Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Gorzów Wielkopolski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow1963 m  MTak 
2 Adamczak OlaKiełpin gmina deszczno2000MTB TEAM GORZÓW1963 m  KTak 
3 Adamczak AlaKIEŁPIN GMINA DESZCZNO2008MTB TEAM GORZÓW1963 m  KTak 
4 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp1963 m  MTak 
5 Andryszczyk AnitaPolice19901963 m  K 
6 Antczak BartekGorzów Wlkp.19861963 m  MTak 
7 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19871963 m  MTak 
8 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski19921963 m  MTak 
9 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski19941963 m  KTak 
10 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 1963 m  KTak 
11 Baczyński Sebastianświebodzin19791963 m  MTak 
12
 
Bagińska EwelinaGórzyca19891963 m  KTak 
13 Bagińska MonikaGorzów Wielkopolski19901963 m  KTak 
14 Bagińska KatarzynaGorzów Wielkopolski19941963 m  KTak 
15
 
Banach MirosławGORZÓW wlkp19811963 m  MTak 
16 BANASIAK MIRKAWITNICA1973ROZBIEGAJMY WITNICĘ1963 m  KTak 
17 Banasiak AngelikaGorzów Wielkopolski19921963 m  KTak 
18 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19901963 m  K 
19 BARABASZ IGORGorzów Wlkp20071963 m  MTak 
20 Barabasz GrzegorzGorzów Wielkopolski19841963 m  MTak 
21 Baran Patryk Witnica (Białcz)1994Vesolovski Biega Team 1963 m  MTak 
22 Baranowska NataliaGorzów Wlkp.20031963 m  K 
23 Barna GrzegorzGorzów Wielkopolski19851963 m  MTak 
24 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK1963 m  M 
25
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK1963 m  M 
26 Bejnarowicz PawełGorzów Wlkp19701963 m  MTak 
27 Bęcała MariuszGorzów Wielkopolski19901963 m  M 
28 Bicka BarbaraWawrów2001Najlepszy wujek to wujek Nowik1963 m  KTak 
29 Bicka EmilkaWawrów2005Najlepszy wujek to wujek Nowik1963 m  KTak 
30 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
31 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19841963 m  MTak 
32 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.1976 1963 m  KTak 
33 Bilińska HannaGorzów Wlkp.20061963 m  KTak 
34 Bojanowski TomekGorzów Wlkp.19781963 m  KTak 
35
 
Borduna ŁukaszDrezdenko1978Wybiegać Marzenia Drezdenko1963 m  MTak 
36 Borduna EmiliaDrezdenko1970FSD RUN Drezdenko1963 m  KTak 
37 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek1963 m  M 
38 Borek JacekGorzów Wielkopolski1981BBL1963 m  KTak 
39 Bożek MarekGralewo19811963 m  MTak 
40 Bronisz PatrykGorzów Wlkp.19911963 m  MTak 
41
 
Brudnicki KrzysztofGorzów Wlkp.1978Biegacze do Żabki1963 m  MTak 
42 Brudnicki IgorGorzów Wielkopolski2010Biegacze do żabki1963 m  MTak 
43 Bubień TymoteuszGorzów Wielkopolski20011963 m  M 
44 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze1963 m  MTak 
45 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze1963 m  KTak 
46 Cabaj MichałDębno1982Akcja Motywacja1963 m  MTak 
47 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19751963 m  KTak 
48
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable1963 m  MTak 
49
 
