Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXX "Policka Piętnastka - bieg 15 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczewska SylwiaŁÓDŹ19851 bkpow15 km Siły Zbrojne nr 2
 
K 
2
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
3 Agatowska JoannaŚwinoujście1972Świnoujście5 km Nordic Walking  KTak 
4 Ampuła PawełGorzów Wlkp.19795 km  MTak 
5 Andryszczyk AnitaPolice199015 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
6 Andrzejak SzymonChojna1978STREFA LIGHT5 km  MTak 
7 Anioła DominikSzczecin197015 km  MTak 
8
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "ÓSEMKA" Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
9 Aramowicz SławomirSzczecin198210 km  MTak 
10 Arlukiewicz GrzegorzPolice198915 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
11 Augustyniak PrzemysławGryfino19905 km  MTak 
12 Baczulis MagdalenaSzczecin1977KOS BnO Szczecin15 km  K 
13 Bagiński WłodzimierzPolice198710 km  MTak 
14 Balc-Teodorczyk BoguszSzczecin19785 km  MTak 
15 Balcerzak PrzemysławPolice19835 km  MTak 
16 Banasiewicz ZbyszekStargard198315 km  MTak 
17 Banaś HubertGorzakiew1991JW439115 km  MTak 
18 Baran TomaszDukla19861 BKPow15 km Siły Zbrojne nr 2
 
M 
19 Baran PrzemysławNowogard199210 km  MTak 
20 Baran JędrzejSzczecin1985Hasaj To!15 km  MTak 
21 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów5 km  M 
22 Bartkiewicz MalgorzataSzczecin19875 km  K 
23 Bartosiński WojciechSzczecin19925 km  MTak 
24 Bartoszewska KasiaSzczecin1981L-BUG Run5 km  KTak 
25
 
Bartoszewski PawełSzczecin1980L-bug RUN5 km  MTak 
26 Baszuro KrystynaSzczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
27 Baszuro TomaszSzczecin19615 km Nordic Walking  MTak 
28 Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
29 Berezowski PiotrWolin198815 km  MTak 
30 BERNACKI MARIUSZGRYFINO1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  M 
31 Białek BeataŻarczyn1976biegam bo lubię15 km  KTak 
32 Białkowska KatarzynaSiadło Dolne1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
33 Bielańska DorotaStargard1967"Stargard ja się nie ścigam"5 km Nordic Walking  KTak 
34 Bielański MirosławStargard 1960Stargard5 km Nordic Walking  MTak 
35 Bielecki JarekSzczecin197815 km  M 
36 Bieniek KamilPolice1984 15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
37 Bieńczak TomaszSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
38 Biernacik MichałStargard198510 km  M 
39 Biernacik NataliaStargard19895 km  K 
40 Biernacik MichałStargard198515 km  M 
41 Biernacka HelenaPolice1961GALERIADOTI5 km Nordic Walking  KTak 
42 Błasiak SławekDOŁUJE1978ABY DO METY TEAM :)5 km  MTak 
43 Bobrowska KingaSzczecin19955 km  KTak 
44 Bochenek AdamChorzów1996439115 km  MTak 
45 Bodnar ZbigniewSzczecin19485 km  MTak 
46 Bogacka MałgorzataPolice19815 km  K 
47 Bogacka EwaSzczecin19735 km  KTak 
48 Bogacki JanSzczecin20085 km  MTak 
49
 
Bogdanowicz PrzemysławSzczecin198410 km  MTak 
50
 
Bol KatarzynaPolice198610 km  KTak 
51 Borek JoannaPolice19915 km  KTak 
52 Borger EdwardPolice1951TKKF Tytan Police5 km  MTak 
53 Borger ŁukaszPolice198515 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
54 BOROWSKA KAROLINASZCZECIN19805 km  K 
55 Borowska KarolinaPuciceGoleniów1986Puszczyk Bukowy5 km  KTak 
56 Borowska AleksandraSZCZECIN20065 km  KTak 
57 Bortacki RobertSzczecin1978Ampio Team5 km  MTak 
58 Borzęcki NorbertKoszalin198010 km  M 
59 Bratko PrzemysławSzczecin199215 km  MTak 
60 Brewka JoannaBezrzecze197915 km  K 
61 Brożyna RafałKielce1994JW439115 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
62 Brusiłowicz DagmaraSzczecin1974Wieczorne bieganie10 km Policzanie (15 km)
Siły Zbrojne nr 2
 
K 
63 Brzezicka KorneliaWolin198315 km  KTak 
64 Brzezicki MarcinWolin1977WEGAS Wolin10 km  MTak 
65 Brzoza MaciekPolice197915 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
66 Bubak TomaszSzczecin198710 km  MTak 
67 Buda BartoszSzczecin1983Barbara run pro team15 km  M 
68 Budis HalinaPolice19835 km Nordic Walking  KTak 
69 Bujacz AngelikaSzczecin1970Ampio Team5 km  KTak 
70 Bujacz MikołajSzczecin1997Ampio Team5 km  MTak 
71
 
