 km  MTak(Dotpay) 
58 Mordak AndrzejŚwinoujście1970Biegacze Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
59 Murawska MonikaŚwinoujście1978Biegacze Świnoujście9 km  KTak(Dotpay) 
60 Nikipirowicz MarzenaŚwinoujście19719 km  KTak(Dotpay) 
61 Nowak RadosławOpole1980West Coast Team Świnoujście 9 km  MTak(Dotpay) 
62 Ogrodowicz KasiaMiędzywodzie1984klub biegacza Kamien Pomorski9 km  KTak(Dotpay) 
63 Olszyk Tadeusz Świnoujście 19569 km  MTak(Dotpay) 
64
 
Pałosz DanielWolin19739 km  MTak(Dotpay) 
65 Porębski JacekŚwinoujście1969Biegacze Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
66 Poteralski Radosław Świnoujście1975Biegacze Świnoujście 9 km  MTak(Dotpay) 
67 Relich MarekNowa Sól19709 km  MTak(Dotpay) 
68
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście19849 km  MTak(Dotpay) 
69 Rzemieniecka-Grudzień JoannaŚwinoujście1980Biegacze Świnoujście9 km  KTak(Dotpay) 
70 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień Pomorski9 km  KTak(Dotpay) 
71 Słaby PiotrWrocław 1963Biegacze Świnoujście 9 km  KTak(Dotpay) 
72 SOBKOWIAK MAGDAŚWINOUJŚCIE1972BABSKI TEAM9 km  KTak(Dotpay) 
73 SOBKOWIAK ROBERTŚWINOUJŚCIE1968MKL Maraton Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
74 Stalka PrzemekŚwinoujście1977Sobotni Nurkobiegacze Świnoujście 9 km  MTak(Dotpay) 
75 Stępniak GrzegorzTRZEBIESZEWO19729 km  MTak(Dotpay) 
76
 
Stocker AnnaŚwinoujście1981 9 km  KTak(Dotpay) 
77 Szadkowska Anna Wolin19849 km  KTak(Dotpay) 
78 Szczerbaty  PawelŚwinoujście 19859 km  MTak(Dotpay) 
79 Szepke RobertŚwinoujście19719 km  MTak(Dotpay) 
80 Szłapka DariuszŚwinoujście 19679 km  MTak(Dotpay) 
81 Szopa-Poppel AgnieszkaŚwinoujście1973Biegacze Świnoujście9 km  KTak(Dotpay) 
82 Szymańska MonikaŚwinoujście19799 km  KTak(Dotpay) 
83 Śmigielska ArletaSwarzędz1973paraUltra9 km  KTak(Dotpay) 
84 Wachowiak MaciejŚwinoujście19959 km  MTak(Dotpay) 
85 Warwas AgataŚwinoujście 1975Biegacze Świnoujście 9 km  KTak(Dotpay) 
86 Wasilewska AlicjaŚwinoujście19869 km  KTak(Dotpay) 
87
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM9 km  MTak 
88 Wochna Sandra Swinoujscie19879 km  KTak(Dotpay) 
89 Wojciechowski RomanŚwinoujście19679 km  MTak(Dotpay) 
90 Wojtkowski WaldemarŚwinoujście 19729 km  MTak(Dotpay) 
91 Wójciak MarcinSzczecin1998Vegestan9 km  MTak(Dotpay) 
92 Wójcik  Monika Warszawa 1977Adidas Runners Warsaw 9 km  KTak(Dotpay) 
93
 
Wróblewska AnnaWrzosowo1983KB Kamień Pomorski 9 km  KTak(Dotpay) 
94 Zaborowski JanuszŚwinoujście1970Parkrun Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
95 Zagórski KrzysztofŚwinoujście19959 km  MTak(Dotpay) 
96 Zając MaciejŚwinoujście1988Biegacze Świnoujście9 km  MTak(Dotpay) 
97 Zamara ZbigniewŚwinoujście19829 km  MTak(Dotpay) 
98 Zelek-Pałosz MagdalenaWolin19769 km  KTak(Dotpay) 
99 Zielińska KingaKościan1973Speed Feet'169 km  KTak(Dotpay)