Chciuk RafalKostrzyn Nad Odrą 1987Kostrzyn 1963 m  MTak 
50 Chodzińska JustynaDrezdenko19941963 m  KTak 
51 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp19851963 m  KTak 
52 Cicha MałgorzataGorzów wlkp19781963 m  KTak 
53 Cieplak KamilaSulęcin19911963 m  KTak 
54 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  M 
55 Cuch KrzysztofMiędzyrzecz19801963 m  MTak 
56 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MUKS PUSZKIN1963 m  MTak 
57 Cycak TomaszGorzów Wlkp.19811963 m  MTak 
58 Cycak AnnaGorzów Wlkp.19821963 m  KTak 
59 Cyganiak AdrianGorzów Wielkopolski1988S.I. WARTA Gorzów1963 m  MTak 
60 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19811963 m  MTak 
61 Czajka  PiotrGorzów Wielkopolski 19931963 m  MTak 
62 Czapski SławomirGorzów Wielkopolski19851963 m  MTak 
63 Czart ZbigniewSzprotawa1985 1963 m  MTak 
64 Czart GrzegorzSzprotawa1983 1963 m  MTak 
65
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19621963 m  MTak 
66 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19891963 m  MTak 
67 Czerniawski MichałGorzów Wlkp.19911963 m  MTak 
68 Czerniawski JanGorzów Wlkp.19881963 m  MTak 
69 Czerwińska AgnieszkaDeszczno19721963 m  KTak 
70 Czujko KarolinaDrezdenko19941963 m  KTak 
71 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW1963 m  MTak 
72 Czyrny ŁukaszKarnice19811963 m  M 
73 Danił TomaszGorzów Wlkp.19921963 m  MTak 
74 Doberschuetz PiotrGorzów Wlkp19771963 m  M 
75 Dołęga GabrielGorzów Wlkp20041963 m  MTak 
76 Dominiak KrzysztofGorzów Wielkopolski19851963 m  MTak 
77 Dreger UrszulaSulęcin19831963 m  KTak 
78 Dreger MarcinSulęcin19821963 m  MTak 
79 Drzewiecka WiktoriaGorzów Wielkopolski20011963 m  K 
80 Drzewiecki DariuszŁupowo1975Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
81 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
82 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
83 Drzewiecki  Michał Łupowo2001Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
84
 
Dubiec HubertSkwierzyna19921963 m  MTak 
85 Durbajło RobertGorzów1984Szkoła Orka1963 m  MTak 
86 Dygas PrzemkoGorzów Wlkp.19741963 m  MTak 
87 Dylewska MonikaBarlinek19771963 m  KTak 
88 Dylewska LauraBarlinek20131963 m  KTak 
89 Dylewski AdrianBarlinek19701963 m  MTak 
90 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów1963 m  MTak 
91
 
Dziedzina MilenaNowogródek Pomorski1989Klub Sportowy Fitness1963 m  KTak 
92 Dziubak FilipGorzów19921963 m  MTak 
93 Ecke ThorstenBad Saarow19721963 m  MTak 
94 Fabjańczyk PawełGorzów Wlkp2002230 GDH Rysie 1963 m  MTak 
95
 
Figura TomekGorzów Wlkp.1979OLO-MED1963 m  MTak 
96 Filip TadeuszMieszkowice19601963 m  MTak 
97 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze1963 m  KTak 
98 Flaszyński MateuszWitnica1991 1963 m  MTak 
99 Franczuk  Dorota Kostrzyn nad Odrą19741963 m  K 
100 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19841963 m  KTak 
101 Frankowska EmilaGorzów Wielkopolski20111963 m  KTak 
102
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
103 Gabrys MarcinGorzów Wlkp.1986Stilon1963 m  MTak 
104 Gabryś NataliaGorzów Wielkopolski 19861963 m  KTak 
105 Gaik MateuszBrzozowiec19951963 m  MTak 
106 Gaweł BarbaraTROSZYN19791963 m  KTak 
107
 