Bułatowicz BartekPolice1991UKL "Ósemka" Police5 km  MTak 
72 Bzdak MariuszSzczecin1984Biegiem Na Służbę 5 km  M 
73 Bziukiewicz MarcinPolice1982Grupa Azoty Police10 km  MTak 
74 Ceberek-Płotczyk MarcelinaSzczecin19555 km Nordic Walking  KTak 
75
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
76 Celary JustynaPolice1986KSW Police15 km  KTak 
77 Cepa MarcinStargard1981KSI Start Szczecin15 km  MTak 
78 Chabros MariuszTomaszów Mazowiecki1985JW 439115 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
79 Charlej IreneuszMierzyn1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
80 Charowski MarcinStargard198015 km  MTak 
81
 
Chłopek TomaszSzczecin198810 km  MTak 
82 Chmielewska Ewa ZuzannaSzczecin19955 km  KTak 
83 Chmielewska KatarzynaPolice19585 km  KTak 
84 Chmielewski JakubPolice1987Browarek Team Police5 km  MTak 
85 Chodyniecki TomaszWarzymice198310 km  M 
86 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz15 km  MTak 
87 Chrobocinski DanielSzczecin199315 km  MTak 
88 Chrobocińska ElżbietaSzczecin196615 km  KTak 
89 Cichomski KrzysztofPolice198015 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
90 Cieluch ZanetaPolice19915 km  KTak 
91
 
Ciemna JoannaWolin19745 km  KTak 
92 Ciesielska  Agnieszka Świnoujście 19725 km Nordic Walking  KTak 
93 Cieślak AdamGryfino1962Power Szewc10 km  MTak 
94 Cieślak HelenaGryfino1964Power Szewc5 km  KTak 
95 Cieślak KarolGRYFINO1982Power Szewc10 km  MTak 
96 Cieślik EwaSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
97 Cieślik PawełSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
98 Cieśluk LiliannaGrzędzice1990Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE5 km  KTak 
99
 
Cięszkowski PawełSzczecin198910 km  MTak 
100 Ciurzyński AdamBezrzecze1978mojeBezrzecze.pl10 km  MTak 
101 Cybulska AnnaPolice1989Panda i Banda10 km  K 
102
 
Czaplińska AleksandraPolice198710 km  KTak 
103
 
Czapliński MariuszPolice1986HQMNCNE10 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
104 Czepiel DamianSzczecin19925 km  MTak 
105 Czerwiński DariuszPolice1969LoveLasy15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
106 Czeżyk EwaSzczecin19845 km  KTak 
107 Czub PawełRożnowo Nowogardzkie1996 5 km  MTak 
108
 
Czynsz PiotrSzczecin198015 km  MTak 
109 Czynszak KrystianStargard1979Stargard. Ja się nie ścigam15 km  MTak 
110 Damas EdytaNowogard19755 km Nordic Walking  K 
111 Daszewski LechDębno1963Jare Staruchy10 km  MTak 
112
 
Dąbrowska AgnieszkaNowa Wieś1983Kęckie Harpagany15 km  KTak 
113 Dąbrowski ŁukaszSzczecin1989Kongsberg Maritime Poland15 km  M 
114 Dąbrowski JarosławNowa Wieś198615 km  MTak 
115 Denisiuk KrzysztofSzczecin195715 km  MTak 
116 Denisiuk IwonaStargard1980Stargard15 km  KTak 
117 Denkiewicz TomaszSzczecin1978Parkrun Szczecin5 km  M 
118 Dębowska KatarzynaSzczecin198615 km  KTak 
119 Dmytryk ŁukaszSzczecin1985AMPIO TEAM10 km  MTak 
120 DOBOSZ JERRYSZCZECIN1979Abla Alabla10 km  M 
121
 
Dołęgowski MariuszPolice1984BBL Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
122
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971BKS MANIAK WOLIN5 km Nordic Walking  MTak 
123 Domaradzka OlaSzczecin19925 km  KTak 
124
 
Drzewiecka AgnieszkaŚwinoujście1971Biegacze Świnoujście15 km  KTak 
125
 
Drzewiecki ArkadiuszŚwinoujście1966Biegacze Świnoujście15 km  MTak 
126 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
127 Duda PiotrSzczecin198210 km  M 
128 DUSZA ANNASZCZECIN1969NORDICLUB SZCZECIN10 km  K 
129 Dymowski PawełSzczecin1984 15 km  MTak 
130 Dziedzic PawełKiełpino199210 km  MTak 
131
 
Elbińska Krawczuk MonikaŚwinoujście197715 km  KTak 
132 Fałowski BartoszPolice20015 km  MTak 
133
 
Fałowski KamilSzczecin1981GVT15 km  MTak 
134
 
Fąferek PiotrSzczecin1987Wieczorne bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
135 Fedyszyn AnnaSzczecin1984Aktywne Prawobrzeże10 km  KTak 
136 Figiel MarlenaPolice198610 km  KTak 
137 Florkowski AdamSzczecin198910 km  MTak 
138 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence5 km  MTak 
139 Gajdziński RyszardBarlinek19685 km  MTak 
140 Gajewski PrzemekSzczecin1978SyberianHamster15 km  MTak 
141 Galant GrzegorzSzczecin19855 km  MTak 
142
 
