Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

II Wielkanocny Bieg Zająca

Data dodania: Kategoria: News


Zaparszamy serdecznie na II Wielkanocny Bieg Charytatywny dla Łobuziaków. Bieg odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2019 roku w Trzcińsku-Zdroju. Jest to wydarzenie charytatywne, dzięki któremu pomożemy spełnić marzenia dzieci z domu dziecka – dużyny „ŁOBUZIAKÓW” o  wycieczce  do Warszawy.
Łobuziaki, to dzieci z domu dziecka z Trzcińska-Zdroju, które założyły drużynę biegową i trenują od listopada 2017 roku. II Wielkanocny Bieg Zająca to już trzeci bieg dedykowany tym dzieciom.
Z ostatniego biegu udało nam się uzbierać kwotę 9200,00 zł i potrzebujemy jeszcze raz tyle, aby zabrać dzieci na 4-dniową wycieczkę do Warszawy. Tak jak poprzednio wszystkie pieniążki z opłaty startowej przeznaczmy na ten cel. Zapraszamy Was do Trzcińska-Zdroju, na naszą wspaniałą imprezę.
Do wyboru dystans 5 km dla biegaczy oraz 5 km trasa dla Nordic Walking i tych, którzy chcą wspólnie z rodzina pójść na Wielkanocny spacer
W programie nie zabraknie konkursów wielkanocnych typu: slalom z "jajem", rzut "jajem" w zająca oraz biegów dla dzieci i młodzieży
• Start będzie miał miejsce przy z Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 przy ul. Dworcowej 3 w Trzcińsku-Zdroju (plac zabaw).
• Start biegów dziecięcych i młodzieżowych nastąpi o godzinie 12:00.
• Start Nordic Walking nastąpi o godzinie 12:05
• Start biegu głównego na 5 km nastąpi o godz. 13:00 
TRASA ORAZ DYSTANS BIEGU:
Biegi dziecięce dystans:
• Około 100m  (dla dzieci z rocznika 2013 i młodszych)
• Około 200 m (dla dzieci z roczników 2009-2012)
• Około 400-500 m (dla dzieci z roczników 2005-2008)
Dystans biegu głównego wynosi 5 km po nawierzchni mieszanej: drodze asfaltowej i kostce brukowej. Start: ul Dworcowa 3, Promenada 1, Aleja Róż, Promenada 2, ul. Uzdrowiskowa, ul. Okólna, ul. Uzdrowiskowa 1, Promenada 2, Aleja Róż, Promenada 1, ul. Dworcowa 3 – Meta.
Jeżeli chcesz się zapisać, wystarczy, że przejdziesz na stronę sport-time.com.pl. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz na stronie internetowej facebook [kliknij].
Pomóż nam spełnić marzenia Łobuziaków o wycieczce do stolicy  i przyjedź do Trzcińska-Zdroju na Bieg