Gaweł TomaszMieszkowice19781963 m  MTak 
108 Gawera  SzymonPyrzyce 198412bz 1963 m  MTak 
109 Gawera IgorPyrzyce2007 1963 m  MTak 
110 Głębicki LechGorzów Wlkp.19761963 m  MTak 
111 Głuchy JerzyGorzów Wlkp.19691963 m  MTak 
112 Głuchy BartłomiejGorzów Wielkopolski20001963 m  MTak 
113 Golec  Katarzyna Gorzów Wielkopolski 19901963 m  K 
114 Gorączka MonikaSulęcin20001963 m  KTak 
115 Goździcka AgnieszkaStrzelce Krajeńskie1974BIEGAJĄCA STRZELECKA CZAROWNICA1963 m  KTak 
116 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986niezrzeszony1963 m  MTak 
117 Górnicki RafałDrezdenko1978Smurfit Kappa Adventure Team Poland1963 m  MTak 
118 Grazewska-Nowicka BeataWawrów1975Nowik1963 m  KTak 
119
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
120 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
121 Grzegorczyk KrzysztofGorzow Wlkp19801963 m  MTak 
122 Grzegorczyk JuliaGorzow Wlkp20081963 m  KTak 
123 Grzegorczyk PaulinaGorzow Wlkp20001963 m  KTak 
124 Grześkowiak AdamOpalenica19601963 m  MTak 
125 Gula Paweł Bierzwnik1996Runner's Bierzwnik1963 m  MTak 
126 Hendzel JacekKrzeszyce19851963 m  M 
127 Hołyński LeszekPrzeclaw1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 1963 m  MTak 
128 Hordyniec JakubGorzów Wielkopolski1992Górczyn team1963 m  MTak 
129 Hornostaj GrzegorzGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
130 Horodecka MonikaDeszczno19941963 m  KTak 
131
 
Hreczuk RadosławDeszczno19931963 m  MTak 
132 Iwaniec OlgaGorzów Wielkopolski19891963 m  KTak 
133 Iwanowski ArkadiuszZwierzyn1975KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE1963 m  MTak 
134 Iwanowski PawełGorzów Wielkopolski19821963 m  M 
135
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk19821963 m  MTak 
136 Jach AndrzejGorzów Wlkp.19571963 m  MTak 
137 Jagiełłowicz Kamil Gorzów19951963 m  M 
138 Jagła ŁukaszLubniewice19851963 m  MTak 
139 Jagła NataliaLubniewice19861963 m  KTak 
140 Jagodziński ŁukaszGorzów1983STILON1963 m  MTak 
141 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  KTak 
142 Janasz - Durbajło AnnaJeniniec19851963 m  KTak 
143 Janikowska JustynaGorzów Wielkopolski1975230 GDH "Rysie"1963 m  K 
144
 
Jankowski ZbigniewChojna1989Active Chojna1963 m  MTak 
145 Jaśnikowska AnnaWitnica19791963 m  KTak 
146 Jaśnikowska DominikaWitnica20021963 m  KTak 
147 Jędrzejczak JustynaPyrzany19981963 m  K 
148 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19801963 m  K 
149
 
Kalka JarosławGorzów Wielkopolski1984Kalqa Run1963 m  M 
150 Kałek JagodaOpalenica1994Dirty Sparrows1963 m  KTak 
151 Kałużna PaulaKłodawa19871963 m  K 
152 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team1963 m  KTak 
153 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team1963 m  MTak 
154 Kantarska CelinaGorzów Wlkp.19821963 m  KTak 
155 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce19821963 m  KTak 
156 KARDASZ KAMILKRZESZYCE20031963 m  MTak 
157 Karska JoannaGorzów Wielkopolski19791963 m  KTak 
158
 
Karski PawełGorzów Wielkopolski19781963 m  MTak 
159 Karski MateuszGorzów Wielkopolski 2007Sp 151963 m  MTak 
160 Kina MateuszGorzów19921963 m  KTak 
161 Klaś BarbaraGorzów Wlkp.19791963 m  KTak 
162
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp19801963 m  MTak 
163 Klentak WiktorGorzów Wlkp20051963 m  MTak 
164 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski19801963 m  KTak 
165
 