Gałamaga RadosławPolice1978LoveLasy5 km  MTak 
143 Gałamaga SylwiaNiekłończyca1981LoveLasy5 km  KTak 
144
 
GAPINSKI RafałSzczecin1975ProGdar Marathon Team5 km  M 
145 Garbacz KrzysztofGoleniów197015 km  MTak 
146
 
Garbicz PawełPolice199415 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
147 Gaziński PrzemysławPolice1981byle(do)jechac5 km  MTak 
148 Getka SewerynSzczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
149 Gębala PiotrPolice198510 km  MTak 
150 Giniewski PiotrPolice19755 km Nordic Walking  MTak 
151 Glina RafałSuchań1979SZWLA/Stargardzki Klub Morsów10 km  MTak 
152
 
Gładkowska IrynaSzczecin19785 km Nordic Walking  K 
153
 
Gładzik AleksanderSzczecin1970Kompas Team5 km Nordic Walking  M 
154 Gocał AnitaPolice1989UKL Ósemka Police5 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
155 Gołębiowski GabrielPyrzyce19895 km  M 
156 Gorgol ŁukaszPolice198610 km  M 
157 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
158 Goworski JerzySzczecin199015 km  MTak 
159 Góreczny KarolSzczecin198612BZ10 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
160 GÓRNIAK SzymonSzczecin1976HQMNCNE15 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
161 Górska AgnieszkaPolice1976Chodzę bo chcę 5 km Nordic Walking  KTak 
162 Greczuk PawełSzczecin198415 km  MTak 
163 Gryglas Mariusz Szczecin1969KLUB SPORTOWY INWALIDÓW START SZCZECIN15 km  MTak 
164 Grygorcewicz JustynaPolice199115 km Policzanie (15 km)
 
K 
165 Grygorcewicz JanPolice196315 km Policzanie (15 km)
 
M 
166 Grzanka AnnaPolice199415 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
167 Grzegorczyk Leszek CezaryPolice19485 km Nordic Walking  MTak 
168 Grzegorczyk ElżbietaTanowo1958Węgornik5 km Nordic Walking  KTak 
169 Grzegorczyk JaroslawWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 15 km  MTak 
170 Grzegorczyk MajaWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 15 km  KTak 
171 GRZESZCZYK SEBASTIANSZCZECIN1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
172 Guzior GrzegorzTrzebież196315 km  MTak 
173 Hajduk  Maciej Szczecin 197710 km  M 
174 Harner JacekPolice1986Panda i Banda15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
175 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team5 km  KTak 
176 Hejman DamianSzczecin19885 km  M 
177 Hoecken AnetaMierzyn197810 km  K 
178 Hoecken AnetaMierzyn19665 km  M 
179 Hoffmann MartaStargard1988Stargard ja się nie ścigam!15 km  KTak 
180 Hołojda WojciechSzczecin199215 km  M 
181 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988Draczyński Team15 km  M 
182 Huryń EwaSzczecin197315 km  KTak 
183 Jabłońska DanutaStargard1957Stargard5 km Nordic Walking  KTak 
184 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL GORZÓW15 km  K 
185
 
Jaksina AnnaSz-n197715 km  K 
186 Jaksina Sylwester Police1979Ósemkowa petarda5 km  MTak 
187 Janczara SebastianStargard19825 km  MTak 
188 Janicka MonikaSzczecin 1981Ósemkowa petarda5 km  KTak 
189 Janka JoannaTanowo197415 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
190 Janowska-Szybiak KarolinaPolice19865 km  KTak 
191 Januszewski PiotrMiędzyzdroje1975Mks Roboty Drogowe Międzyzdroje15 km  MTak 
192 Janyst WojciechWałbrzych195315 km  MTak 
193 Jarosławska SandraGoleniów199015 km  KTak 
194 Jasiuchna AleksandraŚwinoujście1988Pieczarkowe Łapki Świnoujście5 km  KTak 
195 Jasiuchna MarekŚwinoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście15 km  MTak 
196 Kaczyński ArturPilchowo197010 km  MTak 
197 Kamać KalinaSzczecin20055 km Nordic Walking  KTak 
198 Kamińska AdrianaPolice1986BBL POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
199 Kancerska UrszulaSzczecin196515 km  K 
200
 
Kapuściński ZbigniewSzczecin1972Alpen Team15 km  MTak 
201 Karcz KamilaSzczecin19785 km  KTak 
202
 
Karol AgnieszkaPolice1972LEJDISPOLICE5 km  KTak 
203
 
Karol SławekPolice19625 km  MTak 
204 Karpińska  AnitaPolice19855 km Nordic Walking  KTak 
205 Karpis JoannaŚwinoujście19835 km  KTak 
206 Karpowicz MajaSZCZECIN198010 km  K 
207 Kasprzak ElaPolice1956Run Expert Team10 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
208 Kasprzak MarekSzczecin196115 km  MTak 
209 Kawecka Anna PRZECŁAW19815 km  KTak 
210 Kędzierska AlicjaDołuje1991Ampio Team5 km  KTak 
211 Kieszkowski AdamSzczecin198515 km  MTak 
212 Klich JanekSzczecin1984Biegohollica15 km  M 
213 Kłaczyńska DanutaSzczecin197310 km  KTak 
214 Knera-Olchawa DariaSzczecin19805 km  KTak 
215 Kokolus PawełSzczecin198615 km  MTak 
216 Kolasa AgnieszkaPolice19745 km  KTak 
217 Kołakowska MagdalenaPolice19855 km  KTak 
218 Komarowski TomaszSzczecin1989 5 km  MTak 
219 Komorowski DamianStepnica199015 km  M 
220 Komsta SandraPolice19935 km  KTak 
221 Konopacka PaulinaPolice198710 km  KTak 
222
 
Kopaniecki MariuszPolice1981BBL POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
M 
223 Kopczyńska JadwigaPolice19575 km Nordic Walking  MTak 
224 Kopczyński AndrzejPolice19555 km Nordic Walking  MTak 
225 Kopeć MateuszRyczówek199125 BATALION LOGISTYCZNY15 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
226 Koperek MarekSzczecin198015 km  M 
227 Korabiusz MaciejPolice1980Ósemkowa petarda5 km  MTak 
228 Korczak EdytaSzczecin19895 km  KTak 
229 Korobejko LauraPolice1999UKL Ósemka Police5 km  KTak 
230 Kosobucka MartaPolice198710 km  KTak 
231 Kośmiński PawełSzczecin197815 km  MTak 
232 Kotarska AnnaPolice1974UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
233 Kotarski WiesławPolice1956Grupa Azoty Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
234
 
KOTOWSKA IWONARECZ198615 km  KTak 
235 Kotowski DominikPolice1987BBL TEAM POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
236 Kowalik DawidPolice198410 km  MTak 
237 Kranzmann Żelepień AnnaWarzymice1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
238 Krasnodębska Magdalena Nowe Warpno1980BBL POLICE5 km Nordic Walking  KTak 
239 Krasnodębska JuliaNowe Warpno2002BBL POLICE5 km Nordic Walking  KTak 
240
 
Krasnodębski KonradNowe Warpno1977LoveLasy15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
241
 
Krawczuk AdamŚwinoujście1966KS Uznam Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
242
 
Krawczuk AmeliaŚwinoujście2005KS Uznam Świnoujście5 km  KTak 
243 Krawczyk KatarzynaGRYFINO1980Klub Biegacza Hermes Gryfino15 km  KTak 
244 Krężel GrzegorzSzczecin1965niezrzeszony15 km  MTak 
245 Król MarcinReptowo198014 Batalion Ułanów Jazłowieckich15 km  M 
246 Królak BeataPolice1962SP 8 Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
247 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
248 Królikowska MartaSzczecin1977EM Team15 km  KTak 
249 KRÓLIKOWSKI ROBERTSZCZECIN1977EM Team15 km  MTak 
250 Kruczek PawełPyrzyce1985Pyrzyce biegają10 km  M 
251
 
Kruczek MonikaPyrzyce1984Pyrzyce biegają10 km  KTak 
252 Krukowska MagdalenaDrzonowo198710 km  K 
253 Krukowski AdamDrzonowo 1985Biegam dla siebie.....15 km  MTak 
254 Krupa DanielStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.15 km  MTak 
255 Krupiński MarcinPolice198010 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
256 Kruszewicz DalidaSzczecin1975Ampio Team5 km  KTak 
257 Kruszewicz AleksanderSzczecin1976Ampio Team5 km  MTak 
258 Kruszewicz-Kowalewska AlinaPolice197910 km  KTak 
259 Kruzynski DariuszPolice1971BBL TEAM POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
260 Kryczka AdamŚwinoujście 19825 km  M 
261 Krygier MonikaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
262 Kryński AndrzejStargard1960Stargard. Ja się nie ścigam.15 km  M 
263 Krzychowiec AgataSZCZECIN1976Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  K 
264 Kubiak AntoniSzczecin1995Calypso Runners Team15 km  MTak 
265 Kubik MateuszSzczecin198715 km  MTak 
266 Kubik KalinaSłubice19895 km  KTak 
267 Kuczyński PawełPolice197615 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
268 Kukowska MagdalenaSzczecin1991Ampio Team10 km  KTak 
269
 
Kukurowska SylwiaPolice1978BBL Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
270 Kulig KrzysztofDołgie1977modlitwa biegania gryfino15 km  MTak 
271 Kunikowski TomaszŁowicz 1988 15 km Siły Zbrojne nr 2
 
M 
272
 
Kunkel DawidPolice19875 km  M 
273 Kusiak MagdalenaSzczecin1991 5 km  KTak 
274 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  KTak 
275 Kuźbik JakubSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
276 Kuźbik AgataSzczecin19845 km Nordic Walking  KTak 
277
 
Kwiatkowska AleksandraSzczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
278 Kwiatkowski DariuszGryfino1964Modlitwa Biegania Gryfino15 km  MTak 
279
 
Lal MałgorzataPyrzyce197015 km  K 
280 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
281 Lasota JakubOkonek198615 km  M 
282 Latkowska-Wimonć AnnaSzczecin198215 km  K 
283
 