Kmita BartoszGorzów Wielkopolski1985Powiat Gorzowski1963 m  MTak 
166 Kniat NataliaPodjenin20011963 m  K 
167 Kocimska MartaGorzow Wlkp19871963 m  K 
168 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  KTak 
169 Kompanowska BasiaLubiszyn19761963 m  KTak 
170 Kompanowski WojciechLubiszyn20001963 m  MTak 
171 Kompanowski MariuszLubiszyn19701963 m  MTak 
172 Konieczny KonradGorzów19881963 m  MTak 
173
 
Koperek MarcinGorzów Wielkopolski19881963 m  MTak 
174 Kopienka Radosław Gorzów Wielkopolski 19771963 m  MTak 
175 Korczak RobertBarlinek1963Amicus AR1963 m  MTak 
176 Korczak MirosławaBarlinek1963Amicus AR1963 m  KTak 
177 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski19761963 m  MTak 
178 Koryzna ŁukaszGorzów Wlkp.19831963 m  MTak 
179 Korzeniewska JustynaGorzów Wlkp.1976KW PSP Gorzów Wlkp.1963 m  KTak 
180
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
181 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.19751963 m  MTak 
182 Kostrzewski BartekGorzów Wielkopolski20031963 m  MTak 
183 Kotlenga DamianSkwierzyna19811963 m  M 
184 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
185
 
Kowalczyk DawidGorzów Wielkopolski19811963 m  MTak 
186
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  KTak 
187
 
Kowalewska LucynaGorzów Wlkp.19821963 m  KTak 
188 Kowalski JacekSkwierzyna19671963 m  M 
189 Kozimor MarcinSkwierzyna19871963 m  M 
190 Kozłowska  MarzenaJenin19831963 m  KTak 
191
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19771963 m  MTak 
192 Krajewski ŁukaszSulęcin19831963 m  MTak 
193 Kraska KornelJanczewo20039kmZ91963 m  MTak 
194
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE1963 m  MTak 
195 Kropiński Robert Drezdenko 1982FSD RUN DREZDENKO1963 m  MTak 
196 Kruk KatarzynaGorzów Wlkp.19921963 m  K 
197 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski19721963 m  MTak 
198
 
Krzemień EmiliaBaczyna19851963 m  KTak 
199 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19901963 m  K 
200
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Deszczno Warriors1963 m  MTak 
201 Kucharski JakubGlinik1998JD1963 m  MTak 
202 KUCHARSKI TOMASZGorzów 19741963 m  MTak 
203 Kuciński AndrzejGorzów Wlkp.19821963 m  MTak 
204 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów1963 m  KTak 
205
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982BBL GORZÓW1963 m  KTak 
206 Kurasz MartaLubniewice19931963 m  KTak 
207 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team1963 m  KTak 
208 Kusińska KarolinaStare Polichno1970Polichno Team1963 m  KTak 
209 Kusińska KatarzynaStare Polichno2007Polichno Team1963 m  KTak 
210 Kusiński JakubStare Polichno2005Polichno Team1963 m  MTak 
211 Kuszerski MichałGorzów Wlkp.1984Zara Westie Team1963 m  MTak 
212 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM1963 m  M 
213 Kuziak AdamGorzów Wlkp19821963 m  MTak 
214
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM1963 m  MTak 
215 Kwiatkowski JacekGorzów Wielkopolski19881963 m  M 
216 Kwiatkowski ŁukaszGorzów Wielkopolski19841963 m  MTak 
217 Lańczak ZuzannaZwierzyn2008KB Pento Strzelce Krajeńskie1963 m  KTak 
218 Laskowski MarcinGorzów Wielkopolski 19771963 m  MTak 
219
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  MTak 
220 Lemieszek SzymonSosny19961963 m  MTak 
221
 