Latuszek SebastianSzczecin198810 km  M 
284 Lener SławomirSzczecin1955Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  MTak 
285 Leszczak JanPolice1962 TKKF Tytan Police5 km Nordic Walking  MTak 
286
 
Leśniak DariuszSzczecin1968Szczecin15 km  MTak 
287 Lewandowska IzabelaSzczecin197615 km  K 
288 Lewandowska  DorotaPolice19755 km  KTak 
289 Lewandowska NataliaDołuje1991Ampio Team5 km  KTak 
290 Lewandowski SebastianDolice1988amator5 km  M 
291
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
292 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak 
293 Lisek Łukasz Szczecin198410 km  M 
294 Liśkiewicz KasiaPolice198010 km  KTak 
295 Liwuś-Łapińska JoannaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
296 Ławniczak Sebastian Police 197715 km  M 
297 Ławniczak SylwiaPolice19795 km Nordic Walking  KTak 
298 Łazowski MarcinSzczecin1982Pogoń Szczecin15 km  MTak 
299 Łebkowski KarolGryfino198010 km  MTak 
300 Łempkowska BeataPolice1973BBL Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
301 Łempkowski JanuszPolice1973BBL Police5 km  MTak 
302
 
Łuc AndrzejSzczecin1978POLSKA Running Team5 km  M 
303
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976Wieczorne Bieganie Gryfino10 km  K 
304 Łyżwiński TomaszSzczecin197315 km  MTak 
305 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km  MTak 
306 Maj AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
307 Maj KrzysztofSzczecin2000Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
308 Majewska KatarzynaGryfino198615 km  KTak 
309 Majzel TomaszSzczecin196510 km  MTak 
310 Maksymiak AnnaSzczecin197915 km  KTak 
311 Malec EdytaStargard1976Stargardzki Klub Morsów - Miedwianie5 km  K 
312 Małecki ArturStargard1978Stargard15 km  MTak 
313
 
Małkowska EdytaIńsko19855 km  KTak 
314 Mańke KarolinaPolice198715 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
315
 
Marchlewski ArsenSzczecin1988Hasaj To!15 km  MTak 
316 Marcinkiewicz JanSzczecin19525 km  MTak 
317
 
Marcjan RoksanaPolice19965 km  KTak 
318 Markanicz MarlenaMoskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam5 km  KTak 
319 Martenka EwaSzczecin198810 km  KTak 
320 Marynowski MarcinSzczecin1973ENEA Szczecin15 km  MTak 
321 Maszczyk MartaGryfino1982MoniaGym10 km  KTak 
322 Matysiak KatarzynaSzczecin197015 km Policzanie (15 km)
 
K 
323 Mazgiejko  MariuszTrzebiez1962Megalux15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
324 Mazur MiraPolice195710 km  KTak 
325 Mazurczyk KingaSzczecin1975BBL Police5 km  KTak 
326 Mazurek  Grzegorz Moracz 197415 km  MTak 
327 Michalak JacekSzczecin196310 km  MTak 
328 Michalczyk KatarzynaPolice1982POLICZANKI5 km Nordic Walking  KTak 
329 Michalska MagdaSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
330 Miklaszewicz Szerment MagdalenaGorzów1981BWM Team10 km  K 
331 Mikołajuk AnetaBEZRZECZE197415 km  KTak 
332 Mikulska Gawle Karina Świnoujście19805 km  KTak 
333 Milczanowska MagdalenaSzczecin1980Calypso runners team15 km Policzanie (15 km)
 
K 
334 Miszczyszyn MałgorzataSzczecin1985Wieczorne bieganie10 km  KTak 
335 Miszuk SebastianSzczecin198215 km  MTak 
336 Młynarczyk MarekRawa Mazowiecka19917 Batalion kawalerii powietrznej15 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
337 Mofina PiotrPolice19905 km  MTak 
338 Mròz DariuszGryfino1975Modlitwa Biegania15 km  M 
339 Mucha MartynaPolice199215 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
340 Mularczyk MarekPolice196115 km  MTak 
341
 
Murawska WiolettaSzczecin196915 km  KTak 
342 Murawska WiolettaPolice1966KB DZIK POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
343 Nadolny PrzemysławSzczecin1977INTER-COPY Szczecin15 km  MTak 
344 Najmark  Małgorzata Police 19785 km Nordic Walking  KTak 
345 Nica RozaliaPolice19495 km Nordic Walking  KTak 
346
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW Team Police15 km  KTak 
347 Niemiec PawełPolice19835 km  MTak 
348 Niemiro DominikaPolice1984Jagodowo- Kalinowy TEAM15 km Policzanie (15 km)
 
K 
349 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak 
350 Nowak AnetaPolice19735 km Nordic Walking  KTak 
351 Nowak MartaPolice19815 km  KTak 
352 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN19495 km  MTak 
353 Nowak KrzysztofSzczecin19905 km  MTak 
354 Ofiarski MateuszSzczecin199110 km  MTak 
355 Ogłoza RemigiuszPyrzyce1995Pyrzyce biegają10 km  MTak 
356 Olchawa AdamSzczecin19715 km  MTak 
357 Olek MarcinKostrzyn nad Odrą19795 km  MTak 
358 Oleszczuk DominikSzczecin198610 km  MTak 
359 Oleszek KrzysztofStargard1982Stargard. Ja się nie ścigam15 km  MTak 
360 Olszewski DawidKostrzyn nad Odrą1991Kostrzyński Klub Biegacza10 km  M 
361 ORLICKI StanisławRUDZE1959ORZEŁ - RUDZE 10 km  MTak 
362
 
Orlon BarbaraSzczecin1970Calypso Runners Team -Szczecin15 km  KTak 
363 Ostrowski WieslawSzczecin1948Buildi15 km  MTak 
364 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam15 km  K 
365
 
Pałosz DanielWolin1973WEGAS Wolin15 km  MTak 
366 Pańko AndrzejWiduchowa199315 km  MTak 
367 Parol GrzegorzSzczecin197715 km Siły Zbrojne nr 2
 
M 
368 Pawelczak CezarySzczecin1969Calypso Runners Team10 km  MTak 
369 Pawlikiewicz KatarzynaPolice19765 km Nordic Walking  KTak 
370
 
Pawliński PiotrPolice1985GRUPA AZOTY POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
M 
371 Pawluś TomaszTanowo198015 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
372 Pekról Jarosław Szczecin197515 km  MTak 
373 Petrykowski KarolSzczecin1988Hasaj To!15 km  MTak 
374 Pękalski TomaszGryfino1979KB Hermes Gryfino10 km  M 
375 Piątek KrystianGryfino1981Gryfino10 km  MTak 
376 Piątek AlanGryfino2006Gryfino5 km  MTak 
377 Piechucka KarolinaWarszawa2006kafej5 km Nordic Walking  KTak 
378 Pierścińska MarzenaPolice19795 km  KTak 
379 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów5 km  MTak 
380 Pilawski PiotrPolice199215 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
381 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
382 Piotrowska DorotaTrzebież198810 km  KTak 
383 Piotrowska MartaSzczecin19895 km  KTak 
384 Pirecki MarcinPolice198315 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
385 Piwowarska BogumiłaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
386 Piwowarski DarekSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
387
 
Pląsek SylwesterPolice1971LoveLasy15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
388 Pleśniak JarosławSZCZECIN198115 km  MTak 
389 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO15 km  MTak 
390 Płońska IwonaPolice19645 km Nordic Walking  KTak 
391 Płosa MonikaSzczecin19815 km  KTak 
392
 
Płuciennik MariaGrzędzice199515 km  K 
393 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
394 Podporski JakubSzczecin19955 km  MTak 
395 Podwyszyński SylwesterSzczecin1973KW PSP Szczecin10 km  M 
396 Podyma  MarekPolice 197315 km  KTak 
397 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962BBL Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
398
 
Pokrzywiński ZbigniewPolice1987BBL Police15 km Policzanie (15 km)
Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
399 Polechonski KamilUniemyśl1979Ósemkowa petarda10 km  M 
400 Polechońska MartaPolice1981Ósemkowa petarda5 km  KTak 
401 Prokop AgataSzczecin198910 km  KTak 
402
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Sylwester Runner Team15 km  MTak 
403 Przybylski DamianSzczecin199010 km  M 
404 Psuty WiolettaStargard1974Stargard.ja się nie ścigam 5 km  K 
405 Puff AgataPolice1986Panda i Banda10 km  K 
406 Pupek MałgorzataDOBRA198110 km  KTak 
407 Racinowska Sylwia Gryfino199415 km  KTak 
408 Radczuk KarolinaPolice19815 km Nordic Walking  KTak 
409 Rasiak KatarzynaSzczecin19925 km  KTak 
410 Reluga GrzegorzWarszawa197115 km  MTak 
411 Reluga MałgorzataWarszawa196815 km  KTak 
412 Repka UrszulaPolice1974POLICZANKI5 km Nordic Walking  KTak 
413 Rogowska KatarzynaPolice1987TEAM SZWAGIER5 km  KTak 
414 Rogowski AndrzejPolice19801KPZMOT/1BPZMOT/12BZ15 km Policzanie (15 km)
Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
415 Rojek KatarzynaSzczecin1983RunGryf Gryfice10 km  KTak 
416 Rosiak MarcinSZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
417 Rosik JoannaSzczecin1956SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km Nordic Walking  KTak 
418 Rozkrut EwaSzczecin1962Hoża Team15 km  KTak 
419 Rój GrzegorzBoleszkowice1980NN5 km  MTak 
420 Rózga JerzySzczecin1975Viking 885 km  M 
421
 
Rózga ZbigniewSzczecin1977Viking 885 km  MTak 
422
 
Różański MarcinNowe Warpno198515 km  MTak 
423
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198415 km  MTak 
424 Rutkowski MichałPolice1979SKB Dzik5 km Siły Zbrojne nr 2
 