Lemieszek PiotrBiałcz19741963 m  MTak 
222 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.19831963 m  KTak 
223 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19821963 m  KTak 
224 Lewandowska IwonaGorzów19821963 m  K 
225 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19801963 m  MTak 
226 Lewandowski GabrielGorzów Wlkp.20091963 m  MTak 
227 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ1963 m  M 
228 Lisowska  Klaudia Cychry 20011963 m  KTak 
229 Listewnik SebastianGorzów Wielkopolski19771963 m  MTak 
230 Lutostański AdamBobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZ1963 m  MTak 
231 łukaszuk DorotaGorzów wlkp19841963 m  KTak 
232 łukaszuk MarcinGorzów wlkp19821963 m  MTak 
233 łukaszuk WiktoriaGorzów wlkp20071963 m  KTak 
234 Maciaszek MateuszWawrów20031963 m  MTak 
235
 
Maciejewska-Suduł BeataGorzów Wlkp.19761963 m  KTak 
236 Macioszek SebastianGorzów Wielkopolski19771963 m  M 
237 Madzelan AgataJenin19901963 m  KTak 
238
 
Majewski AndrzejGorzów Wlkp.19741963 m  MTak 
239 Marciniak KrzysztofGorzów19811963 m  M 
240 Marculewicz RobertGorzow19691963 m  MTak 
241 Marculewicz PawełGorzów Wielkopolski19931963 m  MTak 
242 Markiewicz MariuszKarnin19751963 m  MTak 
243
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  KTak 
244
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19851963 m  KTak 
245 Maziejuk EdytaMiędzyrzecz19871963 m  KTak 
246 Maziejuk SylwesterMiędzyrzecz19821963 m  MTak 
247
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki1963 m  MTak 
248 Mądry AlicjaGorzów Wlkp.2006Biegacze do Żabki1963 m  KTak 
249 Melinis PiotrGorzów Wlkp.19791963 m  M 
250 Męcikalska KingaSulęcin19911963 m  KTak 
251 Michalak PaulinaSkwierzyna1994Zmęczeni na starcie Dobiegniew1963 m  KTak 
252 Michalak  TomaszGorzów Wlkp19651963 m  MTak 
253 Mieleszko IzabelaSulęcin19801963 m  KTak 
254 Mikołajczak ŁukaszGorzów Wlkp.19821963 m  MTak 
255 Mikołajczak AnetaGorzów Wlkp.20091963 m  K 
256 Mikołajczak AnetaGorzów Wlkp.19831963 m  KTak 
257
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  MTak 
258
 
Mikołajczyk MartaGorzow19851963 m  KTak 
259
 
Mirosević GrażynaGorzów Wlkp.1960VOTUM S.A.1963 m  KTak 
260 Miśków AleksandraSulęcin19901963 m  KTak 
261 Miziołek DominikaGorzów Wlkp.19991963 m  KTak 
262 Modrzejewska OliwiaBarlinek 20031963 m  KTak 
263 Myszczyński JakubSkwierzyna19931963 m  M 
264
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19781963 m  MTak 
265 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19921963 m  MTak 
266 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19821963 m  MTak 
267 Narejko PawelChojna19921963 m  MTak 
268 Niewiadomski MateuszGorzów Wlkp.19901963 m  MTak 
269 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19871963 m  KTak 
270 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19841963 m  M 
271
 
Nowicki RobertWawrów19741963 m  MTak 
272 Nowicki JędrzejWawrów2006Nowik1963 m  MTak 
273
 
OFFMAN ANETASulęcin19711963 m  K 
274 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19711963 m  KTak 
275 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.1963 m  MTak 
276 Olszowiak AnnaSulęcin79811963 m  KTak 
277 Opłatkowski ZbigniewJenin19631963 m  M 
278
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski1978Rebellion Of Free Runners1963 m  K 
279
 
Ossowicz  EwelinaGorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.1963 m  KTak 
280
 
Ossowicz MarcinBarlinek19861963 m  MTak 
281 Owczarz KrystynaBarlinek19711963 m  K 
282 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam1963 m  K 
283 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  MTak 
284 Pankowska AnnaSulęcin19831963 m  KTak 
285 Paradowski DarekGorzów1973Szkoła Podstawowa w Krzeszycach1963 m  M 
286 Parol GrzegorzSzczecin19771963 m  M 
287 Pawlak  Bartłomiej Gorzów 19941963 m  M 
288 Pawlak BogusławKolczyn1970Postomia_Kolczyn1963 m  MTak 
289
 