M 
425 Rybczyk PawełTrzebież1970Kompas Team5 km Nordic Walking  M 
426 Rybicka EmiliaPolice19815 km  KTak 
427 Sadowski DanielSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  M 
428 Sałamaj PiotrSzczecin1967Maratończyk Team Szczecin15 km  M 
429 Samson DamianSzczecin19885 km  MTak 
430 Schaal AndyBerlin199015 km  MTak 
431 Serleja PiotrNowogard199110 km  MTak 
432
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
433 Sielicka AgnieszkaSzczecin19715 km Nordic Walking  K 
434 Skowroń-Giniewska KatarzynaPolice19775 km Nordic Walking  KTak 
435 Skrobanek HannaSzczecinek2005MKP Szczecinek5 km  KTak 
436 Skrzypek MirosławPolice195815 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
437 Sladkova AlonaPolice19855 km  KTak 
438 Słomian MarcinDębno197815 km  M 
439 Smarzewska Małgorzata Szczecin19785 km  K 
440
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski1993BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K 
441 Smoliński PawełSzczecin199410 km  MTak 
442 Sobański Arkadiusz Myślibórz1974SCS Myślibórz15 km  MTak 
443 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn197615 km  K 
444 Sobolewski-Szwed BartoszMierzyn20015 km  M 
445 Sokołowska AnnaSzczecin19605 km  KTak 
446 Soska AleksandraSzczecin19915 km  KTak 
447 Sowisz CezarySzczecin196715 km  MTak 
448
 
Stachowski AndrzejSzczecin196815 km  MTak 
449 Staniszewski HenrykPolice1951niezrzeszony10 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
450 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam.15 km  MTak 
451 Starachowska NataliaTrzebież199315 km  KTak 
452 Stawicki PawełBabiak198815 km Siły Zbrojne nr 2
 
M 
453 Stefaniak PiotrSłobity-Stacja198515 km  MTak 
454 Stelmach KonradStargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"5 km  MTak 
455 Sterna ŁukaszPolice197510 km Policzanie (15 km)
 
M 
456 Sterna ŁukaszPolice1975Ster na Police15 km Policzanie (15 km)
 
K 
457 Sterna MagdalenaPolice19925 km  KTak 
458 Sterna BarbaraPolice19545 km Nordic Walking  KTak 
459 Stępień KatarzynaPyrzyce1972Pyrzyce Biegają 5 km Nordic Walking  K 
460
 
Stępnik RobertSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
461 Sujak WłodzimierzZałom1958MARECKI vs EQUATOR TEAM15 km  MTak 
462 Suska SylwiaŚwinoujście197510 km  KTak 
463 Suski Piotr Świnoujście197415 km Siły Zbrojne nr 2
 
MTak 
464 Sychel MagdalenaPolice198015 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
465 Synak Ewa Szczecin1977EM Team15 km  KTak 
466 Syruć AgataSzczecin19775 km Nordic Walking  KTak 
467 Szadokierska Anna Szczecin1983ANAWATOUR10 km  KTak 
468 Szadokierski MichałSzczecin1980ANAWATOUR5 km  MTak 
469 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ15 km  KTak 
470
 
Szarmach DariuszSzczecin197415 km  MTak 
471
 
Szatanek EwaDobra197615 km  KTak 
472 Szczepańska HannaSzczecin19985 km  KTak 
473 Szczepański ArturSzczecin19725 km  MTak 
474 Szczepański MarekSzczecin1958KLUB SPORTOWY INWALIDÓW START SZCZECIN15 km  MTak 
475 Szczerba BartoszStargard200110 km  MTak 
476 Szczukiewicz AnetaPolice1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  KTak 
477 Szerment ErykGorzów1980BWM Team15 km  M 
478 Szewczuk Zbigniew Dołgie1987Modlitwa Biegania Gryfino 10 km  M 
479 Szewczyk Jarosław Góra Świętej Małgorzaty 19911 Batalion Kawalerii Powietrznej15 km Siły Zbrojne nr 2
 
M 
480 Szkaplewicz PawełSzczecin1974PTMA Szczecin10 km  MTak 
481 Szkolnicki BartoszDobra19855 km  MTak 
482 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196615 km  MTak 
483 Szkudlarek ElżbietaSzczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
484
 
Szmyd KacperSzczecin1986-10 km  MTak 
485 Szota RobertZałom1988SMT Szczecin15 km  MTak 
486 Szubert BożenaStargard1986Stargard. Ja się nie ścigam.5 km  KTak 
487
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino15 km  K 
488 Szwed AleksanderMierzyn197515 km  M 
489 Szydelska KrystynaPolice1952Chodzę bo chcę 5 km Nordic Walking  KTak 
490 Szymańska KamilaZałom1987Ampio team5 km  KTak 
491 Szymańska Iwona Drzenin1978drzenin5 km  KTak 
492 Szymański MarekDrzenin196810 km  MTak 
493 Szymska MałgorzataSzczecin1981Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  K 
494 Ścisłowska MagdalenaPolice19805 km Nordic Walking  KTak 
495 Śliwa AgnieszkaSZczecin1975EM Team15 km  KTak 
496 Ślusarz IwonaSzczecin197410 km  KTak 
497 Świniarska DianaPOLICE19855 km  KTak 
498 Świtalska EdytaSzczecin197810 km  KTak 
499 ŚWITALSKI TOMASZ PIOTRSzczecin1985Trucht Łobez10 km  M 
500 Tarnowski Jarosław Wolin198410 km  MTak 
501 Tatesiuk MałgorzataPolice19795 km Nordic Walking  KTak 
502 Tkacz RafałSzczecin1986HasajTo!15 km  MTak 
503 Tokarz JoannaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
504 Tomczak TomaszBezrzecze19755 km  M 
505
 