Pawlicka KasiaGorzów Wlkp.19991963 m  K 
290 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19861963 m  KTak 
291 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979 1963 m  MTak 
292
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND1963 m  MTak 
293
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO1963 m  MTak 
294
 
Pietek MariuszGorzów Wlkp19731963 m  MTak 
295 Pietrakowski PatrykGorzów Wielkopolski19991963 m  M 
296 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958 1963 m  MTak 
297 Piosik ŁukaszGorzów Wlkp.1981Maruderzy Anty Racing-Team1963 m  MTak 
298 Plutowska MajaWitnica19981963 m  KTak 
299
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19781963 m  KTak 
300
 
Popielecka PaulinaDobiegniew1988Green Way Team1963 m  K 
301 Popyk TomaszGorzów Wlkp.19821963 m  MTak 
302 Postemska JustynaMZK GORZÓW WIELKOPOLSKI19911963 m  KTak 
303
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19861963 m  MTak 
304 Postemski KrzysztofGorzów Wlkp.19611963 m  MTak 
305 Prętki AndrzejKłodawa1973Mumin Team1963 m  MTak 
306
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.19801963 m  MTak 
307
 
Przelazły SylwiaGorzów Wlkp.19801963 m  KTak 
308
 
Przelazły JuliaGorzów Wlkp.20061963 m  KTak 
309 Przybysz AgataGorzów Wielkopolski19921963 m  K 
310 Przybysz-Koryzna MartaGorzówBatali Wlkp.19821963 m  KTak 
311 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel1963 m  MTak 
312 Raczycka-Sieniawska AleksandraStare Kurowo19961963 m  KTak 
313 Raczycki-Sieniawski AdamStare Kurowo19671963 m  MTak 
314 Rajczakowska AmeliaSarbinowo19991963 m  KTak 
315 Rąblewski MarcinWitnica1983Rozbiegajmy Witnicę1963 m  MTak 
316 Rąblewski KacperWitnica2004Rozbiegajmy Witnicę1963 m  MTak 
317 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19781963 m  KTak 
318 Rojek OlaGorzów Wielkopolski2000Azs awf Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
319
 
Rosiński MarcinSulęcin1979Biegające Roski 1963 m  MTak 
320 Różański KarolGorzów Wielkopolski19851963 m  M 
321 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  MTak 
322 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19741963 m  KTak 
323 Rzepecka ZofiaGorzów Wlkp20051963 m  KTak 
324
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-1963 m  MTak 
325 Sabiłło MartaGorzów Wlkp19721963 m  KTak 
326 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991 1963 m  MTak 
327 Schamberger JarosławSulęcin19811963 m  MTak 
328
 
Seredyńska MagdalenaGorzów Wielkopolski19821963 m  KTak 
329 Siemiernik DariuszKostrzyn nad odrą19751963 m  MTak 
330 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19781963 m  MTak 
331 Sitko TomaszGorzów Wielkopolski1989Aby do mety 1963 m  MTak 
332 Sitko LesławGorzów1957 1963 m  MTak 
333 Sitko KrystynaGorzów Wielkopolski1956 1963 m  KTak 
334 Skarżyńska AnnaChojna19931963 m  KTak 
335 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.19461963 m  M 
336 Skowrońska DariaGorzów Wlkp.19871963 m  K 
337 Skórski JanuszKrzeszyce19741963 m  MTak 
338 Skórski BogdanKrzeszyce19651963 m  M 
339 Skrodzka JoannaBaczyna19771963 m  K 
340 Skrodzki TomaszBaczyna19761963 m  M 
341 Skrzypkowska AgnieszkaRozłogi19801963 m  KTak 
342 Skrzypkowska JuliaRozłogi20091963 m  KTak 
343 Skrzypkowski MarcinRozłogi19781963 m  MTak 
344 Skrzypkowski SzymonRozłogi20121963 m  MTak 
345 Słowik MateuszGorzów Wlkp.19991963 m  MTak 
346 Słowińska  Justyna Barlinek19881963 m  KTak 
347
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19931963 m  KTak 
348 Smolarczyk AleksGorzów Wlkp.2000SPORTY WALKI GORZÓW1963 m  MTak 
349 Sobieszek ElżbietaGorzów Wielkopolski19621963 m  KTak 
350 Sobieszek AndrzejGorzów Wielkopolski19601963 m  MTak 
351
 
Sobstyl PiotrGorzów Wielkopolski1975Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  M 
352 Socha NikolettaBarlinek19971963 m  KTak 
353 Socha KlaudiaBarlinek20011963 m  KTak 
354 Socha JoannaGorzów Wielkopolski19961963 m  KTak 
355 Soczewa JakubGorzów Wielkopolski2004230 GDH "Rysie"1963 m  MTak 
356 Sokołowski SebastianGorzów Wielkopolski19811963 m  MTak 
357 Sokołowski AntoniRóżanki20021963 m  MTak 
358 Sondej KarolinaGorzów Wlkp.19861963 m  KTak 
359 Sondej RomanGorzów Wlkp.19631963 m  MTak 
360 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 19741963 m  KTak 
361 Stachnio TomaszMieszkowice19901963 m  MTak 
362 Stańczyk KazimierzLipki Wielkie19661963 m  M 
363 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 1963 m  KTak 
364
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  M 
365 Staszewska Katarzyna Gorzów Wielkopolski 1977Gorzowscy Miłośnicy Nurkowania Swobodnego1963 m  KTak 
366 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski19831963 m  MTak 
367 Stefaniuk PaulinaMiędzyrzecz 19871963 m  KTak 
368 Stefaniuk  Eliza Barlinek19791963 m  KTak 
369 Stefański GrzegorzDeszczno19911963 m  MTak 
370 Stojanowska JoannaPyrzany19971963 m  K 
371 Stojanowska AnnaPyrzany1995Stojanowska biega1963 m  KTak 
372 Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski19731963 m  MTak 
373
 
Strzelczyk KrzysztofKarsko1977HRmax BARLINEK1963 m  MTak 
374 Strzelczyk OskarKarsko2004HRmax BARLINEK1963 m  MTak 
375 Stula SewerynGorzów1981Stowarzyszenie Bieg Powstania Wielkopolskiego1963 m  MTak 
376
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 1963 m  MTak 
377
 
Suszczewski MarcinGorzów Wielkopolski1996Dzikie Dziki Gorzów1963 m  M 
378 Szamotulska KlaudiaGorzów Wlkp19971963 m  KTak 
379 Szamotulski BogusławGorzów Wielkopolski19651963 m  MTak 
380 Szatkowska AdriannaSłupsk19961963 m  KTak 
381 Szkwarek AnnaGorzów Wlkp.19761963 m  KTak 
382 Szkwarek Ryszard Gorzów Wielkopolski19751963 m  MTak 
383 Szmyt IzabelaGorzów Wlkp.19771963 m  K 
384
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów1963 m  MTak 
385 Szum RobertGorzów Wlkp19661963 m  MTak 
386
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie1963 m  MTak 
387
 