Ufniarz GrzegorzPolice1976SKB DZIK Police5 km  MTak 
506 Ufniarz RobertPolice1969Mks roboty drogowe15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
507 Ułanowicz Katarzyna Szczecin197815 km  KTak 
508 Ułanowicz TomaszSzczecin197115 km  MTak 
509 Urban Malada PatrycjaSzczecin1975wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
510 Urtnowski (WÓZEK) MichałNowogard1986CUBICA RACING TEAM15 km  MTak 
511 Wahn PrzemysławSzczecin198315 km  MTak 
512 Walczak TadeuszPolice196710 km  MTak 
513
 
Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197615 km  MTak 
514
 
Wardyn JarosławSzczecin197615 km  M 
515 Warych BogumiłSzczecin194810 km  MTak 
516 Waryszak SławomirPolice1960UKL Ósemka Police5 km Nordic Walking  MTak 
517 Wasielewska KatarzynaSzczecin19905 km  KTak 
518 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM5 km  MTak 
519 Waszkiewicz DamianPolice19935 km  MTak 
520 Węgielska MartaSZczecin1985EM Team5 km  KTak 
521 Wiaderek BeataSzczecin1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  K 
522 Wiaderek KrzysztofSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
523 Wiatrak DominikaGryfino198710 km  K 
524 Wieckowska EmiliaMaszewo198210 km  K 
525
 
Wieliński KrzysztofGryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
526
 
Wierzchowski PiotrWiduchowa199115 km  MTak 
527 Wijata-Korabiusz  AnnaPolice1981Ósemkowa petarda5 km  KTak 
528 Wiktorowicz  Małgorzata Koszalin 197510 km  KTak 
529 Wiraszka GrzegorzSzczecin1990Ampio Team5 km  MTak 
530 Wiśniewska Monika Szczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 5 km  KTak 
531 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin15 km  MTak 
532 Wiśniowski KrzysztofSzczecin1979WIECZORNE BIEGANIE10 km  MTak 
533 Witorzęć DariuszŁęgi197310 km  MTak 
534 Wnęk MarekJelenia Góra1971SJO Premium15 km  MTak 
535 Wodoracki DariuszSzczecin 1961Klub Samotnych Serc 10 km  MTak 
536 Wojdak ŻanetaPolice1987Monia Gym10 km  KTak 
537 Wojdak MariuszPolice19865 km  MTak 
538 Wojdylewski ArielSzczecin197815 km  MTak 
539 Wojtalewicz BartoszPyrzyce199115 km  MTak 
540 Wojtasik KasiaDębno198015 km  K 
541 WOŁYŃSKI ArturPolice1990Atak Logistik 15 km Policzanie (15 km)
 
M 
542
 
Woźniewska GrażynaPolice1962CHodzęBoChcę5 km Nordic Walking  KTak 
543 Wójcik KrzysztofBanie198215 km  MTak 
544 Wróblewski EmilPolice199115 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
545 Wróblewski JarosławSzczecin1973RAZ Szczecin10 km  MTak 
546 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo15 km  M 
547 Wyroslak Pola Szczecin1958Szczecin Pomorzany10 km  KTak 
548 Zabielski JózefSzczecin197315 km  MTak 
549 Zabora PawełPolice1980SPINER POLICE5 km  MTak 
550 Zaczko JacekSzczecin1978I'm Something From Nothing15 km  MTak 
551 Zając BożenaDaleszewo19625 km  KTak 
552 Zakrocki ArkadiuszSzczecin1991 5 km  MTak 
553 Zakrzewska SylwiaSzczecin1986FSD RUN15 km  KTak 
554 ZARZYCKI PIOTRSZCZECIN196815 km  MTak 
555 Zawadzki KrzysztofBiskupice198215 km  MTak 
556
 
Zdanuk ArturPrzęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  MTak 
557 Zdanuk MalgorzataPrzęsocin19725 km Nordic Walking  KTak 
558 Zelek MariuszSzczecin1975Modlitwa Biegania Gryfino15 km  MTak 
559 Zelek DarekPolice197415 km  MTak 
560 Zelek-Pałosz MagdalenaWolin1976WEGAS Wolin5 km  KTak 
561 Zgutka TomaszSzczecin1973Husaria Race Team15 km  MTak 
562 Ziemińska UrszulaSzczecin1987Ampio Team5 km  KTak 
563 Zieniuk BeataSzczecin1985Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team5 km  KTak 
564
 
Związek PawełSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
565
 
Żywicka  Barbara Szczecin197215 km  KTak 
566 Żywot MalwinaSzczecin19855 km  KTak