Szygęda KacperGorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie1963 m  MTak 
388 Szymanowski TomaszGorzów Wielkopolski19771963 m  M 
389 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19801963 m  M 
390 Szymański RobertGorzów Wlkp.1977 1963 m  MTak 
391 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19791963 m  M 
392 Szymkowiak PawełGorzów Wlkp.1993Górczyn Team1963 m  MTak 
393
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  KTak 
394
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski19751963 m  MTak 
395 Świeściak MateuszGorzów Wielkopolski19931963 m  MTak 
396 Świętochowski PawełSulęcin19831963 m  MTak 
397 Świrszcz KamilGorzów Wielkopolski19861963 m  MTak 
398 Tapper MichałGorzów Wielkopolski19821963 m  M 
399 Teclaw DanielStrzelce Krajenskie19791963 m  M 
400 Tomaszewska AnnaGorzów Wlkp1981Wama Polen1963 m  KTak 
401 Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner1963 m  M 
402 Turek OskarDrezdenko19701963 m  M 
403 Turowska ElaGorzow wlkp1980BBL GORZÓW1963 m  KTak 
404 Tuzinek KamilaMoryń 19871963 m  KTak 
405 Twardowska  MajaGorzów Wielkopolski20121963 m  KTak 
406 Tymecka AnnaPełczyce19861963 m  K 
407
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 1963 m  MTak 
408 Ugorek JarosławGorzów Wlkp.1975Team Kopeć1963 m  MTak 
409 Uhlendorf JuliaMiędzyrzecz20011963 m  KTak 
410 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski19871963 m  M 
411 Wasiak DawidBarlinek19901963 m  MTak 
412
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19731963 m  KTak 
413
 
Wesołowski SławekBiałcz1996Vesolovski Biega Team1963 m  M 
414 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów1963 m  MTak 
415 Węgrzyn ZuzannaOpalenica20001963 m  KTak 
416 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team1963 m  M 
417 Wierzbicka Emilia BarbaraGorzów Wielkopolski19831963 m  KTak 
418 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984 1963 m  MTak 
419
 
Wilczyńska  Urszula Gorzów wlkp.19851963 m  K 
420 Wilk AdamGorzów Wielkopolski1999MKS Puszkin1963 m  MTak 
421 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19871963 m  MTak 
422
 
WITKOWSKA GOSIAGORZÓW WLKP19771963 m  KTak 
423 Wojciechowska AnnaWITNICA19791963 m  KTak 
424 Wojciechowski HubertSulęcin19841963 m  MTak 
425
 
Wojtaś AgataKrzeszyce20001963 m  KTak 
426 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki1963 m  M 
427 Woźniak AlicjaGorzów Wlkp. 2000MUKS PUSZKIN1963 m  K 
428
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 1963 m  MTak 
429 Wróbel KrzysztofGorzów Wlkp.19781963 m  MTak 
430 Wybacz AndrzejGorzów Wlkp.1952Clio Team1963 m  MTak 
431 Wybacz TeresaGorzów Wlkp.1955Clio Team1963 m  KTak 
432
 
Wybacz GrzegorzGorzów Wlkp.1978Fundacja ANACONDA Gorzów1963 m  MTak 
433 Wykowska IrenaGorzów wlkp19651963 m  KTak 
434 Wysocka AngelikaGorzow Wlkp19931963 m  K 
435 Wysocki AdamSkwierzyna19801963 m  M 
436 Zakrzewski KrzysztofGorzów wlkp19671963 m  M 
437 Zaleski TomaszGorzów Wlkp.19871963 m  M 
438
 
Zalewski MariuszStrzelce Krajeńskie19691963 m  MTak 
439 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp1963 m  MTak 
440 Zell JacekChwalęcice19641963 m  MTak 
441 Zell MonikaChwalęcice19881963 m  KTak 
442 Zerek MarcinRzepin19891963 m  MTak 
443 Zielińska-Stecyna HannaKłodawa20071963 m  KTak 
444
 
Zieliński-Stecyna PawelKłodawa19771963 m  MTak 
445 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin1963 m  MTak 
446 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)1963 m  KTak 
447 Żłobiński Tomasz Gorzów Wlkp.1978Dzikie Dziki Gorzów1963 m  MTak 
448
 
Żmija LilianaZwierzyn1990KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE1963 m  KTak 
449 Żmija JerzyZwierzyn1950KB Pento Strzelce Krajeńskie1963 m  MTak 
450
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE1963 m  M 
451 Żołyński ŁukaszGorzow wlkp1981KKB - Kostrzyński Klub Biegacza 1963 m  MTak